VIP Sport

7. května 2019 • 05:00

Hlazení prdelky a prosvítající ňadra. Lyžařka Vonnová řádí se slavným hokejistou

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zimní sportovci si užívají pláž a slunce. Lyžařská hvězda Lindsey Vonnová, která letos ukončila kariéru, vyrazila s hokejistou NHL P.K. Subbanem odpočinout si na Floridu. Na Miami Beach od ní obránce klubu Nashville Predators nemohl odtrhnout oči a ani ruce.Mají teď na sebe hodně času. Vonnová dala letos oficiálně sbohem sjezdovému lyžování a hokejista P.K. Subban zase vypadl se svým týmem Nashville Predators už v prvním kole v bojích o Stanley Cup, když nestačil se spoluhráči na soupeře z Dallasu.

Lindsey Vonnová, PK Subban a sestra lyžařky Karin
Lindsey Vonnová, PK Subban a sestra lyžařky Karin

Obránce se tak rozhodl vyrazit se svou láskou na dovolenou. Zamilovaný pár odletěl na Floridu a užívá si na Miami Beach. Lindsey během dne nosí rajcovní vykrojené plavky, které částečně odhalují její poprsí, ale i pozadí. Navíc jsou velice průsvitné, což nenechává chladným Subbana. Neustále má totiž ruce na těle Vonnové. Nejčastěji právě na odhaleném pozadí.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud