VIP Sport

10. května 2019 • 20:27

Jágr hecuje fanoušky na MS. Který hráč prý je podobný jako on?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jaromír Jágr po dlouhé době pozdravil svou hokejovou rodinu. Pár hodin před startem mistrovství světa se svým fanouškům připomněl příspěvkem, kterým je namlslal na na výkony českého týmu. Na co, potažmo na koho, se nejvíc těší?"Ahoj HR. Vim, že jsem se dlouho neozval, ale cítím, že MS je jedinečnou příležitostí, jak tuhle stránku znovu oživit. Co říkáte?" pozdravil se kladenský hokejový bůh.

"Za chvili začíná náš první zapas, proti silným Švédům. Ano Švédi, kteří nás v 2011 tady v Bratislavě jako jediný mužstvo porazili. Tenkrát jsem si myslel, ze na 100 % budeme mít zlato. Bohužel. A co dneska? Těšíte se? Já ano. A jsem zvědavý , jak to zvládneme," napsala legendární "osmašedesátka".

"Těším se na kladeňáky, Vránu, Paláta a hlavně na Jaškina. Ten se mi při turnaji v Brně moc líbil. Asi proto, že hraje podobný styl jako já. Tak pište, jak to vidíte, kdo se vám líbí a kdo ne, no proste pojďme tady udělat takovou slušnou diskuzi o MS a o našem týmu," vybídl své příznivce.

Co myslíte, bude Dmitrij Jaškin hrdinou jako nedávno Jágr?

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud