VIP Sport

16. května 2019 • 05:00

Tyhle kočky chtějí zlato! Kdo jsou krásky českých hokejistů na MS?

Autor: Patrik El-Talabáni, Jan Hamrník
Vstoupit do diskuse
0
 • Tyhle sexy krásky chtějí po svých rytířích jediné, zlato!Tyhle sexy krásky chtějí po svých rytířích jediné, zlato!FOTO: Koláž VIPsport

  Bez podpory se neobejdou. A nejen té od fanoušků! Českým hokejistům na mistrovství světa drží pěsti i jejich drahé polovičky. Některé přímo v hledišti.

  Když hráči ucítí, že za nimi jejich lásky doopravdy stojí, mohou se vybičovat k daleko lepším výkonům a po 7 letech konečně dovézt vytouženou medaili. Žádný muž přece nechce selhat před zraky své milované.

  Některé partnerky českých hráčů dorazily na úvodní zápasy (se Švédskem, Norskem nebo Ruskem), jiné tradičně přijedou na play off.

  Půvabná přítelkyně kapitána hokejové repezentace Jakuba Voráčka Markéta
  Půvabná přítelkyně kapitána hokejové repezentace Jakuba Voráčka Markéta

  V hledišti už fandily třeba těhotná přítelkyně kapitána Voráčka Markéta, Kovářova manželka Jiřina či Řepíkova žena Sylvia.

  „Dojede rodina, také manželka, i když asi ne na každý zápas. Máme malou dceru, takže pozdní začátky zápas nejsou v tomto směru úplně nejlepší. Ale pokud budeme hrát ve čtyři, tak dorazí určitě obě, což budu hrozně rád,“ tvrdil útočník Ondřej Palát, jemuž manželka Bára v listopadu přivedla na svět malou Adélku.

  Program MS v hokeji 2019 na Slovensku »

  Tabulka české skupiny B »

 • Markéta Burešová, přítelkyně Jakuba Voráčka

  »Vorasova« ukrývaná milenka? Bývávalo! Zdravotní sestřička se zanedlouho stane matkou Kubova druhého dítěte (dvouletého Jakuba má hokejista s bývalkou Nicole). I přesto Markéta fandí přímo v Bratislavě.

   

  Půvabná přítelkyně kapitána hokejové repezentace Jakuba Voráčka MarkétaPůvabná přítelkyně kapitána hokejové repezentace Jakuba Voráčka MarkétaFoto Instagram

 • Jiřina Kovářová, manželka Jana Kováře

  Mají za sebou rok plný stěhování. Napřed z Ruska do zámoří, kde se Jan zkoušel prosadit. Pak návrat do Plzně, ale nyní ho opět vábí cizina. A manželka se synem Teem jej doprovází.

  Jiřina, manželka zkušeného centra Jana KovářeJiřina, manželka zkušeného centra Jana KovářeFoto Instagram
   

 • Adéla Kocourková, přítelkyně Davida Tomáška

  I přes své mládí procestovali kus světa, ze společných fotek navíc stále čiší velká zamilovanost. Adéla teď drží palce, aby se náhradník Tomáš dostal i na led.

  Jemná Adéla, partnerka benjamínka Davida TomáškaJemná Adéla, partnerka benjamínka Davida TomáškaFoto Instagram
   

 • Soňa Obšutová, přítelkyně Miloše Říhy

  Miloš měl manželku, Soňa manžela, navíc jeho svěřence. Přesto si k sobě láska trenérského bouřliváka a obdařené blondýnky ze Zvolena našla cestu! Teď už se spolu ukazují i veřejně.

  Kouč Miloš Říha se dal na stará kolena dohromady s působivou Soňou ObšutovouKouč Miloš Říha se dal na stará kolena dohromady s působivou Soňou ObšutovouFoto Instagram
   

 • Dominika Matušínská, přítelkyně Radka Faksy

  Dřív randila s plzeňským fotbalistou Janem Baránkem, ale poté, co odešel do předčasného důchodu, zalovila v NHL a jejímu kouzlu propadl nadějný hokejista.

  Radek Faksa a jeho přítelkyně s tělem bohyně DominikaRadek Faksa a jeho přítelkyně s tělem bohyně DominikaFoto Instagram
   

 • Naďa Jaškinová, manželka Dmitrije Jaškina

  Tahle Ruska tuze ráda předvádí své tělo, Nadia ale patří jen Dmitrijovi. Oficiálně už od září 2015, kdy si řekli své »ano«. Blonďatá kráska je z Ruska, kde se střelec narodil, chlapy kromě sex-appealu okouzluje i zpěvem.  

  Krásná manželka Dmitrije Jaškina NaďaKrásná manželka Dmitrije Jaškina NaďaFoto Instagram
   

 • Adéla Kolářová, manželka Jana Koláře

  K ledu má blízko stejně jako její milý, odmala se věnovala synchronizovanému krasobruslení. Před dvěma lety se dvojice vzala, ale děti nemají.

  Zkušený obránce Jan Kolář s manželkou AdélouZkušený obránce Jan Kolář s manželkou AdélouFoto Instagram
   

 • Diana Kobzanová, přítelkyně Michaela Frolíka

  Vyhrála soutěž krásy (2001), chodila s fotbalistou Jiránkem i současným manažerem hokejové reprezentace Nedvědem. Pak ale Dianu uhranul Frolík. A už vychovávají dcery Ellu (4) a Lily (1).

  Miss ve výslužbě Diana Kobzanová vychovává dcery Michaelu FrolíkoviMiss ve výslužbě Diana Kobzanová vychovává dcery Michaelu FrolíkoviFoto Profimedia.cz
   

 • Klára Melková, přítelkyně Dominika Kubalíka

  Zamilovaný páreček si žije svoji pohádku ve Švýcarsku, kde Dominik září. Dokonce tak moc, že o něj má zájem Chicago v NHL. Vymění dvojice Alpy za ruch velkoměsta?

  Střelec Dominik Kubalík si doma hýčká rozkošnou KlárkuStřelec Dominik Kubalík si doma hýčká rozkošnou KlárkuFoto Instagram

   

 • Andrea Mazancová, přítelkyně Michala Moravčíka

  Krásná, a navíc inteligentní! Přítelkyně českého beka studuje vysokou v Českých Budějovicích.

  Andrea Mazancová s přítelem Michalem MoravčíkemAndrea Mazancová s přítelem Michalem MoravčíkemFoto Instagram

 • Sylvia Řepíková, manželka Michala Řepíka

  Hokejistova žena pochází z Kanady. Před necelými 5 lety se vzali a v roce 2017 se jim narodil syn Sebastian.

  Útočník Michal Řepík s manželkou SylviíÚtočník Michal Řepík s manželkou SylviíFoto Instagram

 • Karolína Francouzová, manželka Pavla Francouze

  Gólman a jeho půvabná partnerka se vloni tajně vzali, před měsícem se jim narodila dcera.

  Karolína Francouzová s manželem PavlemKarolína Francouzová s manželem PavlemFoto Martin Sekanina (Blesk)

 • Barbora Palátová, manželka Ondřeje Paláta

  V létě 2016 se vzali mezi vinicemi a loni v listopadu se dočkali dcery Adélky.

  Barboa Palátová s manželem Ondřejem při rodinné pohoděBarboa Palátová s manželem Ondřejem při rodinné pohoděFoto Instagram

 • Barbora Gudasová, manželka Radk Gudase

  Hokejový tvrďák má doma kromě nadherné manželky ještě dceru Leontýnku a syna Kvída.

  Obránce Philadelphie Radko Gudas s manželkou BarborouObránce Philadelphie Radko Gudas s manželkou BarborouFoto Martin Sekanina (Blesk)

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud