VIP Sport

17. května 2019 • 19:50

Sex s 2 000 ženami, málem ho to zabilo! Hvězda NBA přiznala pikantní posedlost

Manželka, milenky, holky na jednu noc, prostitutky, striptérky... Slavný basketbalista Lamar Odom ve své autobiografii Darkness to Light přiznal, že je posedlý sexem a miloval se s více než dvěma tisícovkami žen. Před čtyřmi lety kvůli své libůstce málem přišel o život.Alkohol, drogy a sex. Lamar Odom ve své knize, která bude brzy vydána v USA, popisuje čím si „vylepšoval“ život. Nejvíce zřejmě ujížděl na erotice. „Jsem posedlý sexem odjakživa,“ uvedl někdejší hráč LA Clippers, Miami Heat  nebo LA Lakers.

Odom je posedlý sexem. Své o tom í i jeho bývalá žena Khloe.
Odom je posedlý sexem. Své o tom í i jeho bývalá žena Khloe.

Když ve volném čase netrávil chvilky po boku žen, ukájel se při sledování porna. „Už to bylo zahranou,“ řekl Odom, který si v roce 2009 vzal televizní celebritu Khloe Kardashian. Ani v manželství však nebyl věrný a o 4 roky později od sebe odešli. Rozvedli se až v roce 2016.

V tu dobu už mohla být z Khloe vdova. Odom se totiž v říjnu 2015 předávkoval kokainem v erotickém klubu v Nevadě a upadl do bezvědomí.

„Sex u mě spustil i závislost na drogách. Umožnilo mi to tak zdvojnásobit si ten slastný pocit,“ tvrdil devětatřicetiletý basketbalista, jak si vylepšoval erotické orgie. Odom se nepoučil a stále se snaží se svou závislostí bojovat.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud