VIP Sport

17. května 2019 • 18:50

Sterilizovaný fotbalista Ronaldo: Nechal jsem si zmrazit sperma!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Má už čtyři děti a nechal se sterilizovat. Přesto slavný brazilský fotbalista Ronaldo (42) možná rozšíří početnou rodinku. Ještě před zákrokem si totiž zmrazil tolik spermatu, že by z toho mohl poskládat celou fotbalovou jedenáctku...Před devíti lety se legendární útočník Ronaldo rozhodl pro sterilizaci. „Vždycky jsem snil o mnoha dětech. Splnil jsem si sen a zavřel továrnu na děti,“ vtipkoval tehdy mistr světa. Nechal si ale pootevřená zadní vrátka. Kdyby chtěl se svou partnerkou počít další děti, stačí se obrátit na spermobanku, kde má uschováno své semeno.

Ronaldo vydržel na trávníku 33 minut
Ronaldo vydržel na trávníku 33 minut

„Nechal jsem zmrazit dost spermií, abych založil fotbalový tým. Pokud tedy bude moje přítelkyně chtít,“ prozradil fotbalista, který má čtyři potomky se třemi ženami.

Dočkají se tedy Ronald, Alex, Maria Sophia a Maria Alice dalších sourozenců? Záleží na Ronaldově současné lásce Celině Locksové, s níž žije už od roku 2015.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud