VIP Sport

1. června 2019 • 15:35

Srdceryvný slib novomanželky Limberského: Co vzkázala svému rošťákovi?

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Lásku jako trám stvrdili David Limberský (35) s půvabnou partnerkou Lenkou Olbertovou (35) novomanželským »ano« na romantickém Mauriciu. Jen oni a svědci! A bezprostředně po dojemném okamžiku nevěsta oporu fotbalistů Plzně ujistila působivým vyznáním, že si vybral setsakramentsky dobře!Nejen báječný fotbalista, ale také provokatér a průšvihář, který přitahuje maléry jako hromosvod blesky. Prostě rošťák, divoch, co si užívá života každým douškem.

A přesně takového chlapa Lenka hledala! „Odevzdávám se tobě, Davide – lásko. Nevím, co nás čeká v příštích dnech, ale všechno chci prožít s tebou,“ napsala na Instagram nevěsta. 

Jedno je jisté; Lenka se vedle Davida nudit nebude. Bere ho přesně takového, jaký je. „Přijímám tě! Jsi jiný, než jsem já. Máš mnoho bezvadných vlastností a spoustu dalších, které mi možná už teď lezou na nervy,“ svěřila se. „Slibuji, že tě nikdy neopustím. Chci, abys měl jistotu, že už nikdy nebudeš sám. Zachovám ti lásku, úctu a věrnost. Nikdo jiný pro mě nikdy nebude víc než ty!“ doplnila.

Když si vzkaz své drahé David přečetl, musel uronit slzu. „Chtěl bych poděkovat své ženě za trpělivost, kterou dostávám. Ne vždy to má se mnou jednoduché, ale lepším se,“ vysvětlil obránce. Pak už ale zase přepnul do módu čertiska. „A teď hurá na svatební noc.“

A země se zachvěla!

Plzeňský obránce David Limberský se na ostrově Mauricius oženil s přítelkyní Lenkou Olbertovou
Plzeňský obránce David Limberský se na ostrově Mauricius oženil s přítelkyní Lenkou Olbertovou

 
Články odjinud


Články odjinud