VIP Sport

21. srpna 2019 • 13:35

Schickova krásná ségra: Svatba tři týdny po zásnubách! Proč brácha chyběl?

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vzali to tak hopem, že nepřijel ani brácha. Sestra fotbalisty Patrika Schicka (23), modelka Kristýna (25), se tři týdny po zásnubách vdala. Jenže český reprezentant veselku zmeškal.Důvod je nasnadě. I když o něj v AS Řím nový trenér Fonseca nestojí, stále zůstává hráčem italského velkoklubu, který už o víkendu zahájí nový ročník Serie A. Schick si proto výlet do Prahy nejspíš nelajznul a snažil se tvrdou prací kouče přesvědčit, aby jej neodepisoval.

Přesto může Patrik litovat, že o svatbu starší ségry přišel, proběhla totiž ve velkém stylu. Svůdná kráska se za architekta a designéra Lukáše Třešňáka vdala na palubě luxusní lodi Bohemia Rhapsody, zatímco brázdila Vltavu a proplouvala i pod Karlovým mostem, odkud jim mávali zvídaví turisté.

K tradiční české veselce patří také krájení dortu novomanželů
K tradiční české veselce patří také krájení dortu novomanželů

Byl to zkrátka mejdan, jak se patří. Na palubě se to v pondělí jen hemžilo sexy modelkami, nechyběly ani missky Jitka Nováčková či Alena Prešnajderová. Svoji velvyslankyni poslal také Schick, kterého nahradila jeho milovaná Hanička, kterou před pár dny sám požádal o ruku...

Snad bude čerstvě stvrzené manželství po celou dobu naplněné stejně intenzivní láskou, s jakou do něj zamilovaný páreček skočil. Vždyť Kristýna s Lukášem se poznali teprve loni v létě a zasnoubili se před pouhými třemi týdny. Svatbu do roka a do dne tedy splnili beze zbytku.

 
Články odjinud


Články odjinud