VIP Sport

16. září 2019 • 16:30

Cudná tenisová hvězda se rozjařila. Klofla drsňáka s mikrofonem!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na první pohled sice vypadá, že je cudnější než jeptiška, ale pozor; zdání klame. Jak jinak si vysvětlit, že dvojnásobná grandslamová vítězka Noami Ósakaová (21) klofla předního zámořského rappera, jenž si přezdívá YBN Cordae (22).S drsňákem, jehož texty prolíná jedno hanlivé slovo za druhým, se dala stydlivá slečinka dohromady už před několika měsíci. A že to mezi nimi pořádně jiskří, bylo jasné už při nedávném US Open, kde umělec držel své drahé pěsti v jejím boxu.

Tenistka je zkrátka zamilovaná až po uši, což sama potvrdila svým příspěvkem na instagramu. Přidala tam totiž snímek, na němž se blaženě usmívá zrovna, když jí její chlapík s dredy něžně líbá na líbeznou šíji.

Dvojnásobná grandslamová šampionka Noami Ósakaová a její miláček rapper YBN Cordae
Dvojnásobná grandslamová šampionka Noami Ósakaová a její miláček rapper YBN Cordae

„Jsem vděčná, že jsi v mém životě,“ napsala k tomu Ósakaová. „Pokaždé se od tebe učím a inspiruji. Taky mě dokážeš vždycky pobavit. Miluji tě, kluku,“ vyznala se hráčka.

A jejího chlapce si rychle oblíbili i ostatní členové rodiny. Ti jen zírají, jak se jejich Noami v rapperově náručí rozplývá. „Ten úsměv mluví za všechno,“ vzkázala Ósakaové její šťastná starší sestřička Mari.

 
Články odjinud


Články odjinud