VIP Sport

18. října 2019 • 11:30

Velké trápení legendárního Golonky. V 81 letech musí znovu řešit rozvod!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na stará kolena se dočkal nemilého překvapení. Československý hokejový reprezentant Jozef Golonka (81) řeší problémy v rodině. Jeho dcera Zuzana (32) se rozvádí po sedmi letech s manželem Robertem (36), se kterým má dvě děti. Samotný Golonka si před lety rozvodem prošel a může tak být pro dceru velkou oporou.V dubnu 2012 vystrojil Golonka pro dceru velkolepou svatbu ve vládním hotelu, kam přišlo na 120 hostů. Po sedmi letech ale manželství zkrachovalo. Podle slovenského deníku Nový Čas požádal o rozvod Zuzanin muž a chce si u soudu vybojovat obě děti do své péče.

Jozef Golonka předstíral, že je Bohdalová jeho manželka
Jozef Golonka předstíral, že je Bohdalová jeho manželka

„Je to výsostná záležitost mé dcery a jejího muže. Je pravda, že se rozvádí, ale na všem se slušně dohodli,“ prozradil bulvárními listu Golonka. „To se v životě stává. Sám jsem se rozvedl s první ženou a vidíte, šťastně žiji 44 let s druhou manželkou Božkou. Člověk nikdy neví, kdy potká opravdové štěstí,“ dodal slavný útočník, který je pro dceru velkou oporou.

„Pro mě je důležité, že jako rodina držíme při sobě i ve složitých situacích. Vnučky mají šest a čtyři roky. Jako děda jsem vždycky k dispozici, abych je pohlídal, když bude třeba,“ řekl starostlivý Golonka.

 
Články odjinud


Články odjinud