VIP Sport

26. listopadu 2019 • 14:43

Sexy kočky v plavkách! Nejlepší tenistky se rozprchly na dovolené po celém světě

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sbohem sezóno 2019! Nejlepší světové tenistky si užívají zaslouženou dovolenou po letošním „nekonečném“ kolotoči na okruhu WTA. Na pár dní teď raketu do ruky určitě nevezmou. A kam že se krásky z dvorců vypravily? Do těch nejexotičtějších míst planety.Garbine Muguruzaová (26)

Španělská tenistka odletěla do Afriky. Na ostrově Zanzibar pobývá v luxusním hotelovém rezortu.Španělská tenistka odletěla do Afriky. Na ostrově Zanzibar pobývá v luxusním hotelovém rezortu.Foto instagram.com

Španělská tenistka, která dokázala v minulosti ovládnout Wimbledon a French Open, odletěla do Afriky. Na ostrově Zanzibar pobývá v luxusním hotelovém rezortu. „Nikdo nikde. Úplná svoboda,“ rozplývala se na Instagramu Garbine.

Karolína Plíšková chytá bronz na dovolené
Karolína Plíšková chytá bronz na dovolené

Sloane Stephensová (26)

Rodačka z Floridy vyrazila na druhou stranu USA na Havajské ostrovyRodačka z Floridy vyrazila na druhou stranu USA na Havajské ostrovyFoto instagram.com

Americká kráska byla věrná své domovině a vyrazila na dovolenou v rámci Spojených států amerických. Rodačka z Floridy vyrazila na druhou stranu země na Havajské ostrovy. Přesněji na ostrov Maui, který byl před časem vyhlášen jako nejlepší místo na světě.

Caroline Wozniacká (29)

Blonďatá Dánka zaujala snímky z pláže v červených plavkách.Blonďatá Dánka zaujala snímky z pláže v červených plavkách.Foto instagram.com

Tenistka nebo plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka? Blonďatá Dánka zaujala snímky z pláže v červených plavkách. Po pár týdnech odpočinku už zásobuje fanoušky videi, jak tvrdě dře v posilovně na novou sezonu.

Darja Kasatkinová (22)

Ruská hráčka si užívá  Dominikánské republiceRuská hráčka si užívá Dominikánské republiceFoto instagram.com

Ruská hráčka odletěla do exotického rezortu Punta Cana v Dominikánské republice. „Poslední dny dobíjení,“ napsala Darja ke snímku od bazénu. V Karibiku si vychutnávala i alkoholické drinky v kokosovém ořechu.

Karolína Plíšková (27)

Šťastný pár na dovolen銝astný pár na dovolenéFoto Instagram

Nejlepší česká tenistka také vyrazila do Karibiku i s manželem a manažerem Michalem Hrdličkou. Během dovolené dotáhli úspěšně do konce jednání s novým trenérem Danielem Vallverdem, který vystřídal Conchitu Martínezovou.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud