VIP Sport

11. prosince 2019 • 05:00

Ledecká promluvila o budoucím manželovi! Lidi v Praze mě nepoznávají, přiznala

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako uragán vtrhla do nového ročníku Světového poháru v alpském lyžování. Ester Ledecká v Lake Louise ovládla sjezd a ve druhém závodě skončila čtvrtá. Novinářům pak prozradila, že plánuje vyhrát i letní olympijské hry.Ester Ledecká hodně dře. Kromě střídání snowboardu a lyží si v létě ráda zahraje i plážový volejbal nebo řádí na moři jako windsurferka. „Ve skutečnosti uvažuji o účasti na letních olympijských hrách 2024 na windsurfu. Ale nebude snadné se kvalifikovat. Ale pokud to vyjde, nechci se jen zúčastnit, ale vyhrát!“ vyhlásila Ledecká do světa přes švýcarský deník Blick, který lyžařce připomněl i loňskou kauzu, kdy se nemohla dohodnout s lyžařským svazem na nové reprezentační smlouvě.

Ester a její pekáč buchet na břiše
Ester a její pekáč buchet na břiše

Její otec Janek Ledecký pak hrozil, že Ester by mohla reprezentovat jinou zemi. „Ptala jsem se, jestli nemám švýcarskou babičku, o které nic nevím,“ utahovala si Ledecká ze švýcarských novinářů. Ti jí pak navrhli, že řešením by mohla být i svatba. „Skvěle Švýcar, to by bylo něco!“ smála se dvojnásobná olympijská vítězka.

Jestli Ledeckou něco netrápí, tak ztráta soukromí. Vždyť doma v centru Prahy má absolutní klid. „Bydlím na Starém Městě v Praze. Většina lidí co jde po ulici, pochází z Koreje nebo Číny. Takže mě nepoznávají.“

 
Články odjinud


Články odjinud