VIP Sport

23. prosince 2019 • 05:00

Ostrá slova, Koller sepsul Jágra kvůli Číně! Jak ho hokejista odpálkoval?

Autor: Petr Němec (Blesk)
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kolbiště a na něm mač, který tahle nešťastná republika ještě nezažila. Rozdali si to hokejový idol Jaromír Jágr (47) a slavný rocker David Koller (59). Bez rukavic a nechutně.Válka dvou světů o pohled na svět! Partner Babiše a Číňana proti muzikantovi, který má komunisty rád jako osinu v zadku.

Čínská fízlárna

Koller otloukl Jágrovi o helmu jeho reklamy na babišovskou drůbež a na čínskou firmu Huawei, jejíž telefony jsou takřka všude podezřelé ze špiclování.

Reakce Jaromíra Jágr
Reakce Jaromíra Jágr

„Tak tenhle příběh z 68 začíná bejt divnej. Nejdřív kuřata, teď čínská fízlárna. Dle mého prachy nejsou všechno,“ opřel se hudebník do kouzelníka s hokejkou a do jeho snahy sehnat sponzory pro kladenský klub. „Říká se ledacos. Třeba je lepší jít k doktorovi než se lísat k fízlům. Ale možná zažijeme i velký finále a bude srdcervoucí,“ dodal posměšně Koller.

Vlčák se ozval

Za Jaromíra se okamžitě postavil zástup jeho obdivovatelů a kumštýře seřezali na sociálních sítích. Vpálili Kollerovi preludování jeho kapely Lucie na mejdanu nejbohatšího Čecha Petra Kellnera (55), který vydává těžké prachy právě v Číně, a pak se ozval i sám »Jaryn«.

„Když jde vlčák po ulici a zpoza plotu na něho štěkají psi, nikdy jsem neviděl, aby na ně také štěkal. On jde v klidu dál. A tak ani já nebudu komentovat štěkání na mou osobu,“ vzal odvetu přes psí říši Jaromír Jágr. A kuřatům i hafanům je z toho handrkování šoufl ...

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud