VIP Sport

10. února 2020 • 16:20

Vácha poznal lásku díky Křetínskému: Nechce si mě vzít, hodně zlobím!

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Své fotbalové srdce odevzdal Spartě a dnes v jejím béčku pomáhá růst mladým talentům. A díky letenskému klubu našel Lukáš Vácha (30) i svou životní lásku Kateřinu (26), s níž vychovává dceru Kristýnku. V pořadu Česká ulička Vácha Michalu Hrdličkovi prozradil, jak se poznali, i proč zatím není na pořadu dne svatba... „Hodně zlobím,“ směje se záložník.Váchova půvabná Kateřina je zaměstnankyní Daniela Křetínského v jeho Energetickém a průmyslovém holdingu (EPH) a samozřejmě fanynkou Sparty.

„Od sedmnácti nebo od osmnácti byla na brigádě v EPH a vypracovala se z recepce až k Danielovi a dělala mu osobní asistentku,“ popisuje Vácha v České uličce (premiéra v pondělí ve 20:30 na O2 TV Sport).

Váchova přítelkyně Kateřina se chlubila fotkami z dovolené
Váchova přítelkyně Kateřina se chlubila fotkami z dovolené

„Ona chodí na každej fotbal, a tím že se stará o spoustu věcí i na Spartě, tak jezdila i ven,“ vzpomíná někdejší reprezentant. Seznámení tak prý proběhlo v letadle. „Tam proběhly první kontakty… Pak jsme zjistili, že jsme na jedné lodi, že to můžeme spojit a plout všichni společně,“ usmívá se Vácha.

Ke svatbě prý ale jejich vztah zatím nesměřuje… „Nechce si mě vzít,“ přiznává Vácha. „Bavili jsme se o tom, já jsem jakoby chtěl, ale ještě to není z její strany téma,“ vysvětluje vyhlášený módeman s tím, že o ruku ale ještě nežádal.

„ Já hodně zlobím,“ směje se při pátrání po důvodech. „Každý vztah je nahoru dolů, každý má nějaký propady…“ přemítá pak i trochu vážněji Vácha. „Ale teď jsem hodně nahoře, včera měla svátek a já jsem nezapomněl, takže je to všechno v pohodě,“ dodává už zase ve smíchu.

SE SIMONOU: Vácha ukázal, jak boxuje. A vyzval by Štáfka?

Módeman Vácha má svou kolekci: Kluci ze Sparty už chtějí objednávat

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud