VIP Sport

15. února 2020 • 18:32

Teplotní šok: Djokovič vyrazil z rozpálené Austrálie do ledových Alp!

Autor: roc, ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisový šampion Novak Djokovič (32) zamířil z rozpálené Austrálie, sužované vedry a požáry, přímo do ledových Dolomit. Společně se svou ženou Jelenou (33) a dětmi Stefanem (5) a Tarou (2) vyrazili na sever Itálie, aby si užili pořádných zimních radovánek!»Djoker« získal před pár dny rekordní osmý titul z Australian Open a společně s tím zas vydělal nějakou tu kačku. Odměna pro vítěze činila více než 64 milionů korun a tak není problém vyvézt celou rodinku na zaslouženou dovolenou.

Roztomilá plavovláska Jelena, ke které se Novak stále s láskou tulí a zasypává ji polibky i sám výjimečný sportovec jsou nadšenými lyžaři a snaží se ke své zálibě nadchnout i děti.

Zatím se to daří a synáček Stefan už společně s tatínkem krájí jeden oblouček za druhým. Je tedy otázkou, zda se z ratolestí jednoho z nejlepších tenistů nakonec nestanou milovníci zimních sportů.

Novak Djokovič krájel v Dolomitech obloučky
Novak Djokovič krájel v Dolomitech obloučky

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud