VIP Sport

19. března 2020 • 13:15

Ignorantský mejdan v době karantény u ex-gólmana Pardubic: Strhával roušku policistovi!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Během mistrovské jízdy v extraligovém play off 2010 kryl v brankovišti záda legendě legend Dominiku Haškovi a o dva roky později hokejovým Pardubicím dokonce sám vychytal titul. Zodpovědnost ale bývalému mládežnickému reprezentantovi Martinu Růžičkovi (32) zřejmě moc neříká!I když se celá země třese strachem, kam až může dojít smrtící pandemie, bývalý elitní gólman je nebojsa. A tak podle televize Nova v úterý, tedy v čase, kdy už dávno mají mít všechna pohostinství pro veřejnost zavřeno, uspořádal ve svém podniku mejdánek!

Bujaré veselí samozřejmě neuniklo pohotovým pardubickým strážníkům. „Policisté si dokonce všimli, že několik osob tancuje na baru,“ potvrdila Nově mluvčí policie Pardubického kraje Markéta Janovská.

Muži zákona šli do akce. Jenže... Nesetkali se právě s pochopením. Exgólman se podle nich nechtěl legitimovat, natož aby spolupracoval! Jednoho z policistů Růžička, který později nadýchal promile a půl alkoholu, dokonce nemístně provokoval! „Úmyslně strhnul zakročujícímu policistovi roušku z obličeje a přitom sám žádnou neměl,“ uvedla mluvčí.

Martin Růžička patřil mezi opory hokejových Pardubic, s nimiž slavil dva tituly mistra extraligy
Martin Růžička patřil mezi opory hokejových Pardubic, s nimiž slavil dva tituly mistra extraligy

Začala dramatická scéna. Ostatní opilí totiž chtěli kamaráda za každou cenu dostat zpátky do lokálu. Až proti nim strážníci museli tasit slzotvorný prostředek, takže na místě zasahovali záchranáři, kteří ošetřili jednu z přítomných žen.

Podle provozní k žádnému rozporu se zákonem nedošlo. V občerstvovacím zařízení podle ní skotačili jen a pouze jeho zaměstnanci. „Žádná rouška stržena nebyla, je to trapný,“ reagovala na vyjádření policie provozní restaurace.

„Je to smutná věc. Strašně nás to mrzí v takovéhle situaci, když je takový neadekvátní zákrok udělaný klukovi, který má s podnikem v nelehké situaci sám problémy,“ dodala pro Novu.

Policie se případem bude dál zabývat!

Koronavirus a sport ONLINE: vše o odložených zápasech, zrušených sezonách a nakažených sportovcích ZDE >>>

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud