VIP Sport

20. března 2020 • 14:40

Láska v rozpuku. Rozvášnění Plíšková s Hanckem si vyměnili zamilované vzkazy!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatracený koronavirus sice děsí společnost, zato přeje mladým a zamilovaným, kteří si alespoň mohou užívat společných rozkoší i v momentech, kdy by za běžných okolností měli v plném proudu rozehranou sezonu. Pro tenistku Kristýnu Plíškovou (27) s jejím o pět let mladším fotbalovým kavalírem Dávidem Hanckem to platí dvojnásob!  Ačkoliv ještě ani nezačalo jaro, jejich romance je díky karanténě v plném rozpuku! Doma blbnou s raketou a míčkem, venku podnikají ruku v ruce romantické procházky. „S láskou,“ vyvěsila lounská rodačka na Instagram fotografii z jednoho takového špacíru. Její opálený švihák se jí okamžitě i prostřednictvím sociální sítě vyznal: „Milujuuuu.“

„Já tebe víc,“ dočkal se bryskní odpovědi usměvavé Kristýnky, jež doma skotačila v ležérním tříčku s dlouhým rukávem a nápisem »nesnáším rána« na hrudi! Tomu se její Dávid obratem přizpůsobil. Druhý den krátce po rozednění vyrazil na jogging se »švárou« Michalem Hrdličkou!

A sestry Plíškovy měly mezitím doma havaj...

Zamilovaní Dávid Hancko s Kristýnou Plíškovou si díky karanténě užívají svoji novou lásku naplno!
Zamilovaní Dávid Hancko s Kristýnou Plíškovou si díky karanténě užívají svoji novou lásku naplno!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud