VIP Sport

5. května 2020 • 12:00

Plekanec už myslí na život po kariéře: S dětmi to nepůjde!

Autor: vba
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

V sedmatřiceti letech moc dobře ví, že se jeho profesionální kariéra blíží ke konci. Brněnský hokejista Tomáš Plekanec (37) už proto myslí na budoucnost. „Dělám si trenérskou licenci B,“ přiznal v rozhovoru pro kanadskou televizi TVA Sports.Dlouholetá opora Montrealu v NHL se do Česka vrátila před dvěma lety a už tu stihla s Lucií Šafářovou (33) založit rodinu. A zatímco bývalá tenistka sní o otevření vlastní kavárny, »Pleky« plánuje u svého sportu zůstat. „Ještě chci dva, tři roky hrát. Ale nikdy nevíte, co se stane, takže už přemýšlím, co bude pak,“ prozradil, proč se chystá na trenéřinu.

Své dva syny z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou – Matyáše (8) s Adamem (5) – ani jejich vrstevníky však koučovat nechce. „Nevidím se jako trenér dětí, protože by asi nezvládaly to, co bych po nich chtěl. Radši bych trénoval v extralize,“ vysnil si Plekanec.

Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem pózovali pro Sport Magazín
Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem pózovali pro Sport Magazín

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud