VIP Sport

28. května 2020 • 05:00

Sbohem, Ráďo. Třebíč se naposledy rozloučila s hokejovým trenérem Novákem (†47)

Autor: tad
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten pohled rval srdce. Předlouhý průvod pomalým krokem a v absolutním tichu vyprovázel na poslední cestu trenéra hokejové Třebíče Radka Nováka (†47). Na rozloučení s férovým sympaťákem nechyběli ani hvězdní kamarádi.Zaplněná obřadní síň, nacpané parkoviště půl hodiny předem, smuteční hosty svážely autobusy. Dát sbohem Novákovi přijel i ochrnutý hokejista Tomáš Zelenka, dorazil vítěz Zlaté hokejky 1991 Bedřich Šcerban, mistr z Pardubic 2005 Michal Mikeska a celá řada dalších parťáků.

„Ráďa mi pomáhal, když jsem přešel do dospělého hokeje. Stali se z nás kamarádi i mimo led,“ vzpomínal »Mikeš« pro klubový web. „Pořád tomu nemůžu uvěřit. Je mi to moc líto,“ truchlí gólman Komety Karel Vejmelka. Novák tragicky zemřel minulé úterý, když náhle zkolaboval na ulici, příčinou byla údajně srdeční embolie.

Smuteční průvod za rakví repsektované persony třebíčského hokeje Radka Nováka, který zemřel náhle minulý týden
Smuteční průvod za rakví repsektované persony třebíčského hokeje Radka Nováka, který zemřel náhle minulý týden

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud