VIP Sport

27. června 2020 • 14:50

Ledová lambáda! Takhle Samková zapomíná na úmrtí maminky (†61)

Autor: as, ptr
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po celodenní dřině je potřeba tělo ochladit. Olympijská šampionka Eva Samková (27) a její parta reprezentačních snowboardcrossařů to na soustředění v italských Alpách řeší originálně: hupsnou do ledové říčky!„Odpolední lambáda. Regenerace musí bejt,“ komentovala to Eva, která je jedničkou i v otužování. Zato její kámoši trpí.  Samkovou k této aktivitě přivedl skikrosař Tomáš Kraus a úspěšná sportovkyně tomu zcela propadla.

„Naočkoval mě do otužování a teď už chodím pravidelně,“ prozradila v minulosti olympijská vítězka. Doporučuji to všem lidem nejen jako prevenci před nachlazením. „Je to skvělý, dělejte to taky.“

V alpském toku se mladá dáma z Vrchlabí cítí jako rybička. „Pstruh se žene potokem proti proudu,“ napsala na Instagram zvesela Eva, která daleko od domova zapomíná na nečekanou smrt maminky Ludmily.

Eva Samková je v ledové vodě jako doma.
Eva Samková je v ledové vodě jako doma.

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud