VIP Sport

9. září 2009 • 18:00

Kapitán Sparty Výborný: Doma má anděla...

Autor: top

Kapitán, sportovní manažer a tahoun, od něhož trenér očekává nejvíc gólů. Všechny tyhle role musí v hokejové Spartě zastat útočník David Výborný (34). Aby se ze všeho nezbláznil, potřebuje mít oporu v manželce. A na svou Irenu (34) se může vždy spolehnout. Ona je totiž učiněný anděl...„Anděl? Tak to se musíte zeptat Davida. Snažím se, aby měl co nejlepší zázemí, ale určitě dokážu bejt i mrcha jako každá ženská,“ směje se Irena Výborná nad vlastními sexy snímky, na nichž pózuje s bílými křídly.

Sexy snímek manželky kapitána Sparty Výborného IrenySexy snímek manželky kapitána Sparty Výborného IrenyFoto foto pro Blesk – Markéta KonečnáOdvážný fotoset před pár dny nafotila s fotografkou Martinou Konečnou u Výborných doma v ložnici.

1. kolo extraligy startuje už dnes! »

„David byl zrovna se Spartou na turnaji v Salcburgu. Fotily jsme celý den a náramně jsme se u toho nasmály. Dřív jsem dělala modelku a ráda jsem si na tyhle časy zavzpomínala,“ přiznává Výborná. „Myslím, že se ty snímky povedly, a Davidovi se snad taky budou líbit!“

Výborní manželé. Nebo snad manželé Výborní?
Výborní manželé. Nebo snad manželé Výborní?

 

Fotbal na Facebooku

 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová Aleš Opatrný

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Články odjinud


Články odjinud