Play-off AutoCont extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Chodov - 18. března 2018   17:00

Otrokovice
Otrokovice
20:25' Pešat (Švajný) • 34:58' Jurčík (Vykopal) • 59:35' Pešat (Ťopek)
3:6
(0:3, 2:1, 1:2)
Stav série: (0:4)
Chodov
Chodov
14:58' Tyl  (Koutný) • 18:37' Strachota  (Plíhal) • 19:15' Mikeš  (Vávra) • 26:08' Pražan  (Vávra) • 44:57' Ondrušek  (Mikeš) • 49:13' Žák
Otrokovice
Kačer Pavel, Vašíček Ondřej
SH Štěrkoviště Otrokovice
378 diváků
Chodov
Šantora (Barák) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Žák, Mikeš, Tyl – Vávra, Vávra, Ondrušek – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Nejen v tomto zápase, ale i v celé sérii! Chodov potvrdil roli favorita a zvítězil 6:3, v sérii poté 4:0. Druhý celek po základní části tak postupuje bez větších problémů do semifinále. Příznivci Otrokovic však rozhodně zklamaní nejsou, což potvrdili ihned po konci dnešního zápasu, domácí florbalisté odehráli výbornou sezonu. Pro Karla Ťopka šlo o poslední zápas v kariéře!

Hráči utkání:
Karel Ťopek – Marek Vávra
59:55'
Ještě jednu branku teď Otrokovice mohly vstřelit, před Šantorou vznikl závar, hosté se ale dokázali osvobodit, víc už se nejspíše nestane.
59:35'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Domácí příznivci se třetího gólu přeci jen dočkali, jejich miláčci se prosadili ve dvojnásobné přesilovce. Rychlou kombinaci zakončil LUKÁŠ PEŠAT! Asistence: Karel Ťopek.
58:36'
Několik střeleckých pokusů z dlouhé vzdálenosti. K míčku se dostali hosté, Michaljovič tak zase rychle spěchal do branky!
57:50'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Tomáš Vávra – 2 min., Hrubost).
57:50'
Ještě přeci jen přijde dobrá příležitost pro Otrokovice na zkorigování skóre. Tomáš Vávra půjde na trestnou lavici, domácí budou hrát v dvojnásobné početní převaze!
56:54'
Je to tak, domácí tým hraje bez brankáře. Švajný střílel zhruba z poloviny hřiště, jeho střela skončila těsně nad brankou!
56:27'
Otrokovice ještě nic nevzdávají, domácí lavička si nyní vyžádala oddechový čas! Uvidíme, zda to zkusí v šesti!
55:39'
Pražané šli do rychlého kontru, Matejčík rozhodně nezakončil podle svých představ, zápas se víceméně už jen dohrává.
54:40'
Domácí příznivci si utkání ale užívají, hlasitě tleskají a odměňují svůj tým za výbornou práci v celém průběhu této sezony!
53:33'
Několik ostřejších zákroků na obou stranách, rozhodčí nevylučují. Na nějaký zvrat to zatím opravdu nevypadá.
52:55'
O malou chvíli později zakončoval také Szweda, ovšem ani on nenašel recept na hostujícího gólmana, do konce zhruba sedm minut.
52:13'
Balónek teď poskakoval před brankou, žádný z domácích florbalistů ho však nedokázal poslat až za záda Šantory.
50:55'
Před malou chvílí se rozběhla závěrečná desetiminutovka, snaha teď domácím nelze upřít, větší florbalová kvalita je ovšem na straně druhé.
49:13'
Chodov právě vstřelil branku!
Nechci předbíhat, ale dovolil bych si tvrdit, že je rozhodnuto! Chyby Švajného využil ZDENĚK ŽÁK, který balónek doslova propasíroval až za Michaljoviče, hosté vedou o čtyři góly! Bez asistence.
48:55'
Otrokovice už jsou zase kompletní, Pražané toho v přesilovce příliš nevymysleli, mrzet je to ale nijak nemusí.
47:24'
Hosté tu přesilovku hrají velmi chytře, nikam se zbytečně neženou, nutí své protihráče běhat, což jim vyhovuje.
46:49'
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Karel Ťopek – 2 min., Hrubost).
45:22'
Uvidíme, jak zareagují domácí florbalisté, před námi je možná závěrečných patnáct minut sezony pro Otrokovice.
44:57'
Teď už to budou mít domácí nesmírně obtížné, Pražané vedou o tři branky! TOM ONDRUŠEK prokázal, jak velkým kanonýrem bezesporu je! Asistence: Ondřej Mikeš.
44:25'
Několik zblokovaných střel, domácí se nemohou dostat do nějaké větší příležitosti, soupeř bude nebezpečný z rychlých kontrů.
43:33'
Dlouhá kombinace Chodova poblíž Michaljoviče. Hosté se nakonec ke střele nedostali, domácí gólman zůstal bez práce.
42:22'
Pražané do třetí dvacetiminutovky šli s jasnou vizí. Hrají ze zabezpečené obrany a zbytečně se rozhodně nikam neženou.
41:31'
Jako první se do zakončení ve třetí části dostával Kostka, ten však neuspěl, Šantora dnes působí hodně jistým dojmem.
40:01'
Je za námi druhá dvacetiminutovka, kterou ovládl domácí celek. Snížil a v tuto chvíli prohrává o dvě branky. Vše je před závěrečnou částí otevřené, Chodov je nyní jednu třetinu od postupu do semifinále!
40:00'
39:11'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná minuta druhé části, hosté už hrají zase kompletní, ani Jurčík na Šantoru nevyzrál.
37:43'
Jako první se ke střele dostal Kostka, Šantora si připsal důležitý zákrok. Domácí však i nadále zůstávají poblíž hostující svatyně.
37:10'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Matejčík – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
35:49'
Oba týmy střídaly, do konce části zhruba čtyři minuty, domácí jsou nyní aktivní a doslova se ženou za další vstřelenou brankou!
34:58'
Výborná přihrávka od Vykopala na PAVLA JURČÍKA, který nedal Šantorovi žádnou šanci a snižuje! Rozhodnuto ještě rozhodně není, domácí ještě nic nevzdávají! Asistence: František Vykopal.
34:02'
Teď jsou to zase domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Hosté vedou o tři branky, pochopitelně nikam nespěchají.
32:34'
Hosté už jsou zase kompletní, Otrokovice se téměř k ničemu nedostaly, Pražené bránili výborně a nyní už si zase přihrávají před Šantorou.
31:50'
Ke střele se dostal Sovják. Domácí florbalista mířil vysoko nad, podle všeho to bylo s tečí, Otrokovice budou rozehrávat.
30:04'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Nedovolené vrážení).
30:04'
Michal Nagy nedokázal vyzrát na brankáře Šantoru, trestné střílení neproměnil, skóre se tedy nemění!
30:04'
Sotva jsme se přehoupli do druhé poloviny tohoto utkání, domácí mají výbornou šanci na snížení! Pražan teď nedovoleně zasáhl Pešata, rozhodčí nařizuje trestné střílení!
28:43'
Několik nepřesností, tvrdých zákroků navíc přibývá, na další vyloučení však stále čekáme, u míčku zase favorité z Chodova.
27:22'
Otrokovice se rychle vydaly na polovinu svého protivníka, Šantora musel hned několikrát během krátké chvíle zasahovat!
26:08'
Hosté přidávají další přesný zásah a už zase vedou rozdílem tří gólů! Postarala se o to opět první formace Pražanů, konkrétně ten nejpovolanější – MARTIN PRAŽAN. Asistence: Marek Vávra.
24:54'
Nepřesnosti na obou stranách palubovky, za námi téměř pět minut druhé třetiny, chodovští florbalisté už zase kontrolují hru.
23:49'
Příznivci Otrokovic se radovali ze vstřelené branky. Vzrušení bylo zbytečné, míček totiž skončil pouze na boční síťce!
22:43'
Tempo hry se trochu uklidnilo, oba celky střídaly, u míčku už zase Pražané, kteří se proti dobře postavené obraně soupeře něco snaží vymyslet.
21:22'
Domácí florbalisté jsou po vstřelené brance na koni a ženou se za dalším gólem, příznivci navíc ožili a jsou hodně slyšet.
20:25'
Výborný vstup domácích do druhé dvacetiminutovky! Na konci celé akce byl LUKÁŠ PEŠAT, který snižuje na rozdíl dvou branek! Asistence: Marek Švajný.
20:01'
Úvodní část tohoto duelu je za námi. Chodov potvrzuje roli obrovského favorita a kráčí za postupem. Závěr Pražanům vyšel na jedničku, vedou už rozdílem tří branek!
20:00'
19:15'
Závěr první části ovládají hostující florbalisté! ONDŘEJ MIKEŠ se prosadil díky dorážce z bezprostřední blízkosti! Asistence: Marek Vávra.
18:37'
Výbornou práci teď odvedl MICHAL STRACHOTA, který založil celou akci, o malou chvíli později dorážel balónek za Michaljoviče, Pražané navyšují svůj náskok! Asistence: Ondřej Plíhal.
17:33'
Výborná příležitost pro Szwedu! Jedna z největších šancí domácích v dosavadním průběhu, Šantora předvedl skvělý zákrok!
16:12'
Uvidíme, jak zareagují domácí, kteří se zatím téměř k ničemu nedostali, i nadále se Otrokovice musí bránit svému soupeři.
14:58'
Domácí brankář předvedl několik dobrých zákroků, proti střele MILOŠE TYLA už ale neměl šanci, hosté otevírají skóre a jdou do vedení! Asistence: Martin Koutný.
14:28'
Dva dobré momenty od Sovjáka. Ten nejprve nastřelil bránícího protihráče, poté mu balónek naneštěstí pro domácí sjel z čepele.
13:34'
Na první větší příležitost i nadále čekáme, obrany zatím jasně převažují ofenzivu, u míčku teď zase Pražané, kteří kombinují.
12:09'
Domácí se s postupem času dostávají daleko více do hry! Ke střele napřáhl Uhrinovský, ani on ale hostující svatyni neohrozil.
10:51'
Z dlouhé vzdáleností střílel Švajný, jeho střele pomohla teď, Šantora měl zakrytý výhled, nakonec však zasahovat nemusel.
09:49'
Za námi téměř deset minut první třetiny, Michaljovič si v oslabení připsal jeden zákrok, Otrokovice už hrají zase v plném počtu.
08:43'
Hosté se zatím ke střelám nedostávají, drží balónek a kombinují, Michaljovič se přesouvá z jedné strany na druhou.
07:49'
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Uhrinovský – 2 min., Vysoká hůl).
06:34'
Za mantinel se nyní dostal Koutný, tvrdých zákroků je zatím mnoho, šance však i nadále žádné nepřicházejí.
05:25'
Je evidentní, že nikdo nechce v samotném úvodu tohoto utkání chybovat, oba celky vychází především ze zabezpečené obrany.
04:11'
Ke střele se dostal Pešat, ovšem výbornou práci v defenzivě předvedl Kotný, který pokus zablokoval, téměř se nepřerušuje.
02:42'
Tři minuty hry téměř za námi, oba brankáři i nadále čekají na své první úspěšné zákroky, u balónku i nadále hráči Chodova.
01:24'
Zatím se toho příliš neděje, Otrokovice brání hodně hluboko, Pražané se snaží něco vymyslet, do zakončení se však nedostávají.
00:41'
Do dnešního utkání vstupuje aktivněji Chodov, který drží balónek a kombinuje na polovině svého protivníka, který vyčkává.
00:01'

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Koníček, Pešat – Kittel, Kvapil, Volek – Vykopal, Petřík, Čevela.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Kašovský, Fiala, Sýkora, Kotlas, Bouša, Podhráský – Žák, Mikeš, Tyl – Vávra, Vávra, Ondrušek – Koutný, Matejčík, Strachota – Plíhal.

Rozhodčí: Kačer Pavel, Vašíček Ondřej.
Hezký nedělní podvečer všem florbalovým fanouškům! Play-off Superligy je v plném proudu a dnes jsou na programu čtvrté zápasy. My se společně podíváme na souboj mezi Otrokovicemi a Chodovem.

Oba dva celky se v základní části prezentovali pěkným florbalem a tahle série je nesmírně vyrovnaná, i když Chodov vede už 0:3 na zápasy. První utkání vyhrál Chodov jasně 7:2. Druhé televizní utkání už tak jednoznačné nebylo a Chodov musel otáčet stav utkání a nakonec vyhrál 4:3. Ve včerejším třetím zápase se muselo rozhodovat až v samostatných nájezdech, které vyhrál Chodov 0:2 a zápas vyhrál 4:5. Otrokovice jsou na domácí půdě velmi silný tým a včera je přišlo podpořit skoro 600 fanoušků! Dnes se dá očekávat podobná atmosféra a hlavně skvělý florbal! Ukončí dnes Chodov tuto sérii nebo se Panteři podívají ještě jednou do Prahy?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.