MS ženy -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Švýcarsko - 4. prosince 2017   15:40

Švédsko
Švédsko
00:29' Steenová  • 00:53' Rasmussenová  • 05:42' Bobergová  • 09:36' Tschopová  • 19:00' Joelssonová  • 22:01' Krantzová  • 24:18' Wibronová  • 24:54' Joelssonová  • 39:10' Tschopová  • 39:50' Sundbergová  • 47:11' Joelssonová  • 57:15' Wibronová
12:3
(5:2, 5:1, 2:0)
Švýcarsko
Švýcarsko
08:59' Ruttimannová   • 16:34' Wikiová   • 37:07' Gerigová
Švédsko
Martin Reichelt, Tomáš Kostínek (oba CZE)
HANT Arena, Bratislava
Švýcarsko
Heiniová (40.Schmidová) – Reinhardová, Martiová – Ulberová, Ruttimannová, Wikiová; Mischlerová, Stellaová – Gerigová, Rossierová, Scheideggerová; Cinaová, Liechtiová – Zwinggiová, Gamperliová, Spichingerová; Streiffová – Wyssová, Fricková

Já se s vámi loučím a přejí hezky zbytek večera.
Zápas dvou týmů na přední umístění na MS v Bratislavě ovládly jednoznačně ve všech aspektech florbalistky Švédska. Ty své soupeřky k ničemu vážnějšímu nepustily a hlídaly si vývoj zápasu.
Střely na branku v zápase : 32-18
Nejlepší hráčky – Emelie Wibronová – Seraina Ulberová
59:30'
Nepřesná střela Tschopové. U míčku jsou Švýcarky.
59:01'
Heiniová teď podržela svůj tým.
58:20'
Švédky se snaží ještě útočit a přidat další gól.
57:15'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je EMELIE WIBRONOVÁ. Asistence: Sofia Joelssonová.
55:50'
Obraz hry se nám ani v závěru zápasu nezměnil. Oba týmy předvádí útočný florbal.
55:01'
V zápase Švédska se Švýcarskem nám mezitím začala běžet poslední pětiminutovka utkání.
Nezapomeňte, že za 8 minut začíná poslední zápas naších reprezentantek. v základní skupině. Ve vedlejší hale se utkají proti Norsku a my vám ho přineseme v online přenosu, který pro vás dneska zprostředkovává Týna Zíková.
53:52'
Hultgrenová to zkusila z pravé strany a minula branku.
53:03'
Hra už nám pokračuje. Švédky tradičně na míčku.
52:56'
Hra je přerušena, dochází k utření hrací plochy.
51:40'
Z něho ale k ohrožení branky Schmidové nedošlo.
51:20'
Po pár přihrávkách vybojovaly Švédky volný úder z rohu.
50:40'
Na míčku jsou hráčky švédského národního týmu a snaží se s ním něco udělat.
50:01'
Začala nám běžet poslední desetiminutovka zápasu.
49:22'
Bobergová z pravé strany od mantinelu střílí nepřesně.
48:10'
Švédky v další šanci, která ale tentokrtáe končí mino branku Švýcarska.
47:11'
Švédky se poprvé prosazují v přesilovce. Přesnou střelou trefuje za záda Schmidové SOFIA JOELSSONOVÁ. Asistence: Emelie Wibronová.
47:06'
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Isabelle Gerigová – 2 minuty).
46:20'
Nepřesná přihrávka Johanssonové.
45:05'
Ty ale z něho nijak vážně branku soupeře neohrozily.
44:49'
Pískáno provinění švédského týmu. Volný úder pro švýcarské florbalistky.
43:45'
Andreassonová z levé strany u hranice velkého brankoviště netrefila branku.
42:58'
Začínají se nám opět množit nepřesnosti na obou stranách ve finální přihrávce. Hra se nám tak znovu přelévá ze strany na stranu.
42:41'
Nic z něho ale nevytěžily, k míčku se dostaly švýcarské hráčky.
42:32'
Pískáno provinění prioti pravidlům. Švédky budou zahrávat volný úder z pravé strany.
42:00'
Nepřesně si přihrály ale hned vzápětí i švédské hráčky.
41:20'
Ten ale skončil nepřesnou přihrávkou.
40:55'
Hráčky v bílém teď delší dobu drží míček a snaží se o postupný útok.
40:20'
Začala nám poslední dvacetiminutovka. Úvod zatím je hodně podobný předchozí části. Hraje se nám na obě strany kombinačně.
40:01'
Střely na bránu ve druhé třetině 14:4.
Skončila nám druhá třetina, ve které jsme viděli v Hant Areně dalších šest gólů. Pět gólů padlo z florbalek švédských hráček, jeden na straně Švýcarska. Švédský tým potvrzuje roli favorita a hlídá si vývoj zápasu. Poslední třetina začne přibližně v 17:03.
40:00'
39:50'
Autorem branky je IDA SUNDBERGOVÁ. Asistence: Sofia Joelssonová.
39:10'
Švédky přidávají štastný devátý gól. Takové nenápadné nahození končí v překvapení všech v bráně zásluhou MOE TSCHOPOVÉ. Asistence: Anna Wijková.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30'
Ke střele se zatím nedokážou švédské hráčky dostat.
38:01'
U míčku jsou teď ale znovu švédské hráčky ty se snaží před brankou Heiniové něco s ním udělat.
37:07'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Švýcarky teď předvedly rychlou akci, na jejiž konci je snížení. O to se postarala přízemní střelou ISABEL GERIGOVÁ. Asistence: Margrit Scheideggerová.
36:40'
Hra se nám přesunula do středu hrací plochy, nyní jsme už delší dobu neviděli nějakou tu větší akci.
35:46'
Ten nerozehrály vůbec dobře, navíc si pomohly proti pravidlům.
35:34'
Švýcarky budou rozehrávat z rohu z levé strany volný úder.
34:30'
Začínají se nám množit nepřesnosti v rozehrávkách.
33:25'
Švédky přesilovou hru nedokázaly využít, švýcarský tým je kompletní.
32:40'
Míček teď kolem Heiniové léta zprava, zleva. Branku ale zatím míjí.
32:05'
Švédky okamžitě na polovině soupeře začaly kombinovat.
31:25'
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Briggitte Mischlerová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).
30:01'
Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny.
29:52'
Švédky teď rozehrávaly volný úder, ale branku soupeře z něj neohrozily.
29:20'
Krantzová na druhé straně střelou od mantinelu míčkem branku soupeře netrefila.
28:40'
Scheideggerová si teď s míčkem obešla zezadu branku Hjortingové. Přihrát na spoluhráčky před bránou už ale nedokázala.
28:01'
Švýcarky teď vytlačily švedský tým k vlastní bráně. Ten se ale hned vzápětí vrací zpět před bránu Švýcarska.
27:40'
Švédský tým ale i tak zůstavá s míčkem na polovině soupeře.
27:15'
Míček teď proletěl od mantinelu přes velké brankoviště, tam ho ale nedokázala žádná ze švédským hráček trefit.
26:30'
K vážnějšímu ohrožení branky Hjortingové se ale nedostaly.
25:30'
Švýcarky se teď snaží kombinační hrou něco udělat s nepřiznivým stavem.
24:54'
Autorem branky je SOFIA JOELSSONOVÁ. Asistence: Emelie Wibronová.
24:18'
Tak tohle byla chyba ve švýcarské obraně. Krantzová z vlastní poloviny přihrála dopředu přes hráčku Švýcarska na úplně volnou EMELII WIBRONOVOU, která přízemní střelou dává sedmý gól. Asistence: Isabell Krantzová.
23:20'
Ty ale dopadly úplně podobně.
23:00'
Nakonec o míček přicházejí nepřesnou přihrávkou. Dopředu se tak mohou vydat hráčky Švýcarska.
22:40'
Švédky jsou znovu u míčku a znovu se usazují na polovině Švýcarska.
22:01'
Švédky přidávají šestý gól. Skvělým důrazem před bránou se prosazuje ISABELL KRANTZOVÁ. Asistence: Emelie Wibronová.
20:40'
Zatím se nám hra přelévá ze strany na stranu. Oba týmy hrají velmi útočně.
20:20'
Švédské hráčky se snaží dostat dopředu už od prvních sekund.
20:01'
Střely na bránu v první třetině: 10 – 8.
Skončila nám první třetina zápasu mezi Švédskem a Švýcarskem, ve které jsme zatím viděli sedm gólů. Pět branek dokázaly dát švédské hráčky, dvě švýcarské. Švédský tým je jednoznačně lepší a po zásluze vede 5:2. Druhá třetina začne přibližně v 16:21.
20:00'
19:50'
Švédky ještě v samém závěru budou zahrávat volný úder.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00'
18:55'
Švédky jsou kompletní.
17:50'
Hjortingová teď podržela svůj tým skvělým zákrokem.
17:20'
Švýcarky okamžitě kombinují v přesilovkové kombinaci na polovině soupeře.
16:55'
Vyloučení v týmu Švédsko (Amanda Delgado Johanssonová – 2 minuty, Hrubost).
16:34'
Po pasáži bez šancí, se ke střele dostaly hráčky v bílém a je z toho snížení! Z levé strany snižuje na rozdíl dvou gólů střelou k pravé tyči MICHELLE WIKIOVÁ. Asistence: Seraina Ulberová.
15:05'
Hra se nám teď přesunula převážně do středu hrací plochy. Oba týmy si nedokážou dostat do finální střely.
14:15'
Celkově se nám ty nepřesnosti začínají množit.
14:02'
Fjellstedtová z levé strany střílí vysoko nad.
12:40'
Střela Steenové byla zblokovaná.
12:20'
Švýcarské hráčky se teď dostaly s míčkem až k bráně Švédska a snaží se kombinovat.
11:05'
Johanssonová z pravé strany v blízkosti mantinelu přestřelila branku.
10:53'
Švédský tým bude rozehrávat volný úder na pravé straně u mantinelu.
10:28'
Závar před brankou Švýcarska. Heiniová to nakonec ve spolupráci se svými hráčkami dokázala zvládnout.
10:01'
První třetina se nám přehoupla do své druhé poloviny.
09:36'
Co nejde švédským hráčkám v obraně, to jde v útoku. Kombinační akci na polovině švýcarského týmu zakončuje přesnou střelou MOA TSCHOPOVÁ. Asistence: Iza Rydfjallová.
08:59'
Švédská obrana tady na šampionátu nemá svůj den, což ukázaly šampiónky i v předcházejících zápasech proti papírově slabším týmům. Švýcarky prakticky z první větší šance snižují. Hjortingovou přízemní střelou prostřelila CORIN RUTTIMANNOVÁ. Asistence: Seraina Ulberová.
06:50'
Joelssonová vystihla špatnou rozehrávku Švýcarska, posunula si míček na levé straně dopředu a takový nápřehem trefila připravenou Heiniovou.
05:42'
Máme tady třetí gól. I když se švýcarský tým snaží, tak je vidět, kdo je na hřišti pánem. Třetí lekce z produktivity přišel z florbalky STEPHANIE BOBERGOVÉ. Ta dokázala využít přesnou přihrávku Norstromové. Asistence: Frida Norstromová.
05:01'
Uběhlo nám prvních pět minut a švédské hráčky zakládají další šanci z vlastní poloviny.
04:20'
Pokus o kombinační přihrávku švýcarských hráček skončil nepřesnosti.
03:10'
Další rychlá akce úřadujících šampiónek, kterou tentokráte dokázala zneškodnit Heiniová.
02:05'
Hra má teď spád, přelévá se ze strany na stranu.
01:20'
Švýcarky se z ospalého úvodu teď zpamatovaly a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.
00:53'
Tak takový začátek nečekal nikdo. Švédky z druhé větší akce dávají druhý gól. Přihrávku Tschopové před bránou využívá ELLEN RASMUSSENOVÁ. Asistence: Moa Tschopová.
00:29'
To jsou věci. Švýcarky rozehrály špatně volný úder, k míčku se dostaly soupeřky. Ty si dvakrát přihrály a je z toho úvodní gól. Přihrávka zpoza brány dokázala využít střelou z první SARA STEENOVÁ. Asistence: Amanda Delgado Johanssonová.
00:23'
Pískáno švédským hráčkám provinění proti pravidlům. Švýcarky tak budou rozehrávat z vlastní ploviny.
00:01'
Buly v první třetině vyhrály hráčky Švýcarska.
00:01'
Švýcarky dneska hrají v bílé kombinaci, švédský tým je dnes v modrožluté komibinaci.
Zahajovací sestavy:

Švédsko: Hjortingová – Krantzová, Sundbergová – Joelssonová, Granstedtová, Wibronová

Švýcarsko: Heiniová – Reinhardová, Martiová – Ulberová, Ruttimannová, Wikiová
Za sebou máme úvodní formality, v podobě státních hymen obou týmů. Nyní přijde na řadu představení zahajovacích sestav.
Hráčky nám odešly do šaten pro poslední pokyny.

Švédsko: Hjortingová (Frisková) – Krantzová, Sundbergová – Joelssonová, Granstedtová, Wibronová; Bobergová, Norstromová – Johanssonová, Fjellstedtová, Steenová; Tschopová; Rydfjallová – Rasmussenová, Wijková, Stalhultová; Augustssonová – Hultgrenová, Andreasonová

Švýcarsko: Heiniová (Schmidová) – Reinhardová, Martiová – Ulberová, Ruttimannová, Wikiová; Mischlerová, Stellaová – Gerigová, Rossierová, Scheideggerová; Cinaová, Liechtiová – Zwinggiová, Gamperliová, Spichingerová; Streiffová – Wyssová, Fricková

Rozhodčí: Martin Reichelt, Tomáš Kostínek (oba CZE).
Zápas začíná v 15:40 a vy jste k němu srdečně zváni.

Malin Andreasonová
Hezký den všem fanouškům florbalu. Dnešním dnem nám vyvrcholí boje v základních skupinách na MS ve florbale v Bratislavě. V tomhle zápase si to mezi sebou rozdají o celkové první místo ve skupině A florbalistky Švédska a Švýcarska. Utkáním vás provede přímo z HANT Arény v Bratislavě Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:40.