1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 18 15 1 2 46:16 46
2.  Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3.  Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4.  Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5.  Sparta 18 9 4 5 29:15 31
6.  Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7.  Liberec 17 6 6 5 16:15 24
8.  Ml. Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9.  Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10.  Příbram 18 5 4 9 23:42 19
11.  Bohemians 1905 18 4 6 8 18:27 18
12.  Slovácko 18 6 0 12 20:31 18
13.  Olomouc 18 5 3 10 17:32 18
14.  Opava 17 5 2 10 22:28 17
15.  Karviná 18 4 3 11 23:35 15
16.  Dukla 18 4 3 11 15:33 15

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 17
2.  Miroslav Stoch Slavia 11
3.  Jean-David Beauguel Zlín 9
4.  Martin Doležal Jablonec 8
5.  Benjamin Tetteh Sparta 8
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Michael Krmenčík Plzeň 7
8.  David Vaněček Teplice 7
9.  Guélor Kanga Sparta 6
10.  Lukáš Budínský Karviná 5
11.  Jan Chramosta Jablonec 5
12.  Antonín Fantiš Příbram 5
13.  Martin Nešpor Olomouc 5
14.  Tomáš Souček Slavia 5
15.  Tomáš Wágner Karviná 5
16.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 5
17.  Milan Baroš Ostrava 4
18.  Dame Diop Ostrava 4
19.  Uroš Djuranović Dukla 4
20.  Jakub Hora Teplice 4
21.  Jan Kuchta Slovácko 4
22.  Nemanja Kuzmanović Opava 4
23.  Lukáš Masopust Jablonec 4
24.  Jan Matoušek Příbram 4
25.  Peter Olayinka Slavia 4
26.  Roman Potočný Liberec 4
27.  Ivan Schranz Dukla 4
28.  Milan Škoda Slavia 4
29.  Miroslav Slepička Příbram 4
30.  Tomáš Smola Opava 4
31.  Nicolae Stanciu Sparta 4
32.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
33.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
34.  Vladimír Coufal Slavia 3
35.  Vlastimil Daníček Slovácko 3
36.  Martin Fillo Ostrava 3
37.  Dávid Guba Karviná 3
38.  Tomáš Holeš Jablonec 3
39.  Josef Hušbauer Slavia 3
40.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
41.  Ondřej Kúdela Slavia 3
42.  Roman Květ Příbram 3
43.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
44.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
45.  Jakub Považanec Jablonec 3
46.  Tomáš Poznar Zlín 3
47.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
48.  Roman Procházka Plzeň 3
49.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
50.  Josef Šural Sparta 3
51.  Stanislav Tecl Slavia 3
52.  Pavel Vyhnal Zlín 3
53.  Alexandru Baluta Slavia 2
54.  Lukáš Bartošák Zlín 2
55.  Tomáš Chorý Plzeň 2
56.  Ján Ďurica Dukla 2
57.  Pavel Dvořák Olomouc 2
58.  Michal Frydrych Slavia 2
59.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
60.  Marek Havlík Slovácko 2
61.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
62.  Daniel Holzer Ostrava 2
63.  David Houska Olomouc 2
64.  Václav Juřena Opava 2
65.  Jan Kovařík Plzeň 2
66.  David Lischka Jablonec 2
67.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
68.  Róbert Matejov Zlín 2
69.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
70.  Filip Oršula Liberec 2
71.  Jan Pázler Liberec 2
72.  Jakub Plšek Olomouc 2
73.  Matěj Pulkrab Sparta 2
74.  David Puškáč Opava 2
75.  Eric Ramírez Karviná 2
76.  Jan Rezek Příbram 2
77.  Jakub Řezníček Plzeň 2
78.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
79.  Vojtěch Smrž Karviná 2
80.  Jiří Texl Olomouc 2
81.  Tomáš Zajíc Slovácko 2
82.  Petr Zapalač Opava 2
83.  Pavel Zavadil Opava 2
84.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
85.  Patrik Žitný Teplice 2
86.  Rafael Acosta Jablonec 1
87.  Emmanuel Antwi Příbram 1
88.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
89.  Frederik Bilovský Dukla 1
90.  Jan Bořil Slavia 1
91.  Aleš Čermák Plzeň 1
92.  Alexandru Chipciu Sparta 1
93.  David Douděra Dukla 1
94.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
95.  Šimon Falta Olomouc 1
96.  Jiří Fleišman Ostrava 1
97.  Martin Frýdek Sparta 1
98.  Zoran Gajič Zlín 1
99.  Petr Galuška Karviná 1
100.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
101.  Milan Havel Plzeň 1
102.  Matěj Helebrand Opava 1
103.  Libor Holík Zlín 1
104.  Lukáš Holík Dukla 1
105.  Tomáš Hořava Plzeň 1
106.  Jan Hošek Teplice 1
107.  David Hovorka Jablonec 1
108.  Petr Hronek Zlín 1
109.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
110.  Robert Hrubý Ostrava 1
111.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
112.  Matěj Hybš Liberec 1
113.  Alexander Jakubov Zlín 1
114.  Adam Jánoš Ostrava 1
115.  Václav Jemelka Olomouc 1
116.  Michal Jeřábek Teplice 1
117.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
118.  Vladimir Jovović Jablonec 1
119.  Tomáš Jursa Opava 1
120.  Taras Kačaraba Liberec 1
121.  Ibrahim Keita Příbram 1
122.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
123.  Jan Kopic Plzeň 1
124.  Martin Koscelník Liberec 1
125.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
126.  Daniel Krch Bohemians 1905 1
127.  Jan Krob Teplice 1
128.  Filip Kubala Slovácko 1
129.  Tomáš Malinský Liberec 1
130.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
131.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
132.  Ruslan Mingazov Příbram 1
133.  Jan Moravec Karviná 1
134.  Pavel Moulis Teplice 1
135.  Jan Navrátil Slovácko 1
136.  Aleš Nešický Liberec 1
137.  Filip Panák Karviná 1
138.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
139.  Jakub Pešek Liberec 1
140.  Milan Petržela Plzeň 1
141.  Srdjan Plavšić Sparta 1
142.  Jakub Podaný Dukla 1
143.  Uroš Radaković Sparta 1
144.  Petr Reinberk Slovácko 1
145.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
146.  Radim Řezník Plzeň 1
147.  Jakub Šašinka Ostrava 1
148.  Petr Ševčík Liberec 1
149.  Martin Šindelář Ostrava 1
150.  Rudolf Skácel Příbram 1
151.  Martin Sladký Olomouc 1
152.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
153.  Patrizio Stronati Ostrava 1
154.  Jan Sýkora Slavia 1
155.  Daniel Tetour Dukla 1
156.  Daniel Trubač Teplice 1
157.  Michal Vepřek Olomouc 1
158.  Radek Voltr Příbram 1
159.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
160.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
161.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze