Tabulka soutěže

Z V R P Skóre B
1.  AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
2.  SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
3.  FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
4.  FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5.  FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6.  FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
7.  Bohemians 1905 8 3 2 3 10:11 11
8.  1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
9.  FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
10.  FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11.  MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
12.  FK Teplice 9 2 3 4 11:17 9
13.  1. FC Slovácko 9 3 0 6 11:20 9
14.  SFC Opava 9 2 1 6 9:18 7
15.  SK Sigma Olomouc 9 2 0 7 9:18 6
16.  FK Dukla Praha 9 1 0 8 6:20 3

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo

8. kolo

9. kolo

10. kolo

11. kolo

12. kolo

13. kolo

14. kolo

15. kolo

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Sparta 9 7 2 0 19:5 23
2.  Slavia 8 7 0 1 21:4 21
3.  Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
4.  Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5.  Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6.  Ml. Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
7.  Bohemians 1905 8 3 2 3 10:11 11
8.  Příbram 9 3 2 4 14:18 11
9.  Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
10.  Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11.  Karviná 9 3 0 6 14:19 9
12.  Teplice 9 2 3 4 11:17 9
13.  Slovácko 9 3 0 6 11:20 9
14.  Opava 9 2 1 6 9:18 7
15.  Olomouc 9 2 0 7 9:18 6
16.  Dukla 9 1 0 8 6:20 3

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 10
2.  Michael Krmenčík Plzeň 7
3.  Jean-David Beauguel Zlín 5
4.  Benjamin Tetteh Sparta 5
5.  David Vaněček Teplice 5
6.  Milan Baroš Ostrava 4
7.  Dame Diop Ostrava 4
8.  Martin Doležal Jablonec 4
9.  Guélor Kanga Sparta 4
10.  Jan Matoušek Příbram 4
11.  Miroslav Slepička Příbram 4
12.  Tomáš Wágner Karviná 4
13.  Lukáš Budínský Karviná 3
14.  Josef Hušbauer Slavia 3
15.  Roman Potočný Liberec 3
16.  Tomáš Poznar Zlín 3
17.  Ivan Schranz Dukla 3
18.  Milan Škoda Slavia 3
19.  Nicolae Stanciu Sparta 3
20.  Josef Šural Sparta 3
21.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
22.  Stanislav Tecl Slavia 3
23.  Lukáš Bartošák Zlín 2
24.  Vladimír Coufal Slavia 2
25.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
26.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
27.  Jakub Hora Teplice 2
28.  David Houska Olomouc 2
29.  Jan Kuchta Slovácko 2
30.  Ondřej Kúdela Slavia 2
31.  Nemanja Kuzmanović Opava 2
32.  Roman Květ Příbram 2
33.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
34.  Róbert Matejov Zlín 2
35.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
36.  Martin Nešpor Olomouc 2
37.  Jan Pázler Liberec 2
38.  Jakub Plšek Olomouc 2
39.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 2
40.  David Puškáč Opava 2
41.  Eric Ramírez Karviná 2
42.  Jakub Řezníček Plzeň 2
43.  Ondřej Šašinka Ostrava 2
44.  Tomáš Smola Opava 2
45.  Tomáš Souček Slavia 2
46.  Miroslav Stoch Slavia 2
47.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 2
48.  Patrik Žitný Teplice 2
49.  Emmanuel Antwi Příbram 1
50.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
51.  Alexandru Baluta Slavia 1
52.  Alexandru Chipciu Sparta 1
53.  Jan Chramosta Jablonec 1
54.  Uroš Djuranović Dukla 1
55.  David Douděra Dukla 1
56.  Pavel Dvořák Olomouc 1
57.  Antonín Fantiš Příbram 1
58.  Martin Fillo Ostrava 1
59.  Martin Frýdek Sparta 1
60.  Zoran Gajič Zlín 1
61.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
62.  Martin Hašek Bohemians 1905 1
63.  Matěj Helebrand Opava 1
64.  Tomáš Holeš Jablonec 1
65.  Lukáš Holík Dukla 1
66.  Daniel Holzer Ostrava 1
67.  Tomáš Hořava Plzeň 1
68.  Jan Hošek Teplice 1
69.  Petr Hronek Zlín 1
70.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
71.  Alexander Jakubov Zlín 1
72.  Václav Jemelka Olomouc 1
73.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
74.  Tomáš Jursa Opava 1
75.  Joel Ngandu Kayamba Opava 1
76.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
77.  Filip Kubala Slovácko 1
78.  David Lischka Jablonec 1
79.  Tomáš Malinský Liberec 1
80.  Petr Mareš Ml. Boleslav 1
81.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
82.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
83.  Lukáš Masopust Jablonec 1
84.  Ruslan Mingazov Příbram 1
85.  Jan Moravec Karviná 1
86.  Jan Navrátil Slovácko 1
87.  Jakub Nečas Bohemians 1905 1
88.  Peter Olayinka Slavia 1
89.  Filip Oršula Liberec 1
90.  Filip Panák Karviná 1
91.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
92.  Jakub Považanec Jablonec 1
93.  Roman Procházka Plzeň 1
94.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
95.  Radim Řezník Plzeň 1
96.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
97.  Petr Ševčík Liberec 1
98.  Rudolf Skácel Příbram 1
99.  Martin Sladký Olomouc 1
100.  Vojtěch Smrž Karviná 1
101.  Jan Sýkora Slavia 1
102.  Michal Trávník Jablonec 1
103.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
104.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
105.  Jan Záviška Bohemians 1905 1
106.  Lukáš Železník Zlín 1
107.  Jaromír Zmrhal Slavia 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze