Africký pohár národů -  ONLINE PŘENOS -  Madagaskar : Burundi - 27. června 2019   16:30

Madagaskar
Madagaskar
77' Ilaimaharitra
1:0
(0:0)
Burundi
Burundi
Madagaskar
Adrien – Métanire, Fontaine, Razakanantenaina, Mombris – Ilaimaharitra, A. Abel, Amada (61. Rakotoharimalala) – Andriamatsinoro (53. Voavy), Andriatsima, Nomenjanahary (76. Raveloson).
Dabo, Randrianasolo – Morel, Rambeloson, Randrianarisoa, Andrianarimanana, Baggio, Caloin, Raveloson, Gros, Rakotoharimalala, Voavy.
Guirat – Hmila, Amsaad
Alexandria Stadium
Burundi
Nahimana – Nizigiyimana, Ngandu, Nsabiyumva, Nduwarugira – Duhayindavyi, Bigirimana – Razak, Nahimana (47. Sabumukama), C. Amissi (84. Mavugo) – Berahino (62. M. Amissi).
Arakaza, Ndikumana – Moussa, Nshimirimana, Kwizera, Mustafa, Sabumukama, Shabani, M. Amissi, Kamsoba, Mavugo, Ndikumana.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:25.
Je konec! Madagaskar nakonec dokázal porazit Burundi těsně 1:0 a připisuje si cenné tři body v boji o postup do další fáze! Na první šanci jsme museli čekat až do druhého poločasu. V něm si překvapivě vedlo lépe Burundi, ale Razak hlavou těsně minul branku! Madagaskar svou první možnost dokázal využít, když se z přímého kopu krásně trefil Marco Ilaimaharitra! Stejný hráč mohl v samotném závěru přidat pojistku, ale brankář Nahimana tentokrát vytáhl dobrý zákrok.
90+3'
90+3'
Mavugo poslal přihrávku na polovinu soupeře, jenže jeho spoluhráč na prudkou pobídku nedosáhl. Vypadá to, že Madagaskar bude slavit tři body.
90+2'
Také Burundi nyní zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, ale nikdo v červeném nedokázal zakončit.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Jonathan Nahimana ještě drží akcie Burundi nad vodou! Marco Ilaimaharitra vyzkoušel technickou střelu k levé tyči, ale brankář tam byl včas!
89'
Paulin Voavy si na hranici pokutového území skvěle pokryl míč tělem a vybojoval pro Madagaskar další přímý kop. Burundi se místo snahy o vyrovnání musí bránit.
88'
Madagaskar navíc zahrával rohový kop. Povedený centr přiletěl na malé vápno, kde číhal Faneva Imà Andriatsima, ale ten míč hlavou netrefil zrovna dobře.
87'
Burundi se v posledních minutách prakticky nemůže dostat na polovinu Madagaskaru. Vedoucí celek svůj náskok kontroluje opravdu pečlivě.
86'
Hra je znovu přerušena! Na zdravotní problémy si tentokrát stěžuje brankář Burundi Jonathan Nahimana, kterého podle všeho dohnaly křeče.
85'
Jonathan Nahimana musel předvést další dobrý zákrok. Brankář Burundi přečetl další prudkou přihrávku mezi obránce, vystartoval na značku pokutového kopu a ukryl míč do rukavic.
84'
Střídání v týmu Burundi: ze hřiště odchází Cédric Amissi, přichází Laudit Mavugo.
83'
Žlutou kartu dostává Jérôme Mombris (Madagaskar).
82'
Cédric Amissi je nyní hodně aktivní a hecuje své spoluhráče k vyrovnání. Obrana Madagaskaru však působí pevným dojmem.
81'
Cédric Amissi si z pravého křídla navedl míč na hranici velkého vápna, přehodil si jej na pravačku, jenže technickou střelou nezamířil mezi tři tyče.
80'
Jonathan Nahimana vystartoval pro míč až na hranici velkého vápna a okamžitou rozehrávkou vyhnal své spoluhráče do útoku. Burundi hraje o přežití.
79'
Hra je přerušena! Brankář Madagaskaru Adrien zůstává ležet na trávníku a drží se za levou ruku. Jasným gestem ale ukazuje, že dnešní duel dochytá.
77'
Madagaskar právě vstřelil branku!
Nakonec jsme se dočkali branky! Madagaskar zahrával přímý kop z hranice velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal MARCO ILLAIMAHARITRA, jehož rána zapadla mimo dosah brankáře Burundi!
76'
Střídání v týmu Madagaskar: ze hřiště odchází Lalaïna Nomenjanahary, přichází Rayan Raveloson.
75'
Mohamed Amissi se pokusil vyslat prudký přízemní centr do pokutového území. Také s jeho pobídkou si pozorní stopeři Madagaskaru poradili.
74'
Anicet Abel se rozhodl uklidnit hru kombinací na vlastní polovině. Fotbalista Madagaskaru se s míčem otočil a pomohl si malou domů.
73'
Pascal Razakanantenaina nakopl míč na hranici pokutového území, jenže jeho spoluhráč v hlavičkovém souboji se stopery Burundi neuspěl.
72'
Stoper Madagaskaru si musel znovu splnit své defenzivní povinnosti. Tentokrát se rychle dokázal vrátit na svůj post a zablokoval centr z pravé strany.
71'
Pascal Razakanantenaina na hranici pokutového území skvěle vystoupil proti jednomu ze soupeřů a ukopl mu míč do zámezí. Vhazovat bude Burundi.
70'
Do konce dnešního utkání zbývá závěrečných dvacet minut a Madagaskar si pořádně komplikuje život. Hráči Burundi jsou živější a tlačí se do útoku.
69'
Gaël Duhayindavyi se ujal rozehrávky přímého kopu Burundi. Jeho zakončení nebylo vůbec špatné a míč o kousek přelétl horní tyč.
68'
Gaël Bigirimana diriguje rozehrávku Burundi na polovině Madagaskaru. Fotbalisté v červeném v posledních minutách stupňují svůj tlak a tlačí se do zakončení.
67'
Další zakončení na straně Burundi. Střela zpoza hranice pokutového území před brankářem ještě skočila, ale míč skončil vedle branky.
65'
První obrovská šance! Fiston Abdul Razak si v pokutovém území naskočil na povedený centr z pravé strany, ale hlavou těsně minul branku!
64'
Další útočný faul na straně Madagaskaru. Nechci být skeptický, ale po změně stran jsme snad neviděli ani jedno zakončení na branku.
63'
Jonathan Nahimana poslal další dlouhý nákop na polovinu soupeře. Nikdo v dresu Burundi na jeho nákop nedosáhl a míč propadl do autu.
62'
Střídání v týmu Burundi: ze hřiště odchází Saido Berahino, přichází Mohamed Amissi.
61'
Střídání v týmu Madagaskar: ze hřiště odchází Ibrahim Amada, přichází Njiva Rakotoharimalala.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní příležitost dnešního souboje. Madagaskar se po změně stran musí spíše bránit.
59'
Paulin Voavy si při svém průniku do pokutového území pomohl útočným faulem, což neuniklo zraku hlavního arbitra, který mu odpískal prohřešek.
58'
Lalaïna Nomenjanahary se dral vpřed po levém křídle, nicméně Cédric Amissi jej zastavil faulem, za který dostává žlutou kartu.
57'
Burundi pokračuje v ofenzivní hře. Fotbalisté v červeném se usídlili v blízkosti pokutového území, ale zatím jej obléhají spíše házenkářským způsobem.
56'
Lalaïna Nomenjanahary se probil na polovinu soupeře, nicméně Gaël Duhayindavyi jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Madagaskar.
55'
Stále čekáme na úvodní šanci dnešního souboje. Ani prvních deset minut druhého poločasu nám nepřineslo příliš naděje na zlepšení.
54'
Po delší době se do útoku zapojilo také Burundi. Cédric Amissi se hnal za centrem z pravé strany, jenže při jeho zpracování si pomohl rukou.
53'
Střídání v týmu Madagaskar: ze hřiště odchází Carolus Andriamatsinoro, přichází Paulin Voavy.
52'
Ani z následného přímého kopu nedokázal Madagaskar ohrozit branku soupeře. Centrovaný míč letěl moc vysoko a nikdo v zeleném na něj nedosáhl.
51'
Fiston Abdul Razak při návratu na vlastní polovinu doslova složit jednoho ze soupeřů. Fotbalista Burundi může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
50'
Madagaskar se po změně stran nemůže dostat do tempa. Fotbalisté v zeleném si posílají nepřesné přihrávky a dávají soupeři čas ke kombinaci.
49'
Karim Nizigiyimana se tlačil do pokutového území, jenže jeho pokus o jesličky jednomu z obránců nevyšel a ofenzivní hráč Burundi si navíc natloukl.
48'
Burundi se tlačí do útoku. Do velkého vápna přiletěl prudký centr z pravé strany hrací plochy, nicméně nikdo v červeném dresu na míč nedosáhl.
47'
Střídání v týmu Burundi: ze hřiště odchází Shasiri Nahimana, přichází Enock Sabumukama.
46'
Burundi obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Doufejme, že v něm uvidíme o něco lepší fotbal než v prvním poločase.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sice sledovali zajímavé utkání, nicméně ani jeden z týmů se nedostal do vyložené šance. Více náznaků si dokázal vypracovat Madagaskar, ale jeho hráče vždy zbrzdilo špatné zpracování nebo nepřesná přihrávka. Burundi spíše čeká a koncentruje se na obranu. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+1'
45'
Faneva Imà Andriatsima si skvěle zpracoval míč na polovině hřiště, ale pro změnu se mu nenabídl nikdo ze spoluhráčů. Zdá se, že do kabin se půjde bez branek.
44'
Faneva Imà Andriatsima se mohl dostat do úniku, jenže měl velké problémy s převzetím míče, což jej zpomalilo a útočník Madagaskaru se připravil o zakončení.
43'
Jonathan Nahimana znovu nakopl míč na polovinu Madagaskaru. Nikdo v červeném dresu se k jeho pobídce nedostal a Melvin Adrien si došel pro míč.
42'
Christophe Nduwarugira vystoupil proti zakončení zpoza pokutového území. Fotbalisté Madagaskaru se dožadovali odpískání ruky, ale sudí nebyl stejného názoru.
41'
Cédric Amissi se dostal k odraženému míči v pokutovém území, jenže sám byl touto situací natolik překvapen, že vůbec nezakončil.
40'
Christophe Nduwarugira vhazoval v blízkosti pokutového území. Jeho aut si pohlídal dobře postavený Pascal Razakanantenaina, jež odhlavičkoval míč do bezpečí.
39'
Burundi se usadilo na polovině Madagaskaru, jenže fotbalisté v červeném kombinují dobrých dvacet metrů od pokutového území.
38'
Zadáci Burundi znovu kombinují na vlastní polovině. Nikdo v zeleném dresu jejich rozehrávku zrovna neatakuje. První půle je hodně opatrná.
37'
Omar Ngandu se natahoval po odraženém míči v blízkosti pokutového území, jenže na dlouhou nohu jej nedokázal prodloužit na sprintujícího spoluhráče.
36'
Carolus Andriamatsinoro se dostal k míči na levé straně pokutového území a pohotově odcentroval na malé vápno. Na jeho prudký centr nikdo v zeleném nedosáhl.
35'
Ibrahim Amada zůstává ležet po jednom ze soubojů na polovině hřiště. Fotbalista Madagaskaru si při dopadu podle všeho pochroumal kotník.
34'
Carolus Andriamatsinoro se sice dostal k míči na polovině hřiště, ale podle rozhodčího si pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude Burundi.
33'
Faneva Imà Andriatsima se probil do pokutového území za centrem z pravé strany, jenže brankář Burundi byl o pár setin rychlejší a ukryl míč do rukavic.
32'
Christophe Nduwarugira napadal rozehrávku Madagaskaru na jeho polovině. Ofenzivně laděný fotbalista však na míč nedosáhl a musel se vrátit.
31'
Thomas Fontaine dostal přihrávku na levou stranu, jenže si netroufl na ofenzivní průnik podél postranní čáry a raději si pomohl zpětnou přihrávkou na obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně napínavé utkání. O něco aktivnější jsou fotbalisté Madagaskaru, ale stále jsme neviděli jedinou šanci.
29'
Cédric Amissi si na hranici pokutového území parádní prohazovačkou obhodil stopera v zeleném dresu, otočil se s míčem, ale obránce jeho ránu zastavil skvělým skluzem.
28'
Melvin Adrien musel v tísni odkopnout míč daleko od vlastní šestnáctky. Brankář Madagaskaru poslal svůj nákop na levé křídlo, kde číhal jen zadák Burundi.
27'
Carolus Andriamatsinoro si naběhl na fantastickou přihrávku do blízkosti velkého vápna, ještě lépe si míč zpracoval, ale obránce jeho šanci zmařil včasným skluzem.
26'
Ibrahim Amada se snažil propasírovat přihrávku mezi obránce Burundi. Stoper Christophe Nduwarugira však dával dobrý pozor a odkopl míč do autu.
25'
Ani po rohovém kopu jsme se však úvodní šance dnešního souboje nedočkali. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde nebyl nikdo v červeném.
24'
Saido Berahino si naběhl na zajímavý centr z pravé strany. Osamocený útočník Burundi svedl hlavičkový souboj Razakanantenainou a ten raději odehrál míč na roh.
23'
Madagaskar se znovu vydal dopředu s útočným výpadem. Anicet poslal přihrávku mezi obránce Burundi, ale Andria jeho prudkou pobídku nedohnal.
22'
Jonathan Nahimana už vypadá zdravě a může pokračovat v brance Burundi. Stále čekáme na úvodní příležitost dnešního důležitého souboje.
21'
Pozor! Hostující brankář zůstává po předchozím zákroku ležet na trávníku a nevypadá to s ním moc růžově. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
19'
Jonathan Nahimana si musel dát pozor na dělovku z ostrého úhlu! Brankář Madagaskaru se dokázal skvěle přemístit k levé tyči a vyrazil míč do bezpečí!
18'
Thomas Fontaine podpořil ofenzivu Madagaskaru náběhem po levém křídle. Krajní obránce poté odcentroval na značku pokutového kopu, jenže tam nebyl nikdo v zeleném.
17'
Marco Ilaimaharitra odcentroval z pravé strany do pokutového území, nicméně nikdo v zeleném dresu Madagaskaru na jeho vysoký oblouček nedosáhl.
16'
Nahimana dostal přihrávku na pravé křídlo, nicméně měl velké problémy se zpracováním a důrazný obránce Madagaskaru jej obral o míč.
15'
Jonathan Nahimana si po přímém kopu Madagaskaru ze zajímavé pozice nechtěl přidělávat problémy při chytání a raději míč přizvedl na rohový kop.
14'
Jérôme Mombris se hnal vpřed podél pomezní čáry, nicméně jeden ze soupeřů jej nedovoleným zákrokem poslal za čáru. Rozehrávat bude Madagaskar.
13'
Romain Métanire se snažil operovat s míčem na pravé straně, nicméně při jedné kličce mu míč uskočil od nohy a skončil v zámezí. Vhazovat bude Burundi.
12'
Melvin Adrien také prokázal skvělé čtení hry, vystartoval ven z branky a došel si pro odražený míč. Madagaskar může rozjet další útočnou akci.
11'
Fiston Abdul Razak si skvěle pokryl míč na polovině Madagaskaru a důrazný Pascal Razakanantenaina jej od něj odstavil jen za cenu nedovoleného zákroku.
10'
Nyní se do něj tlačil Ibrahim Amada, který sprintoval za průnikovou přihrávkou do pokutového území, jenže brankář Jonathan Nahimana přihrávku přečetl a došel si pro míč.
9'
Karim Nizigiyimana si dal pozor na nepřesnou přihrávku z levé strany, získal míč a přenesl hru na opačnou stranu hřiště. Stále však čekáme na první zakončení.
8'
Ibrahim Amada to přehnal s agresivitou v souboji na polovině hřiště. Záložník Madagaskaru si vyšlápl na Bigirimanu.
7'
Fotbalisté Burundi si vyměňují krátké přihrávky na vlastní polovině. Nikdo z ofenzivních hráčů v dresu Madagaskaru jejich rozehrávku neatakuje.
6'
Ibrahim Amada poslal průnikovou přihrávku na pravé křídlo, jenže rozběhnutý spoluhráč jeho pobídku nepochopil. Míč tak skončil v autu.
5'
Stoper Madagaskaru Mombris měl velké problémy s rozehrávkou. Urostlý obránce dlouho váhal a málem se mu to vymstilo. Nakonec našel spoluhráče.
4'
Pascal Razakanantenaina poslal zajímavý oblouček za obranu Burundi. Nikdo v zeleném dresu jeho pobídku nepochopil a zadáci Burundi se stačili vrátit.
3'
Fiston Abdul Razak dostal dobrou přihrávku do blízkosti pokutového území, poslal pobídku do velkého vápna, jenže obránci Madagaskaru stáli na správném místě.
2'
Romain Métanire si bez problémů pohlídal nákop na levou stranu, včas se dostal k míči a před dotírajícím soupeřem jej odehrál do bezpečí.
1'
Burundi obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Fotbalisté v červeném se ihned vydali do útoku, ale nákop na polovinu Madagaskaru byl krátký.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Madagaskar bude hrát v zeleném, zatímco Burundi oblékne červené dresy.
Madagaskar

Madagaskar je považován za největšího outsidera této skupiny. Ostrovní stát však v úvodním utkání vybojoval důležitý bod za remízu 2:2 s Guineou. O vítězství navíc přišel až brankou soupeře z pokutového kopu. Do dnešního duelu však Madagaskar vstupuje z pozice mírného outsidera.
Burundi

Burundi na letošním Poháru afrických národů nepatří mezi největší favority. Malý stát však může ve skupině s Nigérií, Madagaskarem a Guineou pořádně kousat. V úvodním vystoupení na turnaji však Burundi prohrálo 0:1 s Nigérií. Favorit o svém triumfu rozhodl až patnáct minut před závěrečným hvizdem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Afrického poháru národů 2019 mezi Madagaskarem a Burundi. Výkop je stanoven na 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.