Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bristol : Manchester Utd. - 20. prosince 2017   21:00

Bristol
Bristol
51' Bryan  • 90+3' Smith
2:1
(0:0)
Manchester Utd.
58' Ibrahimović
Bristol
Steele – Wright, Flint, Baker, Magnusson (69. Taylor) – Brownhill (74. Eliasson), Smith, Pack, Bryan – Paterson, Reid
Fielding – Vyner, Kelly, Eliasson, Garita, Lemonheigh-Evans, Taylor
Mike Dean – Simon Long, Ian Hussin
Ashton Gate, Bristol
Romero – Lindelöf, Rojo, Blind (61. Lukaku) – Darmian (90+5 Smalling), McTominay, Pogba, Shaw – Martial, Rashford – Ibrahimović (C) (69. Mkhitaryan)
Pereira – Smalling, Herrera, Mata, Lingard, Mkhitaryan, Lukaku

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 13:12.
Je dobojováno a z vítězství se dnes radují domácí hráči, kteří k překvapení většiny fotbalových odborníků postupují přes slavný Manchester United. Domácí se dostali poprvé do vedení v 51. minutě, kdy se dokázal prosadit Bryan. O pár chvil později sice dokázal z přímého kopu srovnat Ibrahimović, avšak minutu před koncem rozhodl o výhře outsidera Smith.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Darmian, přichází Smalling.
90+3'
Bristol City právě vstřelilo branku!
Na Ashton Gate se dějí neskutečné věci! Bristol se dokázal vymanit z tlaku United a z poslední akce tohoto duelu se domácí prosazují. Míč za obranu dostal KOREY SMITH, který se tváří v tvář Romerovi nemýlil, čímž odšpuntoval gejzír radosti přítomných fanoušků.
90+2'
Eliasson z pravé strany posílal do vápna zajímavý centr, jenže nikdo z jeho spoluhráčů na tento pas nedosáhl a pro míč si došel Romero.
90+1'
Na vstřelení rozhodující branky mají oba celky ještě tři nastavené minuty.
90'
Devadesát minut je za námi.Vypadá to, že dnes se půjde do prodloužení
89'
Žlutou kartu dostává Pogba (Manchester United).
Žlutou kartu dostává Taylor (Bristol City FC).
88'
Lukaku se dostal do silového souboje s Flint a domácí stoper z něj nakonec vyšel vítězně. Bristol bude mít standardní situaci.
87'
Luke Shaw měl na levé straně hodně prostoru, jenže jeho centr byl hodně nepovedený a míč doskákal až do zámezí. Bristol s autovým vhazováním nikam nespěchá.
86'
Toho se ujal Paul Pogba, avšak jeho centr nenašel nikoho z hráčů v šedém. Manchester ale stále zůstává na balonu.
85'
Tlak Manchesteru vrcholí! Lukaku se obtočil okolo svého strážce a poté pořádně protáhl Steeleho, který konečky prstů vyškrábl balon na roh.
84'
A Rashford se s míčem dostal až na hranici pokutového území, avšak jeho bomba o hodně minula domácí bránu.
83'
Ten se však Packovi vůbec nepovedl a hosté okamžitě přechází do protiútoku.
82'
Darmian zaváhal a byla z toho šance pro domácí, avšak Patersonova střela byla zblokována na roh.
81'
Vypadá to, že Bristol už nikam spěchat nebude a pokud tento zápas dospěje do prodloužení, tak jim to vadit nebude.
80'
Pogba se řítil zcel sám na Steeleho, na poslední chvíli si ale ukopl balon, čehož domácí gólman využil a pro míč si došel.
79'
Lukaku chtěl prostrčit balon na Rashforda, to se mu však nepovedlo a Flint pro jistotu posílá míč daleko od domácí svatyně.
78'
Nakonec se ale dostali do útoku a málem z toho byla branka! Paterson napřáhl z hranice vápna a jeho střela jen těsně minula horní roh Romerovy brány.
77'
Nyní se domácí dokázali osvobodit z tlaku. V těchto chvílích se snaží uklidnit hru a kombinují na své polovině.
76'
Z následného rohu nic nevzniklo, United ale stále zůstávají nastěhovaní před pokutovým územím Bristolu.
75'
Další velká šance Manchesteru! Pogba našel svým centrem hlavu Lukakua, jehož zakončení ale parádním zákrokem zneškodnil Steele.
74'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Brownhill, přichází Eliasson.
74'
Žlutou kartu dostává Rashford (Manchester United).
73'
Do situace dva na jednoho se nyní dostal Martial s Rashfordem, avšak prvně jmenovaný prováhal ideální moment pro přihrávku a celá situace skončila neúspěchem.
72'
Lukaku se uvolnil na pravé straně poté vyslal parádní přízemní střelu, proti které musel Steele vytáhnout parádní zákrok.
71'
Manchester už začíná zařazovat vyšší rychlostní stupeň, hosté nyní velice aktivně napadají rozehrávku Bristolu a domácí s tím mají poměrně problémy.
70'
Pogba nyní přenesl hru na pravou stranu na Martiala, který si ale v souboji jeden na jednoho neporadil s Bakerem.
69'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ibrahimović, přichází Mkhitaryan.
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Magnusson, přichází Taylor.
67'
Bristol nyní hraje s velkou chutí a hráči Manchetseru neví, kam dřív skočit. Teď je ale hra přerušena, jelikož Brownhill zůstal ležet na hrací ploše.
66'
Magnusson poslal do vápna dlouhý aut, na který si naskočil Flint, který jen těsně minul prázdnou bránu, jelikož Romero špatně vyběhl.
65'
Lukaku chtěl lehkým obloučkem vyslat do šance Rashforda, ten byl ale dobře pohlídán Bakerem, který si míč pohlídal tělem. Steele bude vykopávat od své brány.
64'
Martial obdržel přihrávku od Lukaka na hranici pokutového území, avšak místo střely volil ještě kličku, která byla jaksi navíc a Flint hráče Manchesteru poté o balon připravil.
63'
Reid se utrhl Lindelöfovi a už už se hnal do dobré šance, avšak jeho šanci ukončil zdvižený praporek asistenta sudího.
62'
Bristol se po dlouhé době dostal na útočnou polovinu a hned z toho byl rohový kop. Ten si vzal na starosti Pack, který ale našel pouze rukavice Romera.
61'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Blind, přichází Lukaku.
60'
Pogba nyní hledal svým pasem za obranu Martiala, před nímž ale dokázal zasáhnout Flint.
59'
Hosté se dál tlačí do útoku a je zřejmé, že chtějí tento duel rozhodnout v základní hrací době.
58'
Manchester United právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno! Exekuce přímého kopu se ujal kapitán Manchesteru ZLATAN IBRAHIMOVIĆ, který propálil vše, co mu stálo v cestě, a srovnal tak skóre dnešního duelu.
57'
Pogba se prokličkoval mezi dvěma protihráči a poté jej k zemi poslal Flint. Bude z toho standardní situace z velmi dobré pozice.
56'
Manchester nyní kombinuje na útočné polovině, zatím se však nemohou dostat do bezprostřední blízkosti domácí svatyně.
55'
Do dobré palebné pozice se nyní dostal Brownhil, který se pokusil o technickou střelu. Ta ale nepatřila mezi ty povedené a Romero balon v klidu chytil.
54'
Hosté měli k dispozici rohový kop, Rashfordův centr ale našel pouze Bakera, který přeskočil v hlavičkovém souboji Blinda.
53'
Manchester nyní musí dotahovat. Uvidíme, zda se mu povede s tímto zápasem ještě něco udělat, nebo z toho bude překvapivý postup domácích.
51'
Tak pozor, Bristol se dostává do vedení! Paterson poslal balon na nabíhajícího si JOEA BRYANA, který na hranici šestnáctky tvrdě vypálil a Romero proti jeho pumelici neměl šanci.
50'
Reid se prohnal okolo Darmiana a poté vypálil na bránu Romera. Ten sice nemusel předvést zákrok, avšak míč lízl boční síť.
49'
Následně měl Manchester další standardní situaci a tentokrát už musel Steele po střele Pogby zasahovat, balon nakonec vyrazil na roh.
48'
Po faulu na Pogbu kopali hosté přímý kop, jehož exekuce se ujal Rashford. Jeho střela ale pouze trefila zeď a balon se odrazil daleko od brány Bristolu.
47'
Žlutou kartu dostává Paterson (Bristol City FC).
47'
Blind se pokusil zrychlit hru přihrávkou na Pogbu, avšak jeho pas byl hodně nepřesný a zachytil jej Pack.
46'
Ani jeden z trenéru o pauze nesáhl ke změnám v sestavě. Uvidíme, zda se ve druhém poločase dočkáme nějaké branky.
46'
Úvodní pětačtyřicetiminutovka je za námi a hráči odcházejí do kabin za bezbrankového stavu, avšak rozhodně nemůžeme říct, že bychom sledovali nudný fotbal. Bristol zatím podává proti favorizovanému soupeři velice sympatický výkon, větší šance si ale vypracoval Manchester. Ve 12. minutě nastřelil z blízkosti břevno Ibrahimović a o pár chvil později pro změnu Pogba orazítkoval tyč.
45'
45'
V závěru prvního poločasu zahrávali domácí ještě jeden rohový kop. K tomu se postavil záložník Pack, pro jehož centr si v klidu došel Romero, jenž s rozehrávkou vůbec nespěchá.
44'
Bristol se teď dostal ze sevření hráčů United a jejich akci táhl Bryan, kterého ale těsně před půlící čárou dokázal zastavit Blind.
43'
Shaw poslal do vápna přízemní centr, na který si nabíhal Ibrahimovć. Před tím ale dokázal zasáhnout Flint, jenž uklidil balon do bezpečí.
42'
Nyní se hosté dostali do menšího tlaku, jenže zatím se jim nedaří dostat se přes velice pozorně bránící defenzivu Bristolu.
41'
Reid se už už hnal zcela sám na Romera, avšak Blind svým skluzem na poslední chvíli vypíchl domácímu útočníkovi míč.
40'
Rashfordův centr opět mířil na zadní tyč, kde byl zcela volný Ibrahimović. Tomu však střela příliš nesedla a balon zamířil vysoko nad bránu Steeleho.
39'
Ibrahimović se dostal s balonem u nohy až do pokutového území Bristolu, kde byl ale zdvojen, a tak pro něj vybojování rohu může znamenat malé vítězství.
38'
Nyní si Darmian neporozuměl s Pogbou a přihrávka hostujícího obránce skončila v zámezí, a domácí se tak dostávají k balonu úplně zadarmo.
37'
McTominay teď až moc přetáhl svůj centr na Ibrahimoviće, který ale ještě zabojoval a za svou snahu byl odměněn, Manchester dál zůstává v držení míče.
36'
Paterson se nyní dostával do solidní šance, avšak jeho akci přerušil mávaný ofsajd, ve kterém se domácí útočník opravdu nacházel.
35'
Brownhill měl na pravé straně moře času, avšak místo centru si ještě posunul balon do běhu, což se ukázalo jako chybné řešení, neboť Rojo poté dokázal odzbrojit.
34'
Brownhill se píchl balon okolo Martiala, kterému ale přišel na pomoc Shaw, jenž před domácím borcem ukopl míč do zámezí.
33'
Hra už ale plyne dál, hráči United nyní kombinují na vlastní polovině a čekají, zda se v obraně Bristolu neotevře nějaké okénko.
32'
Reid po rohu malinko zajel do Romera, což neuniklo sudímu Deanovi, který si útočníka domácích volá na kobereček. Vypadá to, že nyní to ještě bude jen s domluvou.
31'
Romera opět po nějaké době prověřil svoji dalekonosnou střelou Magnusson. Hostující gólman musel zasahovat a bude z toho další roh pro Bristol.
30'
Pogba svým lehkým obloučkem našel zcela osamoceného Rashforda, který si však příliš dlouho zpracovával balon a nakonec si pro míč došel Steele. Gól by ale ani v tomto případě neplatil, hostující hráč se totiž nacházel v ofsajdu.
29'
Z toho nic světoborného nevzniklo, avšak poté Bristol vstřelil branku, kterou ale rozhodčí nemůže uznat, jelikož Reid fauloval Romera.
28'
Reid se dostal ke střele z úhlu, kterou ale dokázal zblokovat Martial. Bude z toho další roh pro domácí.
27'
Pack se tak dlouho rozmýšlel, co s míčem udělat, až se k němu stáhli Pogba s Martialem. Domácí hráč ale celou situaci nakonec zvládl ve spolupráci s Bakerem.
26'
Wright vyslal do akce Patersona, který si ale příliš předkopl balon, čehož využil Lindelöf, který se poté nahrál do klidu na Romera.
24'
Rashford se po souboji s Bakerem poroučel k zemi a dožadoval se odpískání pokutového kopu, hlavní sudí ale zůstává v klidu.
23'
Rojo rychle rozehrál na rozeběhnutého Rashforda a poté počkal na své spoluhráče, až se dostanou do vápna. Svůj centr poté mířil na Ibrahimoviće, před nímž ale zasáhl Baker.
22'
Po menších zmatcích před šestnáctkou Bristolu se míč odrazil k McTominayovi, jehož rána ale skončila vysoko nad bránou.
21'
Další gólová příležitost Manchesteru! Pogba se naznačením zbavil dvou obránců a poté pravačkou napálil balon na bránu domácích. Steele už byl sice překonán, avšak míč pouze orazítkoval tyč.
20'
Exekuce se ujal Bryan, který nic nevymýšlel a vystřelil. Jeho rána ale Romera nemusela zajímat, jelikož balon vyděsil pouze diváky sedící za bránou hostů.
19'
Z rohu samotného nic nevzniklo, avšak poté Shaw fauloval Packa a Bristol bude mít standardní situaci z levé strany.
18'
Jěstě před rozehráním si k sobě Mike Dean zavolal Roja, který měl zřejmě nějaké připomínky k řízení tohoto zápasu.
17'
Bryan se opět dostal do souboje s Darmianem a tentokrát byl úspěšnější, vybojoval rohový kop.
16'
Martial na hranici šestnáctky sklepl balon pod sebe na McTominaye, který se s ničím nerozpakoval a napálil míč z voleje. Steele ale zasahovat nemusel, jelikož střela mladého záložníka zamířila vysoko nad.
15'
Smith si všiml nabíhajícího si Reida a ihned mu adresoval kolmou přihrávku. Ta však byla příliš dlouhá a míč se dokutálel až k Romerovi, který s rozehrávkou vůbec nespěchá.
14'
Bryan se chtěl na levé straně protáhnou okolo Darmiana, což mu nakonec nepovedlo, jelikož italský hráč ve službách Manchesteru byl při bránění pozorný.
13'
Následně zahrávali hosté volný přímý kop, pro Pogbův centr si ale v klid došel brankář Steele, jenž okamžitě vyhazuje balon na volného Packa.
12'
První velká šance tohoto zápasu! Martial se na pravé straně zbavil svého strážce, poté předložil míč Pogbovi, který svým centrem našel na zadní tyči číhajícího Ibrahimoviće, jenž z voleje napálil břevno.
11'
Do zajímavé situace se dostal Bryan s Reidem, kteří ve dvou málem umotali obranu Manchesteru, avšak jejich akci nakonec přerušil Rojo.
10'
Bristol se zatím prezentuje velice sympatickou hrou, zatím vůbec nepouští svého soka do nějakého tlaku a nyní naopak sami kombinují na útočné polovině
9'
Domácí malinko zaváhali v rozehrávce, čehož využil Rashford, který odzbrojil Wrighta. Poté se ale hostující hráč nepotkal s přesností a jeho nepovedený centr skončil až za postranní čárou.
8'
Na starost si jej vzal opět Pack, ve vápně však našel pouze Paulu Pogbu, jenž odhlavičkoval míč daleko od Romerovy svatyně.
7'
Rojo nedovoleně atakoval Reida a Bristol měl k dispozici standardní situaci. Té se ujal Pack, jehož velice tvrdou pumelici vyrazil brankář hostů na rohový kop.
6'
Magnusson se vydal za dlouhým pasem Smithe, jenže Lindelöf měl k míči přeci jen o něco blíž a následně poslal balon na Romera.
5'
Blind teď pořádně prohnal Pogbu, když mu poslal velice těžkou přihrávku. Francouzský reprezentant si ale s celou situací dokázal poradit a poté roztáhl hru na Martiala.
4'
Domácí nyní aktivně napadali rozehrávku United, Lindelöf ale včas přihrál Pogbovi, který zakládá útočnou akci svého celku.
3'
Manchester už je v držení balonu a v klidu kombinuje na vlastní polovině, Blind si již poněkolikáté vyměnil míč s Rojem.
2'
O první dlouhý nákop na polovinu soupeře se postaral Pack, avšak před Patersonem dobře zasáhl Rojo, který si navíc vybojoval na domácím útočníkovi faul.
1'
Mike Dean poprvé foukl do píšťalky, jdeme na to! Úvodního výkopu se ujali hráči domácího Bristolu, kteří dnes nastupují v červených dresech, zatímco United se dnes navlékli do šedé sady.
1'
Aktéři dnešního duelu jsou již nachystáni v útrobách stadionu, za malý okamžik je hlavní sudí přivede na hrací plochu
Manchester United
Hosté zažívají poměrně vydařené období. V lize se nachází na druhém místě a stálé mohou uvažovat o zisku titulu. V poháru se hráči v osmifinále utkali se Swansea a díky dvoum přesným zásahům Lingarda zvítězili o dvě branky. V dnešním zápase bude tým plnit roli jasného favorita a nic jiného, než vítězství se neočekává.
Dobrý večer, vítám vás u dnešního pohárového zápasu, ve kterém se utkájí Bristol a asi nejslavnější klub anglie Manchester United. Od hostujícího celku se očekává jasná dominance a výhra o několik branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.