Míč končí v rukavicích domácího golmana ter Stegena.
Míč na kopačkách obrany Freiburgu, která si míč čutá mezi sebou.
82
A teď vidíme opět průměrný fotbal plný nepřesností, dovolím si říct, že oba týmy si budou chtít body dělit.
80
A hned v zápětí vidíme velmi nebezpečnou střelu autora první branky Freiburgu, Caligiuriho, který střílí jen kousek vedle!
79
Domácím fanouškům se rozhodnutí rozhodčího velmi nelíbí, a tak slyšíme hlasitý pískot. Je však potřeba říct, že penalta byla odpískáná zcela správně!
77
CALIGIURI s přehledem proměnil penaltu, a máme vyrovnáno!
76
A pozor! Fotbalisté Freiburgu budou kopat penaltu!
74
A další střídání na domácí straně. Za Herrmanna přichází Hanke.
73
Máme tu taky první střídání na domácí straně. Odchází De Camargo a přichází Mlapa.
71
Do slibné palebné pozice se dostal Sorg, ovšem touto šancí nepohrdl.
71
Míč má v rukavicích brankáč domácích, ter Steger.
70
Míč mají pod kontrolou hráči hostů, kteří kombinují na vlastní polovině.
67
První střídání na straně hostů. Freise nahradil Rosenthal.
67
Vhazování domácích.
66
Domácí Rupp se dostal velmi dobré příležitosti, střelou z úrovně pokutového území proletěl míč jen těsně vedle brankové konstrukce!
65
Hraje se převážně na polovině hřiště.
63
Tenhle kop se velmi nepovedl, následuje odkop od brány hostů.
63
Faul jednoho z hráčů hostí, domácí rozehrají volný přímý kop.
62
Následovala slibná šance Borussie Mönchengladbach, ovšem střelec úvodní branky De Vamargo při finální přihrávce zklamal.
60
Míč mají na kopačkách fotbalisté hostujícího Freiburgu a snaží se vymyslet nějakou gólovou akci.
59
Přihrávka Mujdzana nepochopena zbytkem týmu, následuje odkop od brány.
57
Faul hostí. Rozehrává stoper Dominguez.
56
Hermann krásně pronikl po pravé straně hřiště a nacentroval na Ruppa, který měl zcela odkrytou bránu, ale míč trefil vedle!
54
Akce vedena Diagnem nedopadla dobře, míč má v rukou golam ter Stegen.
49
Wendt krásně proběhl po levé straně hřiště a přihrál do šestnáctky DE CARMAGOVI, který se z blízka nemýlil!
48
Nepřesný útok domácích zakončen vhazováním Freiburgu.
46
Druhý poločas rozehráli hráči Freiburgu.
46
První poločas přinesl velmi nepohledný a nepřesný fotbal. Po 45 minutách je stav 0:0, za zmínku stojí snad jen gólová šance Domingueze. Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
45
Roh hostí.
45
K prvnímu poločasu byla přidáná od rozhodčího tohoto zápasu jedna minuta.
44
Faul na Herrmanna, volný přímý kop domácích.
43
Následná střela Herrmana míří vysoko nad. Odkop od brány hostů.
43
Střela De Camarga se odrazila na roh.
41
Obrana Freiburgu drží míč pod svou kontrolou.
39
Útok Freiburgu zlikvidován obranou domácích. Borrusia má míč na svých kopačkách.
34
Na centr si výborně počíhal Domninguez, který střelou z voleje zaměstnal Baumanna!
35
Střela Ruppa zblokována na roh.
34
Faul domácích, rozehrává Mujdza.
33
Centr Wendta končí v rukavicích Baumanna.
31
Střela domácího Marxe končí vysoko nad.
31
Faul Krmase, rozehrávají domácí.
29
Velmi dobrá šance domácích, ovšem končí odkopem od brány.
26
Ten se domácím nepovedl, následuje odkop od brány hostů.
26
Teď přijde na řadu volný přímý kop domácích.
25
Vhazování domácích dopadlo celkem slibnou šancí, při kterém byl jeden z domácích útočníků faulován. Byl to velmi sporný zákrok, ale penalta se nepíská.
23
Odkop od domácí branky.
22
Vhazování Freiburgu.
21
A následně velká šance hostujícího Makiadiho, který míč trefil pouze do golmana ter Stegena.
20
První rohový kop rozehrají hosté.
20
Hra je opravdu velmi těžkopádná, zatím jsme neviděli ani jednu pěknou akci.
18
17
Velmi dobrá střela hostujícícho Kruse končí jen pár desítek centrimetrů vedle tyče!
17
Iniciativu hry teď přebírají hosté, kteří kombinují na polovině Borussie.
15
Následný útok končí offsidem.
15
Obrana hostí si přihrává balon na vlastní polovině.
13
Z volného přímého kopu však nic nebylo, hra pokračuje dál za nerozhodného stavu.
12
Faul Diagneho, domácí mají velmi dobrou příležitost vstřelit gol.
11
Borussia Mönchengladbach rozehrává ze své vlastní poloviny.
9
A máme tu první žlutou kartu tohoto utkání. Za faul zezadu jí dostává domácí obránce Stranzl.
7
První větší tlak hostí likviduje obrana domácích, následuje vhazování.
7
Hra se odehrává převážně na půlce hřiště, je plná nepřesností.
5
První větší šanci domácího týmu zklikvidoval brankář Baumann.
4
Faul hostí, domácí Borussia rozehrává volný kop ze své poloviny.
2
Utkání začalo v poklidném tempu, obránci domácích si přihrávají na vlastní polovině.
1
VZÁJEMNÁ BILANCE - Vzájemná bilance je v poslední době velmi vyrovnaná. Z posledních tří zápasů skončil jeden výhrou Borussie Mönchengladbach, jeden výhrou Freiburgu a ten zatím poslední, skončil smírně 0:0.

Utkání desátého kola nemá favorita, můžeme čekat vyrovnanou bitvu o body po celých 90 minut utkání. Tomu napovídá i postavení v ligové tabulce, když týmy odděluje pouhý jeden bod.

FREIBURG
Momentálně se nachází v dolní polovině tabulky, a to konkrétně na 12. místě. Z devíti odehraných utkání posbírali svěřenci Christiana Streicha 11 bodů. V posledních třech utkáních Freiburg též dvakrát vyhrál (ve Wolfsburgu 0:2 a doma s Norimberkem 3:0) a jednou Freiburg podlehl favorizovanému Dortmundu 2:0.

Nejlepšími střelci jsou Max Kruuse a Daniel Caliqiuri, který se ovšem prosadil dvakrát z penalty.

Ve Freiburgu nastupují dva Slováci a jeden Čech. Nejčastěji nastupuje naturalizovaný Slovák Karim Geudé, do pěti utkání zatím zasáhl jeho krajan Erik Jendrišek. Bývalý hráč Sparty Pavel Krmaš naskočil pouze do jednoho utkání.

BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH
Tým pohybuje v klidném středu tabulky Bundesligy. Je na 9. místě, s dosavadním ziskem 12 bodů, z devíti odehraných utkání. Výsledky jsou jako na houpačce. V posledních třech utkáních Borussia dvakrát vyhrála (v Hannoveru 2:3 a doma s Frankfurtem 2:0) a jednou podlehla, a to konkrétně Brémám (4:0).

V týmu najdeme dva střelce, kteří se již dokázali prosadit třikrát. Jsou to legionáři Juan Arongo a Luuk de Jong. Již čtyři žluté karty si vysloužil Granit Xhaka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.