To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo tři branky, ale i tři červené karty. Úspěšnější byl nakonec Hannover, který na hřišti Augsburgu vyhrál 2:1 a získal důležité tři body. Naopak Augsburg po výhře nad Bayernem důležité body ztratil, hlavně v tedy cestě za Evropskou ligou.
90+6
90+5
A je tu další červená karta, kterou vyfasoval domácí Raúl Bobadilla!
90+3
Domácí bojují a hraje se hlavně na polovině Hannoveru, který ale drží těsné vedení.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal pět minutek.
90
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Paul Verhaegh (FC Augsburg).
90
Žlutou kartu dostává Sascha Mölders (FC Augsburg).
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácím se nedaří něco kloudného vymyslet a Hannover tak stále vede o jednu branku.
86
Ale ani ze svého třetího rohu nic Augsburg nic nevytěžil.
86
Rohový kop pro Augsburg.
86
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Felipe.
84
Zcela sám před hostujícím brankářem se objevil domácí Raul Bobadilla, ale neuspěl, protože Zieler vytasil skvělý zákrok a podržel svůj celek!
83
Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se vyrovnat, ale Hannover zatím i v deseti odolává a drží cenné vedení.
81
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Kenan Karaman.
80
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Sascha Mölders.
78
Velká komplikace pro Hannover, protože Sakaj vyfasoval druhou žlutou kartu a hosté budou dohrávat v deseti.
77
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Hiroki Sakaj (Hannover 96).
74
Žlutou kartu dostává Ceyhun Gülselam (Hannover 96).
73
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Leon Andreasen, přichází Ceyhun Gülselam.
72
Po centru se k míči dostal hostující Miiko Albornoz, ale z hranice penalty domácí branku vůbec netrefil.
70
Nyní ale hosté získali mí a vybojovali i roh, ale z toho se nic neurodilo.
69
Domácí jsou stále aktivnější a hraje se hlavně na polovině Hannoveru, který se ovšem úspěšně brání.
67
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Halil Altintop, přichází Alexander Esswein.
64
Domácí jsou aktivnější a tlačí se dopředu, ale zatím se jim v útočné fázi nedaří podle představ.
62
Abdul Baba měl místo i čas, ale přihrávku do vápna nezvládl. Škoda pro domácí celek, protože z této akce se dalo vytěžit více.
60
V dobré pozici se ocitl Jimmy Briand, ale než si zpracoval míč, tak o něj zase přišel.
58
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Markus Feulner, přichází Pierre-Emile Højbjerg.
56
Hannover právě vstřelil branku!
A z ničeho nic jde hostující celek opět do vedení. LARS STINDL byl na konci akce a nezaváhal, překonal Hitze a domácí to budou mít nyní hodně těžké.
54
Žlutou kartu dostává Lars Stindl (Hannover 96).
52
Na trávníku zůstal ležet domácí Daniel Baier a chvíli se hrát nebude, na řadě je totiž ošetřování.
51
Na sebe to vzal domácí Hong Čong-ho, ale individuálně se neprosadil.
50
Ve druhém dějství jsme zatím viděli pouze několik faulů a na úvodní šanci tak stále čekáme.
48
Začátek druhého poločasu je zatím velmi opatrný a žádná ofenzivní show to tedy rozhodně není.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas je za námi. Do vedení šel Hannover, ale domácí pak zabrali a nakonec z pokutového kopu srovnali. Sledujeme vyrovnaný zápas, ve kterém je stále o co hrát. Myslím si, že ve druhém poločase se máme na co těšit.
45+1
45+1
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a v prvním poločase se už nic nestane.
45+1
Rohový kop pro hosty.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Za obranu si naběhl Jimmy Briand, ale míč se k němu nakonec nedostal, protože dobrou práci odvedl Verhaegh.
41
Je před námi posledních pět minutek prvního poločasu, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
40
Vzápětí se dopředu dral domácí Raul Bobadilla, ale v souboji si podle rozhodčího pomohl faulem.
38
Míč poslal do vápna šikovný Hiroši Kijotake, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal.
37
Rohový kop pro Hannover.
36
Skvěle se nyní uvolnil Miiko Albornoz, který obešel tři protihráče, ale nakonec ho další zastavil.
34
Žlutou kartu dostává Paul Verhaegh (FC Augsburg).
32
Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí dopředu. Nyní Augsburg na trávníku dominuje.
30
Augsburg právě vstřelil branku!
Nakonec se k míči postavil PAUL VERHAEGH, který to udělal skvěle. Lehkým dloubáčkem poslal míč doprostřed branky a Zieler byl bez šance. Antonín Panenka by určitě zatleskal.
30
Žlutou kartu dostává Ron-Robert Zieler (Hannover 96).
28
Žlutou kartu dostává Hiroki Sakaj (Hannover 96).
28
Ale pozor, protože Sakaj fauloval a je z toho pokutový kop pro domácí.
26
Ten rozehrál opět aktivní Raul Bobadilla, ale ani tentokrát z něho nic nebylo.
25
A nakonec Augsburg vybojoval rohový kop.
24
Domácí se hned tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet.
23
Tak jsem to možná přivolal, protože hosté jdou do vedení. Po krásné kombinační akci dostal přihrávku do vápna Briand, který parádní patičkou oslovil LARSE STINDLA a ten z bezprostřední blízkosti prostřelil Hitze.
21
Hraje se slušném tempu, ale žádná ofenzivní show to rozhodně není. Uvidíme, zda se v prvním poločase dočkáme úvodní branky.
19
A další ofsajd, ve kterém byl velice aktivní Raul Bobadilla.
17
Na druhé straně přihrával před branku Edgar Prib, ale i této přihrávce scházela přesnost.
16
K dalšímu centru se dostal domácí Markus Feulner, ale tato přihrávka nebyla přesná.
14
Míč poslal do vápna Raul Bobadilla, ale žádný z jeho spoluhráčů zakončit nedokázal.
13
Domácí ale míč rychle získali a vybojovali rohový kop.
12
A máme tu další ofsajd, tentokrát v něm byl domácí Raul Bobadilla. U míče jsou tedy hosté.
10
Z úvodního rohu ale nic nebylo a na první branku si tak ještě musíme počkat.
9
8
Oba celky se tlačí dopředu, ale v útočné fázi se zatím ani jednomu nedaří podle představ. Už nyní je jasné, že to bude hodně bojovné utkání.
6
Následnou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, protože Tobias Werner byl v ofsajdu.
5
V první šanci se objevil hostující Leon Andreasen, ale z dobré pozice domácí branku netrefil a míč skončil nad břevnem!
3
K vidění bylo zatím pouze několik faulů. Začátek duelu je hodně opatrný a ani jeden celek nechce udělat ubytečnou chybu.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, ale z jejich prvního útoku nebylo vůbec nic.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Hong Čong-ho, Klavan, Baba – Baier – Feulner, Kohr, Altintop, Werner – Bobadilla.
Náhradníci: Manninger – Esswein, Højbjerg, Janker, Matavž, Mölders, Parker.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Marcelo, Schulze, Albornoz – Andreasen, Sané – Stindl (C), Kijotake, Prib – Briand.
Náhradníci: Almer – Felipe, Gülselam, Joselu, Karaman, Schlaudraff, Ya Konan.

Rozhodčí: Zwayer – Steuer, Pelgrim.
Poslední vzájemné zápasy

Hannover – Augsburg 2:0
Augsburg – Hannover 1:1
Hannover – Augsburg 2:1
Augsburg – Hannover 0:2
FC Augsburg je příjemným překvapením letošní sezony. Domácí celek vybojoval už 46 bodů a pere se o konečnou pátou pozici, která zaručuje Evropskou ligu. Bude to ale ještě tuhý boj, protože na páté místo má zálusk Schalke, které má o bod méně, ale i Dortmund a Brémy, oba mají 43 bodů. Dnes by tedy domácí potřebovali nutně bodovat a navázat tak na překvapivou výhru z minulého kola, kdy porazili mistrovský Bayern 1:0.

Hannover 96 nezažívá nejlepší sezonu. Hosté mají na svém kontě 31 bodů a nachází se na sestupovém šestnáctém místě. Na nesestupovou pozici ztrácí Hannover pouze bod, ale sedmnáctý Paderborn má stejně bodů a poslední Stuttgart jen o bod méně. Také hosté dnes hrají o všechno a nutně potřebují nějaký ten bodík získat, nejlépe samozřejmě tři. Z poslední pěti zápasů ale Hannover nevyhrál ani jednou.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu předposlední 33. kolo a my budeme sledovat duel mezi Augsburgem a Hannoverem. Favoritem na vítězství je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.