To je z mé strany vše, hezký den.
Je dobojováno! Bayern potvrdil roli favorita a nad Stuttgartem vyhrál 2:0. První branku vstřelil Mario Götze a druhou Franck Ribéry. Domácí celek měl utkání pod kontrolou a vyhrál zcela zaslouženě. Hosté bojovali, ale na mnichovský celek to dnes nestačilo.
90+3
90+2
Žlutou kartu vyfasoval hostující Kostić.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Utkání se už pouze dohrává. Bayern drží míč, kontroluje své vedení a kráčí za vítězstvím.
87
Bayern střídal. Dohrál Lewandowski a zahraje si Pizarro.
85
Bayern právě vstřelil branku!
A je zřejmě rozhodnuto, protože Bayern jde do vedení o dvě branky. Po rychlé akci našel Lewandowski FRANCKA RIBÉRYHO, který byl sice v úhlu, ale i tak dokázal prostřelit Ulreicha.
84
Po delší době měl práci i Manuel Neuer, ale s přihrávkou na malé vápno si výborně poradil a míč sebral.
83
Stuttgart střídal. Leitnera nahradil Maxim.
81
Nyní to vzal na sebe David Alaba, ale s jeho pokusem neměl Ulreich žádný problém.
80
Ani Philipp Lahm neuspěl. Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.
79
Bayern tlačí, ale nedaří se mu vstřelit druhou branku. Nyní se o finální přihrávku pokoušel David Alaba, ale poslal míč jen do zámezí.
78
Jérôme Boateng to přehnal s agresivitou a nakonec mu byl odpískán faul.
Dnešní utkání sleduje 71 000 diváků.
76
Zajímavou přihrávkou se prezentoval Franck Ribery, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit.
75
Dvě velké šance Bayernu! Nejdříve orazítkoval Xabi Alonso břevno, k dorážce se natlačil Lewandowski, ale ten poslal míč jen do levé tyče!
73
Hezky to nyní udělal hostující Timo Werner, který se dokázal uvolnit na hranici velkého vápna, ale jeho střela nebyla přesná.
71
Hosté skvěle vybojovali míč, hned se vydali dopředu, ale Kostić zakončil celou akci nepřesnou střelou.
70
Je před námi posledních dvacet minutek. Bayern stále vede pouze o jednu branku, takže konec utkání bude ještě hodně zajímavý.
69
A vzápětí střídal také Stuttgart. Gentnera nahradil Gruezo.
68
Bayern střídal. Dohrál Mario Götze a zahraje si Ribéry.
66
Rychlou akci Stuttgartu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
65
Ale ani z druhého rohu mnichovský celek nic nevytěžil a stále tak vede pouze o jednu branku.
64
Po další akci Bayernu je tu rohový kop.
63
Xabi Alonso fauloval a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
61
Po velkém závaru ve vápně Stuttgartu byl u míče jako první Schwaab, který ho odkopl do bezpečí.
60
Obraz hry je stále stejný. Mnichovský celek se tlačí dopředu, ale hosté velmi dobře brání.
58
Ale hosté se trápí a opět lehce přišli o míč. Na tahu je tedy opět Bayern.
57
A další akce domácích skončila útočným faulem a u míče jsou tedy hráči Stuttgartu.
56
Tempo hry malinko opadlo. Bayern se sice stále tlačí dopředu, ale ve druhém dějství se mu zatím příliš nedaří. Stuttgart se soustředí hlavně na obrannou činnost.
54
Lewandowski si krásně zpracoval míč, obtočil se kolem obránce, ale z hranice penalty nemířil přesně a v akrobatické pozici poslal míč nad branku.
53
Z rohu nic nebylo, protože jeden z hostujících hráčů se provinil faulem.
52
Hosté se hnali do rychlého přečíslení, ale nakonec je z toho pouze rohový kop.
51
Po zajímavém centru z levé strany se do zakončení drali dva hostující hráči, ale ani jeden nakonec nezakončil.
50
Gaudino fauloval na polovině hřiště a u míče jsou tedy borci ze Stuttgartu.
49
Vzápětí se domácí borci dostali k centru, ale výborně zasáhl Ulreich, který si pro míč došel.
48
Domácí se ale rychle dostali k míči a o finální přihrávku se pokoušel Alonso, jenže ani on nebyl přesný a od své branky bude rozehrávat Ulreich.
47
Bayern se hned vydal dopředu, dlouho kombinoval na polovině hostů, ale nakonec z toho byla pouze nepřesná přihrávka.
46
Stuttgart v poločase střídal. Ibiševiče nahradil Kostić.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tak začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas je za námi. Aktivnější je domácí celek, který byl zároveň také nebezpečnější. Viděli jsme i jednu branku, kterou vstřelil domácí Mario Götze a Bayern tak vede 1:0. Hosté ale nepředvádí vůbec špatný výkon a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Tak Holger Badstuber to zkusil, ale nakonec to nepůjde a musí střídat. Nahradil ho Gaudino.
43
Holger Badstuber je na nohou a utkání tedy může pokračovat.
42
Na trávníku zůstal po souboji jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
41
A další ofsajd, tentokrát hostujícího celku, který se zatím v útočné fázi trápí.
40
Nakonec z toho byla přihrávka za obranu, ale i Lewandowski byl podle rozhodčího v ofsajdu.
39
Domácí v klidu kombinují a nikam nepospíchají. Uvidíme, zda se dočkáme v prvním poločase ještě nějaké šance či branky.
37
Stuttgart se dral dopředu, vypadalo to hodně nadějně, ale nakonec vše ukončil pomezní rozhodčí, protože Ibiševič byl podle něj v ofsajdu.
36
Hosté ale nevymysleli nic jiného, než dlouhý nákop, se kterým si ale domácí zadáci v pohodě poradili a míč sebrali.
35
Další akce Bayernu nakonec skončila ofsajdem a rozehrávat tak bude Ulreich.
34
U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří rozjeli přihrávkový kolotoč na své polovině.
33
Ale v posledních minutách je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek, stejně jako nyní, kdy chyboval Bernat.
32
Kombinace tentokrát nevyšla ani Bayernu a u míče jsou opět hráči Stuttgartu, kteří se snaží něco vymyslet.
31
Po dlouhém nákopu musel zasahovat Neuer, ale před dotírajícím hráčem to zvládl na výbornou.
30
Je za námi úvodních třicet minutek. Viděli jsme jednu branku, kterou vstřelil domácí Mario Götze a Bayern tak vede 1:0. Nutno ale dodat, že Stuttgart nehraje vůbec špatně.
29
Na míč si naskočil Antonio Rüdiger, ale v těžké pozici nemířil přesně a branku domácího celku minul.
28
Po bleskové akci hostů se do zakončení dral Ibiševič a jeden z domácích hráčů musel míč odvrátit na rohový kop.
27
Po centru do vápna se míč odrazil na hranici penalty, kde se ho zmocnil MARIO GÖTZE, který přízemní střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a poslal Bayern do vedení 1:0.
26
Oriol Romeu fauloval a nakonec za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
25
Hráči Bayernu přidali a je to znát. Stuttgart se v posledních minutách pouze brání, ale zatím úspěšně a drží cennou remízu.
24
Domácí to zkoušeli krátkými přihrávkami a nakonec i centrem z pravé strany, ale Lewandowski si ve vápně pomohl faulem a u míče jsou hosté.
23
Lahm vymyslel krásnou přihrávku před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal míč usměrnit do branky a ten skončil v zámezí.
22
U míče jsou domácí borci, kteří si opět trpělivě přihrávají, ale zatím pouze na své polovině.
21
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč skončil v zámezí.
20
Oba celky se tlačí dopředu, ale zatím ani jeden nic nevymyslel. Stuttgart hraje velmi sympaticky a hlavně velmi dobře brání.
18
A po centru si na míč naskočil Oriol Romeu, ale z hranice malého vápna branku těsně minul!
17
Hosté vymysleli povedenou akci po levé straně a nakonec také vybojovali svůj první roh.
15
Z rohu ale nic nebylo, protože hosté se v pohodě ubránili a na první branku si tedy musíme ještě počkat.
14
A dočkali jsme se první šance! Po centru z pravé strany hlavičkoval Thomas Müller, ale Ulreich převedl reflexivní zákrok a míč vyrazil na roh.
13
Nakonec se Bayern přeci jen vydal dopředu a do vápna přihrával Boateng, ale Ulreich byl pozorný a míč sebral.
12
Domácí jsou u míče a snaží se zklidnit hru trpělivou kombinací na své polovině.
11
Po delší době se hosté vydali dopředu, ale na levé straně nic nevymysleli a míče se nakonec zmocnil David Alaba.
9
Další akce Bayernu skončila nepřesnou přihrávkou a hosté budou vhazovat, Schwaab samozřejmě nikam nepospíchá.
8
Ani tentokrát ale mnichovský celek nic nevymyslel. Stuttgart zatím velmi dobře brání a hosté odvádí skvělou práci hlavně uprostřed hřiště, což je vždy základní kámen úspěchu.
7
Za obranu si naběhl aktivní Thomas Müller, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
6
Domácí jsou opět u míče a tlačí se před branku Stuttgartu.
5
Na druhé straně hřiště přihrával do vápna Thomas Müller, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči neprodral.
4
Dopředu se nyní dral hostující Harnik, ale v souboji si pomohl faulem a akce rychle skončila.
3
Začátek utkání je z obou stran velmi opatrný. Hraje se především uprostřed hřiště a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
1
Jako první se dopředu vydali hostující hráči, kteří kombinovali na polovině Bayernu, ale nakonec se domácí celek v pohodě ubránil.
1
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání mezi Bayernem a Stuttgartem začne za malý okamžik.

Bayern Mnichov: Neuer – Lahm (C), J. Boateng, Dante, Badstuber – Götze, Alonso, Alaba, Bernat – T. Müller, Lewandowski.
Náhradníci: Starke – Ribéry, Shaqiri, Gaudino, Rode, C. Pizarro, Benatia.

VfB Stuttgart: Ulreich – Klein, Schwaab, Sakaj, Rüdiger – Romeu, Gentner (C) – Harnik, Leitner, Werner – Ibišević.
Náhradníci: Kirschbaum – Haggui, Niedermeier, Rausch, Gruezo, Kostić, Maxim.

VfB Stuttgart

Hostujícímu celku nevyšla minulá sezona podle představ, ale v té nové se také trápí. Stuttgart totiž v prvním kole hostil Moenchegladbach a dlouho to vypadalo, že nezíská ani bod, protože ještě v 90. minutě prohrával 0:1. Jenže v nastavení se trefil Kramer a Stuttgart vyválčil bod za remízu 1:1. Také ve druhém kole hrál Stuttgart doma a narazil na nováčka z Kolína nad Rýnem. Domácí ale duel nezvládli a překvapivě prohráli 0:2.
Bayern Mnichov

Poslední bundesligový mistr má po dvou kolech na svém kontě čtyři body. V úvodním utkání hrál Bayern s Wolfsburgem a byl to vyrovnaný zápas. Mnichovský celek nakonec tento duel zvládl, vyhrál 2:1 a potvrdil tak roli favorita. Ve druhém kole hrál Bayern se Schalke. Zajímavé utkání nakonec skončilo nerozhodně 1:1 a Schalke tedy vybojovali hodně cenný bod, naopak Pep Guardiola nebyl s výkonem svého Bayernu vůbec spokojený a dnes nebere nic jiného, než výhru.
Zdravím všechny příznivce kopané. Německá Bundesliga má na programu třetí kolo a my budeme sledovat duel mezi mnichovským Bayernem a Stuttgartem. Jasným favoritem tohoto utkání je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.