V dnešním zápase jsme mohli vidět devět branek. Stuttgart po prvním poločase vedl 1:2, na začátku druhého poločasu dokonce už 1:3, poté se ale žezla chopili domácí. Nejdříve v 57. minutě snížil na 2:3 Meier, poté v 61. minutě vyrovnal Aigner a na 4:3 otočil svým druhým gólem v zápase Madlung. Na konci zápasu se ale zase předvedli hosté, v 81. minutě se trefil Werner a poté v 84. minutě Gentner který dokonal obrat v zápase a zajistil tak vítězství v dnešním zápase Stuttgartu. Na konci zápasu ještě neudržel své nervy na uzdě Seferovič a vyfasoval červenou kartu.

Držení míče : 53% – 47%
Střely celkem : 15 – 18
Střely na branku : 10 – 14
90+5
90+4
Harnik se nyní řítil sám na Wiedwalda, vedle měl ještě úplně volného Wernera který mohl dnešní zápas definitivně rozhodnout, to se ale nestalo protože skvělým obraným zákrokem zasáhl jeden z obránců domácích.
90+2
Centr od Hlouška si stahuje do svých náručí brankář Kirschbaum.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě pět minut.
86
Haris Seferovič vidí červenou kartu za tvrdý zákrok na protihráče! Domácí tak budou dohrávat v deseti.
86
Žlutou kartu dostává Russ za nevýbíravý faul.
85
Žlutou dostává v dnešním zápase také Aigner.
84
Stuttgart právě vstřelil branku!
Stuttgart znovu otáčí zápas. Střílený centr od Maxima brankář domácích vyrazil akorát před sebe kde stál úplně volný CHRISTIAN GENTNER který míč dorazil v pohodě do prázdné branky.
83
Oriol Romeu vidí zblízka žlutou kartu za nešetrný faul.
83
Oczipka vyfasoval žlutou kartu za nešetrný faul na protihráče.
81
TIMO WERNER se dostal s míčem až do vápna odkud vypálil nechytatelnou střelu na zadní tyč. Utkání je tedy znovu vyrovnané.
79
Třetí střídání si připravil také domácí trenér. Ze hřiště odchází Bamba a místo něj nastupuje Lanig.
78
Do třetice střídají hosté. Ze hřiště odchází Klein a na trávník přichází český záložník Adam Hloušek.
76
Žlutou kartu za velmi nešetrný faul vyfasoval Niedermeier.
72
Oriol Romeu nyní zahrál rukou.
71
Druhé střídání na straně hostujících. Hřiště opouští Sararer a místo něj nastupuje Werner.
70
Antonio Rüdiger vidí žlutou kartu v zápase za zbytečné řečí k rozhodčímu.
69
Hasebe se ocitl v dobré šanci, svou střelu ale namířil přímo doprostřed brány kde byl připravený Kirschbaum.
65
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt otáčí vývoj utkání ! ALEXANDER MADLUNG si naskočil na centr Stendery a i když si brankář Kirschbaum na míč sáhl, nedokázal zabránit tomuto gólu. Madlung střílí tedy druhý gól v zápase.
64
Harnik nyní vyzkoušel pozornost brankáře domácích, ten z jeho střelou ale neměl žádný problém.
63
Tak to je neskutečný obrat domácích.
61
První střídání na straně hostů. Hřiště opouští Sakaj, místo něj nastupuje Rüdiger.
61
A Frankfurt vyrovnává na 3:3 ! STEFAN AIGNER dostal skvělou přihrávku do úniku od Madlunga, s míčem se dostal až do vápna odkud se trefil přímo na zadní tyč Kirschbaumovi branky a vyrovnává stav utkání na 3:3.
58
Frankfurt snižuje na 2:3 ! Brankář dokázal ještě střelu z malého vápna od Aignera vytěsnit před sebe, tam už ale stál ALEXANDER MEIER a snižuje na 2:3.
56
Tak to byla šance ! Sararer se nikým neatakován dostal až do vápna domácích, poté už k němu přistoupil Bamba od kterého se míč odrazil jen do boční sítě branky domácích.
55
Žlutou kartu dostává Marc Stendera .
51
CHRISTIAN GENTNER se dostal po dobré přihrávce od Maxima do vápna, a svou střelou na zadní tyč překonává už po třetí Wiedwalda, Stuttgart tak vede už 1:3 !
49
Bamba nyní fauloval a odnáší si za tento faul žlutou kartu.
46
Poté hřiště opustil také Inui a místo něj nastupuje Aigner.
46
O poločasové přestávce udělal trenér domácích hned dvě změny v sestavě. Hřiště opustil Piazón a místo něj přišel Stendera.
46
V prvním poločase jsme mohli vidět něco nevídaného. Domácí se dostali ve 21. minutě do vedení 1:0, poté ale zaúřadovali hosté, a to hlavně Martin Harnik který dvěma rychlými góly skóre zápasu otočil a stav je tedy po prvním poločase 1:2 pro Stuttgart.

Držení míče : 52% – 48%
Střely celkem : 6 – 12
Střely na branku : 4 – 9
Druhý poločas začne přibližně v 16:34
45+2
45+2
Inui se dostal z pravé strany ke střele, jeho střelu skvěle chytil brankář Kirschbaum.
45+2
Kostič se probojoval až do vápna domácích odkud také vypálil, jeho střela míří hodně vedle branky.
45+1
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
44
Romeu předvedl útočný faul, odkopávat bude tedy brankář Wiedwald.
42
Oczipka nacentroval nadýchaný centr do vápna tam se k hlavičce dostal Russ, ten mířil jen těsně vedle branky.
40
Přímý kop Inuie mířil na volné spoluhráče ve vápně, ti se ale k míči nedostali a hostující obránci míč odkopávají do bezpečí.
39
Hosté tedy v rozmezí tří minut otáčejí průběh zápasu.
36
Hned v zápětí je tu druhá branka hostů ! Centr Sararera prodloužil ve vápně ještě Maxim na úplně volného MARTINA HARNIKA který tedy střílí už druhou branku v dnešním zápase.
34
Přihrávka Sakaie se odrazila od jednoho z obránců domácích k úplně osamocenému MARTINU HARNIKOVI který s přehledem umisťuje svou střelu k levé tyči branky domácích.
32
Kostič vystřelil pěknou střelu z hranice vápna, ale bohužel pro něj slabou a tak brankář s přehledem chytá.
31
Harnik se nyní dožaduje pokutového kopu, rozhodčí zůstává v klidu.
30
Míč drží na kopačkách domácí a hledají skulinku kudy by se mohli dostat do gólové šance.
28
Maxim rozehrál roh na zadní tyč kde byli ale akorát obránci domácích.
27
Madlung nyní předvedl skvělý obraný zákrok. Roh pro hosty.
24
Bamba se nyní dostal ke střele z vápna, jeho střelu ale zlikvidoval brankář hostů Kirschbaum.
21
Na rohový kop od Inuie si na zadní tyči naskočil Seferovič, ten trefil ale pouze břevno od kterého se míč odrazil přímo na nohu obránce ALEXANDERA MADLUNGA který už neměl problém zakončit téměř do odkryté branky.
20
Pěkně se do vápna dostal Gentner, kousíček za hranicí pokutového kopu vypálil, ale jeho střela míří vysoko nad branku.
19
Sakai se nyní hnal do šance, míč mu utekl od nohy za brankovou čáru a odkopávat se bude od branky domácích.
17
Z následného rohového kopu nevzniklo žádné nebezpečí, domácí obrana si s tímto rohem poradila.
16
Sararer hledal přízemním centrem ve vápně své spoluhráče, skvělým obraným zákrokem ale odkopává na roh Oczipka.
14
Následně dostal pěkný pas do vápna Seferovič, tomu míč ale utekl od nohy a bude to výkop pro hostujícího brankáře.
12
Kostič se dostal do úniku sám na brankáře, Wiedwald ale předvedl fantastický zákrok a tuto šanci vychytal.
10
Maxim hledal svým centrem ve vápně někoho ze svých spoluhráčů, nikoho nenašel a obrana domácích si s tímto přímým kopem poradila.
9
Inui nyní fauloval kousek za hranicí vápna a bude tu nepříjemný přímý kop pro hosty.
8
Seferovič nyní mířil svou přihrávku do vápna na Meiera, ten se k přihrávce nedostal a míč má ve svých rukavicích brankář Kirschbaum.
6
Centr z této pozice ale mířil přímo do rukavic brankáře Wiedwalda.
5
Faul Russe zhruba čtyřicet metrů od branky.
3
Ve velké šanci se teď ocitli hráči Stuttgartu. Oriol Romeu se po pravé straně dostal až do vápna odkud posílal přízemní centr na volného Kostiče, před ním ale dokázal skvěle zakročit obránce Madlung.
2
První faul zápasu obstaral jeden ze záložníků Stuttgartu.
1
-1
Domácí nastupují v tradiční červeno-černé kombinaci, hosté volí dresy bílé.
-2
Oba týmy nyní nastupují na hrací plochu.

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Ignjovski, Madlung, Bamba, Oczipka – Inui, Hasebe, Russ, Piazón – Seferović, Meier (C).
Náhradníci: Hildebrand – Kinsombi, Lanig, Aigner, Stendera, Medojević, Kadlec.

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Klein, Schwaab, Niedermeier, Sakaj – Romeu, Gentner – Sararer, Maxim, Kostić – Harnik.
Náhradníci: Vlachodimos – Haggui, Rüdiger, Rausch, Gruezo, Hloušek, Werner.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Aarnink.
Poslední 3 vzájemná utkání

2.3.2014 | Frankfurt – Stuttgart 2:1
22.9.2013 | Stuttgart – Frankfurt 1:1
17.3.2013 | Frankfurt – Stuttgart 1:2
Nejlepší střelci obou mužstev

Eintracht Frankfurt – Na straně domácích je to německý záložník Alexander Meier s pěti góly na kontě.

VfB Stuttgart – Na druhé straně to je také německý záložník se jménem Daniel Didavi, který má na svém kontě dva přesné zásahy.
VfB Stuttgart

Stuttgartu se v letošní sezóně nedaří vůbec dobře, na svém kontě mají po osmi zápasech jen jedinou výhru a to ještě velmi hubenou proti Hannoveru 1:0, dále mají tři remízy a čtyři prohraná utkání, a nachází se tedy s počtem šesti bodů na patnácté pozici tabulky. Pod ním jsou už jen Hamburk, Freiburg a Brémy. Dokáží svěřenci trenéra Veha porazit silný Frankfurt a posunout se tabulkou výše ?

Eintracht Frankfurt

Eintrachtu se na začátku sezóny v rámci možností daří. Svěřenci trenéra Schaafa mají po osmi odehraných kolech na svém kontě 12 bodů za 3 výhry, 3 remízy a 2 prohry. Momentálně je Frankfurt na osmé pozici tabulky. V posledním zápase prohrál Frankfurt s nováčkem soutěže SC Padeborn 07 3:1, když jediný gól orlů vstřelil Alexander Meier. Na domácím hřišti odehrál Frankfurt čtyři zápasy, z toho 2 vyhrál, 1 remizoval a 1 prohrál. Dokáže Frankfurt vyhrát na svém hřišti a připsat si další tři body do tabulky ?

Padeborn – Frankfurt 3:1
Frankfurt – Kolín n. R. 3:2
Hamburk – Frankfurt 1:2
Frankfurt – Mohuč 2:2
Schalke – Frankfurt 2:2
Vítám všechny fotbalové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas devátého kola mezi Eintracht Frankfurt a VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.