Pro tuto chvíli je to z Bundesligy všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět u německého fotbalu na shledanou!
Stejně jako v podzimní části se narodil i dnes nerozhodný výsledek bez branek. Köln měl v dnešním utkání jednoznačně více ze hry a také více šancí, jenže výsledkem nebyla žádná vstřelená branka, což je ten nejpodstatnější fakt. Spokojenější jsou rozhodně hosté, kteří se svými pár šancemi nenaložili dobře, ale po dvou zápasech v součtu s osmi inkasovanými brankami udrželi čisté konto.
90+2
90+2
Poslední minuta nastaveného času,míč na obranné polovině Kölnu.
90+1
Průnik po pravé straně domácí nezvládli a o míč přicházejí.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
I první letošní vzájemné měření sil skončilo remízou 0:0, dnes vše směřuje ke stejnému výsledku.
89
Mohlo se rozhodnout! Nagasawa dostal zajímavou přihrávku, dostal se do zakončení, ale Kruse jeho ránu vyráží.
88
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Alban Meha, přichází Mirnes Pepic.
88
Žlutou kartu dostává Moritz Stoppelkamp (SC Paderborn 07).
87
Kruse stále musí být se svými spoluhráči ve střehu.
86
Köln nadále má míč pod svojí kontrolou, hosté se teď nemohou vymanit z tlaku.
84
Obléhání branky pokračuje, ale Nagasawa se k míči nakonec nedostal.
83
Domácí se zmocnili míče a zatím se jim daří kombinovat v nebezpečné vzdálenosti od branky.
81
Další z ostřejších zákroků z domácí strany, který znamená možnost volného přímého kopu.
80
Na hřišti se teď začíná jiskřit, domácí se snaží zlomit nerozhodný stav, naopak hosté chtějí za každou cenu udržet čistý štít.
80
Dnešní utkání sleduje 49 500 diváků.
79
Žlutou kartu dostává Matthias Lehmann (1. FC Köln).
77
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Srđan Lakić.
76
Další centr do pokutového území, ale tentokráte Krusemu znovu pomohla obrana.
75
Halfar se dostal k odraženému míči, ale pokus o střelu z dobrých dvaceti metrů byl zablokován.
73
Domácí se snaží zvýšit svůj tlak, ale zatím střelecké pokusy končí mimo.
72
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Dušan Švento, přichází Kazuki Nagasawa.
71
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Süleyman Koç, přichází Jens Wemmer.
70
Domácí dostali po dalším brejku možnost kopat rohový kop.
68
Rychlý kontr na druhé straně a Kruse už byl překonán, jenže Halfar poslal míč jen do boční sítě!
67
Timo Horn vytahuje míč po rohovém kopu z brankové čáry, možná lehce za ní!
66
Lehmann trochu ostřeji zajel do jednoho ze soupeřů, ale bude to jen rohový kop.
63
Köln se teď znovu více dostává do útoku, ale bez úspěchu.
61
Švento předvedl zajímavou přihrávku na nově příchozího Osaka, ten však byl rychle odzbrojen.
59
Paderborn výrazně ve druhém poločase vylepšil svojí defenzivu a domácím nenabízí příliš možností.
57
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Bard Finne, přichází Marcel Risse.
57
Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Anthony Ujah, přichází Juja Osako.
55
Žlutou kartu dostává Alban Meha (SC Paderborn 07).
54
Znovu Kachunga, který to tentokráte zkoušel po zemi, ale střela k tyči postrádala větší přesnost.
52
Kachunga v obrovské šanci míjí branku! Hostující útočník dostal zajímavou přihrávku, ale hlavou nezakončil podle svých představ.
50
Švento se zmocnil míče a upaloval s ním směrem na Kruseho, obrana hostů se dokázala včas zformovat a sebrat míč.
49
Paderborn zatím v úvodu druhé půle prakticky domácím nepůjčuje balón, ale v zakončení to zatím skřípe.
47
Hosté se hned dostali do zakončení, ale střelecký pokus z hranice šestnáctky branku neohrozil.
46
Hosté zahájili výkopem druhý poločas dnešního utkání, ani jedna strana zatím nestřídá.
46
Je za námi první poločas plný zajímavých útočných akcí hlavně z domácí strany, ale ani s obrovskými šancemi domácí nenaložili jak by si představovali a na gólovém kontě tak svítí nula, i když minimálně třikrát mohl míč v brance skončit. Hosté mnoho šancí v první půli neměli, ale jedna gólová šance také z jejich strany přišla.
45+1
45+1
Roh se Kölnu nepovedl, vzápětí ale přišla možnost autového vhazování, která se však také příliš nepovedla.
45
Nastavuje se jedna minuta.
45
Halfarova rána zblokována, ale domácí budou mít rohový kop.
45
Začíná poslední minuta první půle a domácí znovu útočí.
44
Domácí šli čtyři na jednoho! Obrovské přečíslení se však domácímu celku nepovedlo přetavit v gól, jelikož proti Finnemu výborně vyběhl Kruse a zmenšil mu střelecký úhel.
43
Hostům se nepovedla jejich útočná akce a přichází šance na protiútok!
42
Dobrý centr do pokutového území od rohového praporku, leč obrana Paderbornu byla úspěšná.
42
Po několika minutách útlumu i domácí v nebezpečné vzdálenosti pro hostující branku a bude to rohový kop.
40
Paderborn ke konci první půle zvyšuje svojí aktivitu, ale zatím bez úspěšně.
39
Standardní situace hostům vůbec nevyšla a po nepovedené rozehrávce se dokonce rýsovala šance pro domácí.
38
Standardní situace pro hostující celek ze zajímavé vzdálenosti.
33
V posledních minutách ubylo šancí na obou stranách, teď se ke svojí šanci dostali i hosté.
31
Hönemeier v pokutovém území poslal k zemi Šventa, což se domácí tuze nelíbí, ale sudí měl jiný názor než zapískat pokutový kop.
30
Köln zatím vede v držení míče i v počtu zajímavých příležitostí, zakončení však zatím domácí trápí.
29
Kombinace domácích nepřinesla přesné zakončení, ale musíme říct, že domácí jsou zatím jasně lepší.
27
Köln přišel o míč, ale ne na dlouho. Domácí celek znovu dostane šanci zaútočit.
26
Finne dostal dobrý pas do běhu a snažil se s míčem dostat směrem do pokutového území, jenže tato snaha nakonec nebyla úspěšná a nejen publikum se marně dožadovalo odpískání nedovoleného zákroku.
23
V některých momentech se poměrně přiostřilo a nyní to poznali hráči na obou stranách.
22
Domácí znovu vyrazili na útočný výlet, jenže úspěšní ani tentokráte nebyli.
20
Domácí si hllídají zatím průběh zápasu, ale ani tentokráte zakončení nebylo zrovna povedené.
19
Domácí mají zatím více ze hry, ale nedaří se tento fakt podpořit lepší koncovkou.
18
Hostující obránce Rafa Luiz podklouzl a Brečko se hnal sám na Kruseho, ale v poslední chvíli zpomalil a Hünemeier dokázal míč odklidit do bezpečí.
17
Halfar vyslal dobrý centr do pokutového území, jenže nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončit.
17
Rohový kop pro domácí celek.
16
Domácí znovu u míče, tentokráte míč do prostoru před brankou nedoletěl.
15
Halfar zkusil pálit z dálky a jeho střela, která byla tečována rozhodně pozlobila Kruseho.
12
Domácí kontrolují hru, i když teď se dostali i hosté na dostřel branky.
9
Na trávníku zůstal ležet domácí obránce Maroh, který zblokoval centr do pokutového území.
7
Pokus o dlouhý nákop se moc nepovedl a bylo z toho jen odevzdání míče Krusemu.
6
Paderborn se zatím k míči prakticky nedostal, nyní útočný výlet skončil velice brzy.
5
Domácí nápor pokračuje i dál, jenže finální fáze zatím nemá potřebnou kvalitu.
4
Atmosféra je zatím skvělá a domácí hráči tomu svým tlakem v úvodních minutách jen pomáhají. Zakončení Ujaha nyní však nebylo dobré.
3
Po faulu v blízkosti rohového kopu tu bude další možnost pro domácí Köln.
3
Domácím zakončení nevyšlo, ale dostávají ještě jednu možnost k zahrání rohového kopu.
2
2
Domácí se poprvé dostávají na dostřel branky Paderbornu, ale centr Lehmanna nebyl povedený.
1
Köln začíná opatrnou kombinací na vlastní polovině hřiště.
1
Domácí nastupují dnes v bílých dresech a ujali se úvodního výkopu.
1
Oba týmy už jsou na trávníku zcela zaplněného Rhein-Energie Stadionu.

1. FC Köln: Kessler – Brečko, Mavraj, Nagasawa, Osako, Peszko, Risse.

SC Paderborn 07: Nübel – Strohdiek, Wemmer, Pepic, Kutschke, Lakić, Sağlık.
Základní sestavy:

1. FC Köln: Horn – Olkowski, Maroh, Wimmer, Hector – Vogt, Lehmann (C) – Švento, Finne, Halfar – Ujah.

SC Paderborn 07: Kruse – Heinloth, Rafa, Hünemeier (C), Brückner – Meha, Rupp, Bakalorz, Stoppelkamp – Koç – Kachunga.
Vzájemné utkání na podzim
Podzimní vzájemné střetnutí ve třetím kole skončilo bezbrankovou remízou. Utkání ani z jedné strany nepřineslo výraznější brankové příležitosti a bezbrankový stav tak byl zasloužený.
SC Paderborn 07
Podzimní část v podání druhého nováčka letošního ročníku z Paderbornu nebyla úplně špatná, ale začátek jara zatím tomuto celku vůbeec nevychází. Po úvodním debaklu na hřišti Mohuče, kdy Paderborn obdržel pět branek se v minulém zápase ve středu na domácím hřišti utkal s Hamburgem a byla z toho další vysoká prohra 0:3. Do dnešního utkání tak domácí musí jít hlavně se zabezpečenou defenzivou.
1. FC Köln
Kolín začal jarní část letošního ročníku úspěšně, když v prvním utkání zvítězil na půdě Hamburgu 2:0 a ve středu kozlové na domácím stadionu remizovali se Stuttgartem 0:0. Dnes bude Kolín v domácím prostředí mírným favoritem, ale zápasy proti Paderbornu jsou už řadu let hodně vyrovnané.
Hezké sobotní odpoledne u sledování německé Bundesligy! V dalším jarním kole se na půdě desátého Kolína nad Rýnem představí hráči čtrnáctého Paderbornu. Rozdíl mezi oběma týmy jsou čtyři místa a čtyři body, takže utkání slibuje zajímavou zápletku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.