To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké sobotní odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 18:3. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.
Utkání sledovalo 75 000 diváků.
Utkání je u konce a z výhry se radují domácí hráči. Měli ale namále, protože obrat začal až v 77. minutě, kdy srovnal Lewandowski. Rozhodující okamžik přišel v 88. minutě, kdy byl odpískán pokutový kop za zákrok na Costu a o dvě minuty později proměnil Müller nařízený pokutový kop. Ihned po odpískání konce utkání se trenér Weinzierl vydal za rozhodčím, aby mu rázně vysvětlil svůj názor na věc. Na výsledku to však už nic nezmění, Bayern vyhrál 2:1 a je s 12 body na druhém místě. Augsburg má stále pouze jediný bod a patří mu 15. příčka.
90+3
90+3
Ještě jeden přímý kop pro domácí, jenže Alcântara přestřelil.
90+2
Poslední změna domácích, Joshua Kimmich nahradil Philippa Lahma.
90+1
Vystřídali i hosté, na lavičku odešel Dominik Kohr, na závěr utkání se na pažit dostal Tim Matavž.
90+1
Domácí vystřídali, Thomas Müller dohrál, na trávníku se objevil Juan Bernat.
90
Bayern právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil THOMAS MÜLLER a byť Hitz vystihl směr střely, míči v cestě do branky nezabránil.
89
Za protesty dostal žlutou kartu Paul Verhaegh.
88
Penalta pro Bayern! V pokutovém území se Costa snažil obejít protihráče, narazil do stojícího protihráče, upadl a k údivu všech hostujících hráčů byl odpískán pokutový kop!
87
Costův centr adresáty nenašel, Bayern ale pokračuje v náporu.
86
Z něj už Bayern nezahrozil, Augsburg může rozehrát.
85
Lewandowski zahodil gólovou šanci! Dostal ideální pas za obranu, bleskově si zpracoval, pak ale nedokázal překonat perfektně vyběhnutého Hitze. Roh.
84
Lahm zahrál při zpracovávání neposedného míče rukou, jeho střela už byla zbytečná.
83
Müller se drží za hlavu, právě totiž byl blizoučko vstřelení gólu, Naběhl si na centr z levé strany, míč nakonec skončil těsně mimo!
82
A hosté se už nerozpakují a pokud tak mají míč na kopačce, ihned odkopávají co nejdál od své branky.
81
Costův centr byl příliš krátký, tohle byla pro hosty lahůdka.
80
Ofsajd hostů, Neuer okamžitě rozehrává.
79
Augsburg se čím dál více pod tlakem, sil ubývá a Bayern pospíchá za výhrou.
77
Bayern si může oddechnout, konečně je srovnáno. Po rychlém kontru se míč dostal na levou stranu, střelu Müllera vyrazil před sebe a ROBERT LEWANDOWSKI zblízka doklepl do odkryté brány.
76
A hosté navíc střídají. Dohrál Raúl Bobadilla, místo něj se divákům představí Či Tong-won.
76
Baier leží na trávníku a vstávat se mu moc nechce...
75
Comanovi patří pravá strana. Nyní si povodil dva obránce, posadil Wernera na trávník, centr mu ale lapil pozorný Hitz.
73
A platí to i po Comanově centru, hosté odkopli na autové vhazování.
72
Hosté už úporně brání své vápno, zatím odolávají.
70
Hosté vystřídali, dolů šel Alexander Esswein, místo něj nastoupil Halil Altıntop.
69
Po něm se ve vápně dobře zorientoval Alcântara, trefil však pouze prostor, kde stál gólman Hitz.
69
Costovi se podařilo odcentrovat z pravé strany, míč chtěl odkopnout Kohr a byl nakonec rád, že nezamířil do vlastní branky. Roh pro Bayern.
68
Skákavá střela Costy nenadělala Hitzovi větší problémy, ten okamžitě rozehrál na své spoluhráče.
67
Další přímý kop Bayernu. Nyní to zkusil Alaba, trefil však pouze zeď.
65
Lewandowski se už dostával za obranu a okamžitě pálil, Callsen-Bracker jeho střelu zblokoval.
65
Marwin Hitz přivádí domácí k šílenství, nyní vyrazil prudkou ránu Alonsa z přímého kopu!
64
Ku fauloval u hranice vápna Müllera, bude se tak kopat přímý kop z nebezpečné pozice.
63
Rychlý brejk Augsburgu. Po Essweinově sprintu se k míči dostal Bobadilla, udělal několik kliček a poté nacentroval do druhé vlny na Wernera. Jeho volej skončil vysoko nad brankou.
61
Lewandowski si zpracoval míč na prsa, jenže při rychlé otočce zaškobrtl a v pokutovém území upadl. Pokračuje se ve hře.
60
Lahm se zničehonic ocitl volný na hranici vápna a mohl zakončovat, jenže byl docela překvapený a míč nakonec uskočil k Hitzovi.
59
Tak už zase hrajeme, pauzu využil trenér Guardiola k tomu, aby Comanovi dal ještě nějaké taktické pokyny.
58
Po něm je okamžitě přerušená hra, neboť na trávníku leží otřesený Kohr.
57
Coman se ihned dostal k centru, ten byl hosty sražen na roh.
56
Je zde první střídání Bayernu, Arturo Vidal jde dolů, místo něj se představí Kingsley Coman, pro kterého je to premiéra v dresu Mnichova.
55
Vidal ztratil na útočné polovině míč, Augsburg se dostal do brejku tři na tři, jenže Bobadilla místo přihrávky na křídlo volil samostatnou akci, do které se ale zamotal a šanci zazdil.
54
Lahmův centr byl příliš vysoký a nyní si už Ku hraje se soupeři. Domácí jej nemohou odstavit od míče.
52
Když se nedaří, tak se nedaří... Míč propadl na hranici malého vápna, kde se objevil Alcântara, jenže levačkou vysoko přestřelil!
52
Rohový kop pro Bayern.
51
A když už se domácí dostanou do ložené šance, jako nyní Lewandowski, který se probil za obranu a postupoval na gólmana, tak Hitz vytáhne excelentní zákrok. Tuto ránu zvládl vyrazit!
50
Neuspěl ani Alaba, jeho rána z dálky skončila vysoko nad.
48
Střelu Lewandowskiho zblokoval Callsen-Bracker, pokračuje trápení domácího týmu.
46
Hned v úvodu půle se za obranu Bayernu hnal Esswein, byl však v ofsajdu, což se zpožděním odmával i pomezní rozhodčí.

Fauly: 6:3
Je za námi první poločas a byť domácí tlačili, vytvořili si několik příležitostí, jdou do kabin za nepříznivého stavu 0:1. Augsburg trpělivě bránil, Hitz si hlídal svou brankovou čáru a v závěru přišel nečekaný úder. Po rychlé kombinaci se do míče opřel Esswein a bombou nedal Neuerovi šanci. Bayern tak má o čem přemýšlet, na případný obrat má druhý poločas.
45+1
45+1
Müller vehementně reklamuje ruku v pokutovém území, sudí Kircher však nesouhlasí a nechává pokračovat ve hře.
44
Bayern může ještě do půle srovnat, je tu přímý kop, ten však bude rozehrán postupnou akcí.
43
Augsburg právě vstřelil branku!
A když to nejde domácím, udeřili hosté! Po akci, kterou potáhli Ku a Bobadilla, si na přiklepnutí prvně jmenovaného naběhl ALEXANDER ESSWEIN a tvrdou ranou se trefil pod břevno!
41
Costa centroval zleva na Müllera, tomu už zase scházel malý kousek k zakončení.
40
Do protiútoku se dokonce cpe Bobadilla, nemá sice podporu, ale postupuje statečně.
39
Pomalu se blíží konec první půle a Augsburg stále odolává výpadům Bayernu. V posledních minutách s poměrně velkým přehledem.
37
Hitz musel zasahovat a to proti vlastnímu hráči. Verhaegh odkopával, trefil Lewandowskiho a od něj se míč odrazil právě k brankáři hostů.
36
Po dalším průniku se Müller pokusil o patičku. Prudkost míči dal, zakončení však skončilo na Klavanovi.
36
Lahm neměl na pravé straně komu, proto místo centru volil příhru dozadu.
35
Stále stejný obrázek hry. Bayern tlačí, cpe míče do pokutového území, kde je hostující obrana sbírá a odvrací.
34
Costa se diví, měl pocit, že by měl vhazovat, pomezní byl ale zcela jiného názoru.
32
Další centr před Hitze. Nyní to po zemi tlačil do vápna Lahm a obrana hostů měla co dělat.
30
Bayernu se zatím moc nedaří, rozehrávka skončila nepřesně, od branky kope Marwin Hitz, gólman Augsburgu.
30
Lahm centroval na zadní tyč na Alabu, před ním se však zjevil Verhaegh a uklidil míč na roh.
28
Teď už ale domácí a jejich rohový kop. Alonsův centr hledal Müllera, Bobadilla jej však skvěle pokryl.
27
Bobadilla hledal polovysokým míčem Wernera, ten šel po míči skluzem, byl tam ale o zlomek vteřiny později.
26
Lewandowski nedokázal na hranici vápna obehrát soupeře, tím pádem se nedostal ani do slibného zakončení.
25
Hitz si postavil velice pevnou zeď, ta zastavila rozehrání domácích. Určitě se to dalo zahrát lépe.
24
Faul Kua na Costu před vápnem, tohle je pro domácí velice slušná standardka!
23
Alaba neměl na levé straně komu přihrát, musel zvolit příhru dozadu.
21
Přímý kop Augsburgu skončil neúspěchem, dobře zformovaná obrana hostům míč rychle odebrala.
20
Hitz drží nulu, nyní se vytáhl proti prudké hlavičce Alcântary, který byl po Alabově centru zcela volný! Hitz zachránil svou levou rukou.
19
Bayern jde do dalšího útoku, nyní po levé straně.
17
Zprava vyslal nenápadný pokus Costa a jeho polovysoký míč prolétl kousek od Hitzovy branky.
17
Bayern se snaží proniknout do přehuštěného prostoru, zatím to jde ztuha.
15
Hra se teď rychle překlápí ze strany na stranu, Alcântara vnější šajtlí poslal míč za obranu, Lewandowski se sice snažil, ale přihrávku nestihl.
14
Na druhé straně se na pravém křídle schovával Esswein, přijal Wernerův pas, jenže následně vypálil vysoko nad.
13
Lahm sklepl hlavou míč na střed na Müllera, ten se nerozpakoval a okamžitě pálil. Jeho táhlá střela skončila nad břevnem gólmana Hitze.
11
A hosté i zahrozili. Na penaltu si naběhl Werner, bránící Rafinha upadl a nechal ho volného hlavičkovat. Zamířil však mimo.
10
Deset minut za námi, domácí se zatím rozjíždí pomalejším tempem, Augsburg dobře brání.
9
Tato rozehrávka už nedopadla pro domácí dobře, Augsburg se v poklidu ubránil.
8
Další roh pro Bayern, Costu odzbrojil Verhaegh.
7
Málem to bylo 1:0! Alonsův centr prodloužil Lewandowski na zadní tyč, kde si nabíhal Müller, jenže tomu scházelo několik málo centimetrů k tomu, aby míč usměrnil do branky!
6
Hezkou individuální akci předvedl Alcântara, posunul doleva na Costu, jeho centr hostující obrana srazila na roh.
5
Do útoku se dostali hosté, přihrávku Eeeweina pacifikoval Xabi Alonso.
4
Alaba vhazuje, nemá však komu, všichni jeho spoluhráči jsou obsazeni.
3
Nepřesnost i na straně hostů, míč skončil u Neuera, ten okamžitě rozehrává na svou obrannou řadu.
2
Boateng vymýšlel dlouhý přízemní pas po levé straně, myšlenka zůstala nepochopena a míč skončil v zámezí. Vhazují hosté.
1
Výkop obstarali hráči Augsburgu.
1

Bayern Mnichov: Neuer – Rafinha, Alonso, J. Boateng, Alaba – Lahm (C) – T. Müller, Th. Alcântara, Arturo Vidal, Costa – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Bernat, Javi Martínez, Rode, Kimmich, Coman.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Callsen-Bracker, Klavan, Feulner – Kohr, Baier – Esswein, Ku, Werner – Bobadilla.
Náhradníci: Manninger – Stafylidis, Janker, Trochowski, Altintop, Či Tong-won, Matavž.

Rozhodčí: Knut Kircher – Robert Kempter, Thorsten Schiffner.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Allianz Areně začne v 15:30 a vy si jeho sledování rozhodně nenechte ujít. Ke sledování zápasu jste všichni srdečně zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Knut Kircher, kterému budou na pomezí asistovat Robert Kempter a Thorsten Schiffner
FC Augsburg

Hosté jsou spíše na opačném pólu tabulky. Ve třech kolech nasbíral pouze jediný bod, který tým vybojoval ve Frankfurtu za remízu 1:1. V minulém kole hrál Augsburg doma a své fandy příliš nepotěšil, protože podlehl Ingolstadtu 0:1. Náprava této ztráty je samozřejmě možná, ale na Bayernu je to vždy těžké a mnohdy úplně nemožné...

Odehrané zápasy

Augsburg – Hertha 0:1
Frankfurt – Augsburg 1:1
Augsburg – Ingolstadt 0:1
Bayern Mnichov

Domácí je velký favorit tohoto utkání, který do nového ročníku vstoupil ve velkém stylu. Ve třech zápasech nastřílel deset gólů a na druhém místě za Dortmundem je jen o skóre. Sílu týmu naposledy poznal Leverkusen, který si z Mnichova odvezl trojku za výsledek 3:0. Bayern potvrzuje svou sílu a i dnes touží po pohodové výhře

Bayern – HSV 5:0
Hoffenheim – Nayern 1:2
Bayern – Leverkusen 3:0
Dobrý den u německé Bundesligy. Ta má na programu své čtvrté kolo a v jeho rámci se střetnou Bayern Mnichov a FC Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.