To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnes jsme sledovali parádní fotbalové představení dvou týmů ze spodní části bundesligové tabulky, které bojovaly o každý metr a o každý míč. Touha po bodech byla na obou stranách patrná, všechny tři nakonec berou domácí, kteří se radují opět po čtvrt roce a v záchranářském souboji si výrazně pomáhají.
Ne! Borussia svůj finiš nedotáhla do konce a hamburští slaví! Slaví vítězství, které se nerodilo lehce a v zápase plném zvratů berou všechny body.
90+3
90+3
Deset sekund zbývá z nastaveného času, poslední šance pro Borussii, poslední roh!
90+3
Na konci celé akce hned dvojice hráčů v zeleném padá v pokutovém území, ale není to faul.
90+3
Rohový kop! Borussia získává roh, do vápna Hamburku nasprintoval i gólman Sommer!
90+2
Hosté tak získávají možnost rozehrát volný kop z pravé strany, ale v dostatečné vzdálenosti od branky Hamburku.
90+2
Žlutou kartu dostává Gideon Jung (Hamburger SV) za faul na Traorého, na své polovině.
90+1
Sudí Aytekin nastavil tři minuty, alespoň teoretická šance hostů na bod žije!
90
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Aaron Hunt, přichází Gojko Kačar.
89
A střídající Hrgota se hned po svém příchodu dostává ke střele, ale branku Hamburku těsně míjí!
88
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Martin Hinteregger, přichází Branimir Hrgota.
88
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Hosté přece jenom snižují, parádní pas Wendta gólově zužitkoval střelou z levé strany RAFFAEL.
87
Od Sommera začíná akce Borussie, ale domácí jsou "na vlně" a ve třech napadají rozehrávku.
86
Bojuje se ve středu hřiště, Hamburk to již, zdá se, ubrání.
84
Žlutou kartu dostává Josip Drmić (Hamburger SV) za šlapák v souboji o míč na polovině soupeře.
84
Je to vidět i na kombinaci, nyní hráčům Mönchengladbachu odskakují míče...
83
Borussia na polovině Hamburku, ale nyní to již půjde hodně těžko.
82
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Thorgan Hazard, přichází Jonas Hofmann.
82
Míč končí v autu, domácí vhazují na své polovině.
80
Hamburg právě vstřelil branku!
To je rána do vazu! Borussia se již nadechovala k velkému náporu a v tom přišel trest v podobě třetího gólu soupeře! Po rohovém kopu z pravé strany přizvedl míč Spahić a na levé straně, na malém vápně, přesně hlavičkuje IVO ILIČEVIĆ.
80
Nakonec je z toho rohový kop pro Hamburk, z pravé strany.
79
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Artjoms Rudņevs, přichází Dennis Diekmeier.
79
Hunt s míčem na pravé straně, na útočné polovině, ale místo k brance dělá zpětnou kličku a míč nakonec skončil v autu.
78
Traoré se prohnal na pravém křídle kolem obránce Hamburku, ale odcentroval již za brankovou čárou.
77
Hamburk se nyní dostal trochu pod tlak, Borussia se snaží ze všech sil o vyrovnání.
76
Domácí se však v pohodě ubránili a sami se nyní snaží o útok.
75
Hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
74
Hosté zaútočili, Wendt poslal míč před branku, kde z otočky pálí Hazard, jenže branku minul zhruba o metr!
73
"Překopávaná" v podání obou týmů, míč létá vzduchem přes půlící čáru sem a tam.
72
Ostrzolek se dostal ke střele z levé strany, z hranice pokutového území soupeře, ale míč hodně podebral a ten skončil vysoko nad brankou.
71
Posledních dvacet minut dělí Hamburk od veledůležité výhry!
69
Thorgen Hazard centruje z levé strany, ve vápně pálí Stindl, ale střela mu nesedla.
68
Traoré se nedostal ke střele a míč se dostává až k půlící čáře.
67
Borussia nyní drží míč na polovině soupeře. Pas Johnsona z pravé strany odehrál obránce SV na roh.
66
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Ivo Iličević.
64
Hamburk znovu u pokutového území soupeře, ale Ostrzolek nedostal míč před branku a hosté odkopávají.
63
Sakaj prohrál hlavičkový souboj a Wendt razantně odkopává míč daleko od vlastního vápna.
62
Hamburk získává volný kop na polovině Borussie, Holtby rychle rozehrál.
61
Thorgen Hazard ještě stihl odcentrovat z levé strany, ale míč lapil Adler.
60
Po hodině hry vedou stále domácí o gól, byť se zatím v dosavadním průběhu druhé půle nehraje tak dobrý fotbal, jako v poločase prvním.
57
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Ibrahima Traoré.
57
Útočným faulem končí akce Borussie, která hned vzápětí střídá.
55
Holtby pálí zpoza vápna z voleje, trefuje Sommera, který bude rozehrávat.
54
Rudnevs nepřešel přes Nordtveita, míč se vrací k Sommerovi, který opatrně rozehrává.
51
Žlutou kartu dostává Håvard Nordtveit (Borussia Mönchengladbach).
48
Spahić ubránil Hazarda, kterému odebral míč.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
Strhující fotbalová podívaná má za sebou první poločas, v němž se utkání dlouho vyvíjelo lépe pro Borussii, která se ve 14. minutě dostala zásluhou Johnsona do vedení. Domácím se nedařila kombinace, na hráčích Hamburku byla znát nervozita. Vše se změnilo po rohovém kopu ve 38. minutě, kdy si míč do vlastní branky ztečoval bránící Hinteregger. Poté se aktivita přesunula na stranu Hamburku, což vyústilo ve vedoucí gól, který ve 41. minutě vstřelil zajímavým způsobem Rudnevs.
45+1
45+1
Sudí se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu, akce Hamburku končí odpískaným ofsajdem.
45
Xhaka nepřešel na pravé straně přes dobře bránícího Reise.
44
Aktivitu Hamburku demostruje Sakaj, který pálí zpoza vápna, z pravé strany, ale trefuje pouze na správném místě stojícího Sommera.
43
Hazardovi na druhé straně nesedla střela uvnitř vápna, Adler bude vykopávat.
41
Tak to je paráda v podání Hamburku! Adler vykopl od své branky, míč málem přizvedl Müller, který na něho ovšem nedoskočil, proto se nemohl pískat ofsajd ARTJOMSE RUDŅEVSE, který si naběhl za obranu soupeře a z pravé strany poté překonal Sommera a dostal svůj tým do vedení.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, je dobře, že se domácím podařilo srovnat skóre, to může zápasu jenom prospět.
38
Po střele Clebera Reise se míč odrazil od břevna, poté se domácím nepodařilo odehrát míč, který se dostal k Huntovi, jehož střelu si srazil do vlastní branky MARTIN HINTEREGGER.
37
Pěkná střela Holtbyho zpoza vápna, kterou Sommer odvrací na roh.
35
Z volného kopu se hosté nedokázali prosadit, ale zůstávají na polovině soupeře.
34
Faulů přibývá, nyní fauluje v hlavičkovém souboji bránící Spahić, který loktem udeřil Johnsona.
33
Hraje se ve středu hřiště, domácí se dostávají na polovinu soupeře, ale Josip Drmić měl nohu příliš vysoko a píská se faul.
31
Je za námi úvodní půl hodina hry, hosté vedou v Imtech Areně gólem Johnsona 1:0, ale sledujeme výtečný fotbal a další gól je na spadnutí.
30
Thorgan Hazard sice odešel za postranní čáru, ale zřejmě se do hry co nevidět zase vrátí, nemělo by to být nic vážného.
29
Žlutou kartu dostává Cleber Reis (Hamburger SV) za faul na vlastní polovině proti Hazardovi, který musí být ošetřován.
27
Sommer si znovu zahraje, hned dvojice v bíločerveném se na něho řítí, gólman však dokázal v pohodě odehrát.
26
Oscar Wendt v těžké pozici dokázal odcentrovat, ale míč skončil v autu, to však po zásahu bránícího hráče Hamburku, aut tedy pro Borussii.
25
Raffael si nabíhá na pas z levé strany, uvnitř vápna Hamburku se k míči ale dříve dostává gólman Adler.
24
Drahoud vrací míč k Sommerovi, ten nemůže vzít míč do ruky tak alespoň vykopává.
22
Ofsajd zastavuje dvojici domácích borců, směřujících k pokutovém u území Borussie.
21
Statistika držení míče: 45% : 55%.
20
Odkop od branky Borussie, domácí ho získávají a jsou zpět na polovině soupeře.
19
Pozor, šance domácích, parádní pas do vápna, na který si naběhl Rudnevs, ten padá po souboji se Sommerem, ale není to faul, bude to roh pro SV!
18
Diváci mohutně povzbuzují svůj tým, kterému se zatím tolik nedaří.
17
Snahu Borussie přerušil odpískaný ofsajd, z této standardky nic nebude.
16
Ostrzolek fauluje Hazarda a hosté mají výhodu volného kopu na polovině soupeře.
15
Borussia si za svou aktivitu vedoucí gól rozhodně zasloužila a nyní mají hosté opět míč na svých kopačkách.
14
Domácí měli dobrou příležitost, ale nevyužili jí a z protiútoku se radují hosté! Centr Hazarda z pravé strany trochu přizvedl bránící hráč Hamburku, to ale nezabránilo v zakončení FABIANU JOHNSONOVI, který ve výskoku napálil míč z voleje do branky.
13
Ani po tomto rohu se však hosté neprosazují a míč se po chvilce dostává až k Sommerovi.
12
Aktivní Stindl vybojoval vzápětí další roh pro Borussii, který rozehraje znovu z pravé strany Hazard.
12
Od zad Aarona Hunta končí míč v autu, hosté vhazují na polovině soupeře.
11
Domácím se zatím kombinace příliš nedaří, k vidění je spousta chyb a ztracených míčů.
11
Znovu začíná rozehrávka od Adlera, který vykopává od své branky.
10
Xhaka ostře fauluje Rudnevse na polovině soupeře, míč tak získávají domácí.
9
Dlouhý pas domácích na levou stranu sbírá obránce Nordtveit.
7
Míč se vrací k Adlerovi, který vykopává daleko dopředu.
5
Rychlá akce Hamburku, z levé strany centruje Ostrzolek, ale míč odvrací bránící Xhaka.
4
Míč končí v autu, domácí vhazují na polovině soupeře, jenže míč směřuje na polovinu Hamburku.
3
Domácí se v pohodě ubránili a sami nyní postupují dopředu.
2
První rohový kop rozehrají hosté, z pravé strany Hazard.
1
Oba týmy na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Hamburger SV: Adler – Sakaj, Reis, Spahić, Ostrzolek – G. Jung, Holtby – N. Müller, Hunt, Drmić – Rudņevs.
Náhradníci: Drobný – Diekmeier, Iličević, Schipplock, Lasogga, Ekdal, Kačar.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Nordtveit, Christensen, Hinteregger, Wendt – T. Hazard, Dahoud, Xhaka, Johnson – Stindl, Raffael.
Náhradníci: Sippel – Brouwers, Traoré, M. Schulz, J. Hofmann, Korb, Hrgota.

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Leicher.
BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH
Borussia se s podzimní částí mistrovské sezóny málem rozloučila třemi porážkami ve třech soutěžích – 2:4 v LM na hřišti Manchesteru City, 0:5 v 16. kole Bundesligy v Leverkusenu a konečně 3:4 v osmifinále DFB-Pokalu s Brémami. "Zachránila" jí až výhra v posledním podzimním ligovém kole, v němž zvítězila 3:2 nad Darmstadtem. Jarní část znovu nezačala ideálně, ale po porážkých 1:3 s Dortmundem a 0:1 v Mainzu smetla Borussia v posledním ligovém kole Brémy vysoko 5:1!
HAMBURGER SV
Hamburk padá tabulkou stále níž a níž. Radost z vítězství okusili hráči Hamburku naposledy v loňském listopadu, kdy nejprve překvapili výhrou 3:1 nad Borussií Dortmund, stejně tak i vítězstím v dalším zápase v Brémách, kde opět tři branky vstřelili a jednou inkasovali. Poté se ale "stroj" zasekl a v dalších šesti ligových kolech Hamburk pouze dvakrát bodoval za jeden bod zásluhou remíz ve Wolfsburgu a v posledním kole doma s Kolínem.
Vítejte u on-line přenosu jedenadvacátého kola německé Bundesligy, v němž HAMBURGER SV přivítá v Imtech Areně v Hamburku BORUSSII MÖNCHENGLADBACH. Utkání, které zahajuje nedělní bundesligový program, bude rozhodovat hlavní sudí Deniz Aytekin, kterému na čarách budou pomáhat Christian Dietz a Christian Leicher.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.