Ode mě je to vše, díky za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, úspěšný start do nového týdne a u dalšího komentovaného on-line přenosu se těším na shledanou.
Domácí tým ve druhé půli otočil nepříznivý stav, svému soupeři nasázel tři góly a může se radovat z celkového, a myslím, že i zaslouženého, vítězství. Rozhodlo rozmezí 58. – 60. minuty, kdy Bauer krásnou ranou srovnal, vzápětí se hosté provinili faulem v pokutovém území a Hartmann vstřelil vítězný gól a byl to právě Hartmann, který dvě minuty před koncem výhru svého mužstva pojistil.
90+4
90+3
Domácí rozehráli standardku, soupeř míč odvrátil do autu, díky tomu mohou hráči Ingolstadtu ušetřit další čas.
90+2
Žlutou kartu dostává Aytaç Sulu (SV Darmstadt 98).
90+1
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Groß.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Ingolstadt drží míč na polovině Darmstadtu a šetří čas jak jen to jde.
89
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Almog Cohen.
88
Ingolstadt právě vstřelil branku!
Velkou práci odvedl Morales, který na sebe natáhl několik hráčů, pak poslal míč před bránu, kde z bezprostřední blízkosti hlavičkoval MORITZ HARTMANN a potřetí překonal hostujícího gólmana.
86
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Júnior Díaz, přichází Slobodan Rajković.
85
O chvíli později rozehrají hosté rohový kop.
84
Na druhé straně musel zasáhnout Özcan, který sebral centrovaný balón do rukou.
81
Mathenia musel rychle odkopnout míč před dobíhajícím protihráčem.
80
Roh pro hostující tým.
79
Na přetažený míč nikdo z hráčů Darmstadtu nedosáhl.
77
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Peter Niemeyer, přichází Mario Vrančić.
76
Lex střílel ke vzdálenější tyči, ale tu minul.
75
V posledních minutách se spíš fauluje než hraje, tento styl více vyhovuje domácím, kteří mají čas.
73
Rauschova střela sice šla mimo bránu, Özcan přeci jen míč tečoval a následovat tak bude roh.
73
Po několika minutách vzrušení u brány Ingolstadtu, hosté mají šanci vyrovnat z přímého kopu.
70
Hosté teď hodně zbytečně odevzdali míč soupeři, resp. jeden z jejich hráčů. Rozehrávat bude Özcan.
68
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Jan Rosenthal, přichází Tobias Kempe.
67
Moralesova přihrávka projela pokutovým územím soupeře, nikdo ze spoluhráčů však nedokázal míč tečovat.
64
Centr z pravé strany skončil přímo v rukavicích Özcana.
63
Žlutou kartu dostává Pascal Groß (FC Ingolstadt 04).
62
Držení míče: 59 % – 41 %.
60
MORITZ HARTMANN se příliš nerozmýšlel a poslal míč ze svého pohledu na pravou stranu. Mathenia si vybral opačnou polovinu brány.
60
Domácí mohou během chvíle otočit nepříznivý stav ve svůj prospěch, nyní budou kopat penaltu.
58
Nejprve byl Lexův centr zneškodněn a vypadalo to, že se hosté ubrání, avšak k míči se vzápětí dostal ROBERT BAUER a jeho nádherná rána opravdu stála za to, míč se odrazil od břevna za brankovou čáru.
57
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Romain Brégerie, přichází Stefan Lex.
56
Přetažený centr na druhé straně končí za bránou Ingolstadtu.
54
Žlutou kartu dostává Moritz Hartmann (FC Ingolstadt 04).
54
Hartmann se dostával do šance, ale zastavil jej hvizd hlavního arbitra, neboť si domácí útočník předtím počínal nedovoleně. Navíc bude potrestán kartou.
51
Další ofsajdová past sklapla, opět se do ní chytil domácí tým.
49
Žlutou kartu dostává Peter Niemeyer (SV Darmstadt 98).
47
Vzápětí končí míč v náruči hostujícího gólmana.
46
Hned v úvodu druhé půle přišla šance domácího týmu, Brégerie ale mířil vedle levé tyče.
46
První půle přinesla jeden gól, když se po necelých deseti minutách hry prosadil po rohovém kopu Sulu a zařídil tak svým barvám vedení. Domácí měli pár hodně dobrých příležitostí, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Dočkají se ve druhém poločase?
45+1
45
Heller na druhé straně mířil točenou ranou ke vzdálenější tyči, ale bránu soupeře přestřelil.
44
Nyní domácí celou situaci až příliš překombinovali a o míč přišli.
43
A když už zaváhá, není to Ingolstadtu nic platné. Hinterseer se ocitl úplně sám před brankářem, hlavou poslal míč vysoko nad bránu. Mohlo být srovnáno.
42
Domácí útočí, ale obrana soupeře pracuje bezchybně.
39
Po delší době zahrozili host, po menší skrumáži v pokutovém území drží míč v náruči Özcan.
38
Hartman zůstal nepokrytý před bránou soupeře, svůj hlavičkový pokus však poslal pouze vysoko nad bránu.
35
Ingolstadt sice ani druhý roh nevyužil, u míče nadále zůstává a dostává soupeře pod mírný tlak.
34
Míč byl zřejmě tečován, neboť domácí rozehráli roh, Mathenia trochu nejistým zákrokem míč vyráží opět do zámezí.
33
Groß poslal přízemní ránu k levé tyči hostující brány, zeď nadskočila, takže uvolnila míči cestu, Mathenia se pořádně natáhl a i s trochou štěstěny míč vyrazil. Nebyl to však konec, k balónu doběhl Hartmann, ani on však neuspěl, když zamířil jen do zámezí.
32
Groß si vynutil faul a pro hostující tým je to těžká chvíle, Mathenia si už staví zeď.
31
Přihrávka z pravé strany projela pokutovým územím Darmstadtu, nikdo z domácích borců míč nedokázal tečovat, vzápětí přišel faul a domácí se musí stáhnout na svoji stranu.
29
Niemeyer v pravý čas odkopl míč o bezpečí. Vedle něj si už na přihrávku nabíhal jeden z hráčů Ingolstadtu.
27
Podruhé zastavuje domácí ofsajd.
26
Caldirolova hlavička nebyla nijak nebezpečná a Özcan v klidu zasáhl.
25
Dnes už podruhé zůstává na zemi ležet Stroh-Engel.
25
Útočná akce Ingolstadtu dlouho netrvala, míč drží v rukách Mathenia.
22
Jeden z hráčů Darmstadtu zůstal ležet na trávníku, domácí přesto pokračovali v útoku, zastavil je až hvizd hlavního arbitra. Poté vznikla menší strkanice, neboť se hostujícím hráčům vůbec nelíbilo, že soupeř hrál dál, ale žlutá karta není udělena nikomu.
20
Rosethal se dostal k odraženému balónu, trefil ale jen hráče před sebou.
19
Hosté se opět usadili na polovině soupeře, ten se zatím dobře brání.
17
Velice těsný, ale přeci jen správně odpískaný ofsajd hostů, provinil se Rausch.
17
Držení míče: 45 % – 55 %.
16
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Markus Suttner, přichází Robert Bauer.
15
Özcan obdržel malou domů, za jeho následnou rozehrávku jej trenér určitě nepochválí. Domácí gólman poslal míč do autu.
12
Hinterseer se dostal do velké šance, gól nedal a i kdyby, neplatil by. Hráč Ingolstadtu se také chytil do ofsajdu.
12
Rosenthal se chytil do ofsajdové pasti.
11
Další roh pro Darmstadt.
9
Darmstadt právě vstřelil branku!
Rausch rozehrál rohový kop, před bránu si naběhl AYTAÇ SULU, kterého hráči Ingolstadtu neuhlídali a hlavou tečoval míč k pravé tyči domácí svatyně.
7
Stroh-Engel v první dobré šanci zápasu, jeho střela z voleje však končí jen vysoko nad bránou soupeře.
6
Znovu končí míč u brankáře Darmstadtu, ten s rozehrávkou nespěchá.
5
O chvíli později se zvedá a bude pokračovat dál ve hře, rozehrávat bude Mathenia.
5
Stroh-Engel byl jedním z hráčů ve zdi a jediný, kdo inkasoval úder míče, následkem toho zůstává ležet na trávníku.
4
Tak teď Morales hodně svůj pád přihrál, hlavní arbitr ale jeho divadlo neprokoukl a odpískal faul, po kterém bude následovat zajímavá standardka domácích.
2
Žlutou kartu dostává Jan Rosenthal (SV Darmstadt 98).
1
Rosenthal docela tvrdě naběhl do Özcana, což se vůbec nelíbilo domácím hráčům. Nakonec může být hostující hráč rád, že nevidí červenou kartu.
1
Hráči jsou na hrací ploše, nastává minuta ticha na památku mrtvých lidí ve Francii při útoku islamistů minulý pátek.
Začátek utkání je z neznámých příčin posunut. Snad se nebude jednat o více než pár minut.

FC Ingolstadt 04: Özcan – Levels, Matip, Hübner, Suttner – Groß, Roger, Brégerie, Morales – Hartmann, Hinterseer.
Náhradníci: Nyland – Pekhart, Lex, Christiansen, D. da Costa, Bauer, Cohen.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, J. Díaz – Niemeyer, Gondorf – Heller, Rosenthal, Rausch – Stroh-Engel.
Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Sailer, Kempe, Sirigu, Jungwirth, Rajković.

Rozhodčí: K. Kircher – R. Kempter, T. Schiffner.
Poslední vzájemný zápas, jenž se hrál 21. 12. 2014, skončil remízou 2:2. Za Darmstadt se prosadil Behrens a Heller, za Ingolstadt Groß a Lex.
Darmstadt je na tom o něco hůře, je třináctý a má čtrnáct bodů. K těm patří skóre 13:16. Ve třináctém kole hrál Darmstadt před vlastními fanoušky s Hamburkem a připsal si bod za remízu 1:1, jediný gól dal Heller.
Ingolstadt je momentálně na jedenácté pozici se ziskem šestnácti bodů a záporným skóre 7:9. V minulém kole hráči Ingolstadtu zavítali na stadion Moonchengladbachu a remizovali 0:0.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z německé Bundesligy. Na programu je zápas, ve kterém Ingolstadt na svém stadionu přivítá Darmstadt. Zápas začíná v 17:00 a favoritem je domácí tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.