Skončilo nám utkání ve kterém zvítězil domácí Wolfsburg 2:0. Domácí byly v první polovině aktivnější a díky dvěma brankám v podání Juliana Draxlera z 29.minuty, respektive Robina Knocheho z 39. minuty rozhodly utkání. Ve druhé půli už domácí víceméně bránili výsledek a hru režíroval Ingolstadt. Branku však nevstřelil a tak odjíždí bez bodu.
90+3
90+3
Hübnerův průnik zastavil až Naldo.
90+2
Wolfsburg drží míč a už je čeká na závěrečný hvizd.
90+1
Nad rámec hrací doby byly nastaveny 3 minuty.
90
V ofsajdu se nacházel jeden z hostujících borců a hra je tak zastavena a domácí budou rozehrávat.
89
Autor první branky Julian Draxler dohrál, místo něj si posledních pár okamžiků užije mladíček Leandro Putaro.
87
Moralesův průnik nakonec nic kloudného nepřinesl, neboť nepřihrál přesně.
85
Da Costa poslal dlouhý míč na Lezcana, ten ale stál v postavení mimo hru a do souboje o míč se tak zapojit nemohl.
84
Míč opět skončil na prvním obránci.
84
Lezcano vybojoval rohový kop pro své barvy.
83
Domácí se už dopředu neženou, s výsledkem jsou zřejmě spokojeni. Aby taky ne, vedou 2:0.
81
Alfredo Morales se podívá na zbývajících pár minut na hřiště, kde nahradí Moritze Hartmanna.
81
V posledních minutách se nám hromadí fauly domácích, tentokrát se provinil Caligiuri.
80
Další faul domácích ze kterého je docela pěkná standardní situace.
79
Na polovině hřiště faulovali domácí a u míče tak i nadále zůstanou fotbalisté Ingolstadtu.
77
Caligiuri zahrál rukou a hosté budou rozehrávat.
75
Pro Christiana Träsche dnešní utkání skončilo, Maximilian Arnold nastupuje místo něj.
75
Na půlce hřiště došlo k menší rozmíšce, hráči se ale sami uklidnili a karetní tresty nebudou následovat.
74
Do hry se také chystá Maximilian Arnold.
73
Po přímém kopu musel do akce znovu Casteels, který opět dobře zasáhl.
71
Po ošetření se na trávník vrací oba aktéři "souboje na krev". Zatímco u Nalda stačí bandáž vypadající jako čepice, u Hübnera byly nutné stehy.
70
André Schürrle v prvním kontaktu s míčem vybojoval rohový kop.
69
Avizované střídání se stalo realitou. Do hry přišel André Schürrle, který nahradil Vierinhu.
68
Po dalším rohovém kopu zůstává na zemi Naldo, který má na hlavě krvavé zranění, stejně tak Hübner si přivodil nějakou tržnou ránu.
67
Obrovská šance pro Ingolstadt. Marvin Matip se po rohovém kopu dostal k zakončení hlavou, gólman Casteels ale skvěle zasáhl a vyrazil míč na roh.
66
Wolfsburg připravuje první střídání, do hry přijde Schürrle.
65
Centr Luize Gustava končí mimo hrací plochu. Brankář Özcan se ve druhé půlce zatím moc nenadřel.
63
Jung dostal míč před Özcana, centr ale přišel ze zámezí a tak bude Özcan odkopávat od své brány.
62
Hosté bojovali o míč u rohového praporku ale nevytěžili víc, než vhazování.
60
Také da Costa počastoval pomezního sudího hlasitou "pochvalou".
58
Max Kruse stál v jednoznačném ofsajdu, tomu se to ale nezdá a tak vyslal směrem k pomeznímu arbitrovi několik hodně hlasitých upozornění, že to ofsajd nebyl.
57
Naldo zabojoval, vybojoval míč a následně jej o da Costu poslal do zámezí.
55
Schäfer v souboji s da Costou fauloval, rozhodnutí sudího se mu ale vůbec nezamlouvá.
54
Další, v pořadí již čtvrtý rohový kop Ingolstadtu, dopadl stejně jako jeho předchůdci.
53
Po delší době se dostali domácí hlouběji na polovinu soupeře, Sebastian Jung však svůj centr nasměřoval za brankovou čáru a Özcan tak bude kopat od své brány.
51
Na zemi leží Multhaup, zdá se ale ,že bude v pořádku.
49
Ani teď však k ohrožení domácí svatyně nedošlo.
49
Hosté jsou zatím aktivnější a mají k dispozici další rohový kop.
47
Ten byl ale odvrácen domácí obranou.
46
Hosté se pustili do druhého poločasu s velkou vervou a vybojovali rohový kop.
46
Do druhého poločasu už nenastoupí Max Christiansen, kterého nahradí Almog Cohen.
46
Je za námi první poločas, který nám nabídl hned dvě branky. O první se postaral Julian DRAXLER, který zužitkoval skvělou přihrávku od Daniela Caligiuriho. Druhý zásah přidal Robin KNOCHE, který se prosadil po rohovém kopu. Domácí tak vedou a nutno říct, že zaslouženě.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
45+1
45
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
44
Naldo opět fauloval a hlavní arbitr dnešního utkání Patrick Ittrich mu uděluje poslední varování.
44
Daniel Caligiuri dostal do pokutového území přihrávku a na malou chvíli byl úplně sám. Míč mu ale trochu skočil a jeho následnou střelu kryje Özcan.
43
Naldo fauloval u postranní čáry a hosté budou mít šanci ohrozit domácí branku ze standardní situace.
42
Domácím fanouškům se zatím průběh zápasu a především pak stav skóre líbí a dávají to hlasitě najevo.
39
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Druhý rohový kop už domácí zahrálo lépe. Naldo se dostal k hlavičce, která sice propadla jen k Maxi Krusemu, jehož střelu sice Özcan ještě vyrazil, na dorážku Robina KNOCHEHO, už ale neměl nárok.
39
Stejně tak dopadl průnik Caligiuriho.
38
Draxlerův centr z levé strany byl sražen na roh.
37
Centr z přímého kopu skončil na kopačkách domácích borců, navíc se hosté dopustili faulu.
36
Po faulu na da Costu, mají fotbalisté Ingolstadtu k dispozici přímý kop z dobré pozice.
35
Da Costa se snažil zachytit míč ještě na hrací ploše, to se mu ale nepodařilo.
34
Po souboji zůstali na zemi Matip a Träsch, fauloval druhý jmenovaný a hosté tak budou rozehrávat.
31
Domácí po vstřelené brance ožili a hnali se do dalšího útoku. Tentokrát ale obrana hostí změnu skóre nepřipustila.
29
Daniel Caligiuri si na levé straně zpracoval míč a krásnou přihrávkou po vzoru Tomáše Rosického našel zcela volného Juliana DRAXLERA, který lehký úkol bez problému splnil a posílá svůj tým do vedení 1:0!
28
U míče jsou domácí borci, ale kombinace je víceméně ve stoje.
27
Da Costa ve snaze najít Lezcana neuspěl a Casteels tak bude odkopávat od svojí brány.
26
Centr z pravé strany byl sražen jedním z obránců Ingolstadtu a následně odkopnut jeho kolegou.
25
Naldo odhlavičkoval míč do zámezí, ale pomezní sudí značí, že u toho byl faulován a u míče tak zůstanou domácí.
24
Ve snaze vybojovat míč Vierinha fauloval.
22
Zřejmě ze zdravotních důvodů je nucen Mathew Leckie opustit hřiště, místo něj nastupuje Maurice Multhaup.
20
Po průniku z pravé strany hledal Leczano svým centrem někoho ze spoluhráčů, našel ale pouze domácího obránce.
18
Díky rychlému přechodu se domácí fotbalisté dostali až do pokutového území soupeře, kde už to vypadalo, že uvidíme první gól, da Costa ale situaci zachránil a nakonec je z celé akce "jen" rohový kop.
18
Hübnerova noha byla v souboji s Naldem příliš vysoko a tak budou rozehrávat domácí.
17
Budeme svědky prvního rohového kopu Ingolstadtu.
16
Parádní "ťukec" fotbalistů Ingolstadtu zastavil až faulující Luiz Gustavo.
15
Julian Draxler stál v ofsajdovém postavení, a i když se mu to vůbec nelíbí, bude se kopat proti jeho bráně.
13
Pohlednou a rychlou kombinací se domácí dostali do protiútoku, Caligiuri byl ale pomalejší než soupeř a o míč přišel.
12
Wolfsburg se osvobodil díky faulu Leckieho.
11
Hosté jsou nastěhováni před pokutovým územím Wolfsburgu, zatím se ale spíše přetahují o míč.
9
Nepřesná přihrávka připravila hosty o míč, díky dobrému napadání jej ale vybojovali zpět.
8
Další centr se snášel do pokutového území červeno-černých, hvizd rozhodčího ale akci zastavuje a signalizuje faul, kterého se dopustil Max Kruse.
6
Střelu z přímého kopu vyráží Özcan pouze na roh.
5
Caliguri se chtěl protáhnout mezi bránícími hráči, Marvin Matip mu ale vystavil stopku.
4
Na opačné straně hřiště obral Knoche o míč Leckieho, míč ale skončil v zámezí.
3
Po souboji u rohového praporku budou domácí rozehrávat první rohový kop dnešního utkání.
1
K míči se po autovém vhazování dostal Max Kruse, který chtěl najít Draxlera, míč ale skončil na kopačkách borců z Ingolstadtu.
1
O rozehrávku se postarali domácí a míč ihned směřoval až k Naldovy.
1
Domácí oblékli bílo-zelenou sadu dresů, hosté z Ingolstadtu sadu červeno-černou.
Hráči obou celků nastupují na trávník a za malou chvíli utkání začne.
FC INGOLSTADT 04

To nováček Ingolstadt se začíná zvedat. Aktuálně je sice desátý, nicméně na osmé Vlky ztrácí jeden bod! Wolfsburg se tak při případné dnešní prohře může dost propadnout, Ingolstadt zase vyhoupnout. Hostům navíc nahrává fakt, že v posledním utkání zdolali 2:1 Augsburg. Kdo tedy dnes vytěží klíčové body?
VFL WOLFSBURG

Domácím se v Bundeslize aktuálně nedaří tolik, jako loni. Loňský vicemistr je aktuálně až osmý se ztrátou tří bodů na sedmou Mohuč. Takto si to Vlci letos rozhodně nepředstavovali a nepomáhá jim ani fakt, že poslední vítězné utkání v Bundeslize sehráli v listopadu! Tehdy porazili Brémy 6:0, od té doby nic. Přišlo akorát vítězství v Lize mistrů, kde Wolfsburg porazil 3:2 Manchester United pod vedením Louise Van Gaala. Podaří se dnes Vlkům zvednout?
Příjemné sobotní odpoledne u sledování německé Bundesligy! Vfl Wolfsburg přivítá doma FC Ingolstadt. Tímto zápasem vás provede Jan Malíř.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.