Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek sobotního dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
Toto utkání příliš mnoho akcí lahodících oku diváka nepřineslo. Ani ve druhém poločase jsme se branky nedočkali a to i přesto, že domácí zvýšili aktivitu, do vyložené šance se ale dostat nedokázali. Utkání mezi Kolínem nad Rýnem a Augsburgem tak skončilo bezbrankovou remízou, kterou určitě lépe berou hosté z Augsburgu.
90+4
90+4
Domácím s na pravé straně nepovedlo přesně nacentrovat a to bylo zřejmě to poslední, co se v dnešním zápase stalo.
90+3
V poslední minutě mohl hosty poslat do vedení Či Tong-won, ten si ale na centr z pravé strany nenaskočil ideálně a branku netrefil.
90+1
Poslední střídání také v hostujícím dresu, pro dnešek odehrál Altintop a místo něj si poslední vteřiny zápasu zahraje Kačar.
90+1
Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec hrací doby, Hitz je již v pořádku.
90
Zajímavý míč směřoval za obranu na Modesteho, u kulatého nesmyslu byl ale dříve Hitz, který byl navíc nešťastně atakován domácím útočníkem a bude muset být ošetřen.
88
Teigl vybojoval pro svůj celek rohový kop. Jenže hosté nerozehráli roh příliš dobře a žádnou šanci si tak nevytvořili.
86
Hector si teď kousek od branky hosté neporozuměl s Hartelem. Hitz bude jen odkopávat od své branky!
85
Poslední změna v dresu Kolína, hřiště opouští Osako, místo něj si poslední minutky na trávníku užije Özcan.
84
Po obranném zákroku Sørensena budou hosté zahrávat rohový kop.
82
Krátce po rohovém kopu se k odraženému míči dostal ve vápně Hartel a střelou z první pořádně provětral rukavice Hitze, ten ale předvedl skvělý zákrok a podržel svůj tým!
81
Osako nedokázal na levé straně odcentrovat přes Verhaegha, ale vybojoval aspoň roh pro domácí.
79
Dlouhý míč za obranu měl najít Modesteho, nakonec se k míči dostal jen Hitz.
78
Druhá změna v sestavě Augsburgu, pro dnešek má odpracováni Max, místo něj bude hrát Usami.
77
Na druhé straně nebezpečně střílel Rausch, jeho jedovatou přízemní střelu nadvakrát dokízal Hitz zneškodnit.
75
Dalekonosný pokus Kohra Kesslera neohrozil.
74
Augsburg nakonec zahrával jinou standardku z poloviny hřiště a po dlouhém pasu s k zakončení prodral Teigl, ale jeho pokus pohotově zneškodnil Kessler.
72
V poslední době začali zlobit také hosté, teď nebyl odpískán faul Maxovi, který se prodíral přes obranu domácích. Max bude muset být ošetřen, teď bych řekl, že sudí obral Augsburg o standardní situaci.
71
Poprvé dnes střídá také trenér hostí, hřiště opouští Schmid a místo něj přichází Teigl.
71
Chvilku po exekuci rohového kopu se k zakončení dostal Stafylidis,ale mířil nad branku.
70
Altintop dával velmi zajímavý pas do vápna, který byl sražen domácími na roh.
68
Ojedinělý útok hostujícího celku dokázala domácí obrana eliminovat. S míčem u nohy tak opět operují fotbalisté v bílém.
66
Rausch dával z první míč do vápna na Modesteho, ten se i přes obklíčení hostujícím obráncem dostal k zakončení, ale mezi tři tyče se netrefil!
65
Druhá změna v domácí sestavě, hřiště opouští Zoller, místo něj si zahraje Hartel.
64
Osako s z levé strany probojoval do vápna a dával míč pod sebe na Modesteho, do této přihrávky ale zasáhl Janker a celou šanci překazil.
62
Další centr z levé strany se opět stal jen pochoutkou pro Hitze.
60
Máme za sebou hodinku hry a stále jsme neviděli branku a to ani přesto, že domácí ve druhém poločase přidali na obrátkách.
59
Osako si dobře dělal před vápnem prostor pro střelu, ta ale nedopadla nijak slavně, domácí fotbalista ani netrefil branku.
57
První změna v domácí sestavě, místo Höger se na trávníku objevil Rudnevs.
56
Domácí hodně kombinují s míčem u nohy, ale na hostující obranu zatím nemohou vyzrát.
54
Poprvé se ve druhém poločase dostali k šanci také hosté, Kohrova střela z halfoveje byla velmi nepřesná a ohrozila jen diváky ve vyšších řadách.
53
Dlouhé vhazování do vápna domácím štěstí nepřineslo. Kolín ale stále u míče.
51
Modeste zůstal ležet ve vápně hosté po jednom ze soubojů s Hintereggerem.
49
Osako se dostal na pravé straně do vápna, jeho přihrávka před branku nebyla přesná.
48
Jako první se ke střele odhodlal kapitán Hector, jeho přízemní pokus nenadělal Hitzovi větší trable.
48
Domácí nastoupili do druhé půle velmi aktivně a drží míč na polovině soupeře.
46
Oba celky nastoupily do druhého poločasu bez změn.
46
Máme za sebou první poločas, který nám zatím moc šancí nepřinesl a tak není divu, že se zatím hraje bez branek. Ani jeden z týmů nemá výraznější převahu. Uvidím, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 16:34.
45+2
45+2
Ještě jeden rohový kop kopali domácí fotbalisté, ale ani z něj žádné větší nebezpečí nekoukalo.
45+1
Rausch předvedl střelecký pokus z poměrně velké vzdálenosti, kterým Hitzovi nenadělal žádné potíže.
45
Hlavní sudí nastaví v prvním poločase 2 minuty navíc. Domácí mají k dispozici rohový kop.
45
Začíná poslední minuta prvního poločasu.
41
Žlutá karta také pro domácího kapitána.
41
Pomalu se nám blíží konec prvního poločasu, branku jsme zatím neviděli.
39
Baier zastavil unikajícího Zollera jen za cenu faulu a vidí za to žlutou kartu.
39
Schmidův centr do vápna vyboxoval Kessler do bezpečí.
37
Do vápna hostí se snášel zajímavý centr po standardní situaci, ale nikdo z domácích si k němu cestu nenašel.
36
Janker na levé straně kousek od vápna stáhl unikajícího Osaka, za což vidí žlutou kartu.
35
Hosté chtěli domácí obranu zaskočit rychlou rozehrou standardky, ale byl jim odmáván ofsajd.
34
Höger rozehrál standardní situaci z úctihodné vzdálenosti stříleným centrem, ke kterému se nakonec nedostal nikdo v bílém a Hitz tak bude odkopávat od své branky.
32
Modeste dostal dobrou přihrávku, dokázal se obmotat kolem své strážce a zakončit doprostřed branky. Při celé situaci mu byl ale nakonec odmáván ofsajd.
30
Dalekonosný pokus Risseho se snesl jen těsně vedle levé tyčky hostujícího brankáře! To byla zajímavá střela!
29
Z levé strany letěl do vápna domácích centr, k míči se jako první dostal Kessler, který byl ale velmi nepříjemně atakován hostujícím hráčem Či Tong-won, jenž vidí žlutou kartu.
27
Modeste byl u postranní lajny faulován, zbytečně se pak ale po soupeři ohnat a vznikla z toho šarvátka. Sudí vše vyřešil jen domluvou.
26
Risse ve vápně hostí nedokázal zpracovat těžký balon, navíc byl nepříjemně atakován obráncem. Hitz tak bude pouze odkopávat od branky!
24
Hosté to znovu zkoušeli po levé straně, ale Max se mezi trojicí domácích nedokázal prosadit.
22
Následný rohový kop hostům radost nepřinesl, přesto je Augsburg v poslední době aktivnější.
21
Stafylidis se postavil k exekuci standardní situace a svou levačkou pořádně protáhl Kesslera, který míč vyráží na roh.
20
Kohr znovu faulován, tentokrát nedaleko od branky domácích. Faulem se provinil Heintz, který vidí dnešní první žlutou kartu.
20
Modeste zbytečně dohrál po odehrání míče Kohra a je za to ústně napomínán hlavním sudím.
18
Právě Baier byl na polovině hřiště atakován Hectorem, žlutit se ale nebude.
17
Po rohovém kopu se kousek za vápnem dostal k míči Baier, který z první zakončoval, branku ale o hodně přestřelil.
17
Po akci Augsburgu z levé strany budou mít hosté k dispozici rohový kop.
15
Po delší době si na míč sáhl také Kessler, který pohodlně a nikým neatakován sebral dlouhý pas do vápna.
14
Domácí teď svého soupeře hodně tlačí, další šanci si vypracovali po dobrém centru z levé strany od Rauscha, který přesně našel hlavu Modesteho, ten ale zamířil nad branku!
12
Znovu v akci Osako, který vybojoval pro svůj tým standardní situaci. Ta ale nakonec žádné nebezpečí pro Augsburg neznamenala.
11
První větší šance utkání! Osako se dobře prosmýkl kolem obránce a z hranice vápna se odhodlal ke střele, jeho pokus dokázal Hitz zneškodnit.
10
Heintz vyzval Modesteho ke sprinterskému souboji s hostující obranou, jenže druhý jmenovaný o míč přišel.
8
Altintopův centr zprava se snesl jen na dobře připravené stopery domácího celku.
7
Dlouhý centrovaný míč z pravé strany od domácího celku našel pouze rukavice Hitze.
7
Na polovině hřiště byl nedovoleně atakován Kohr. Hosté zůstanou u míče.
5
Zoller se pokusil i střelu ze střední vzdálenosti, ale přestřelil. Poté se ještě dožadoval rohového kopu, ale u sudího s reklamací neuspěl.
3
Hosté zahrávali standardní situaci z poloviny hřiště, do vápna se snášel centr, pro který si měl pohodlně dojít Kessler, jenže mu míč vypadl, vzápětí ale dokázal své zaváhání napravit.
1
Hlavní sudí již přivádí oba celky na hrací plochu, utkání tak bude moci brzy začít.

1. FC Kolín nad Rýnem: Kessler – F. Sørensen, Mavraj, Heintz, Rausch – Risse, Höger, Hector, Zoller – Modeste, Osako.
Náhradníci: Müller – Olkowski, Jojić, Hartel, S. Özcan, Rudņevs, Guirassy.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Janker, Hinteregger, Stafylidis – Kohr, Baier – Schmid, Altintop, Max – Či Tong-won.
Náhradníci: Luthe – Danso, Kačar, Morávek, Usami, Teigl, Günther-Schmidt..
FC Augsburg – Hostům patří v tabulce až 12. pozice se ziskem dvanácti bodů. V posledních třech zápasech si Augsburg připsal čtyři body. V devátém kole jim porážku uštědřil Bayern Mnichov (1:3), poté ale dokázali zabrat na hřišti předposledního Ingolstadtu (2:0). Své poslední utkání pak sehráli minulé kolo doma s Herthou Berlín, v tomto utkání se však fanoušci nedočkali ani jedné branky. Uvidíme, jestli se Augsburgu povede překvapit svého dnešního soupeře z vrchní poloviny tabulky.
1. FC Kolín nad Rýnem – Domácím fotbalistům patří po jedenácti odehraných kolech v tabulce čtvrtá pozice se ziskem 21 bodů. Kolínu vyšel hlavně začátek, kdy v prvních sedmi zápasech nepoznali hořkost porážky. V posledních třech zápasech dokázali dvakrát zvítězit. Nejprve v devátém kole doma porazili Hamburg (3:0), poté ale přišla o kolo později porážka s Frankfurtem (0:1). V minulém kole Kolín ale opět zabral a ze hřiště Mönchengladbachu si odvezl výhru (2:1). Tu zachránil gólem z 90. minuty Marcel Risse.
Dobré sobotní odpoledne přeji všem fanouškům Bundesligy. Dnes je na programu 12. kolo a my se společně podíváme na utkání mezi Kolínem nad Rýnem a Augsburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.