To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byl v prvním poločase lepší Werder, ale branku nedal. Ve druhém dějství byl aktivnější Wolfsburg, který se dostal do vedení 1:0. Jenže v samém závěru vyrovnal Lennart Thy a poslední slovo měl v nastavení Theodor Gebre Selassie, který vystřelil Werderu první vítězství v sezoně!
90+3
90+2
Werder právě vstřelil branku!
Tak velký obrat je na světě, protože po tlaku domácího celku se do zakončení dostal český obránce THEODOR GEBRE SELASSIE, který nezaváhal a svému celku nejspíše vystřelil první vítězství v sezoně!
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Domácí jsou po vstřelené brance na koni a znovu se tlačí dopředu, tak uvidíme, co vymyslí.
86
Je vyrovnáno! Po přihrávce do vápna se nakonec k míči dostal střídající LENNART THY, který pohotově zakončil a Koen Casteels byl bez šance!
84
Jenže Wolfsburg kontroluje své vedení a vypadá to, že kráčí za další vítězstvím. Jen připomenu, že domácí Werder ještě nemá na svém kontě ani bod.
82
Jaroslav Drobný musel dvakrát zasahovat, ale oba pokusy zlikvidoval a stav se nemění. Domácí ale musí pořádně zabrat, pokud chtějí získat alespoň bod.
80
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Clemens Fritz, přichází Lukas Fröde.
78
Hosté jsou na koni a opět se vydali dopředu, ale tentokrát je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
76
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Ousman Manneh, přichází Lennart Thy.
74
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jannes-Kilian Horn, přichází Ricardo Rodríguez.
72
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, takže se bude ošetřovat.
70
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak jsme se velmi rychle dočkali, protože hostující celek jde nakonec do vedení 1:0! Po centru z levé strany míč zasáhl ROBERT BAUER, který ho nešťastně poslal za bezmocného Drobného.
70
Oba celky mají posledních dvacet minut na to, aby duel rozhodly. Aktivnější je nyní Wolfsburg, ale ve finální fázi se mu dnes nedaří.
68
Ale ani ze svého druhého rohu hosté nic nevytěžili a na první branku tedy stále čekáme.
67
Rohový kop pro Wolfsburg.
66
64
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jakub Błaszczykowski, přichází Bruno Henrique.
63
Žlutou kartu dostává Zlatko Junuzović (Werder Bremen).
61
Je před námi posledních třicet minut a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé a máme se na co těšit.
59
Theodor Gebre Selassie poslal míč do vápna, kde se k němu dostal aktivní Serge Gnabry, ale z úhlu ho poslal vysoko nad branku.
57
Hosté to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a na tahu je domácí Werder.
55
Nyní poslal míč do vápna Draxler, ale jako první u něj byl Miloš Veljković, který ho odhlavičkoval do bezpečí.
54
Ve druhém poločase je zatím aktivnější Wolfsburg, který se stále tlačí dopředu, ale zatím se branky nedočkal.
52
Po rychlé akci musel zasahovat Drobný, ale se střelou z úhlu si poradil a míč vyboxoval!
50
Žlutou kartu dostává Jannes-Kilian Horn (VfL Wolfsburg).
48
Domácí hráč se dral do vápna a po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a pokutový kop neodpískal.
46
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paul Seguin, přichází Daniel Caligiuri.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou o něco aktivnější domácí fotbalisté, kteří měli několik šancí, ale ani jednou se neprosadili. Vlci toho příliš nevymysleli a stav je tedy stále 0:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a myslím si, že se máme na co těšit.
45+1
45+1
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí drží míč a snaží se ještě něco vymyslet, ale zatím to vypadá, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
42
Žlutou kartu dostává Paul Seguin (VfL Wolfsburg).
40
První branku měl na noze česká obránce Gebre Selassie! Ten se dostal ve vápně k míči, ale z dobré pozice branku těsně minul!
38
Po tvrdém souboji zůstal ležet na trávníku jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
36
Po krásné kombinaci to zkusil z dálky domácí mladíček Serge Gnabry, ale po jeho přízemním pokusu skončil míč těsně vedle pravé tyče!
34
Poprvé na sebe upozornil Mario Gómez! Hostující střelec si ve vápně počkal na centrovaný míč, ale nakonec mu k zakončení pár centimetrů chybělo a Drobný tedy práci neměl.
32
Wolfsburgu se zatím nedaří podle představ, hlavně tedy směrem dopředu. Hostující trenér nyní svým svěřencům pořádně vyčinil, tak uvidíme, zda to k něčemu bude.
30
Z následného rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
29
Nakonec se k míči postavil Zlatko Junuzović, který ho poslal přes zeď k pravé tyči, ale Koen Casteels vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil!
28
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna.
27
Žlutou kartu dostává Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg).
25
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Na první branku stále čekáme.
23
Roh rozehrál Draxler, ale vše skončilo útočným faulem a na tahu je tedy domácí celek.
22
Rohový kop vybojoval i Wolfsburg.
21
Prvních dvacet minutek branku nenabídlo, ale diváci se rozhodně nenudí, protože zatím sledujeme zajímavý ofenzivní duel.
19
Míč poslal do vápna Zlatko Junuzović, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal a nic z toho tedy nebylo.
18
Domácí nehrají vůbec špatně. Po další kombinaci vybojovali druhý rohový kop.
16
Po centru hlavičkoval Robert Bauer, ale měl to hodně těžké a branku trefit nedokázal. Od své branky tak bude rozehrávat Koen Casteels.
14
A další akci Wolfsburgu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
12
Ale zahrozili i hosté. Po rychlé akci zakončil Vieirinha, ale jeho projektil postrádal přesnost a nic z toho tedy nebylo.
10
Kombinační akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Werder ale začal velmi aktivně a je zatím lepším celkem.
8
Po rohu se do zakončení dostal Moisander, který byl zcela sám, ale hlavička se mu příliš nepovedla a branku vůbec netrefil. Škoda pro domácí.
7
Ale hosté nic nevymysleli a domácí šli dopředu. Nakonec Werder vybojoval první rohový kop.
5
Ousman Manneh si pomohl při zpracování míče rukou a na tahu jsou tedy opět Vlci.
3
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale vše skončilo nepřesným centrem, nebo to možná byla střela, každopádně Drobný zasahovat nemusel.
2
Z prvního nákopu domácího celku nic nebylo a na tahu jsou hosté, kteří zatím trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Werder Bremen: Drobný – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Bauer – Fritz (C), Grillitsch – Hajrović, Junuzović, Gnabry – Manneh.
Náhradníci: Wiedwald – U. García, Thy, Sané, Sternberg, Fröde.

VfL Wolfsburg: Casteels – Vieirinha, Bruma, Wollscheid, Horn – Seguin, Gerhardt – Błaszczykowski (C), Arnold, Draxler – Mario Gómez.
Náhradníci: Benaglio – Schäfer, D. Caligiuri, Träsch, Bruno Henrique, Knoche, Ricardo Rodríguez.

Werder – Wolfsburg 1:3
Werder Bremen se v nové sezoně hodně trápí. Werder na svém kontě ještě nemá ani bod a při skóre 3:14 se nachází na posledním místě. V prvním kole nestačil Werder na Bayern, se kterým prohrál 0:6, pak prohrál 1:2 s Augsburgem, následně 1:4 v Gladbachu a naposledy doma nestačil na Mohuč.

VfL Wolfsburg je na tom o něco lépe. Hosté zatím vybojovali pět bodů a v tabulce jim patří desáté místo. V prvním kole Vlci porazili 2:0 Augsburg, pak hráli 0:0 s Kolínem, následně 0:0 s Hoffenheimem, ale v posledním kole prohráli doma s rozjetým Dortmundem 1:5!
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu páté kolo a my budeme sledovat duel mezi Werderem a Wolfsburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.