Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Mainz - 10. listopadu 2018   15:30

Freiburg
73' Sallai (Stenzel)
1:3
(0:2,1:1)
Mainz
6' Gbamin  (Brosinski) • 19' Mateta  (Boëtius) • 76' Onisiwo
Freiburg
Schwolow – Stenzel (74. Höler), Gulde, Heintz, Günter – Frantz (C) (46. Sallai), Koch, Höfler (87. Lienhart), Haberer – Kleindienst, Waldschmidt.
Flekken – Höler, Lienhart, Okoroji, Ravet, Sallai, Terrazzino.
Stegemann S.
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
24000 diváků
Mainz
Zentner – Brosinski, Bell (C), Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Latza – Boëtius (82. Mwene) – Mateta (65. Onisiwo), Quaison (88. Hack).
J. Huth – Hack, Maxim, Mwene, Onisiwo, Öztunali, Ujah.

Z mé strany je to dnes vše! Přeji Vám hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího zápasu!
Dnešní utkání jedenáctého kola Bundesligy mezi Freiburgem a Mohučem je u konce. Hned v 6. minutě poslal Mohuč do vedení svojí skvělou střelou zdálky Gbamin. V devatenácté minutě navýšil vedení hostů Mateta a zdálo se, že domácí si nejsou ani schopni přihrát. Do konce poločasu si ovšem vytvořili několik šancí, které ale nedokázali proměnit a tak do druhého poločasu vstupovali za stavu 0:2. V 73. minutě snížil skóre zápasu Sallai, ovšem domácí fanoušci se neradovali dlouho, protože hned v 76. minutě udeřil po individuální akci Onisiwo a potvrdil tak vítězství Mohuče, který si připisuje cenné 3 body do tabulky!
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 8:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:10.
90+4'
90+3'
Hosté mají svojí hru pod kontrolou a je tak zcela jasné, že si dnes z Freiburgu odvezou 3 body.
90+1'
Domácí se snaží marně najít místo kudy by dostali míč do vápna a ohrozili branku soupeře.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty!
89'
Sallai se snažil ve vápně najít jednoho ze spoluhráčů, ale míč končí za brankovou čárou a hosté tak mají hru pod kontrolou.
88'
Střídají také hosté! Hřiště opouští Quaison, kterého nahradí Hack.
87'
Střídají hosté! Na hřiště přichází Lienhart, který nahradil Höflera.
84'
Žlutou kartu za nepěkný faul dostává hráč hostí Karim Onisiwo.
82'
Střídání na straně hostů. Hřiště opouští Boëtius a nahradí ho Mwene.
80'
Dopředu se teď snažil projít Gunt, ale obrana Mohuče ho skvěle zastavila.
79'
Další standardní situaci budou mít k dispozici domácí.
78'
Skvělou šanci na snížení skóre teď měli opět hráči domácího celku. Po centru do vápna Mohuče chyběl jen kousek, aby míč skončil v brance.
77'
Žlutou kartu si za nevybíravý faul vysloužil hráč domácích Manuel Gulde.
76'
Mohuč právě vstřelil branku!
KARIM ONISIWO po skvělé individuální akci posílá Mohuč zpět do vedení o 2 branky.
74'
Domácí tým střídá podruhé! Ze hřiště odchází Stenzel a na jeho místo nastoupí Höler.
73'
Freiburg právě vstřelil branku!
Autorem branky je ROLAND SALLAI, který se jako první dostal k dorážce a poslal míč po zemi přesně k pravé tyči.
71'
Po střetu dvou hráčů teď leží na zemi Quaison. Zdá se ale, že to nebude nic vážného.
69'
Gbamin teď hledal na levé straně úplné volného spoluhráče. Jeho přihrávka byla ovšem nepřesná a dopředu tak můžou postupovat hráči Freiburgu.
67'
První žlutá karta zápasu! Nicolas Hofler si ji vykoledoval za svůj nepěkný skluz na polovině hřiště.
65'
Nyní střídá tým hostů! Ze hřiště odchází Mateta a místo něho nastupuje Mateta.
64'
Následuje roh pro Freiburg.
62'
Následuje rohový kop Freiburgu.
61'
Standardní situaci ovšem zblokovala zeď domácích a hrát tedy může Freiburg.
60'
Boetius byl faulovaný a hosté tak mají k dispozici další trestný kop.
59'
Gbamin posílal nepřesný centr do vápna soupeře, který končí za brankou a rozehrávat tak bude brankář domácích.
58'
Standardní situace pro Freiburg.
55'
Další pokus Freiburgu končí opět odkopem Zentnera.
54'
Obrovská šance pro domácí. Na centr z pravé strany si naskočil Hofler a míč hlavou poslal jen těsně levé tyče. Rozehrávat bude brankář Mohuče.
52'
Rohový kop obránci Freiburgu bez problému zneškodnili, ovšem s míčem na kopačkách opět hrají hosté.
52'
Následuje rohový kop pro Mohuč.
50'
Trestný kop Freiburgu z levé strany také nepřinesl žádnou větší šanci.
50'
Heintz nyní posílal do vápna pozemní centr se kterým si ovšem obrana Mohuče bez problému poradila.
48'
Mateta teď zkoušel odcentrovat, ovšem obrana jeho centr zneškodnila.
47'
Po faulu jednoho z hostujících hráčů se míče ujmou domácí.
46'
Domácí střídají. Hřiště opouští Frantz a na jeho místo přichází Sallai.
46'
V prvním poločase byli aktivnějším týmem hráči Mohuče. Hned v šesté minutě krásnou střelou z dálky otevřel skóre utkání Gbamin. Po brance hosté dominovali hře a svým tlakem přidali v 18. minutě další branku, jejíž autorem byl Mateta. V druhé polovině první půle se hra vcelku vyrovnala, dokonce domácí byli chvílemi lepší, ale i po několika gólových šancích branku nevstřelili a do druhého poločasu tak půjdou za stavu 0:2.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu!
45'
Další ofsajdové postavení Kleindiensta, které rozhodčí odhalil.
43'
Několik pozemních centrů teď mířilo do vápna Mohuče, ovšem obrana hostů je všechny zastavuje.
42'
Ofsajdové postavení Kleindiensta teď odhalil čárový rozhodčí. Rozehrávat budou hosté.
41'
Hráči Freiburgu teď kombinují na vlastní polovině.
39'
Malong vybojoval aut nedaleko branky domácích.
37'
Další faul domácích, po kterém si žádá vyšetření Mateta.
36'
Akce je ovšem ihned u konce, rozehrávat bude brankář hostí.
35'
Dopředu postupují hráči Freiburgu.
34'
Další prohřešek domácích, další standardní situace pro Mohuč.
32'
Následuje další standardní situace pro hosty těsně za polovinou hřiště.
32'
Centr z rohového kopu si pohlídal Schwolow.
31'
29'
Domácí po šanci ožívají a hra začíná být vyrovnanější.
28'
Obrovská šance pro domácí tým! Na centr z dálky si naskočil Hofler, který ovšem trefil pouze brankáře Zentnera, který si tak připisuje první zákrok.
27'
Rohový kop nic zajímavého nepřinesl a hrát tak opět může tým hostů.
26'
Máme tu první rohový kop pro Freiburg!
25'
Další standardní situace pro hosty. Tentokrát ale daleko od branky domácích.
24'
Standardní situace pro tým hostů po faulu jednoho z domácích hráčů.
23'
Boetius nyní posílal na brankáře další střelu z dálky, ale Schwolow byl opět pozorný a střelu vyráží.
21'
Další centr posílal do vápna domácích Caricol. Nyní byl ovšem nepřesný a k výkopu se tak dostane brankář Freiburgu Schwolow.
19'
Máme zasebou necelých dvacet minut, ve kterých zatím Mohuč neskutečně dominuje a nepouští domácí k míči.
19'
Autorem branky je JEAN-PHILIPPE MATETA, který hlavičkou zamířil přesně k pravé tyči a brankáři tak nedal šanci.
18'
Rhový kop pro Mohuč.
17'
Caricol se snažil najít před brankou spoluhráče, ale Schwolow byl nejrychlejší a šanci tak likviduje.
14'
Hráčo domácího celku mají nadále problémy.
12'
V ofsajdovém postavení byl přistižen Kleindienst.
10'
Velká šance pro Mohuč! Před brankou byl volný Malong, kterého skvěle vychytal domácí brankář!
9'
Faul na polovině hřiště. Výhodu standardní situace mají hosté.
8'
Po vstřelené brance nadále na hřišti uvádí tempo hry Mohuč.
6'
Neskutečnou ránu z dálky vypálil do levého dolního rohu branky na brankáře Schwolowa Jean-Philippe GBAMIN a posílá tak Mohuč do vedení 1:0!
5'
Hosté nadéle nepouští Freiburg k míči.
4'
Brosinski teď posílal první centr do vápna domácích, který byl ale zblokován.
3'
Po chybě Freiburgu mají k dispozici autové vhazování hráči Mohuče.
2'
Ze začátku jsou aktivnější hosté, kteří se dostali na polovinu domácích, kde kombinují.
1'
Oba dva týmy nastupují na hrací plochu! Utkání začne za několik okamžiků!
Utkání jedenáctého kola Bundesligy mezi Freiburgem a Mohučem začíná za 20 minut!
1. FSV MOHUČ 05

Fotbalisté Mohuče se v tabulce nacházejí o dvě místa za Freiburgem, přesněji tedy na příčce dvanácté. V dosavadní sezóně mají bilanci 3 výher, 3 remíz a 4 proher a mají tak na svém kontě 12 bodů. Mohuč se zatím v letošním ročníku trápí, co se vstřelených branek týče. Skórovat dokázali z celkových desíti zápasů pouze sedmkrát. Defenzivu mají ale jednu z nejlepších v lize, inkasovali pouze 11 branek, což je třeba stejně jako třetí Bayern.

Poslední 3 ligová utkání:
Mohuč – Brémy 2:1
Mohuč – Bayern 1:2
Monchengladbach – Mohuč 4:0
SC FREIBURG

Fotbalisté Freiburgu okupují v tabulce německé Bundesligy desáté místo se ziskem 13 bodů za 3 výhry, 3 prohry a čtyři remízy. V sezóně dokázali vstřelit 14 branek a soupeřům dovolili skórovat šestnáctkrát. V posledním zápase dokázali vydřít po jediné střele na branku na stadionu Bayernu remízu 1:1.

Bayern – Freiburg 1:1
Freiburg – Monchengladbach 3:1
Herta – Freiburg 1:1
Dobrý den všem fanouškům kopané! Německá Bundesliga má na programu další utkání a mi společně budeme sledovat utkání mezi Freiburgem a Mohučem. Mírným favoritem toho zápasu je domácí Freiburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.