Bundesliga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hertha Berlin : Hoffenheim - 24. listopadu 2018   15:30

Hertha Berlin
13' Ibišević  • 71' Leckie (Selke) • 87' Lazaro
3:3
(1:2)
Hoffenheim
1' Demirbay  (Szalai) • 10' Kramarić  (Baumann) • 56' Bičakčić  (Demirbay)
Jarstein – Lazaro, Luckassen, Lustenberger, Plattenhardt – Grujić, Maier – Leckie, Duda (62. Selke), Kalou – Ibišević (C).
Kraft – Dárdai, Köpke, Pekarík, Selke, Skjelbred, Torunarigha.
T. Welz
Olympiastadion, Berlín
Hoffenheim
Baumann – Kadeřábek, Akpoguma, Vogt (C), Bičakčić, N. Schulz – Demirbay, Nordtveit (89. Nelson), Kramarić (79. Bittencourt) – Szalai (70. Belfodil), Joelinton.
Kobel – Belfodil, Bittencourt, Grifo, Nuhu, Nelson, Zuber.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám pěkný zbytek soboty.
Zápas nakonec končí remízou a to po fámozním návratu Herthy. Ta prohrávala 1:3, utkání ale nevzdala a tak bere aspoň zasloužený bod. Naopak pro Hoffenheim je to škoda, že ztratil vítězství, i když měl tak dobře rozehrané utkání.
90+3'
90+3'
Hoffenheim se ještě snaží útočit, branku už ale nevsítí.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Hoffenheim se ještě snaží vzít si své vedení zpět, už to ale nestíhá.
89'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Reiss Nelson.
87'
Hertha právě vstřelila branku!
Díky nadherné brance Berlín srovnáná! VALENTINO LAZARO poslal na branku skvělý volej. Baumann nedokázal zareagovat.
Berlín to nyní zkoušel přes levou stranu. Tam vybojoval dobrou standartku.
84'
Žlutou kartu dostává Pavel Kadeřábek (TSG 1899 Hoffenheim).
84'
Hertha hraje s míčem na útočné polovině, nemůže se ale přiblížit k vápnu.
82'
Míč bude odkopávat opět Baumann. Zápas už nám pomalu končí a stále to vypadá lépe pro Hoffenheim.
81'
Žlutou kartu dostává Joelinton (TSG 1899 Hoffenheim).
80'
Domácí měli další přímák, ani ten ale nekončí brankou. Míč má Baumann, který bude rozehrávat.
79'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Leonardo Bittencourt.
76'
Hosté se opět úspěšně ubránili, bez problémů zasáhl Baumann. Poté zůstává na trávníku ležet hostující obránce.
74'
Berlín jde opět do útoku, stále se mu ale nic nedaří. Nyní aspoň vybojoval faul hostů.
72'
Hertha šla do protiútoku. Proti míči ale skvěle vyběhl Baumann a míč poslal daleko od branky.
71'
Hertha se dostává na dostřel jediné branky! Cent Selkeho skvěle našel MATHEW LECKIE. Ten se tak dostal do dobré pozice a trefil míč jen do odkryté klece Asistence: Davie Selke.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází Ishak Belfodil.
69'
Domácí měli další dobrou standartku, ani ta ale nekončí brankou.
68'
Hertha nyní velmi nadějně spěchala do útoku, obrana hostů ale žádnou střelu nedovolila a poté míč dostala ze své třetiny.
65'
Hoffenheim nyní velmi nebezpečně útočí, jednu střelu už musel krotit Jarsteina. Následný roh už žádnou ránu nepřinesl.
64'
Domácí faulují v hostujícím vápně. Rozehrávat tak bude Baumann, který míč nakopne do středu hřiště.
63'
Hoffenheim obranu úspěšně zvládl a rozehrávat tak může Baumann. Ten odkopne míč co nejdál od branky.
62'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Davie Selke.
61'
Do konce utkání zbývá třicet minut a Hertha stále prohrává o dvě branky. Proto se snaží útočit, každá útočná akce je ale téměř beznadějná.
60'
Hosté mohli definitvně rozhodnout, byli totiž blízko střele. Domácí obránce ale v poslední chvíli kopl míč na roh.
59'
Berlín fauluje při útoku a míč tak bude moct rozehrát Baumann. Ten volí nákop, který získali jeho spoluhráči.
58'
S míčem hraje hlavně Hertha, protože se snaží vyrovnat. Baumann už je ale opravdu dlouho bez práce.
57'
Nyní dobrý přímák dostane Hertha. Bude se kopat z podobné pozice, jakou měl před chvílí její soupeř.
56'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hoffenheim si bere zpět své dvoubrankové vedení! Demirbay poslal z přímáku nadherný centr přímo na hlavu ERMINA BIČAKČIĆE. který míč sebejistě poslal do branky. Asistence: Kerem Demirbay.
55'
Žlutou kartu dostává Mathew Leckie (Hertha BSC).
54'
Domácí roh úspěšně ubránili, míč ale nedostali pod kontrolu. Proto opět útočí Hoffenheim.
53'
Hosté zakládají útočnou akci a zatím kimbinují kolem vápna. Střela sice nepřišla, hosté ale nakonec vybojovali roh.
52'
Nyní vykopává Baumann. Při souboji o balón pak faulují domácí a míč tak dostane Hoffenheim.
49'
Jarstein musel opět vykopávat a tentokrát byl přesnější. Hertha tak zakládá útočnou akci.
48'
Nyní má míč i druhý gólman zápasu, Baumann. Ten bude rozehrávat výkopem.
47'
Poprvé ve druhém poločasu si na míč sáhl Jarstein. Ten ale měl velmi lehký zákrok a poté v klidu rozehrál.
46'
Hertha dostala míč, nikam se s ním ale nedostala. Poté už získali míč hosté, kteří momentálně zakládají útok.
46'
První poločas je minulostí a viděli jsme v něm tři rychlé branky. O jednu víc vstřelil Hoffenheim, který tak vede 1:2. Ve druhém poločase to tak bude mít o něco lehčí než Hertha.
Druhý poločas začne přibližně v 16:35.
45+1'
45'
Hoffenheim už chce dohrát poločas v klidu daleko od své branky a proto drží míč u domácího vápna. Ke střele se ale netlačí.
44'
Hertha se stále snaží útočit, s míčem je ale zaseklá před vápnem.
43'
Hosté se po úspěšné obraně vrhli do útoku, kde vybojovali aspoň roh.
42'
Hoffenheim drží míč daleko od své branky. Přesti se Hertha dostala dopředu, je ale zastavena ofsajdem.
40'
Hosté opět faulují a zbavují se tak míče. První poločas se už však chýlí ke konci a domácí už nemají moc času na vstřelení branky.
37'
Útok Berlína nyní zastavil Jarsteina, který následně rychle vykopl. Sice našel svého spoluhráče, ten ale nemohl jít dopředu.
36'
Hoffenheim stále zvládá obranu celkem bez problémů. Dopředu se mu už však nedaří dostávat.
34'
Hosté nyní faulují a míč tak dostane Hertha. Opět ale bude hrát pouze na své polovině.
33'
Hoffenheim ale nic nevymyslel a ztratil míč. Balón má tak opět Hertha, ale pouze jen na své polovině.
32'
Berlín se po chvíli do útoku dostal, ke střele se ale nedostal.Odkop nakonec dostane Baumann.
31'
Z rohu nic nebylo, u míče jsou však stále domácí. Nyní už však na své polovině.
30'
Nyní už však útočí i Hertha, té se ale také nedaří vymyslet nic nebezpečného. Nakonec však vyprodukovala aspoň roh.
28'
Hosté jsou stále na útočné polovině, střelu už ale nevyprodukují. Míč totiž bude odkopávat Jarstein.
27'
Hoffenheim opět útočí, tentokrát se míč ani nepodíval do pokutového území. Berlínu se však stále nedaří dostat míč ze své poloviny.
25'
U míče jsou nyní hosté. Ti se snaží založit úspěšný útok. Což se celkem povedlo, protože přišel centr do vápna. Ten ale skončil jen u Jarsteina.
22'
Hertha už se však pomalu dostává směreme dopředu, zatím ale nebezpečně nevystřelila. Hoffenheim to totiž nedovoluje.
21'
Míč už mají pod kontrolou domácí. Ti zatím kombinují pouze na své polovině.
20'
Na trávníků zůstává ležet hráč Hoffenheimu, faul to ale nebude.
19'
Hosté nyní čistým způsobem získali míč, směrem dopředu ale nic nebezpečného nevymysleli. Poté se Hertha tlačila do protiútoku, Kalou ale branku přestřelil.
18'
Nyní musel Baumann likvidovat další střelu. Domácí se opravdu tlačí za vyrovnáním.
15'
Hertha je po vstřelené brance při chutí a tlačí se i za druhou. Nyní ji těsně zabránil hostující obránce.
13'
Domácí snižují! Před brankou zůstal volný VEDAD IBIŠEVIĆ. Jakmile se k němu dostal míč, nemilosrdně ho střelil do branky Hoffenheimu.
10'
A je tu další branka Hoffenheimu! Po skvělém nákopu Baumanna šel na branku sám ANDREJ KRAMARIĆ, který bez problémů dal míč do sítě volejem. Asistence: Oliver Baumann.
9'
Hosté přežili další útok a míč tak bude rozehrávat Baumann. Ten si ještě moc nezachytal.
8'
Hertha se stále snaží prosadit směrem dopředu, vždy ale skončí u přechodu půlící čáry. Hoffenheim si tento prostor skvěle hlídá.
7'
Nyní se hraje hlavně ve středu hřiště, kde se oby týmy střídají v držení míče. Nakonec ho vybojovali domácí.
6'
Hoffenheim získal míč a sám útočí. Míč ale končí pouze u Jarsteina, který v klidu rozehraje.
5'
Hertha je po inkasovaném gólu aktivnější a tlačí se k zakončení. Hosté zatím odolávají.
1'
Hoffenheim proměňuje první útočnou akci! Přihrávku do vápna dostal KEREM DEMIRBAY. Ten dostal spoustu času a v klidu poslal míč k pravé tyči. Asistence: Ádám Szalai.
1'

Hertha BSC: Jarstein – Lazaro, Luckassen, Lustenberger, Plattenhardt – Grujić, Maier – Leckie, Duda, Kalou – Ibišević (C).
Náhradníci: Kraft – Dárdai, Köpke, Pekarík, Selke, Skjelbred, Torunarigha.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Akpoguma, Vogt (C), Bičakčić – Kadeřábek, Nordtveit, N. Schulz, Demirbay, Kramarić – Szalai, Joelinton.
Náhradníci: Kobel – Belfodil, Bittencourt, Grifo, Nuhu, Nelson, Zuber.

Rozhodčí: T. Welz.
Heartha BSC
Hearthě se poslední dobou moc nedaří. Prohrála totiž poslední dva zápasy v řadě, takže v tabulce klesá pouze směrem dolů. Dnešní domácí mají na kontě šestnáct bodů za čtyři výhry, čtyri remízy a tři prohry. Berlín se v dnešním zápase může pokusit řadu porážek zlomit, bude to ale mít velmi těžké proti někomu jako je Heffenheim.

Poslední tři utkání
Dusseldorg vs. Heartha – 4:1
Heartha vs. Lipsko – 0:3
Dortmund vs. Heartha – 2:2
TSG 1899 Heffenheim
Hoffenheim je v mnohem lepší pozici než jeho soupeř. Nejen že má lepší pozici v tabulce, má také lepší formu. Dnešní hosté drží fantastickou sérii čtyř výher. I to jim dost pomohlo k tomu, aby s devatenácti body byli šestí v tabulce. Body si zaslouženě připsali za šest výher, jednu remízu a čtyři prohry. Hoffenheim se tedy dnes jistě pokusí vítěznou sérii prodloužit.

Hoffenheim vs. Augsburg – 2:1
Leverkusen vs. Hoffenheim – 1:4
Hoffenheim vs. Stuttgart – 4:0
Vítám Vás u tohoto přenosu, Po reprezetační přestávce nám opět začínají největší fotbalové soutěže. Mimo jiné startuje i Bundesliga. Dnes se odehraje zápas, kde se utká Heartha s Hoffenheimen. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.