Bundesliga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Wolfsburg - 10. dubna 2021   15:30

Frankfurt
8' Kamada (Durm) • 27' Jović (André Silva) • 54' André Silva (Kamada) • 62' Durm
4:3
(2:1)
Wolfsburg
7' Baku  (Weghorst) • 47' Weghorst  (Baku) • 86' Tuta (vl.)
Frankfurt
Trapp – Tuta, Ilsanker, N'Dicka – Durm (89. Chandler), Sow, Rode (C) (89. Hasebe), Kostić – Kamada (90+2. Zuber) – Jović (83. Younes), André Silva.
Bördner, Schubert – Barkok, Hasebe, Hrustic, Chandler, Willems, Younes, Zuber.
M. Fritz
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Wolfsburg
Casteels (C) – Roussillon, Brooks, Lacroix (66. Pongračić), Mbabu – Arnold, X. Schlager (88. Ginczek) – Brekalo (72. Philipp), Gerhardt (66. Białek), Baku – Weghorst.

Ode mě je to v tuto chvíli vše, loučím se s Vámi a přeju krásný zbytek sobotního dne.
Fauly: 11:13
V dnešním zápase jsme viděli pořádnou gólovou přehlídku, nakonec se z vítězství raduje domácí Frankfurt, byť po většinu zápasu byl lepším týmem Wolfsburg. Eintracht byl ovšem velmi efektivní, dokázal si vytvořit hněd několik gólových příležitostí a většinu z nich využil. Rozhodně udělal velký krok v boji o Ligu mistrů v následujícím roce.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg).
90+3'
Hosté se snaží o vytvoření příležitosti, kterou by velmi rádi proměnili ve vyrovnávací branku, obrana Frankfurtu je ovšem proti.
90+2'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Steven Zuber.
90+1'
Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Po nepřesné střele Arnolda bude odkopávat od své branky Kevin Trapp a rozhodně spěchat nebude.
89'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Makoto Hasebe.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Timothy Chandler.
88'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Daniel Ginczek.
86'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Po dalekonosná přihrávce se málem dostal k zakončení Maximilian Phillip, těsně před ním si srazil míč do vlastní branky TUTA.
84'
Do velmi zajímavé příležitosti se dostal jeden z hráčů hostujícího celku, nakonec trefil pouze vybíhajícího Trappa.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Amin Younes.
83'
Žlutou kartu dostává Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt).
82'
Luka Jovič se dopustil útočného faulu, to neznamená nic jiného, než rozehrávku hostujícího celku.
81'
Rohový kop, rozehraný nakrátko, nakonec nijak neohrozil branku soupeře, jelikož skvělý obranný zákrok předvedl Brooks.
80'
Po střele Joviče budou mít domácí možnost rohového kopu.
79'
Hráči Wolfsburgu jsou i nadále daleko aktivnějším celkem, k jejich smůle si ovšem nedokáží vytvořit příležitost, kterou by proměnili v kontaktní branku.
77'
Hosté se nyní, po velmi hezké kombinaci, dokázali dostat před branku soupeře, kde ovšem byli zastavení pozorným Durmou.
75'
Žlutou kartu dostává Kevin Mbabu (VfL Wolfsburg).
74'
Dalekonosná rána Maxmiliana Phillipa mířila přesně doprostřed branky Trappa.
73'
Domácí drží míč na polovině svého soupeře, což jim k aktuálnímu stavu naprosto vyhovuje.
72'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Maximilian Philipp.
71'
Ke střele se odhodlal Bote Baku, jeho rána ovšem mířila, dobrý metr, mimo tyče Trappovy brány.
70'
Místo nadýchaného centru letěl do vápna Eintrachtu obyčejný krtinec, rozehrávat bude gólman Trapp.
69'
Hosté budou mít k dispozici standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti pro nadýchaný centr.
68'
Kevin Trapp si dává s rozehrávkou pořádně na čas, vyhání své spoluhráče co nejdál k bráně Casteelse.
66'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maxence Lacroix, přichází Marin Pongračić.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yannick Gerhardt, přichází Bartosz Białek.
65'
Dalekonosná rána Schlagera končí pouze v rukavicích připraveného Kevina Trappa.
64'
Domácí jsou nyní na míči a snaží se jej nepůjčovat hostujícím fotbalistům, kteří by rádi převzali iniciativu.
62'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí vlétli do pokutového území hostujícího celku jako utrženi ze řetězů, nejdříve trefili tyč, míč se posléze odrazil k ERIKU DURMU, a ten posílá domácí do dvougólového vedení. Bez asistence
61'
Hosté se snaží napdat poklidnou rozehrávku domácího celku a znepříjemnit jim postup vpřed.
59'
Schlager se dopustil nedovoleného zákroku, u míče jsou tedy hráči domácího celku.
58'
Luka Jovič se odhodlal ke střela, jeho rána ovšem míří mimo tyče Casteelsovy branky.
57'
Hlavička Brookse končí pouze v rukavicích domácího gólmana, Kevina Trappa.
56'
Hostujícím fotbalistům tedy nezbývá nic jiného, než se opět snažit prokombinovat skrz obranný val domácího celku.
54'
Opravdová paráda v podání japonského Dajčiho Kamady, který získal míč a následně vyslal do gólové příležitosti ANDRÉHO SILVU, který se jí zhostil na jedničku, a proto se domácí opět ujímají vedení.
53'
Hra se začíná poněkud přiostřovat, hlavně ze strany domácího celku.
52'
Wout Weghorst byl velmi nepříjemně faulován Brazilcem Tutou, sudí Fritz přichází s ráznou domluvou.
51'
Nyní se hra přelevá ze strany na stranu, momentálně jsou stále na míči hostující fotbalisté.
49'
Arnold faulován ve středu hřiště, hosté budou mít k dipozici standartní situaci.
48'
Odkop od branky bude mít na starost Casteels.
47'
Po krásné přihrávce, kterou vyslal Baku se k zakončení dostal WOUT WEGHORST, který, pomocí teče bránicího hráče, nekompromisně překonává bezmocného gólmana Trappa. Asistence: Bote Baku
46'
Začíná druhý poločas.
První poločas rozhodně musel bavit každého fotbalové fanouška, nejdříve udeřili hosté, kteří díky technické ráně, kterou vyslal na branku Baku, vedli 1:0. Okamžitou odpověď v podobě vyrovnání dodal japonský špílmachr, Dajči Kamada. I přes větší aktivitu to jsou právě hosté, kteří prohrávají, jelikož se dokázal nekompromisně trefit i Luka Jovič. Uvidíme, zda nás v následujícím poločase čekají další gólové hody.
45+2'
45+1'
Hosté budou mít zajímavou příležitost v podobě standartní situace po faulu Kamady.
45+1'
Žlutou kartu dostává Dajči Kamada (Eintracht Frankfurt).
45'
Sudí nastavuje 1 minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Další rohový kop pro hosty, ani tentokrát nedokázali ohrozit branku Eintrachtu Frankfurt.
42'
Baku vyslal Weghorsta do zajímavé příležitosti, ovšem střela tohoto holandského snipera mířila mimo tyče branky Trappa.
41'
Hosté i nadále aktivnějším týmem v zápase, bohužel si nedokáží vytvořit příležitost, kterou by dokázali proměnit ve vyrovnávací branku.
40'
Maximilian Arnold, hráč o kterém se hodně mluví ve spojitosti s jeho nominováním do německé reprezentace, si povodil domácího Kamadu, jeho následná přihrávka ovšem mířila velmi nepřesně.
38'
André Silva pouze prodloužil míč do rukavic Casteelse, který se snaží zrychlit hru a okamžitě rozehrává na Durma.
37'
Další rohový kop pro hostující celek, zatím nijak nebezpečné standartky pro domácí obranu.
36'
Žlutou kartu dostává Evan N'Dicka (Eintracht Frankfurt).
34'
Hosté budou mít další příležitost k vyrovnání, tentokrát v podobě rohového kopu.
33'
Kostič se snažil vyslat svou přihrávkou Joviče do zakončení, vše ovšem přečetl Casteels, který si došel pro tuto přihrávku.
32'
Baku nedokázal přejít přes bránicího hráče, který posílá míč pouze na rohový kop.
30'
Hosté se okamžitě snaží vyrovnat, krouží kolem branky domácího celku a snaží se o nadýchaný centr na Wouta Weghorsta.
27'
Na přihrávku do vápna soupeře si počkal LUKA JOVIČ, který svou čtvrtou brankou, po návratu z Realu Madrid, poněkud nezaslouženě, posílá domácí fotbalisty do vedení! Asistence: André Silva
26'
Dajči Kamada poslal velmi zajímavou přihrávku na Joviče, který si ovšem nedokázal zpracovat míč dle svých představ.
25'
Casteels se srazil s domácím André Silvou, o faul se ovšem rozhodně nejednalo.
23'
Hosté nyní kombinují u svých stoperů, velmi těžko překonávají střed hřiště, kde jsou domácí výborní.
21'
Wout Weghorst nedokázal přesně zamířit, nutno dodat, že byl ve velmi komplikované situaci.
20'
Do obrovské příležitosti se dostal Baku, jeho rána byla ovšem sražena na rohový kop.
19'
Útočného faulu se dopustil Woat Weghorst, domácí budou tedy rozehrávat od své branky.
18'
Málem se do skvělé situace dostali fotbalisté hostujícího celku, na poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu Brazilec Tuta.
16'
Hosté se dožadují penalty po údajné ruce jednoho z obránců Eintrachtu, sudí jasně signalizuje, že chtějí po něm příliš.
15'
Tentokrát se do hostující kombinace zapojil i kapitán Wolfsburgu, Koen Casteels.
14'
Po delší době se do kombinace dostali také hráči domácího celku, zatím vidíme aktivitu spíše u hráčů Wolfsburgu.
12'
Faul na Kostiče vysvobodil domácí fotbalisty ze sevření soupeře.
11'
Hosté drží míč ve své moci a snaží se pomocí rychlých přihrávek nalézt skulinku v obranném bloku soupeře.
8'
Po bravurní kombinační akci máme opět srovnáno! Přízemní přihrávku dokázal zužitkovat DAJČI KAMADA, tento technický Japonec hravě překonává hostujícího Casteelse. Asistence: Erik Durm
7'
Skvělou technickou ránou se nyní prezentoval BOTE BAKU, který obstřelil bezmocného domácího gólmana a posílá hosty do vedení. Asistence: Wout Weghorst
4'
Hosté zůstávají na polovině soupeře, snaží se o vytvoření příležitosti, která by ohrozila branku Frankfurtu.
3'
Ve skvělé příležitosti se nyní ocitl Schlager, gólman Trapp bravurním zákrokem vytěsnil míč mimo tyče jeho brány, následně sudí odmával ofsajdové postavení hostujícího fotbalisty.
2'
Nepřesnou přihrávkou se nyní prezentoval Kamada, brankář Casteels hravě sbírá míč do svých rukavic.
1'
Hostující fotbalisté obstarali úvodní výkop.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Ilsanker, N'Dicka – Durm, Sow, Rode (C), Kostić – Kamada – Jović, André Silva.
Náhradníci: Bördner, Schubert – Barkok, Hasebe, Hrustic, Chandler, Willems, Younes, Zuber.

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Roussillon, Brooks, Lacroix, Mbabu – Arnold, X. Schlager – Brekalo, Gerhardt, Baku – Weghorst.
Náhradníci: Kasten, Pervan – Białek, Bruma, Ginczek, Joao Victor, Philipp, Pongračić, Siersleben.

Rozhodčí: M. Fritz.
VFL WOLFSBURG
3. místo, 27 zápasů, 54 bodů, skóre 46:22

V loňské sezóně obsadili hosté až sedmé místo, což rozhodně nenaplnilo ambice, které si Wolfsburg každoročně stanovuje na začátku sezóny. Letos je ovšem situace naprosto odlišná, hosté se nachází na třetí pozici a úspěšně pronásledují druhé Lipsko. Tahounem je Holanďan Wout Weghorst (17+6), který již několikátou sezónu potvrzuje, že se na něm dá postavit mančaft. Parta, kterou si před rokem začal skládat Oliver Glasner, začíná pomýšlet na pohárovou Evropu v následujícím fotbalovém roce.
EINTRACHT FRANKFURT
4. místo, 27 zápasů, 50 bodů, skóre 55:37

Domácí fotbalisté poněkud překvapivě atakují pohárové příčky, rozhodně by byla velká škoda, zahodit takto skvěle rozjetou sezónu právě nyní, když zbývá již pouhých 7 kol do konce soutěže. Navíc dostali domácí do osudí velmi příznivý los, kdy ve zbývajících zápasech se utkají pouze s Leverkusenem, alespoň co se týká "Velké šestky v Bundeslize", a právě nyní s Wolfsburgem. Po celou sezónu táhne svůj tým portugalský útočník, Andre Silva (22+4), který letos nastřílel úctyhodných 22 branek, uvidíme, zda se dokáže trefit i v dnešním klání.
Ve 28. kole německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy Eintracht Frankfurt a VfL Wolfsburg. Utkáním Vás bude provázet Vojtěch Adamek
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.