Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Wolfsburg - 20. března 2021   15:30

Werder
45' Möhwald
1:2
(1:2)
Wolfsburg
10' Sargent (vl.)  • 43' Weghorst
Werder
Pavlenka – Veljković (89. Agu), Toprak, Friedl – Gebre Selassie, M. Eggestein, Möhwald (83. Osako), Augustinsson – Schmid (59. Bittencourt), Sargent (59. Füllkrug), Rašica (83. Selke).
Wolfsburg
Casteels – Mbabu, Lacroix, Brooks, Gerhardt – X. Schlager (90+4. Philipp), Arnold – Baku, Mehmedi (87. Guilavogui), Brekalo (75. Joao Victor) – Weghorst.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:11. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
Je konec! Wolfsburg nakonec zvládl duel na půdě Werderu Brémy a vítězí 2:1. Hosté se do vedení dostali po deseti minutách, kdy si vlastní branku vstřelil Sargent. Chvíli před přestávkou navíc potrestal chybu domácích v rozehrávce Wout Weghorst. Ještě před přestávkou však vrátil Brémy do hry Kevin Möhwald. Po změně stran Wolfsburg dlouho nepustil soupeře do šancí. Až v závěru si střídající hráči připravili několik náznaků, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Maximilian Philipp.
90+4'
Agu ještě poslal dlouhý míč z autu do pokutového území, jenže zadáci hostujícího celku si opět dali pozor a nenechali Bittencourta zakončit.
90+3'
Žlutou kartu dostává Leonardo Bittencourt (Werder Brémy).
90+3'
Joao Victor poslal do vápna vysoký centr z pravé strany, jenže jeho pobídku si zadáci Werderu Brémy bez problémů pohlídali.
90+2'
Žlutou kartu dostává Niclas Füllkrug (Werder Brémy).
90+2'
Schlager dohrál soupeře u šestnáctky soupeře a zastavil rodící se akci Werderu Brémy. Hlavní rozhodčí tentokrát žlutou kartu neudělil.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Davie Selke se hnal do dalšího souboje na hranici velkého vápna, jenže hlavou prodloužil míč jen do míst, kde stáli zadáci Wolfsburgu.
89'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Felix Agu.
88'
Weghorst se v pokutovém území levačkou opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus srazil Theo Gebre-Selassie na rohový kop.
87'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Josuha Guilavogui.
86'
Leonardo Bittencourt se na polovině hřiště krásnou kličkou zbavil soupeře a byl faulován. Domácí celek se nadále tlačí do zakončení.
85'
Ömer Toprak ustál další důležitý hlavičkový souboj na vlastní polovině a a rozehrál na levou stranu. Domácím už moc času nezbývá.
84'
Střídající Davie Selke se ihned po svém příchodu na trávník pustil do hlavičkového souboje. Domácí se poté dostali do vápna, ale právě Selke hlavičkoval nepřesně.
83'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Davie Selke.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Möhwald, přichází Juja Osako.
83'
Domácí Brémy už se usadily na polovině soupeře, jenže nikdo v zeleném dresu se stále nedostává do zakončení. Wolfsburg brání v bloku.
82'
Žlutou kartu dostává Xaver Schlager (VfL Wolfsburg).
81'
Mbabu dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, odkud vymyslel prudký centr do šestnáctky, ale obrana domácích Brém opět situaci zvládla.
80'
Joao Victor si naběhl na vysokou přihrávku na levou stranu, odkud předložil zajímavou přihrávku před branku, ale Weghorst byl příliš rychlý.
79'
Wolfsburg už se nikam nežene. Hosté se snaží hrát s míčem na kopačkách a nechtějí jej půjčovat fotbalistům domácího Werderu Brémy.
78'
Domácí se snad poprvé po změně stran dostali do zakončení. Niclas Füllkrug se nártem opřel do padajícího míče, ale hostující brankář si připsal snadný zákrok.
77'
Casteels si dal pozor na přihrávku za obranu hostujícího celku, vyrazil na hranici velkého vápna a schoval míč do svých rukavic.
76'
Miloš Veljković dostal prostor na pravé straně, odkud ihned vyslal přihrávku na polovinu Wolfsburgu, nicméně zadáci hostů stáli blízko u sebe a odehráli míč do bezpečí.
75'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Joao Victor.
75'
Ömer Toprak si dal pozor na dobíhajícího Wouta Weghorsta a odehrál před hostujícím útočníkem míč mimo velké vápno. Skvělá práce domácího stopera!
74'
Hostující brankář Casteels nyní rozhodně nespěchal s odkopem míče od branky a rozhodčí mu dal jasným gestem najevo, že to příště bude za kartu.
73'
Bittencourt prošel po levém křídle na hranici velkého vápna, odkud vymyslel nebezpečný centr, ale hostující brankář Casteels míč schoval do rukavic.
72'
Rašica poslal oblouček na hranici velkého vápna, kam spěchal také Bittencourt, ale zadáci Wolfsburgu situaci zvládli a odehráli míč do bezpečí.
71'
Hostující Wolfsburg vhazoval na pravé straně. Brekalo si došel po přihrávku, jenže jeho přenesení na levou stranu skončilo u obránce.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a hostující Wolfsburg si stále drž těsné vedení. Schlager navíc opět uspěl v souboji na polovině hřiště.
69'
Xaver Schlager uspěl v souboji v blízkosti velkého vápna a stačil míč před soupeřem odkopnout daleko na polovinu Werderu Brémy.
68'
Josip Brekalo si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud se dostal do zakončení nártem, ale jeho projektil zablokoval hned první obránce.
67'
Jiří Pavlenka vyrazil na hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Werder se ale u míče moc dlouho neohřál a přišel o něj.
66'
Wolfsburg zahrával přímý kop. Do vápna přiletěl prudký centr, jenže nikdo v tmavém dresu se nedostal do zakončení. Wolfsburg bude vhazovat.
65'
Wout Weghorst se hnal za dalším nákopem na hranici velkého vápna, jenže ani ve vysoké rychlosti se k balónu nedostal rychleji než Pavlenka.
64'
Maxence Lacroix nakopl míč na levou stranu, nicméně jeho pobídku nepochopil nikdo v tmavém dresu a míč dopadl do autu. Werder bude vhazovat.
63'
Ömer Toprak si dal pozor na další prudký centr z pravé strany a odhlavičkoval míč do zámezí. Wolfsburg však bude rozehrávat.
62'
Werder Brémy se po delší době dostal k odcentrování do velkého vápna, ale skvěle hrající Mbabu bez problémů odhlavičkoval míč do bezpečí.
61'
Brooks prošel na polovinu soupeře a snažil se rozehrát na levé křídlo. Jeho nákop skončil na levé straně, kde nebyl nikdo v tmavém dresu.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Wolfsburg si stále drží těsné vedení. Werder Brémy se v úvodu druhého poločasu prakticky nedostával do útoku.
59'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Niclas Füllkrug.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Leonardo Bittencourt.
58'
Josip Brekalo zůstává ležet po jednom ze soubojů na polovině hřiště a může být rád, že si neodnesl nějaké vážnější zranění. Sargent vidí žlutou kartu.
57'
Mehmedi aktivně vlétl do souboje na pravé straně hrací plochy, jenže nezískal pro svůj celek ani rohový kop. Výbornou práci odvedl vracející se Friedl.
56'
Admir Mehmedi zastavil nákop Werderu na polovině hřiště a rozehrál na pravou stranu. K jeho přihrávce se však nedostal nikdo v tmavém dresu.
55'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kam spěchal Mbabu, ale důrazný Toprak před ním míč odhlavičkoval.
54'
Arnold poslal do pokutového území prudký centr. Na značku pokutového kopu hlavičkoval Maxence Lacroix, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
53'
Série rohových kopů ještě pokračovala. Hosté tentokrát zvolili překvapivý signál, jenže přízemní centr na přední tyč obrana Werderu odkopla.
52'
Hosté zahrávali ještě jeden roh. Do zakončení hlavou se tlačil Brooks, jenže míč zasáhl jen zlehka a poslal jej daleko od branky Werderu Brémy.
51'
Wolfsburg zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, jenže tam kralovali zadáci domácího Werderu Brémy. Pokračuje obrovská bitva.
50'
Rašica se po levém křídle dostal do pokutového území a vymyslel zpětnou přihrávku pod sebe. Nikdo v zeleném se však do zakončení nedostal.
49'
Brooks už je zpátky na trávníku a může opět vypomoci defenzivě hostujícího Wolfsburgu. Hosté se zatím dostali na polovinu soupeře.
48'
Brooks měl problémy při odhlavičkování míče, neodhadl výskok a míč jej zasáhl přímo do nosu. Hostující stoper nyní potřebuje ošetření.
47'
Maxence Lacroix si dal pozor na vysoký centr před branku Wolfsburgu a odhlavičkoval míč ven ze šestnáctky. Zadáci Wolfsburgu musí hrát koncentrovaně.
46'
Werder Brémy obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravou stranu skončil v autu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější hostující Wolfsburg. Hosté se do vedení dostali po deseti minutách, kdy si vlastní branku vstřelil Sargent. Chvíli před přestávkou navíc potrestal chybu domácích v rozehrávce Wout Weghorst. Ještě před přestávkou však vrátil Brémy do hry Kevin Möhwald. Do kabin se proto odchází za stavu 1:2.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Werder právě vstřelil branku!
Je sníženo! Domácí celek se ještě před přestávkou dočkal vytoužené branky! KEVIN MÖHWALD se ve vápně po souboji svého spoluhráče s obráncem dostal k odraženému míči a odrazem o zem jej napálil do branky!
45'
Werder Brémy se ještě v závěru prvního poločasu dostal na polovinu Wolfsburgu, jenže domácí se nepřesnou kombinací sami obrali o míč.
43'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hostující Wolfsburg přidává ještě před přestávkou druhou branku! WOUT WEGHORST po zisku íče dostal prostor v pokutovém území a technickým obstřelem na zadní tyč nedal Pavlenkovi šanci!
43'
Arnold si na hranici velkého vápna našel odražený míč, přehodil si jej na levačku, jenže jeho projektil minul bližší tyč branky Werderu.
42'
Friedl se po levém křídle tlačil do pokutového území, jenže v klíčovou chvíli si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
41'
Kevin Möhwald uspěl v souboji na polovině hrací plochy. K odcentrování se následně dostal Augustinsson, ale jeho pobídka skončila u obránce.
40'
Maxence Lacroix si splnil své defenzivní povinnosti na hranici velkého vápna a odehrál míč do bezpečí. Werder však v posledních minutách hraje aktivně.
39'
Miloš Veljković poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže akci Werderu Brémy zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
38'
Brekalo prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, jenže jeho nákop si obrana Werderu Brémy dobře pohlídala a odehrála míč do bezpečí.
37'
Koen Casteels se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop hledal Weghorsta, který si dal v souboji pozor a míč prodloužil jen za sebe k obráncům.
36'
Maxence Lacroix uspěl v souboji na polovině hřiště a odehrál míč do zámezí. Pokračuje boj o každý metr hrací plochy.
35'
Wolfsburg zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde zakončoval John Anthony Brooks, jehož hlavička skončila vysoko nad břevnem.
34'
Pavlenka si dal pozor na nebezpečný centr z přímého kopu a schoval míč do rukavic. Český brankář následně rozjel rychlý kontr Werderu.
33'
Maxence Lacroix se jako stoper vytáhl na polovinu soupeře, jenže jeho nákop si obrana Werderu Brémy pohlídala a odvrátila míč do autu.
32'
Wout Weghorst sprintoval za další přihrávkou za obranu soupeře, jenže z ostrého úhlu nedokázal přesně odcentrovat. Míč skončil v autu.
31'
Ludwig Augustinsson dostal přihrávku na levou stranu, jenže nedokázal obejít ani prvního soupeře, který mu míč špičkou kopačky ukopl do autu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme dramatické utkání. Wolfsburg je od úvodu o něco aktivnější a tlačí se vpřed.
29'
Admir Mehmedi si naběhl na průnikovou přihrávku do pokutového území a dloubákem se snažil překvapit Pavlenku. Český brankář kontroloval let míče mimo branku.
28'
Wout Weghorst dostal přihrávku do běhu na levou stranu hrací plochy, jenže si balón posunul daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku.
27'
Fotbalisté Wolfsburgu už znovu kombinují s míčem na kopačkách na levé straně. Po kostrbaté kombinaci získali jen vhazování.
26'
Romano Schmid se dostal do zakončení z úctyhodné vzdálenosti, ale jeho projektil pravačkou skončil vysoko nad břevnem.
24'
Domácí Werder Brémy zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl k přední tyči, nicméně zadáci Wolfsburgu si dokázali poradit.
23'
Rašica si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, jenže sklepl míč do těžké pozice pro Augustinssona. Druhý jmenovaný získal pro Brémy vhazování.
22'
Theodor Gebre Selassie se z pravého křídla dostal k odcentrování do pokutového území, ale zadáci Wolfsburgu jeho pobídku na druhý pokus odkopli.
20'
Maximilian Arnold zahrával rohový kop hostujícího Wolfsburgu. Jeho centr přiletěl na přední tyč, kde kralovali zadáci Werderu Brémy.
19'
Sargent se pustil do dalšího hlavičkového souboje na polovině soupeře, jenže hlavou prodloužil míč do prostoru, kde byli zadáci Wolfsburgu.
18'
Kevin Möhwald dohrál soupeře šlapákem na polovině hrací plochy a může být rád, že za ostrý souboj nedostal žlutou kartu.
17'
Maxence Lacroix si dal pozor na nákop za obranu Wolfsburgu a před domácím útočníkem Sargentem odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.
16'
Werder se usadil na polovině soupeře, nicméně nikdo v dresu domácího celku se zatím není schopen dostat do blízkosti velkého vápna.
15'
Admir Mehmedi se hnal za nákopem na polovinu Werderu Brémy, jenže si neporadil se zpracováním a míč mu uskočil od těla až do autu.
14'
Hosté po vstřelení úvodní branky dnešního souboje pokračují v aktivitě a kombinují kolem velkého vápna soupeře. Brémy se jen těžko dostávají do hry.
12'
Branka platí a Wolfsburg se skutečně hned v úvodu ujímá vedení!
11'
Tak pozor! Celou akci ještě zkoumá VAR! Podle všeho se řeší, zda to nebyl ofsajd!
10'
Hostující celek se hned po deseti minutách dnešního souboje dostává do vedení! Wolfsburg dokázal v branku přetavit úvodní možnost. Po zmatku před brankou Brém si nešťastnou vlastní branku vstřelil JOSHUA SARGENT, který si do branky hlavou srazil centr.
9'
Domácí sice při napadání rozehrávky Wolfsburgu vybojovali míč, jenže rozhodčí viděl nedovolený zákrok. Rozehrávat bude Wolfsburg.
7'
Weghorst napadal rozehrávku domácích stoperů, ale ti si na něj dali dobrý pozor a pomohli si vysokým nákopem na polovinu Wolfsburgu.
6'
Domácí Brémy jsou v úvodních minutách o něco aktivnější, ale jejich kombinace na polovině soupeře je zatím plná nepřesných přihrávek.
5'
Xaver Schlager se pustil ostrým skluzem do souboje na polovině hrací plochy a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat bude Werder Brémy.
4'
Theodor Gebre Selassie dostal přihrávku na levou stranu, odkud poslal centr levačkou na malé vápno, ale pozorný brankář si došel pro míč.
3'
Zadáci domácího celku nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Werder vyčkává na skulinky v defenzivě soupeře.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydal také domácí Werder Brémy, jenže přihrávka na levou stranu byla příliš vysoká a míč dopadl do autu.
1'
Hostující Wolfsburg obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Vlci v něm budou chtít potvrdit roli favorita a dojít si pro tři body.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, Toprak, Friedl – Gebre Selassie, M. Eggestein, Möhwald, Augustinsson – Schmid, Sargent, Rašica.
Náhradníci: dos Santos Haesler – Agu, Bittencourt, Füllkrug, Groß, Mbom, N. Moisander, Selke, Osako.

VfL Wolfsburg: Casteels – Mbabu, Lacroix, Brooks, Gerhardt – X. Schlager, Arnold – Baku, Mehmedi, Brekalo – Weghorst.
Náhradníci: Pervan – Białek, Ginczek, Joao Victor, Guilavogui, Philipp, Roussillon, Siersleben..
Vzájemný zápas

V podzimním duelu Wolfsburg doma zvládl přestřelku výsledkem 5:3.
Werder Brémy

Domácí Werder Brémy je na tom mnohem hůře. Brémy odehrály dvacet pět zápasů, ve kterých získaly třicet bodů a zatím drží dvanáctou pozici. Na záchranu mají Brémy k dobru náskok devíti bodů. S tímto ziskem tak mohou operovat s klidem a hrát ve středu tabulky. V posledním duelu doma padly 1:3 s Bayernem Mnichov.
VfL Wolfsburg

Hostující Wolfsburg letos prožívá parádní sezónu. Ve dvaceti pěti odehraných zápasech získal Wolfsburg čtyřicet osm bodů a patří mu třetí pozice bundesligové tabulky. Na vedoucí Bayern už ale ztrácí deset bodů. Ze zadních pozic se na něj poté tlačí Frankfurt a Dortmund. V posledním duelu si doma s chutí zastřílel, kdy přehrál 5:0 Schalke.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Werderem Brémy a Wolfsburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.