Bundesliga - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : Frankfurt - 3. října 2021   17:30

Bayern
30' Goretzka (Lewandowski)
1:2
(1:1)
Frankfurt
32' Hinteregger  (Kostić) • 84' Kostić  (Sow)
Bayern
Neuer – Süle (76. Sabitzer), Upamecano, Lucas Hernández, A. Davies – Kimmich, Goretzka – Gnabry (71. Musiala), T. Müller, Sané (82. Choupo-Moting) – Lewandowski.
Frankfurt
Trapp – Ilsanker, A. Touré (61. D. da Costa), Hinteregger – Chandler, Sow, Lindström (61. Hauge), Jakić, Kostić – Tuta (85. Hrustic), Borré.

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:8.
Je konec! Obrovské překvapení je na světě! Frankfurt vítězí na hřišti Bayernu Mnichov 2:1. Domácí Bayern byl sice od úvodu utkání o něco aktivnější, ale nedostával se do šancí. Své trápení prolomil po půlhodině hry, kdy se prosadil Leon Goretzka. Frankfurt ale odpověděl hned za dvě minuty, když se po rohu prosadil Martin Hinteregger. Po změně stran pokračovala ofenzivní snaha Bayernu, ale Frankfurt výborně bránil. Kanonýr Lewandowski se nedostal prakticky k ničemu. V 84. minutě pak na opačné straně z ojedinělého výpadu rozhodl Filip Kostič.
90+5'
90+4'
Kostič potáhl míč po levé straně do blízkosti velkého vápna, kde hosté sbírají cenné sekundy k dobru. Bayernu moc času na vyrovnání nezbývá.
90+3'
Bayern zahrával rohový kop. Zadáci Frankfurtu ustáli další závar před svou brankou a nenechali nikoho v červeném dresu zakončit.
90+2'
Goretzka se z hranice velkého vápna opřel do míče, ale Trapp jeho ránu efektním zákrokem vyškrábl nad břevno!
90+2'
Choupo-Moting spěchal za přihrávkou do pokutového území a s vypětím všech sil ještě udržel míč ve hře. Bayern se stále nedostává do zakončení.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Upamecano dloubl míč do pokutového území, jenže jeho oblouček byl příliš vysoký a skončil v rukavicích připraveného Trappa.
89'
Sabitzer potáhl míč do blízkosti velkého vápna, ale místo centru do šestnáctky opět pouze přenesl míč na Daviese, který po souboji upadl.
88'
Davies se znovu prosmýkl až do pokutového území, nicméně proti přesile obránců se nedokázal uvolnit. Bayern přesto zůstává u míče.
87'
Další akci Bayernu Mnichov zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který v ofsajdu přistihl Choupo-Motinga.
86'
Bayern se ihned usadil na polovině soupeře a snaží se dostat do šancí. Davies ale z levé strany nenašel spoluhráče v pozici pro zakončení.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tuta, přichází Ajdin Hrustic.
84'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Neskutečné! Frankfurt se v závěru utkání dostává do vedení! FILIP KOSTIČ se po ojedinělém výpadu dostal do zakončení v pokutovém území a přízemní střelou propálil Neuera!
83'
Tuta zůstává po předchozí přestávce za postranní čárou. S jeho návratem do hry to nevypadá moc dobře.
82'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Eric Choupo-Moting.
81'
Tuta zůstává ležet na trávníku a podle všeho jej dohnaly křeče. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat ve hře.
80'
Kimmich opět získal míč pro Bayern v souboji na polovině hřiště. Domácí sice vrhají velké množství sil do ofenzivy, ale proti pevnému bloku to mají těžké.
79'
Žlutou kartu dostává Jens Hauge (Eintracht Frankfurt).
79'
Kostič zahrával přímý kop Frankfurtu, jenže jeho pobídka levačkou skončila v rukavicích domácího brankáře Manuela Neuera.
78'
Žlutou kartu dostává Dayot Upamecano (Bayern Mnichov).
77'
Domácí brankář Neuer znovu hrál snad patnáct metrů před velkým vápnem. Německý gólman okamžitě poslal míč zpět na polovinu Frankfurtu.
76'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Niklas Süle, přichází Marcel Sabitzer.
75'
Sané se na hranici velkého vápna dostal k míči, jenže jeho průnik skončil u prvního soupeře v černém dresu Eintrachtu Frankfurt.
74'
Lewandowski se ve vápně sice dostal do zakončení, ale vzrušení před brankou Frankfurtu bylo zbytečné, protože polský útočník byl v ofsajdu.
73'
Davies dostal přihrávku na levou stranu, ale jeho centr skončil v prostoru, kde číhali zadáci Eintrachtu Frankfurt. Ze strany Bayernu je to spíše trápení.
72'
Střídající Musiala chtěl okamžitě poslat přihrávku do pokutového území, jenže jeho pobídku hostující zadáci pokryli.
71'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Jamal Musiala.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut. Přihrávka za obranu směřovala na Goretzku, jenže Kevin Trapp si hravě došel pro míč.
69'
Filip Kostić se po delší době dostal s míčem na polovinu soupeře, kde dokonce bojoval o přímý kop, ale sudí ukázal, že domácí obránce hrál míč.
68'
Frankfurt se minutu po minutě postupně přibližuje k zisku cenného bodu z horké půdy Bayernu Mnichov. Domácí Bayern jen těžko dobývá velké vápno.
67'
Danny da Costa prošel po pravém křídle na polovinu soupeře, ale nikdo v tmavém dresu jeho průnik nedoplnil. Bayern se tak znovu dostal k míči.
66'
Bayern Mnichov zahrával další rohový kop. Centrovaný míč z kopačky Kimmicha přiletěl na malé vápno, ale Goretzka se k míči vůbec nedostal.
65'
Kristijan Jakić sklepl míč na polovinu Bayernu, kam sprintoval Rafael Borré, ale Manuel Neuer před ním dokázal míč odkopnout do bezpečí.
64'
Rozehrávky následného rohového kopu se následně chopil Joshua Kimmich, který vyslal prudký centr na malé vápno, ale nikdo z jeho spoluhráčů na pobídku nedosáhl.
63'
Niklas Süle se po sklepnutí Gnabryho opřel do skákavého míče, ale jeho projektil pravačkou skončil na hrudi prvního obránce v tmavém dresu.
62'
Leroy Sané procedil přihrávku na polovinu soupeře, ale Alphonso Davies se nedokázal zbavit svého strážce. Defenziva Frankfurtu je hodně pevná.
61'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Jens Hauge.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Danny da Costa.
60'
Je za námi hodina hry a v Mnichově nadále platí nerozhodný stav 1:1. Bayern je sice po změně stran opět aktivnější, ale nedostává se do šancí.
59'
Hra je přerušena! Hostující Touré zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
58'
Leroy Sané se na hranici velkého vápna dostal ke skákavému míči, do kterého se bez váhání opřel levačkou, ale Trapp jeho ránu udržel v rukavicích.
57'
Thomas Müller chtěl ze vzduchu sklepnout míč do vápna, kam sprintoval Robert Lewandowski, nicméně polský útočník se do zakončení nedostal.
56'
Davies se snaží podporovat ofenzivu domácího celku, ale opět narazil na důrazného obránce v dresu soupeře. Frankfurt se brání jen odkopy.
55'
Davies dostal přihrávku na pravou stranu, poslal pobídku na hranici velkého vápna, jenže nikdo v červeném dresu Bayernu Mnichov už nevypálil.
54'
Goretzka vybojoval míč na polovině hřiště a okamžitě rozehrál na pravou stranu. Bayern pokračuje v aktivitě, ale jen těžko se dostává do zakončení.
53'
Hostující brankář Trapp vyrazil daleko za hranici pokutového území a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Frankfurt stále drží příznivý výsledek.
52'
Žlutou kartu dostává Alphonso Davies (Bayern Mnichov).
51'
Bayern se usadil na polovině soupeře, jenže kombinace domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou na levou stranu hrací plochy.
50'
Lewandowski se v blízkosti pokutového území otočil s míčem a zakončil zpoza velkého vápna. Rána polského útočníka nenadělala soupeři problémy.
49'
Robert Lewandowski spěchal za obloučkem na hranici velkého vápna, ale obránce v černém měl k míči o kus blíže a bez problémů jej odkopl.
48'
Serge Gnabry na polovině hřiště ustál souboj se soupeřem a přenesl hru na levou stranu. Bayern se postupně přibližuje k velkému vápnu.
47'
Jesper Lindström se hnal za pobídkou na levé křídlo, nicméně jeho průnik skončil u dobře postaveného Daviese.
46'
Hostující Frankfurt obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté budou chtít ve druhé půli navázat na solidní výkon z prvního poločasu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce platí v Mnichově nerozhodný stav 1:1. Domácí Bayern byl sice od úvodu utkání o něco aktivnější, ale nedostával se do šancí. Své trápení prolomil po půlhodině hry, kdy se prosadil Leon Goretzka. Frankfurt ale odpověděl hned za dvě minuty, když se po rohu prosadil Martin Hinteregger. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Leroy Sané z levé strany poslal přihrávku na malé vápno, kde byli hned dva fotbalisté v červených dresech, ale Gnabry z dobré pozice nechal zazářit hostujícího brankáře!
43'
Hosté mohli odskočit do vedení! Touré se zjevil sám před Neuerem, zakončoval odrazem o zem, ale Neuer vytáhl fantastický zákrok!
42'
Niklas Süle poslal pobídku na pravou stranu, kam mu spěchal Leon Goretzka, jenže přihrávka byla opět o něco prudší. Frankfurt bude rozehrávat.
41'
Hostující Touré z pravé strany nakopl míč do pokutového území, nicméně jeho pobídka byla o něco delší než dobíhající Borre potřeboval.
40'
Leroy Sané udržel míč na pravé straně, jenže nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci. Frankfurt i v závěru prvního poločasu brání v kompaktním bloku.
39'
Joshua Kimmich procedil přihrávku mezi obránce soupeře, ale na jeho pobídku nikdo v červeném dresu Bayernu Mnichov nestačil zareagovat.
38'
Niklas Süle vybojoval míč na vlastní polovině a jednoduše jej poslal na levé křídlo, kde byl Leroy Sané. Druhý jmenovaný se však daleko nedostal.
37'
Bayern po další standardní situaci nedokázal udeřit. Hráči domácího Bayernu přesto zůstávají s míčem nastěhovaní před velkým vápnem Frankfurtu.
36'
Thomas Müller se na levé straně zbavil obránce a zkoušel odcentrovat do šestnáctky. Jeho pobídka z levé strany byla sražena na rohový kop.
35'
Davies táhl míč vpřed po levé straně hrací plochy, ale jeho průnik skončil u prvního soupeře v černém dresu Eintrachtu Frankfurt.
34'
Bayern uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Domácí celek je rychlým vyrovnáním Frankfurtu poněkud zaskočený a nedostává se dopředu.
32'
Je vyrovnáno! Bayernu jeho vedení moc dlouho neudrželo! Frankfurt totiž zahrával rohový kop. Na povedený centr si na malém vápně naskočil MARTIN HINTEREGGER a hlavou poslal míč do sítě!
30'
Bayern právě vstřelil branku!
Domácí celek se po půlhodině dnešního souboje dostává do vedení! Bayern využil chybu soupeře v rozehrávce! Hosté přišli o míč na vlastní polovině. Lewandowski poté sklepl míč do vápna a LEON GORETZKA poslal míč k zadní tyči!
29'
Leroy Sané znovu poslal do pokutového území zajímavý oblouček, ale nikdo v červeném dresu se k jeho pobídce nedostal.
28'
Tuta vhazoval na pravé straně hrací plochy, jenže jeho pobídku přečetl domácí záložník Leon Goretzka, který vybojoval míč pro domácí Bayern.
27'
Thomas Müller prostrčil míč do pokutového území, ale tam neměl nikoho v červeném dresu Bayernu Mnichov. Zadáci Frankfurtu stále odolávají.
26'
Niklas Süle se prodral do pokutového území, ale jeho projektil skončil na boční síti. Bayern se ale po delší době dostal až do zakončení.
24'
Davies z levé strany pronikl do pokutového území, zpětnou přihrávkou předložil míč Goretzkovi, jenže s ním se stačil stáhnout Djibril Sow.
23'
Lucas Hernández si na levé straně posunul míč před jednoho ze soupeřů a následně se ocitl na zemi. Bayern pokračuje v ofenzivním pojetí hry.
22'
Robert Lewandowski se pustil do hlavičkového souboje na polovině soupeře, nicméně neměl šanci na úspěch. Bayern se do šancí dostává jen těžko.
21'
Hosté se po dlouhé době dostali na polovinu Bayernu, jenže Kostić neměl proti přesile obránců šanci na úspěch. Bavorský celek už se opět tlačí vpřed.
20'
Thomas Müller dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde upadl po souboji s obráncem, ale podle hlavního arbitra se nejednalo o nedovolený zákrok.
19'
Niklas Süle poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže tam neměl nikoho v červeném dresu. Zadáci soupeře dostupují k domácím hodně rychle.
18'
Leroy Sané upadl po souboji v pokutovém území, jenže podle rozhodčího se o nedovolený zákrok nejednalo. Frankfurt stále drží v zadních řadách nulu.
17'
Frankfurt kombinuje na vlastní polovině a nepouští hráče Bayernu Mnichov k míči. Domácí teď šetří síly a soupeřovu rozehrávku neatakují.
15'
Poprvé v utkání musel zasahovat také Manuel Neuer. Gólman Bayernu si dal na zakončení zpoza velkého vápna dobrý pozor a schoval míč do rukavic.
14'
Bayern se usadil kolem pokutového území soupeře, jenže kombinace Bayernu nyní skončila jen hodně přetaženým centrem do zámezí.
13'
Djibril Sow vybojoval míč na pravé straně a bez váhání jej nakopl na polovinu Bayernu. Akce Frankfurtu neměla dlouhého trvání, sudí viděl faul.
12'
Gnabry si pohybem řekl o přihrávku za obranu soupeře, nicméně nedohnal míč před vyběhnutým brankářem, který balón schoval do rukavic.
11'
Bayern zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho exekuce se chopil Leroy Sané, který zvolil zakončení levačkou přes zeď, ale netrefil branku.
10'
Leon Goretzka si na polovině hřiště ostrým skluzem vyšlápl na jednoho ze soupeřů, kterému míč odkopl jen do zámezí. Sudí ale viděl jeho faul.
9'
Exekuce rohového kopu se ujal Joshua Kimmich, který zakroutil míč na malé vápno, ale důrazný Rafael Borré odehrál míč do bezpečí.
8'
Sané spěchal za pobídkou na levé křídlo, ale obránce Tuta před ním sklepl míč do zámezí. Bayern tak dostane k dispozici rozehrávku rohového kopu.
7'
Bayern se dostal na polovinu soupeře, jenže Serge Gnabry sklepl míč pouze k prvnímu soupeři v černém dresu Frankfurtu, který zatím trpělivě brání.
6'
Bayern uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém dresu Frankfurtu nyní rozehrávku velkého favorita neatakuje.
5'
Hostující brankář si dal čas na rozehrávku a následně nakopl míč na pravou stranu. Jeho nákop ale nenašel nikoho ze spoluhráčů v černém.
4'
Vzápětí už si Bayern vypracoval první velkou možnost! Robert Lewandowski se na malém vápně dostal k přihrávce z pravé strany, ale z těsné blízkosti trefil brankáře!
3'
Domácí se hnali do útoku po pravé straně. Gnabry procedil přihrávku do pokutového území, ale na jeho pobídku nikdo v červeném nedosáhl.
2'
Manuel Neuer se musel zapojit do rozehrávky Bayernu. Domácí brankář nakopl míč na pravou stranu, kde však neměl spoluhráče.
1'
Domácí Bayern Mnichov obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Bavorský celek se hned v úvodu souboje dostává do útoku.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Bayern bude hrát v červeném, zatímco hosté obléknou černou sadu.

Bayern Mnichov: Neuer – Süle, Upamecano, Lucas Hernández, A. Davies – Kimmich, Goretzka – Gnabry, T. Müller, Sané – Lewandowski.
Náhradníci: Früchtl – Choupo-Moting, Musiala, O. Richards, Nianzou, Sabitzer, Roca, B. Sarr, Stanišić.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ilsanker, A. Touré, Hinteregger – Chandler, Sow, Lindström, Jakić, Kostić – Tuta, Borré.
Náhradníci: Ramaj – Ache, Barkok, D. da Costa, Hauge, Hrustic, Kamada, S. Lammers, Paciência..
Bayern Mnichov

Nejlepší německý tým posledních let i letos v úvodu kraluje celé Bundeslize. Po šesti odehraných duele má Bayern na svém kontě šestnáct bodů a vede o bod před Dortmundem, který už má sedmé kolo za sebou. Nyní se Bayern veze na vítězné vlně, protože ovládl posleních devět odehraných zápasů. Naposledy přehrál 3:1 Furth. V Lize mistrů pak doma rozstřílel Dynamo Kyjev 5:0.
Eintracht Frankfurt

Hostující Frankfurt zatím neprožívá povedenou sezónu. V šesti duelech získal hostující celek pouze pět bodů a patří mu čtrnáctá pozice ligové tabulky. Frankfurt ale rozhodně pomýšlí na lepší umístění. V tom mu ale brání slabá ofenziva, neboť soupeřům nastřílel jen pět branek. Naposledy remizoval doma 1:1 s Kolínem. Ve čtvrtek ale v Evropské lize přehrál Antverpy.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi Bayernem Mnichov a Eintrachtem Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.