Bundesliga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Bielefeld - 13. února 2022   17:30

Hoffenheim
22' Hübner (Raum) • 51' Rutter (Dabbur)
2:0
(1:0)
Hoffenheim
Baumann – Vogt, Grillitsch, Hübner (C) (74. S. Posch) – Bebou (74. Bruun Larsen), Baumgartner, Samassékou (84. Nordtveit), Geiger (84. Rudy), Raum – Rutter (62. Kadeřábek), Dabbur.
Hartmann – Leicher, Gittelmann
PreZero Arena (Sinsheim)
Bielefeld
Ortega (C) – Brunner, Pieper (57. Ramos), J. Nilsson, Laursen (62. Bello) – Schöpf, Vasiliadis – Okugawa (75. Lasme), G. Castro, Krüger (62. Hack) – Serra (62. Klos).
Schulz – Bello, de Medina, E. Fernandes, Hack, Klos, Kunze, Lasme, Ramos.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 16:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:12.
Je konec. Hoffenheim zvítězil nad Bielefeldem 2:0.
Už ve 4. minutě se Samassékou ocitl v šanci, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí. Ve 14. minutě se Rutter dostal ke hlavičce, kterou poslal těsně vedle. Ve 22. minutě se už ale domácí TSG dočkalo branky, kterou vstřelil Benjamin Hübner. Ve 34. minutě bylo málem srovnáno, ovšem Oliver Baumann skvěle vychytal zakončení Serry. Ve 44. minutě mohl zvýšit vedení Christoph Baumgartner, ale Stefan Ortega ukázal fantastický zákrok. Ve 49. minutě si hosté vypracovali velkou šanci, ale ta skončila na tyči. V 51. minutě dokázal zvýšit náskok domácích Georginio Rutter. Následně byl domácí celek lepším celkem, ale žádná větší příležitost už k vidění nebyla.
90+5'
90+5'
Florian Grillitsch se nyní dopustil pořádného hitu, který sejmul Castra a uviděl žlutou kartu.
90+4'
Faul Ramose na Kevina Vogta a o vítězi je rozhodnuto.
90+3'
Následně sice přiletěl míč do vápna, ale ten nepřinesl nic nebezpečného a Oliver Baumann bude mít odkop od své svatyně.
90+2'
Po faulu domácích následuje volný kop Arminie z pravé strany.
90+1'
Bielefeld sice získal rohový kop, ale ten se Robinu Hackovi nepodařil a míč skončil jen v zámezí.
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
89'
Jacob Bruun Larsen předvedl velmi dobré sólo, ale nakonec se s míčem dostal jen do zámezí.
88'
Fabian Klos si skvěle sběhl za obranu na nákop, ale na míč těsně nedosáhl před brankářem Baumannem.
87'
Další střela ze strany domácích, ale ta letěla z úhlu jen nad bránu Bielefeldu.
86'
Christoph Baumgartner si šikovně zpracoval míč, ale následně pohotově vypálil těsně vedle levé tyče!
85'
Bryan Lasme se dostal ke střele z pravé strany vápna, ale jeho pokus vyrazil Oliver Baumann.
84'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Haavard Nordtveit.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Sebastian Rudy.
83'
Znovu je hra přerušená, protože tentokrát leží na trávníku útočník hostů Robin Hack.
82'
Diadie Samassékou si nyní sedl na trávník a musí být ošetřován.
80'
Nůžky domácího hráče nebyly příliš nebezpečné a balón skončil v moci hostů. Deset minut před koncem ale stále vede Hoffenheim 2:0.
79'
Český obránce Pavel Kadeřábek poslal centr z pravé strany do vápna, ale ten odvrátila obrana Arminie.
77'
David Raum opět leží na hrací ploše po faulu Brunnera.
76'
David Raum je nyní ošetřován na hrací ploše, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
75'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Masaja Okugawa, přichází Bryan Lasme.
75'
Pavel Kadeřábek se dostal ke střele uvnitř šestnáctky, ale jeho pokus letěl nad bránu.
74'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Jacob Bruun Larsen.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Benjamin Hübner, přichází Stefan Posch.
72'
Opět byl uprostřed dění Munas Dabbur, ale tentokrát jeho pokus byl znovu zblokován a následuje rohový kop TSG.
71'
Nákop Bielefeldu skončil u domácí obrany. Po chvíli navíc přišel útočný faul hostů.
70'
Hoffenheim znovu dělal soupeři problémy uvnitř vápna, ale pokus Munase Dabbura byl zblokován Ramosem.
69'
Tentokrát David Raum zase na druhé straně hledal z levé strany spoluhráče ve vápně, ale balón skončil jen v zámezí.
68'
Robin Hack se z následného rychlého brejku Arminie dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale tu poslal jen vedle brány Baumanna.
67'
Ihlas Bebou si uvnitř vápna skvěle seknul míč před obráncem a následně hledal spoluhráče, ovšem hosté se dostali k balónu.
66'
Munas Dabbur se ocitl na levé straně pouze v ofsajdovém postavení a hra je pozastavená.
65'
Oliver Baumann tentokrát musel raději odkopnout míč do zámezí a Arminia získala autové vhazování.
63'
Hoffenheim nyní získal další rohový kop, ale tentokrát si obrana Bielefeldu poradila a odvrátila míč do bezpečí.
62'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Pavel Kadeřábek.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Florian Krüger, přichází Robin Hack.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Jacob Barrett Laursen, přichází George Bello.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Janni Serra, přichází Fabian Klos.
61'
Christoph Baumgartner se dostal ke hlavičce, ale ta nakonec skončila vedle pravé tyče.
60'
Hodina utkání je za námi a Ramos tečoval centr soupeře, což znamená rohový kop pro TSG.
59'
Ofsajdová past domácí obrany se podařila skvěle a další útok Bielefeldu je u konce.
57'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Amos Pieper, přichází Guilherme Ramos.
56'
Posléze se ovšem Hoffenheim dostal do vápna soupeře a vytvořil si tlak, ale obrana Bielefeldu si poradila.
54'
Nyní už se opět pokračuje v utkání a Arminia se snaží něco vymyslet po levé straně.
53'
Nyní se srazili dva hráči a hra je přerušená.
51'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo jde do dvoubrankového vedení! Dabbur poslal z levé strany dobrý centr do vápna, který si zpracoval GEORGINIO RUTTER a následně zakončil k levé tyči. Asistence: Munas Dabbur.
49'
Cédric Brunner se dostal ke střele zpoza vápna, ale jeho pokus orazítkoval tyč! Navíc pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdu, který byl ale velmi těsný.
47'
Munas Dabbur byl nyní zfaulován Joakimem Nilssonem, což sudí viděl a také odpískal.
46'
Janni Serra se dostal ke střele hned na začátku druhé půle, ale jeho pokus letěl vedle.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:32.
První polovina utkání je za námi a Hoffenheim vede nad Bielefeldem 1:0. Už ve 4. minutě se Samassékou ocitl v šanci, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí. Ve 14. minutě se Rutter dostal ke hlavičce, kterou poslal těsně vedle. Ve 22. minutě se už ale domácí TSG dočkalo branky, kterou vstřelil Benjamin Hübner. Ve 34. minutě bylo málem srovnáno, ovšem Oliver Baumann skvěle vychytal zakončení Serry. Ve 44. minutě mohl zvýšit vedení Christoph Baumgartner, ale Stefan Ortega ukázal fantastický zákrok.
45+1'
45+1'
Dennis Geiger poslal k zemi Janniho Serru a uviděl v nastavení první půle žlutou kartu.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
45'
Po centru z rohu přišlo další zakončení domácího hráče, ale Stefan Ortega si opět poradil.
44'
Diadie Samassékou našel na hranici malého vápna Christopha Baumgartnera, ale jeho exkluzivní zakončení fantasticky vyrazil Stefan Ortega!
43'
Joakim Nilsson dokázal zblokovat pokus soupeře a následuje rohový kop.
42'
Munas Dabbur se dostal ke hlavičce z velké dálky, ale ta padala a nakonec orazítkovala břevno hostující svatyně! Tohle Stefan Ortega podcenil a měl velké štěstí!
40'
Masaja Okugawa si sbíhal za obranu soupeře na přihrávku, ale ta byla příliš dlouhá a skončila v moci gólmana.
39'
Janni Serra se snažil naběhnout na nákop za obranu, ale ten skončil jen bezpečně v rukou gólmana Olivera Baumanna.
38'
Znovu si TSG poradilo s útokem soupeře, ale míč končí jen u obrany.
37'
Následně Hoffenheim získal rohový kop a Benjamin Hübner útočil na druhou branku, ovšem jeho hlavička letěla těsně nad bránu!
36'
David Raum se snažil najít před bránou Christopha Baumgartnera, ale hosté odvrátili míč do bezpečí.
34'
Janni Serra se dostal do obrovské šance po skvělé přihrávce za obranu, ale Oliver Baumann předvedl famózní zákrok a následně domácí obrana odkopla míč do bezpečí před dalším protihráčem!
32'
Bielefeld se snažil něco vymyslet pár metrů od vápna soupeře, ale centr byl zblokován.
31'
Domácí se dostali při rozehrávce trochu pod tlak, ale nakonec si Oliver Baumann poradil.
30'
Gonzalo Castro se ujal exekuce standardní situace, ale jeho dalekonosný pokus skončil bezpečně v rukou brankáře Olivera Baumanna.
28'
Nyní se domácí dopustili faulu a Bielefeld má k dispozici přímý kop, ale celkem z velké dálky.
26'
Faul hostů a Hoffenheim byl znovu na míči, ovšem další nákop skončil pouze u obrany Arminie.
25'
Hoffenheim nyní drží míč na své polovině a snaží se postupně něco vymyslet směrem dopředu.
24'
Janni Serra sice nabral rychlost středem hrací plochy, ale posléze přišel o balón a nebylo z toho nic vážnějšího.
22'
Domácí mužstvo otevírá brankový účet utkání! BENJAMIN HÜBNER se dostal po centru Rauma z pravé strany ke hlavičce, kterou poslal do břevna a následně se míč odrazil od brankáře Ortegy těsně za brankovou čáru, což potvrdily hodinky sudího. Asistence: David Raum.
21'
Georginio Rutter se opět dostal ke hlavičce, ale Stefan Ortega jeho pokus vyrazil nad bránu.
20'
Nyní vidíme hru nahoru dolů, ale bez nějakých vážnějších šancí.
18'
Arminia se snažila projít po pravé straně, což se Masaju Okugawovi podařilo, ale protihráč jej poslal k zemi a ozvala se píšťalka.
17'
Po centru z rohu přišlo zakončení hlavou, ale to letělo jen nad bránu soupeře.
16'
Následně přišel rychlý brejk TSG, ale centr byl odvrácen Amosem Pieperem a následuje pátý rohový kop Hoffenheimu.
15'
Bielefeld se vydal po levé straně, ale domácí obránce si poradil s Florianem Krügerem.
14'
Po chvíli poslal Florian Grillitsch centr do vápna, kde se dostal ke hlavičce Georginio Rutter, ale jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče!
13'
Posléze Hoffenheim získal už čtvrtý rohový kop z levé strany.
12'
Hlavní rozhodčí píská faul ze strany hostů, když se Alessandro Schöpf dopustil faulu.
11'
Nyní se balón zastavil o rohový praporek a následně jej získalo domácí mužstvo.
10'
Posléze ale přichází jen nepřesná přihrávka, která končí u domácí obrany.
9'
Arminia Bielefeld rozjíždí další útočnou akci ze své poloviny, ale zatím je to celkem pomalé.
7'
Ani následný roh Bielefeldu ale nepřinesl nic nebezpečného a u míče jsou domácí.
6'
Po dalším centru z rohu bude následovat ještě jeden, ale tentokrát z pravé strany.
5'
Tentokrát ale standardní situace přinesla jen brejk pro hosty, ale pokus Floriana Krügera byl zblokován do zámezí a následuje roh Arminie.
4'
Diadie Samassékou se dostal uvnitř vápna ke střele, ale jeho pokus byl zblokován hostujícím obráncem a následuje další roh!
3'
Další standardní situace nepřinesla ale nic vážnějšího a Bielefeld se ubránil v úvodu zápasu.
2'
Hoffenheim získal rohový kop na začátku utkání a následovat bude další, protože Joakim Nilsson poslal míč do zámezí.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Vogt, Grillitsch, Hübner (C) – Bebou, Baumgartner, Samassékou, Geiger, Raum – Rutter, Dabbur.
Náhradníci: Philipp – Akpoguma, Asllani, Bruun Larsen, Kadeřábek, Nordtveit, S. Posch, Rudy.
Trenér: Sebastian Hoeneß

DSC Arminia Bielefeld: Ortega (C) – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Laursen – Schöpf, Vasiliadis – Okugawa, G. Castro, Krüger – Serra.
Náhradníci: Schulz – Bello, de Medina, E. Fernandes, Hack, Klos, Kunze, Lasme, Ramos.
Trenér: Frank Kramer

Rozhodčí: Hartmann – Leicher, Gittelmann.
Arminia Bielefeld se momentálně nachází na 15. pozici s 22 body a skóre 21:27. Po výhře 2:0 ve Frankfurtu se Bielefeld utkal doma s Mönchengladbachem. Domácí se prosadili jako první v 19. minutě, kdy se parádní střelou zaskvěl Janni Serra. Ještě před pauzou však Borussia po zásluze srovnala, trefil se Alassane Pléa. Ve druhém poločase jsme viděli poměrně otevřený fotbal z obou stran, ale žádná další branka nepadla.
Hoffenheim je aktuálně na 8. místě s 31 body a skóre 41:34. Po domácí prohře 2:3 s Dortmundem zavítal Hoffenheim na půdu Mohuče. Tam v první půli branka nepadla. I po přestávce jsme sledovali urputně vedený zápas a hned v úvodu se hostující Dabbur dostal do velké šance, jenže hlavou trefil pouze tyč. Poté začali hrát i domácí, Boëtius protáhl gólmana střelou zpoza vápna, Onisiwo zblízka minul a Stochova bomba z přímého kopu prolétla těsně vedle. Prosadil se až střídající I Če-song a v 79. minutě ráznou ranou otevřel skóre. O pár minutek později zahrál hostující Geiger ve vápně rukou a nabídnutou penaltu proměnil střelou pod horní tyč Moussa Niakhaté. Hoffenheim na tyto dva údery odpověď nenašel a duel tak skončil výsledkem 2:0.
Ve 22. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy TSG 1899 Hoffenheim a DSC Arminia Bielefeld. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Bielefeldu. Tam ovšem branka nepadla a zápas tak skončil remízou 0:0. Dnes se bude bojovat v PreZero Aréně. Úvodní výkop je naplánován na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.