Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mönchengladbach : Frankfurt - 15. prosince 2021   18:30

Mönchengladbach
7' Neuhaus (Scally) • 54' Binsibajní
2:3
(1:1)
Frankfurt
45+1' Borré  (Lindström) • 50' Lindström  (Ndicka) • 56' Kamada
Sommer (C) – Ginter, Zakaria, Binsibajní – Scally (76. Herrmann), Koné, Neuhaus (64. Kramer), Netz (89. Bennetts) – Pléa, Bénes (64. Thuram) – Embolo.
Sippel – Herrmann, Bennetts, Thuram, Kramer, Müsel, H. Wolf, Lainer.
Petersen – Sather, Wessel
Borussia-Park, Mönchengladbach
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger (C), Ndicka – D. da Costa, Jakić (28. Rode), Sow (85. Lenz), Kostić – Lindström (85. Barkok), Kamada – Borré (75. Hasebe).
Ramaj – Barkok, Rode, Paciência, Lenz, A. Touré, S. Lammers, Chandler, Hasebe.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:19.
90+5'
90+4'
Ani z tohoto rohu nic nebylo a nic se už nestane, hosté získají všechny tři body!
90+4'
Dalším skvělým zákrokem se prezentoval Trapp, který po povedené střele vyrazil míč na rohový kop!
90+3'
Žlutou kartu dostává Christopher Lenz (Eintracht Frankfurt).
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Luca Netz, přichází Keanan Bennetts.
89'
Matthias Ginter to vyzkoušel z hranice velkého vápna, byl to hodně povedený pokus, ale Kevin Trapp skvělým zákrokem míč vyrazil nad branku!
87'
Domácí mají obrovský tlak. Nyní zahrávali několik rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Christopher Lenz.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Aymen Barkok.
83'
Ale z rohového kopu nic nebylo a domácí celek tedy i nadále prohrává o jednu branku.
83'
Po dalším centru přišla zajímavá hlavička domácího hráče, ale Kevin Trapp míč konečky prstů vytěsnil nad branku!
82'
Marcus Thuram upadl ve vápně soupeře, ale rozhodčí zůstal klidný a pokutový kop neodpískal!
80'
Až nyní přišlo zakončení! Ginter vymyslel skvělý centr, k hlavičce se dostal Christoph Kramer, ale poslal míč jen do míst, kde byl Trapp!
78'
Domácí se samozřejmě tlačí dopředu, ale nedostávají se do zakončení. Směrem dopředu se dnes Mönchengladbach hodně trápí.
76'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Joe Scally, přichází Patrick Herrmann.
75'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Makoto Hasebe.
73'
Žlutou kartu dostává Danny da Costa (Eintracht Frankfurt).
72'
Domácí stále prohrávají o jednu branku, ale hrají proti deseti. Na obrat mají nějakých dvacet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
70'
Tak to je velká komplikace pro hosty, protože Tuta zcela zbytečně fauloval, vyfasoval druhou žlutou kartu v tomto utkání a následuje tedy karta barvy červené!
68'
Po centru se k míči dostal Marcus Thuram, ale zakončit nedokázal a od své branky tak bude rozehrávat Kevin Trapp.
66'
Aktivní Breel Embolo to opět vzal na sebe, ale i tentokrát z toho byla velice nepřesná střela a Trapp tedy zasahovat nemusel.
64'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Florian Neuhaus, přichází Christoph Kramer.
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází László Bénes, přichází Marcus Thuram.
62'
Žlutou kartu dostává Kouadio Koné (Borussia Mönchengladbach).
61'
Po další akci se ve vápně dostal k míči Rafael Borré, který vystřelil, ale trefil Zakariu, který míč směřující do branky vyrazil hlavou!
60'
Další velká šance hostů! Na jejím konci byl velice aktivní obránce Jesper Lindström, který orazítkoval tyč domácí branky!
58'
Po další akci to vzal na sebe hostující Jesper Lindström, ale jeho dalekonosný pokus nakonec přesný nebyl a Sommer byl bez práce.
56'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Ale hosté bleskově odpovídají a jdou do vedení 3:2! Po kombinaci se sám na Sommera řítil DAJČI KAMADA, který ho povedenou střelou levačkou překonal!
54'
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
K míči se postavil RÁMÍ BINSIBAJNÍ a pokutový kop s velkým přehledem proměnil, takže je srovnáno na 2:2!
53'
Jesper Lindström fauloval a je z toho pokutový kop pro domácí celek!
52'
Domácí se hned snažili odpovědět, ale jejich snažení k ničemu nevedlo a dopředu už opět pospíchají domácí hráči.
50'
Hosté otáčejí a jdou poprvé v utkání do vedení! Po povedené kombinační akci přihrál do vápna Evan Ndicka a JESPER LINDSTRÖM měl hodně prostoru. Hostující mladíček si věděl rady a míč nekompromisně poslal za brankáře!
49'
Druhé dějství začalo v hodně svižném tempu. Aktivnější jsou hosté, kteří se stále tlačí dopředu.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního poločasu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:34 hodin.
45+2'
45+1'
Je vyrovnáno! Denis Zakaria nepochopitelně kličkoval před svým vápnem a přišel o míč. Následně ho Jesper Lindström poslal do branky a RAFAEL BORRÉ ho už jen usměrnil za brankáře.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Tak nakonec vyfasoval. Žlutá kartu pro Embola.
43'
Nyní fauloval domácí Breel Embolo a může být rád, že za svůj zákrok také nevyfasoval žlutou kartu.
42'
Žlutou kartu dostává Rafael Borré (Eintracht Frankfurt).
41'
Je před námi posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
39'
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Tuta.
38'
Stále se nic zajímavého na trávníku neděje. Míč létá ze strany na stranu a na další zajímavý moment stále čekáme.
36'
Dlouhá přihrávka na Kostiče, ale ten byl pohlídán a k míči se nakonec nedostal. Domácí zatím brání velmi dobře.
34'
Hosté se zatím směrem dopředu hodně trápí. Ani tentokrát nic nevymysleli a zkušený Yann Sommer je téměř bez práce.
32'
Tak jsme se střeleckého pokusu dočkali, ale byl hodně nepřesný. Breel Embolo to vyzkoušel z dálky, ale branku o několik metrů minul.
31'
Tempo trochu opadlo a nic zajímavého se na trávníku nyní neděje. K vidění je pouze řada nepřesných přihrávek.
29'
Po inkasované brance je tu další komplikace pro hosty, protože ze hřiště musel odejít zraněný Kristijan Jakić. Nahradil ho zkušený Sebastian Rode, který má na svém kontě i mistrovský titul s Bayernem Mnichov.
28'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Sebastian Rode.
27'
Po rychlé akci šel ze strany sám na brankáře Alassane Pléa, ale Kevin Trapp si s jeho nepříjemným pokusem skvěle poradil!
25'
Za dlouhou přihrávkou se hnal Dajči Kamada, který to vzal na sebe, ale hned ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy Mönchengladbach.
23'
Směrem dopředu to nyní zkoušel hostující Danny da Costa, ale prosadit se nedokázal a u míče jsou hráči domácího celku.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek a domácí celek stále vede o jednu branku. Sledujeme pohledné utkání a rozhodně se tedy nenudíme.
19'
Po další akci to vzal na sebe Alassane Pléa, ale při zakončení podklouzl a nic z toho tedy nebylo, takže od své branky bude rozehrávat zkušený Kevin Trapp.
17'
Domácí se dostali do velké šance, László Bénes byl sám před brankářem, ale jeho zakončení bylo nakonec zbytečné, protože byl nakonec v ofsajdu.
15'
Skvěle to nyní myslel střelec první branky Florian Neuhaus, ale hostující hráč narážečku přečetl a vše zastavil.
13'
Nakonec z toho byla jen ztráta míče a pro hosty se rýsovala zajímavá příležitost, ale skončilo to celé nepřesnou přihrávkou do vápna.
12'
Domácí hráči drží míč na své polovině a nikam nyní nepospíchají.
10'
Filip Kostić získal míč, pronikl až do vápna, ale jeho přihrávku před branku zachytil pozorný Yann Sommer. Nutno ale dodat, že průnik Kostiče byl opravdu parádní!
9'
Domácí jsou samozřejmě na koni a nyní na trávníku dominují. Hráči Borussie získali míč a hned se tlačí dopředu.
7'
Domácí celek jde zničehonic do vedení 1:0! Po rychle akci přišla přihrávka do vápna, míč skvěle sklepl Scally a FLORIAN NEUHAUS z hranice velkého vápna propálil vše, co mu stálo v cestě!
7'
Breel Embolo se snažil získat míč na polovině soupeře, ale nakonec skvěle zakročil Tuta, který míč odkopl na polovinu soupeře.
6'
Dajči Kamada se skvěle prodral do vápna, ale nakonec byl i s míčem vytlačen do zámezí a od své branky bude rozehrávat Yann Sommer.
5'
Zatím sledujeme hodně opatrný začátek. Ani jeden celek nechce zbytečně chybovat, což je pochopitelné, dnes se hraje o hodně důležité body.
3'
Hosté se nakonec dostali k míči, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka a míč má ve své moci Yann Sommer.
2'
Domácí stále drží míč, kombinují na své polovině a nikam se příliš zatím netlačí. Hodně opatrný začátek ze strany Mönchengladbachu.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči domácího celku, kteří dnes hrají v bílých dresech.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Ginter, Zakaria, Binsibajní – Scally, Koné, Neuhaus, Netz – Pléa, Bénes – Embolo.
Náhradníci: Sippel – Herrmann, Bennetts, Thuram, Kramer, Müsel, H. Wolf, Lainer.
Trenér: A. Hütter

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, Ndicka – D. da Costa, Jakić, Sow, Kostić – Lindström, Kamada – Borré.
Náhradníci: Ramaj – Barkok, Rode, Paciência, Lenz, A. Touré, S. Lammers, Chandler, Hasebe.

Frankfurt – Mönchengladbach 1:1
Eintracht Frankfurt měl podobné cíle, ale ani hostům se v této sezoně nedaří podle představ. Eintracht Frankfurt zatím nasbíral 21 bodů a v tabulce se nachází na 9. místě. Hosté mají ovšem o poznání lepší formu, protože z posledních pěti utkání čtyřikrát vyhráli a v tabulce je to hned znát. Dnes je ovšem čeká kvalitní soupeř, tak uvidíme, zda dobrou formu potvrdí a přidají na své konto další body.
Borussia Mönchengladbach měla před sezonou jasný cíl, a to bojovat o příčky zaručující poháry, jenže realita je úplně jiná. Domácí se v této sezoně zatím hodně trápí. Po patnácti zápasech má Mönchengladbach
na svém kontě 18 bodů a nachází se až na 13. místě v tabulce. Od sestupových míst ho dělí pouze dva body, takže dnes domácí potřebují nutně zabrat. Z posledních pěti kol vyhráli pouze jednou. Navíc v posledních třech kolech nezískali ani bod. V těchto třech posledních duelech navíc Mönchengladbach inkasoval 14 branek!
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další zápasy vloženého kola a my budeme sledovat duel Borussia Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak tento souboj nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.