Bundesliga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stuttgart : Freiburg - 28. srpna 2021   15:30

Stuttgart
45' Mavropanos (Al Ghaddioui) • 45+2' Al Ghaddioui (Endo)
2:3
(2:3)
Freiburg
3' Džong  (Günter) • 9' Džong   • 28' Höler  (Sallai)
Stuttgart
F. Müller – Mavropanos (61. Ito), Anton, Kempf – Massimo, Endo (C), Klement (77. Millot), Sosa – Förster (70. Didavi), Klimowicz – Al Ghaddioui.
Bredlow – Stenzel, Karazor, Ito, Mola, Coulibaly, Millot, Didavi, Thommy.
Mercedes-Benz Arena, Stuttgart
Freiburg
Flekken – Kübler, Lienhart, N. Schlotterbeck, Günter (C) – Sallai (81. Schade), Keitel (46. Gulde), Höfler, Grifo (46. Haberer) – Höler (46. M. Eggestein), Džong (89. Demirović).

Freiburg dokázal udolat v dramatickém derby Stuttgart a poprvé v historii vstřelil na jeho hřišti během devíti minut dva góly, když se dvakrát prosadil Woo-Jong Džong. Na jeho gól navíc navázal Lucas Höler a vypadalo to na jednoznačný zápas, jenže v závěru prvního poločasu vykřesali naději Konstantinos Mavropanos a Hamadi Al Ghaddioui, Stuttgartu už se ale po přestávce vyrovnat nepodařilo. Konečný výsledek. Stuttgart 2 Freiburg 3.
90+5'
90+3'
Waldemar Anton na pravém křídle vyhrál důležitý souboj a po jeho centru mohl na vzdálenější tyči vyrovnat Hamadi Al Ghaddioui, jenže z blízkosti hlavičkoval nad!
90'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
89'
Kevin Schade dokázal zastavit útočnou akci domácích, viděl za to ale žlutou kartu.
89'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Ermedin Demirović.
89'
Freiburg skvěle brání, zatímco Stuttgart dominuje držení míče, jenže na bránu soupeře vyslal pouze pět střel.
86'
Rohový kop VfB nic nepřinesl a Daniel Didavi navíc zezadu postrčil protihráče. Jasný faul.
85'
Stuttgart vyrazil do útoku a obrana hostí měla velké problémy, Nico Schlotterbeck odvrátil míč směrem na vlastní bránu. Následuje rohový kop.
82'
Kevin Schade přišel na hrací plochu a minulý týden proti Dortmundu odehrál fantastický zápas.
81'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Kevin Schade.
79'
Slibná kombinační akce Freiburgu nic nepřinesla a Stuttgart vyrazil na levé straně do protiútoku, skvěle se ovšem vrátil Lukas Kübler.
77'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Klement, přichází Enzo Millot.
74'
Roland Sallai málem zvýšil na 4:2, jenže na střílenou přihrávku Nica Schlotterbecka těsně nedosáhl!
73'
Nico Schlotterbeck vyhrál dvanáct osobních soubojů, což je nejvíce ze všech hráčů na hrací ploše. Domácí Waldemar Anton vyhrál devět soubojů.
72'
Freiburg změnil rozestavení na 3-4-3 a ve zbytku utkání bude zřejmě spoléhat na rychlé protiútoky.
70'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Daniel Didavi.
69'
Mateo Klimowicz se pokusil vyrovnat, jenže střela mu příliš nesedla a Mark Flekken snadno zakročil.
67'
Pokud by Freiburg dokázal vstřelit gól, pro Stuttgart už by to byl zřejmě rozhodující úder. Následující gól bude každopádně hodně důležitý.
65'
Hra se poměrně uklidnila a nikdo nechce udělat zbytečnou chybu, Stuttgart ale musí hrát, pokud chce dosáhnout alespoň na bod.
63'
Konstantinos Mavropanos není kvůli zranění schopen pokračovat ve hře a dvaadvacetiletý Hiroki Ito si odbývá v Bundeslize debut.
61'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Konstantinos Mavropanos, přichází Hiroki Ito.
59'
Konstantinos Mavropanos nedokázal udržet míč a navíc to vypadá, že si přivodil svalové zranění.
57'
Stuttgart si neustále užívá držení míče, jenže do zakončení se dostává velmi těžko. Freiburg má zápas lépe rozehraný a sahá po třech bodech.
55'
Mateo Klimowicz měl během první půle dvě šance, nyní se ale zviditelnil žlutou kartou.
53'
Roland Sallai měl slibnou šanci, když prudkou střelou mířil k přední tyči, Florian Müller ale dokázal míč konečky prstů vyrazit!
53'
Stuttgart vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně a zatím dominuje držení míče, žádnou šanci si ale zatím po přestávce nevytvořil.
52'
Hosté dokázali v minulém kole porazit Dortmund a dnes sahají po dalším cenném vítězství a zisku tří bodů, které jsou v derby vždy hodně důležité.
48'
Freiburg se vrací ke hře na tři obránce, kterými jsou Manuel Gulde, Philipp Lienhart a Nico Schlotterbeck. Před nimi budou hrát Lukas Kübler a Christian Günter.
47'
Až na samotný závěr prvního poločasu hrál Freiburg velmi slušně, přesto po přestávce sáhl hned ke trojité změně, což je velké překvapení.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Janik Haberer.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Maximilian Eggestein.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Yannik Keitel, přichází Manuel Gulde.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
Woo-Jong Džong vstřelil během úvodních devíti minut dva góly a po brance Lucase Hölera na 3:0 to vypadalo na hladkou jízdu Freiburgu za třemi body, jenže Stuttgart se dvěmi slepenými góly v závěru poločasu vrátil zpět do hry. Úžasné poslední dvě minuty prvního poločasu obstarali z pohledu domácích Konstantinos Mavropanos a Hamadi Al Ghaddioui. Skóre po prvním poločase. Stuttgart 2 Freiburg 3.
45+2'
45+2'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Wataru Endo předvedl na pravém křídle skvělý sprint a HAMADI AL GHADDIOUI vstřelil po jeho centru hlavou kontaktní gól! Neskutečný závěr prvního poločasu. Stuttgart je zpět ve hře o body. Asistence: Wataru Endo.
45'
KONSTANTINOS MAVROPANOS si nádherně narazil míč s Hamadim Al Ghaddiouim a mezi třemi protihráči pronik do šestnáctky, aby přesnou střelou vstřelil gól naděje! Asistence: Hamadi Al Ghaddioui.
43'
Freiburg dnes předvádí fantastický kolektivní výkon a jeho hráči už naběhali 50 kilometrů, zatímco domácí hráči Stuttgartu o 3,3 km méně, tedy 46,7.
39'
Roberto Massimo se nádherně položil do střely z velké dálky a jeho volej málem skončil výstavním gólem, jenže Mark Flekken byl proti!
38'
Freiburg je blízko vyrovnání rekordního vítězství, když v roce 1994 zničil Bayern Mnichov a bavorský klub rozdrtil vysoko 5:1.
35'
Wataru Endo už se na to nemohl dívat a pokusil se vypálit ze střední vzdálenosti, Mark Flekken měl ale dobrý výhled a připsal si snadný zákrok.
35'
Oba brankáři jsou neustále v permanenci a sledujeme velmi útočně laděný zápas, jenže Freiburg je na rozdíl od soupeře nesmírně produktivní.
32'
Freiburg hýří pohybem a domácí fotbalisté mají obrovské problémy. Roberto Massimo a Borna Sosa nyní dokázali zabránit další katastrofě.
28'
Freiburg právě vstřelil branku!
Roland Sallai se dokázal zbavit stínícího Marca-Olivera Kempfa a posadil míč na hlavu LUCASE HÖLERA, který po skvělém náběhu a razantním zakončení zvyšuje na 3:0! Asistence: Roland Sallai.
24'
Mateo Klimowicz měl další slibnou šanci, jenže Mark Flekken jeho prudkou střelu vyrazil a na opačné straně zasahoval Florian Müller proti střele Vincenza Grifa! Nádherný zápas a hra nahoru dolů.
22'
Nikdy v historii Bundesligy se nestalo, že by Freiburg vstřelil ve Stuttgartu dva góly během úvodních devíti minut. Woo-Jong Džong dnes historii přepsal.
20'
Hamadi Al Ghaddioui posunul centr na Matea Klimowicze, který se ocitl ve velké šanci, Mark Flekken ho ale dokázal vychytat a připsal si důležitý zákrok!
19'
Christian Günter a Vincenzo Grifo způsobují domácím obrovské problémy, zatímco útočník Roberto Massimo se zatím nedostává příliš do hry.
17'
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut a Freiburg má vývoj dnešního derby pod kontrolou.
13'
Philipp Förster viděl žlutou kartu poté, co ostrým zákrokem zastavil unikajícího Nicolase Höflera.
11'
Roberto Massimo využil prostoru na rohu pokutového území a snažil se zamířit k pravé tyči, Mark Flekken u ní byl ale včas a předvedl dobrý zákrok!
9'
Christian Günter rozehrál rohový kop a Florian Müller nedokázal jeho centr zachytit, čehož na vzdálenější tyči využil WOO-JONG DŽONG a prosadil se nádherným halfvolejem! Jeho druhý gól v zápase!
8'
Hamadi Al Ghaddioui se pokusil vydat dopředu, jenže skvěle ho zastavil Nico Schlotterbeck.
7'
Freiburg dokázal skórovat z první útočné akce a bude zajímavé sledovat, jak Stuttgart odpoví.
3'
WOO-JONG DŽONG si naběhl na krásný centr Christiana Güntera z levého křídla a prudkou hlavičkou zamířil k přední tyči! Freiburg vede po necelých třech minutách 1:0! Asistence: Christian Günter.
2'
Derby mezi Stuttgartem a Freiburgem bylo zahájeno a výkop obstarali hostující fotbalisté.
1'

VfB Stuttgart: F. Müller – Mavropanos, Anton, Kempf – Massimo, Endo (C), Klement, Sosa – Förster, Klimowicz – Al Ghaddioui.
Náhradníci: Bredlow – Stenzel, Karazor, Ito, Mola, Coulibaly, Millot, Didavi, Thommy.

SC Freiburg: Flekken – Kübler, Lienhart, N. Schlotterbeck, Günter (C) – Sallai, Keitel, Höfler, Grifo – Höler, Džong.
Náhradníci: Uphoff – Gulde, Heintz, K. Schlotterbeck, M. Eggestein, Haberer, Demirović, Petersen, Schade.

Rozhodčí: Frank Willenborg. Asistenti: Guido Kleve, Aarne Aarnink. Čtvrtý rozhodčí: Mike Pickel.
SC Freiburg

Freiburg zahájil nový ročník Bundesligy bezbrankovou remízou s Bielefeldem a poté doma zaskočil Dortmund, nad kterým zvítězil senzačně 2:1 zásluhou parádní trefy Vincenza Grifa z volného přímého kopu a Rolanda Sallaie, jenž stál na konci nádherné kombinační akce po rychlém protiútoku.
VfB Stuttgart

Stuttgart prožil fantastický vstup do sezóny, když si v úvodním zápase s chutí zastřílel proti Fürthu a vyhrál vysoko 5:1. Vzápětí se ovšem vrátil nohama zpět na zem a v Lipsku utrpěl hořkou porážku 4:0. VfB se bude muset obejít na dlouhou dobu bez Saši Kalajdžiće, který si poranil rameno a mimo hru bude až do roku 2022.
Freiburg je zatím neporažen a v sobotu odpoledne bude bojovat o velice důležité body do tabulky Bundesligy, když v Baden-Württemberg derby vyzve Stuttgart na jeho vlastní půdě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.