Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stuttgart : Union Berlin - 24. října 2021   17:30

Stuttgart
90+3' Faghir
1:1
(0:1)
Union Berlin
32' Awoniyi  (Becker)
Stuttgart
Bredlow – Mavropanos, Ito, Kempf (72. Didavi) – Karazor – Coulibaly (83. Förster), Nartey (57. Mangala), Endo, Sosa – Al Ghaddioui (57. Faghir), Führich (83. Klimowicz).
Luthe – Jaeckel, Knoche, Baumgartl – Trimmel, Haraguči (90. Möhwald), R. Khedira (65. Öztunali), Prömel, Giesselmann – Awoniyi (76. Behrens), Becker (76. Voglsammer).

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:8. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:13.
Je konec! Stuttgart nakonec proti Unionu Berlín vybojoval remízu 1:1. Hosté přestáli silnou pasáž domácího Stuttgartu a sami udeřili. Po rychlém přechodu do útoku se prosadil Awoniyi. Po změně stran navíc Union skvěle bránil. Domácí si zkomplikovali duel vyloučením Karazora. V poslední minutě nastavení však z ojedinělého výpadu vyrovnal Faghir.
90+4'
90+3'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Neskutečné! Domácí celek v poslední minutě nastavení vyrovnává i v deseti hráčích na trávníku! Souboj na hranici velkého vápna ustál WAHID FAGHIR, který se následně otočil a překonal brankáře!
90+2'
Daniel Didavi se prohnal až do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku a zakončil. Jeho projektil skončil blokem pozorného obránce.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Kevin Möhwald.
90'
V samotném závěru se Stuttgart nakonec dostal do zakončení! Na povedený centr si naskočil Klimowicz, ale jeho pokus skončil nad břevnem.
89'
Domácí zahrávali standardní situaci na polovině Unionu. Rozehrávky přímého kopu se chopil Borna Sosa, ale jeho pobídka skončila v moci obránců.
88'
Daniel Didavi dostal přihrávku na polovinu hřiště, nicméně dotírající Kevin Behrens jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
87'
Christopher Trimmel vhazoval na pravé straně, jenže na jeho pobídku aktivní Haraguči nedosáhl. Domácí tak vybojovali míč pro sebe a opět mohou pokračovat v kombinaci.
86'
Do rozehrávky Stuttgartu se nyní musel zapojit také domácí brankář, který míč nakopl na levou stranu, jenže tam neměl spoluhráče.
85'
Hosté i v závěru napadají kombinaci Stuttgartu na jeho polovině. Fotbalisté Unionu Berlín hrají velmi aktivně a nepouští oslabeného rivala do ofenzivy.
84'
Rozhodčí nyní něco řešil u lavičky Stuttgartu, kde bylo k viděné velké množství emocí.
83'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tanguy Coulibaly, přichází Philipp Förster.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Mateo Klimowicz.
82'
Andreas Voglsammer se hnal za přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže po dobrém převzetí míče se nedokázal odpoutat od obránce a nezakončil.
81'
Andreas Luthe nakopl míč z pokutového území na polovinu soupeře, nicméně k jeho pobídce se nikdo v červeném dresu nedostal.
80'
Union kombinuje s míčem na kopačkách na vlastní polovině a snaží se nasbírat další cenné sekundy k dobru. Hráči Stuttgartu se pohybují velmi dobře.
79'
Tanguy Coulibaly si v hlavičkovém souboji na polovině hřiště pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že si nevysloužil žlutou kartu.
78'
Andreas Voglsammer si v blízkosti velkého vápna našel odražený míč, přehodil si jej na levačku, ale jeho přízemní pokus skončil vedle levé tyčky.
77'
Coulibaly dostal přihrávku na levou stranu, hnal se s míčem na polovinu soupeře, jenže poslední pobídka skončila u obránců.
76'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Kevin Behrens.
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Andreas Voglsammer.
75'
Domácí kombinovali na polovině soupeře, jenže na levé straně přišla nepřesná přihrávka, po které se Union bez problémů ubránil.
73'
Union se z pravé strany dostal do pokutového území, jenže na centr z pravé strany si nenaběhl nikdo v červeném dresu berlínského celku.
72'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Marc-Oliver Kempf, přichází Daniel Didavi.
71'
Becker si pohybem znovu řekl o přihrávku na levou stranu, nicméně obránce v bílém dresu se mu položil pod nohy a odehrál míč do bezpečí.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí Stuttgart se i v deseti tlačí do útoku. Centr z levé strany schoval do rukavic Knoche.
69'
Becker dostal přihrávku na pravou stranu, prvním dotykem poslal pobídku na polovinu soupeře, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů.
68'
Union zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam vystartoval domácí brankář, který míč vyboxoval do bezpečí.
67'
Levin Öztunali si došel pro přihrávku na polovinu hřiště, ale nechtěl si komplikovat pozici a raději přenesl hru na levou stranu hřiště.
66'
Zadáci Unionu Berlín uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Hosté sice rozehrávku domácích napadají, ale nedostávají se k míči.
65'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Rani Khedira, přichází Levin Öztunali.
65'
Střídající Mangala se hnal vpřed s míčem u nohy po levé straně hrací plochy, nicméně důrazný Paul Jaeckel před ním míč odkopl do autu.
64'
Žlutou kartu dostává Rani Khedira (1. FC Union Berlín).
63'
Mavropanos zastavil další přihrávku směřující do pokutového území. Domácí stoper skvělým zákrokem zamezil soupeři v obrovské šanci.
62'
Union se opět usadil na polovině soupeře, jenže kombinace hostujícího celku nepřinesla nebezpečné zakončení. Domácí brání v pevném bloku.
61'
Rani Khedira vybojoval míč na polovině hřiště, ale nedokázal přihrát za obranu. Jeho pobídka naopak skončila u prvního obránce v dresu Stuttgartu.
60'
Je za námi hodina hry a domácí si před chvílí pořádně zkomplikovali snahu o vyrovnání. Union okamžitě rozjel ofenzivu na půdě soupeře.
59'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude nadále pokračovat.
58'
Obrovská komplikace pro domácí! Karazor poslal soupeře k zemi ostrým skluzem a během chvíle dostává druhou žlutou kartu.
58'
Žlutou kartu dostává Atakan Karazor (VfB Stuttgart).
57'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Nikolas Nartey, přichází Orel Mangala.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Hamadi Al Ghaddioui, přichází Wahid Faghir.
56'
Žlutou kartu dostává Nikolas Nartey (VfB Stuttgart).
55'
Trimmel si naběhl na zpětnou přihrávku z levé strany a v pokutovém území pohotově zakončil levačkou. Jeho ránu domácí brankář udržel v rukavicích.
54'
Sheraldo Becker odcentroval z pravé strany do pokutového území, ale přes důrazného obránce se k zakončení nedostal Taiwo Awoniyi. Bude to jen roh.
53'
Domácí kombinují na vlastní polovině, jenže Stuttgart potřebuje hrát na polovině soupeře. Zadáci Unionu se navíc skvěle pohybují.
52'
Ito nakopl míč na polovinu soupeře, jenže jeho pobídka se snesla jen do míst, kde kralovali obránci v červených dresech Unionu Berlín.
51'
Tanguy Coulibaly tentokrát s vypětím všech sil udržel míč na trávníku, jenže nedokázal přesně odcentrovat. Důrazný obránce jej navíc odstavil.
50'
Tanguy Coulibaly se hnal za míčem k rohovému praporku, jenže skákavý balón neudržel na trávníku. Union tak bude vhazovat.
49'
Andreas Luthe nakopl míč na levou stranu, kde v souboji uspěl Becker. Od jeho hlavy se míč odrazil jen do míst, kde kralovali soupeřovi zadáci.
48'
Další akce domácího celku skončila přihrávkou do ofsajdu. Na své postavení si tentokrát nedal pozor rozběhnutý křídelník Coulibaly.
47'
Union se opět tlačil do útoku, ale akce hostů pro změnu skončila nepřesnou přihrávkou na rozběhnutého Beckera. Stuttgart může zaútočit.
46'
Union obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale jejich ofenzivní výpad skončil útočným faulem.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostujícího Unionu Berlín. Hosté přestáli silnou pasáž domácího Stuttgartu a sami udeřili. Po rychlém přechodu do útoku se prosadil Awoniyi. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
45'
45'
Rani Khedira na polovině hřiště získal odražený míč, který přenesl na levou stranu. Union chce dohrát první poločas bez zbytečného dramatu.
44'
Haraguči si dal pozor na prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže odkopem trefil jen jednoho ze soupeřů. Rozehrávat tak bude Stuttgart.
43'
Domácí se tlačili vpřed po pravé straně, jenže Coulibaly neprošel do prostoru, ze kterého by mohl odcentrovat do nebezpečného prostoru.
42'
Awoniyi se znovu tlačil z levé strany do pokutového území, jenže v něm nedosáhl na pobídku z levé strany hrací plochy.
41'
Za nákopem na hranici velkého vápna se hnali dva domácí hráči, ale v klíčovou chvíli se srazili a ani jeden z nich nakonec nezakončil.
40'
Sheraldo Becker si v souboji na polovině soupeře pomohl nedovoleným zákrokem a daroval domácím rozehrávku.
39'
Stuttgart se usadil na polovině hostujícího celku, jenže domácí stále kombinují hodně daleko od pokutového území. Obrana Unionu nemá moc práce.
38'
Awoniyi se znovu dostal do zakončení zpoza velkého vápna, ale tentokrát technickým obstřelem vůbec netrefil svatyni domácího mužstva.
36'
Před branku Unionu přiletěl další centr z pravé strany, jenže nikdo v červeném dresu hostujícího mužstva tentokrát nezakončil.
35'
Domácí celek zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku se snesl na hlavu Mavropanose, který hlavou poslal míč vedle vzdálenější tyčky.
34'
Endo na opačné straně chtěl rychle odpovědět, jenže jeho sražená střela skončila vedle vzdálenější tyčky. Domácí ale ukazují, že umí útočit.
32'
Union Berlin právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení! Union dokázal udeřit po povedeném přechodu do útoku! Na přihrávku z levé strany si naběhl TAIWO AWONIYI a pohotovou střelou překonal brankáře!
31'
Konstantinos Mavropanos podpořil ofenzivu domácího celku náběhem po pravé straně, jenže jeho pobídka směřující před branku neoslovila nikoho v bílém.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný duel. Ani jeden z týmů se nedostává do šancí.
29'
Trimmel prošel po pravém křídle na polovinu domácího celku, jenže jeho následný přízemní centr nenašel nikoho v červeném dresu.
28'
Andreas Luthe vyrazil ven z branky a schoval do rukavic nepřesnou přihrávku za obranu Unionu Berlín. Hosté mohou zaútočit.
27'
Nikolas Nartey z pravé strany odcentroval do šestnáctky, ale jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného brankáře Lutheho.
26'
Trimmel dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vyslal vysoký centr do šestnáctky, jenže tam se k míči nedostal nikdo v červeném dresu.
25'
Stuttgart se opět dostal na polovinu Unionu, jenže rozehrávku diriguje Mavropanos a domácí se zatím nedostávají do blízkosti hostující svatyně.
24'
Trimmel dostal prostor na pravé straně, odkud zkoušel odcentrovat do šestnáctky, ale jeho přihrávka nenašla nikoho v červeném dresu.
23'
Rani Khedira si pokryl míč na polovině soupeře a domácí obránce jej faulem poslal k zemi. Rozehrávat budou fotbalisté Unionu.
22'
Marc-Oliver Kempf se po rohovém kopu dostal k hlavičce v pokutovém území, ale dobře postavený soupeř jeho pokus zablokoval.
20'
Haraguči dloubl přihrávku do pokutového území, ale Becker se k míči nedostal. Hráči domácího celku zatím brání skvěle.
19'
Becker napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Zadáci Stuttgartu si tentokrát dokázali poradit a míč odehráli do bezpečné vzdálenosti.
18'
Aktivní záložní řada Stuttgartu se snaží hledat domácí střelce, nicméně další nákop do velkého vápna odvrátil do bezpečí Knoche.
17'
Nartey vybojoval míč ve středovém kruhu, nicméně poté dlouho otálel s přihrávkou a obránce mu míč skluzem ukopl od nohy.
16'
Zadáci Stuttgartu kombinují na vlastní polovině, kde se snaží uklidnit hru. Fotbalisté Unionu Berlín zatím napadají soupeřovu rozehrávku hodně vysoko.
15'
Becker se v pokutovém území dostal k hlavičce, jenže musel zakončovat ze záklonu a míč pouze líznul mimo pokutové území.
14'
Haraguči si navedl míč na střed hrací plochy, odkud chtěl zakončit přímým nártem, ale jeho pokus skončil na bloku obránce.
13'
Stuttgart opět kombinuje kolem velkého vápna, nicméně zadáci Unionu se zatím skvěle pohybují a nedávají hráčům v červeném moc prostoru.
12'
Stuttgart se dostal na polovinu Unionu, jenže centr Enda do pokutového území nemířil do míst, kde byli hráči v bílém dresu.
11'
Sheraldo Becker odcentroval z pravé strany před branku domácího celku, jenže jeho centr nabral opačnou rotaci a skončil v rukavicích Bredlowa.
10'
Niko Giesselmann na levé straně obral o míč Mavropanose a chtěl přenést hru na pravou stranu. Jeho pobídku ale hosté získali pro sebe.
9'
Sosa dostal kousek prostoru na levé straně a hned se jej snažil využít k odcentrování do šestnáctky. Jeho pobídku ale zastavil první obránce.
8'
Awonyi dostal přihrávku na polovinu hřiště, kde se chtěl otočit kolem obránce, nicméně důrazný zadák mu zamezil v průniku směrem vpřed.
7'
Domácí se po krátké přestávce usadili na polovině Unionu a trpělivou kombinací si hledají prostor k nějaké nebezpečné přihrávce.
6'
Union Berlín už znovu kombinuje na polovině soupeře. Hráči v červeném se nedostávají k odcentrování, ale trpělivě si vyměňují krátké přihrávky.
5'
Atakan Karazor prošel do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho zakončení levačkou skončilo na bloku prvního obránce v červeném.
4'
Ito diriguje rozehrávku Stuttgartu na vlastní polovině. Stoper domácího Stuttgartu přenesl hru na levou stranu, kde byl Kempf.
3'
Union vhazoval na levé straně, jenže akce hostujícího celku neměla dlouhého trvání. Hráči domácího Stuttgartu v úvodu napadají rozehrávku soupeře.
2'
Tanguy Coulibaly si naběhl na přihrávku na pravou stranu, jenže centrem trefil prvního obránce v červeném dresu Unionu Berlín.
1'
Hostující Union Berlín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se hned vydali do útoku, ale nákop skončil u domácích zadáků.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Stuttgart bude hrát v bílém, zatímco Union oblékne červenou sadu.

VfB Stuttgart: Bredlow – Mavropanos, Ito, Kempf – Karazor – Coulibaly, Nartey, Endo, Sosa – Al Ghaddioui, Führich.
Náhradníci: Schock – N. Ahamada, Didavi, Förster, Faghir, Klimowicz, Mangala, Mola, Stenzel.

1. FC Union Berlín: Luthe – Jaeckel, Knoche, Baumgartl – Trimmel, Haraguči, R. Khedira, Prömel, Giesselmann – Awoniyi, Becker.
Náhradníci: Rönnow – Endo, Behrens, M. Kruse, Möhwald, Öztunali, Oczipka, Voglsammer, Teuchert..
VfB Stuttgart

Domácí Stuttgart také neprožívá úplně špatný vstup do nového ročníku. Po osmi kolech má na kontě osm bodů a patří mu dvanáctá pozice. Na záchranu v tuto chvíli disponuje tříbodovým náskokem. Na domácí půdě střídá vítězství a porážky. V posledním kole ale uhrál remízu 1:1 na půdě Borussie Monchengladbach.
Union Berlín

Hostující Union Berlín zatím navazuje na výkony z posledního ročníku Bundesligy. V osmi duelech získal patnáct bodů a patří mu pátá pozice ligové tabulky. Na čtvrtý Leverkusen navíc ztrácí jediný bod. V přípravě vítězství se navíc může dotáhnout bod za třetí Freiburg. V posledním kole doma přehrál 2:0 silný Wolfsburg. Ve čtvrtek ale v rámci Konferenční ligy padl na půdě Feyenoordu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.