ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n/J : Zápy - 8. října 2017   16:00

1:3
(0:0)
Zápy
Zápy
61' Putz   • 67' Piták   • 90+4' Šerý
Benátky n/J
Michňa – Tvrzník, Jäger, Hošťálek, Horák – Walter, Knobloch, Borovička (73. Krýda), Šimeček, Boček – Kocourek.
Sudek, Krýda, Šahini, Lisa
Slavíček – Kazda, Hůlka
Městský stadion, Benátky nad Jizerou
150 diváků
Zápy
Straka – Novák, Pávek, Růžek, Kovařík (69. Štěpánek) – Valenta, Jelínek, Putz (88. Munzar), Bulíř (73. Svoboda) – Piták (90. Macek), Matějka (82. Šerý).
Pedro, Munzar, Šerý, Macek, Štěpánek, Svoboda, Terč

Zápskému týmu vyšel vstup do druhého poločasu. Vstřelil dvě branky a ještě si mohl dovolit pohrdnout pokutovým kopem. Benátečtí poté po pěkně zahrané standardní situaci snížili a živili do závěrečného hvizdu naději na body. Hosté podnikli do otevřené obrany několik rychlých protiútoku, až ten poslední se jim podařilo využít a dát výsledku konečné razítko.
90+4'
90+4'
Zápy právě vstřelily branku!
Hosté vyrazili do rychlého protiútoku, Přízemní centr MARKA ŠERÉHO možná jemně tečoval vracející se Horák do protipohybu benáteckého brankáře Michni.
90+3'
Boček sice spadl před pokutovým územím, o faul se dle všeho nejednalo.
90+2'
Z hostů je za postranní čáru odváděn Jelínek.
90+2'
Na hlavách domácího Krýdy a jednoho z hostů se objevila krev, po jejich odvedení mimo hrací plochu se bude pokračovat ve hře.
90+1'
Po srážce hlavami před pokutovým územím hostů je hra přerušena. Na hřiště je přivoláno ošetření.
90+1'
Za přílišné řečnění obdržel žlutou kartu domácí Michal Horák.
90+1'
Domácí faulovali na pravé straně, budou čelit další standardce.
90'
Nastavovat se budou 2 minuty.
90'
Hosté naposledy střídají. Místo Karla Pitáka jde hrát Milan Macek.
89'
Kocourkův přetažený centr končí v zámezí, vykopávat bude Straka.
89'
Hosté kombinovali u rohového praporku, míč jim ale utekl do zámezí. Chvíli poté bude opět vykopávat Michňa.
88'
Hosté znovu střídají. Odchází Petr Putz, nastupuje Sebastian Munzar.
87'
Přímý kop také pro hosty po faulu Jägera na Valentu.
87'
K Waltrovu centru se domácí propracovali, avšak nedůraznou hlavičku krotí Straka.
86'
Hosté faulovali na pravé straně, budou tak čelit standardní situaci.
85'
Štěpánek byl důraznější než Boček, utekl mu ale míč do zámezí. Vykopávat bude brankář Michňa.
84'
Hosté poslali míč proti noze Valentovi, jehož střelu vyrazil Michňa na rohový kop!
84'
Hosté faulovali na útočné polovině a domácí se tak stěhují do pokutového území.
83'
Rychlé rozehrání na Valentu, který z pravé strany o kousek minul domácí branku!
82'
Hosté střídají. Místo Tomáše Matějky jde hrát Marek Šerý.
82'
Za přerušení rychlého brejku obdržel žlutou kartu domácí Jindřich Jäger.
82'
Menší závar před Strakou, kde hosté trošku podklouzli, nakonec ale tuto situaci vyřešili.
81'
Nyní se měla pískat ruka hostů na pravé straně, hlavní rozhodčí tento prohřešek neviděl, hosté vyrazili do protiútoku, po kterém Svoboda přestřelil!
79'
Ne však dlouho, protože se nyní nacházeli v ofsajdu.
79'
Benátečtí opět faulovali na útočné polovině, u míče tak budou hosté.
78'
Hosté podnikli rychlý útok. Valenta posunul míč na nabíhajícího Štěpánka, který křížnou střelou minul.
77'
Waltrův centr nyní Putz dostal skluzem do zámezí.
77'
Horák musel nyní hodně rychle na zem, aby ukopl míč, protože za ním už nabíhal osamocený Valenta.
75'
Za faul ve středu hřiště dostal žlutou kartu hostující Miroslav Novák.
75'
Dnešnímu zápasu přihlíží 150 diváků.
75'
Kocourek se vyhnul několika hráčům, prošel středem hřiště, poté ale pálil příliš vysoko.
73'
Střídají také domácí. Martina Borovičku nahrazuje Štěpán Krýda.
73'
Hosté podruhé střídají. Odchází Tomáš Bulíř, nastupuje Václav Svoboda.
72'
Domácí nyní kombinovali na útočné polovině. Kocourek odcentroval, míč se ale zmocnili hosté a odkopli.
71'
Hošťálek na útočné polovině přidržel soupeře, je pískáno.
69'
Hosté střídají. Zápas končí pro Michala Kovaříka, jehož nahrazuje Michal Štěpánek.
69'
Benátky právě vstřelily branku!
Benátečtí se dostávají do zápasu. Střílený centr ONDŘEJE WALTRA se od pravé tyče odráží za Strakova záda.
68'
Benátečtí budou kopat přímý kop z pravé strany. Míč si staví Walter.
67'
Dlouhý aut propadl do pokutového území ke KARLU PITÁKOVI, jenž na dlouhou nohu poslal míč k pravé tyči.
65'
Následně Boček odcentroval na naskakujícího Waltra, který protáhl Straku, jenž ale míč dokázal vytěsnit!
65'
Boček nasadil jesličky Novákovi, poté se ale ke střele nedostal.
64'
Hosty určitě vstřelená branka povzbudila, nyní jsou častěji na útočné polovině.
63'
Před důrazným Valentou odkopl míč Horák raději do zámezí.
62'
Před pokutovým územím se útočným faulem provinil Boček, je pískáno.
61'
Na centr na přední tyč si naběhl PETR PUTZ a hlavičkou, kterou otřel o tyč, dostal míč za brankovou čáru.
60'
Pitákovu střelu přizvedla zeď, domácí budou čelit dalšímu rohovému kopu.
59'
Benátečtí se hodně zlobí, avšak po faulu Bočka na Putze budou čelit přímému kopu.
59'
Nepřesná přihrávka domácích mohla dát šanci Matějkovi, domácí obětavě zblokovali několik střel.
58'
Kocourek rozběhl další rychlou akci, hledal ve vápně nabíhajícího Bočka, před kterým ale sebral míč brankář Straka.
57'
Další nebezpečný centr odhlavičkoval Horák do zámezí.
56'
Centr na přední tyč odhlavičkoval Walter na další roh. Brankář Michňa se nyní hodně zlobí, protože si myslí, že byl proti němu spáchán faul.
56'
Hostům se podařilo vybojovat další rohový kop.
55'
Domácí opět faulovali, tentokrát na polovině hřiště Kocourek Jelínka.
54'
Šimečkovi scházelo v pokutovém území několik krůčků, aby se dostal k míči. Následně domácí faulovali a u míče tak budou hosté.
53'
Piták si nyní mohl napravit chuť pěknou střelou, která končí na horní síti benátecké brány!
53'
Závar před domácí brankou, kde se Benátečtí dobře orientovali a míč odkopli.
52'
Karel Piták trefil prostředek branky, avšak Michňa zůstal stát a míč dokázal vyrazit! Domácí poté odkopli míč na rohový kop.
51'
Žlutou kartu za přílišné řečnění viděl domácí Jan Boček.
51'
Po skluzu Waltra budou hosté kopat pokutový kop!
50'
Tvrzník musel hodně rychle dozadu, aby ukopl míč před útočícím Bulířem.
49'
Pitákův centr hosté hlavou netrefili, domácím se podařilo míč odkopnout.
49'
Valenta rozběhl další rychlou akci, jeho přízemní centr odkopl Hošťálek na rohový kop.
47'
Kocourek notně proběhl hostující obránce, prvního obešel, ten druhý jej ale o míč připravil.
47'
V Benátkách se nám rozpršelo, uvidíme, zda to prospěje průběhu hry.
46'
Novákův dlouhý aut si domácí pohlídali, navíc hosté faulovali brankáře Michňu, je pískáno.
46'
Hosté se ihned vrhli do útoku, Jelínek u rohového praporku vybojoval autové vhazování.
46'
Viděli jsme vyrovnaný první poločas. Hosté možná byli o krapet nebezpečnějším týmem, na začátku utkání určitě. Domácí poté hru vyrovnali a naopak sami po standardních situacích mohli udeřit, leč několik hlavičkových pokusů nasměrovali mimo.
45'
Druhý poločas začne přibližně v 17:01.
45+1'
Dlouhý nákop stahuje Michňa do svých rukavic.
45'
Benátečtí faulovali ve středu hřiště, čehož si hlavní rozhodčí Slavíček povšiml.
45'
Knoblochův skákavý pokus zpoza vápna Straka kontroloval, míč směřoval vedle pravé tyče.
44'
Waltrův centr našel Šimečka, který taktéž hlavičkoval o zem. Míč skončil opět nad břevnem.
43'
Benáteckým se nepodařilo pořádně rozehrát, přesto důrazný Walter vybojoval alespoň rohový kop.
42'
Přímý kop z pravé strany budou zahrávat také domácí po přidržení Tvrzníka Kovaříkem.
40'
Kocourkův centr opět do vápna neprošel, hosté odrazili míč pouze k Waltrovi, který zpoza vápna o kousek přestřelil!
39'
Pitákův přetažený centr končí za benáteckou bránou.
38'
Tvrzník zastavil Bulíře u postranní čáry rukou, hosté budou kopat standardní situaci.
38'
Skákavý pokus hostů z uctivé vzdálenosti neměl brankové parametry. Vykopávat bude Lukáš Michňa.
37'
Nyní Benátečtí trošku pozapomněli na Valentu, jenž vyzkoušel Michňu tvrdou ranou. Domácí brankář míč dokázal vyrazit!
37'
Nyní to zkusil technickou střelou Valenta. Jeho pokusu ale chyběla razance, a tak se stal pro Michňu lacinou kořistí.
36'
Zatím sledujeme takový poklidný průběh, hosté mají možná míč více na svých kopačkách, proti zatím pozorné obraně Benátek se ale příliš neprosazují.
34'
Po dlouhém nákopu se v pokutovém území vyšrouboval nejvýše Matějka, míč ale poslal o pořádný kus mimo.
31'
Waltrův dlouhý aut nadělal menší zmatek před Strakou, hosté ovšem i tuto situaci zvládli.
30'
Walter posunul míč na Kocourka, jemuž se ale centr do vápna vůbec nepovedl. Hosté znovu ukopli do zámezí.
29'
Walter se chystal k centru, pod nohy se mu ale vrhl Putz a míč skluzem odňal do zámezí.
29'
Piták nakonec vystřelil, domácí ale až k Michňovi míč nepustili.
28'
Valenta kličkoval ve středu hřiště, byl nedovoleně poslán na trávník. Hosté budou mít výhodu z trestného kopu. K míči se staví také Piták, který by se mohl stát exekutorem.
26'
Přesný centr zakončoval hlavou o zem Borovička, těsně ale přestřelil!
26'
Na druhé straně byl Straka daleko ze své branky, Kocourek se mu vyhnul, jeho zakončení z ostrého úhlu odkopli hosté na roh!
25'
Hosté se dožadovali ruky v pokutovém území, ta však byla u těla, tudíž se o penaltový zákrok nejednalo.
25'
Walter se znovu snažil rozehrát standardku rychlým dlouhým pasem na Bočka, ten míč nemohl dostihnout.
24'
Nyní jsme byli svědky několika nepřesností z obou stran. Hra se nám vyrovnala. Na vyložené šance zatím hosté vedou 1:0.
22'
Walter rychle vhodil aut na Bočka, který se nedokázal vyhnout Novákovi. Vykopávat bude Radim Straka.
21'
Benátečtí se dostali do pokutového území před Straku, kde ale vládli zápští hráči, kteří v nesnázi ukopli míč za postranní čáru.
20'
Kocourek na pravé straně sice pláchl Růžkovi, přihrát se mu ale nepodařilo.
20'
Domácí si opět nepohlídali agilního Bulíře, jehož příkrý centr opět dostal pod kontrolu pozorný Michňa.
19'
Za strkání Kocourka na polovině hřiště píská hlavní rozhodčí Slavíček faul domácího týmu.
18'
Po dlouhém autu dokázali Benátečtí dostat míč pod kontrolu, avšak opět ho odkopli do zámezí.
18'
Bulíř dostával míč do pokutového území, kde Hošťálek raději odkopl do zámezí.
17'
Rychlý protiútok hostů, při kterém Piták neprotlačil přihrávku na nabíhajícího Valentu.
16'
Waltrův dobrý centr se odrazil od Jägera do vápna, kde vznikl menší závar, ze kterého se domácí neprosadili.
15'
Benátečtí vytloukli bloky a také oni si vyzkouší rohový kop.
15'
Další přízemní centr zápského týmu směřoval z pravé strany před Michňovu bránu, ten musel na zem, aby míč zkrotil.
13'
Na druhé straně z velké dálky napřáhl Kovařík, o pořádný kus ale přestřelil Michňovu bránu.
12'
Na Waltrův centr naskakoval před Strakou nevelký Kocourek, zkušený Straka ale stáhl míč do svých rukavic.
10'
Domácí se v pohodě ubránili, následně se hosté sami provinili útočným faulem.
10'
Hosté budou kopat přímý kop z levé strany po faulu na Jelínka.
10'
Bulíř se z levé strany dostával nebezpečně směrem k vápnu, na poslední chvíli mu ale uzmul míč Tvrzník.
8'
Valentův centr se dostal na malém vápně k Pitákovi, ten si obhodil Borovičku, avšak Michňu neprostřelil!
8'
Walter posunul míč na Knoblocha, který ale nepřešel přes Nováka, jenž rozehrál.
7'
Přetažený centr hlavičkoval Jelínek, z vápna míč odhlavičkoval do bezpečí Knobloch!
6'
Na druhé straně vybojovali zápští hráči rohový kop.
6'
Na Waltrův centr si naskakoval ve vápně Šimeček, na míč ale hlavou nedosáhl.
5'
Tvrzník si ťukl míč s Kocourkem, následný centr do vápna ale hosté odkopli do zámezí.
5'
Poprvé se na útočnou polovinu podívali také domácí, pokus o vysunutí Bočka ale nevyšel.
4'
Hosté jsou v úvodu utkání mírně aktivnějším týmem, jejich další útok skončil nepřesnou přihrávkou.
2'
Po nepřesné rozehrávce skončil míč u Bulíře, jenž se snažil zaskočit Michňu střelou na bližší tyč, kde byl ale domácí brankář včas.
1'

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Tvrzník, Jäger, Hošťálek, Horák – Walter, Knobloch, Borovička, Šimeček, Boček – Kocourek.

SK Zápy: Straka – Novák, Pávek, Růžek, Kovařík – Valenta, Jelínek, Putz, Bulíř – Piták, Matějka.

Rozhodčí: Slavíček – Kazda, Hůlka.
Třetí nejvyšší fotbalová soutěž Fortuna ČFL napíše svou jedenáctou podzimní kapitolu, fotbalisté Benátek nad Jizerou se představí na vlastním stadionu, kde se jim letos, oproti venkovním duelům, daří. V pěti zápasech na cizím hřišti totiž družina trenérů Jíchy a Buryána nebodovala, a tak si všech dvanáct získaných bodů zapsala na vlastním trávníku. Nyní přivítají soupeře geograficky nedalekého – SK Zápy. Už tradiční účastník ČFL se prozatím nachází ve vyrovnaném středu tabulky na 6. pozici, když má o šest bodů více než nyní patnácté Benátky. Zápští v dosud odehraných 10 zápasech 5 vyhráli, 3 duely nezvládli v penaltovém rozstřelu a ve 2 případech padli v řádné hrací době. Při skóre 15:15 získali 18 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.