Litoměřicko
Plachý – Šimkovský(K), Štancl, Šustr, Dvořák – Grunert – Trýzna, Hanuš, Šlehofer, Valenta – Surmaj
Kalaš, Zdržálek, Kolmistr, Zbudil, Čmejla

To je z dnešního zápasu vše, díky za pozornost a na počtenou.
Nicméně domácí se můžou trošku zlobit sami na sebe a na jejich tragickou koncovku, zejména v prvním poločase měli více ze hry a i šance na vstřelení branky. Ve druhém poločase se hra přece jenom vyrovnala a i hosté měli nějaké příležitosti. Branku však nedal jak Surmaj, tak ani v závěru Hrebeniuk. Při pokutových kopech selhal v poslední sérii Artemuk a na druhé straně proměnil Trýzna a připsal tak vítězství pro Litoměřicko.
Tak o bod víc si nakonec odvážejí hráči Litoměřicka, kteří vítězí po penaltách.
Trýzna může rozhodnout a dává branku! Trefil se na vedlejší tyč do protipohybu brankáře.
Artemuk neúspěšný! Trefil jen gólmana.
Dvořák křížem dává. 4:4.
I Petr Ježdík se prosazuje, 4:3 pro Benešov.
Zdržálek po zemi do protipohybu. 3:3.
Ngimbi hodně suverénně. 3:2 pro Benešov
I Hanuš bezpečně proměnil. 2:2.
Vrňák zmátl gólmana a dává na protější tyč. 2:1.
Velmi podobně se prosazuje Šlehofer.
Jako první šel Čapek a střelou k tyči dává branku.
Střílení penalt začíná.
Druhý poločas byl hodně vyhrocený a nabídl i šance, ale hráči vstřelit gól nedokázali, takže se o bonusový bod rozhodně při penaltách.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Střídání Litoměřicka. Střídá Zbudil a přichází Zdržálek.
90'
Rozhodčí však ještě nastavuje vzhledem ke zdržení kvůli zranění.
90'
A teď už je to téměř jisté, protože Hrebeniuk zahodil stoprocentní šanci, když sám před gólmanem přestřelil.
88'
Hraje se ve vysokém tempu, takže některé hráče už chytají křeče. Každopádně to vypadá, že utkání se ještě prodlouží k pokutovým kopům.
87'
Ježdík však nemůže pokračovat a tak střídá. Nahrazuje ho Filip.
85'
Nakonec to je Václav Ježdík, ale ten nakonec nosítka nepotřebuje a odkráčí za postranní čáru po svých.
83'
Srážka dvou hráčů Benešova. Šlo o Ngimbiho, který se však už zvedl a druhého hráče, pro kterého ho jdou nosítka.
82'
Po ztrátě Čapka přišel taktický faul Václava Ježdíka.
80'
Hrebeniuk dostal dobrý míč, jenže pak přišla kosa od Šustra, který si nebral servítky, žlutá karta pro hráče Litoměřicka.
77'
Střídání hostů. Odešel Surmaj a přišel Aleš Zbudil.
74'
Obrana Benešova odhlavičkovala centr do bezpečí, ale míč má znovu Litoměřicko.
73'
Hra je teď hodně nervózní, nicméně mírnou převahu získávají hosté. Nyní budou zahrávat rohový kop.
71'
Na hřišti se nadále jiskří, po dalším faulu přichází žlutá karta pro Štancla.
68'
Roztržka na hřišti. Po ostrém až zápasnickém zákroku Kalaše neudržel nervy Vrňák, který se na protihráče ohnal. Po delší diskuzi nakonec dostávají žlutou kartu oba zmiňovaní hráči.
66'
Velká šance pro Trýznu, který si míč navedl do středu hřiště a vystřelil. Krásný reflexivní zákrok vytasil Mezhiev.
65'
Farkaš to zkusil hezky z dálky. Trefil však pouze střed brány.
63'
Střídání Litoměřicka i Benešova. Za domácí odešel Bohata a přišel Hrebeniuk. Za hosty odešel Grunert a přišel Kalaš.
60'
Další signál po rohovém kopu a těžká střela z voleje pro Laštovku, která končí nad brankou.
58'
Vzápětí měl Čapek další šanci, když po zahraném signálu střílel z voleje, tentokrát však vysoko přestřelil.
57'
Pavel Čapek vypálil parádně z přímého kopu a Plachý musel míč vyrážet nad branku, rohový kop pro domácí.
57'
Velmi ostrý zákrok a žlutá karta pro Jakuba Grunerta.
55'
Benešov toho moc nevymyslel, takže se hra přesunuje na druhou stranu.
53'
Nyní po faulu standardní situace pro domácí mužstvo.
50'
Tutová šance pro Litoměřicko. Surmaj dostal míč za obranu a šel sám na bránu, poté co obehrál i vyběhnuvšího brankáře se snažil střílet do brány, kde však na čáře stál Petr Ježdík, který hlavou míč vyrazil.
48'
Farkašův centr byl příliš dlouhý a prudký, takže ani rychlý Balata nemá šanci balón zachytit.
47'
Litoměřicko se tlačilo do střelecké pozice, ale dva obětavé zákroky předvedl Václav Ježdík.
46'
Střídání Litoměřicka do druhého poločasu. Odešel Valenta, přišel Kolmistr.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
První poločas je za námi, domácí Benešov byl v něm sice aktivnější, jenže má velké problémy v koncovce, naopak hosté dokázali občas potrápit v rychlých protiútocích, nicméně ani na jejich straně jsme gól neviděli, takže po poločase stav 0:0.
45+1'
45'
Chyba Benešova a rychlý protiútok Litoměřicka, do velké šance se dostával Trýzna, který běžel téměř sám na bránu, na poslední chvíli však přiběhl Vrňák a rozhodil ho při střele, které tak mířila nad bránu.
43'
Vrňákův centr také nebyl úspěšný, takže vzápětí odkop od druhé brány.
42'
Další nepřesná přihrávka a domácí tak získávají míč, budou odkopávat od brány.
41'
Centr byl příliš nízký a Laštovka ho tak dokázal odhlavičkovat do autu.
39'
Faul Artemuka a šance ze standardní situace pro Litoměřicko.
37'
Konečně pokus o střelu, která zatím zápasu chybí. Zkoušel to Vrňák, ale trefil jen náruč brankáře Plachého.
35'
Balata má dnes den blbec. Nyní ukázal dobrý presink a díky své rychlosti získal balón a mohl dokonce jít sám na gólmana, jenže při snaze o kličku mu gólman míč vypíchl.
33'
Po dlouhé době akce i na straně Litoměřicka, jenže nepřesný centr příležitost zhatil.
31'
Další příležitost pro Benešov. Václav Ježdík sice mohl střílet, ale chtěl balón ještě prostrčit na lépe postaveného spoluhráče, jeho úmysl však nevyšel.
29'
Obrana hostů však udělala chybu v rozehrávce a Luboš Balata měl další dobrou šanci, jenže místo včasné střely volil znovu kličku a o míč v dobré pozici přišel.
27'
Farkaš nezpracoval přihrávku a míč mu utekl do autu, odkop od brány Litoměřicka.
25'
Vzápětí přišla série hraničních zákroků, které však rozhodčí ponechává bez hvizdu.
23'
Benešov zahrál rohový kop na krátko a pak se snažil o zakončení. To se sice povedlo, ale střela byla nepřesná.
20'
Mezitím však hřiště opouští zraněný domácí hráč, útočník Mario Telnar nemůže pokračovat a tak ho nahradí Artemuk.
18'
Jeden hráč Litoměřicka zůstal ležet na trávníku po hlavičkovém souboji, nicméně se zdá, že bude v pořádku.
16'
Luboš Balata teď dostal dobrou přihrávku a mohl postupovat po levé straně přímo do vápna, při snaze o kličku se mu však míč zamotal mezi nohama a z dobré příležitosti tak nic nebylo.
14'
Balata vytvořil střeleckou šanci pro Bohatu, který však míč netrefil přesně a střela tak mířila vedle.
12'
Benešov teď delší dobu kombinuje, ale bez výrazného efektu.
10'
Po dalším centru je míč v zámezí takže se bude odkopávat od brány Litoměřicka.
9'
Domácí zahrávali rohový kop a po výborné hlavičce Laštovky předvedl ještě lepší zákrok brankář Plachý, který míč vyrazil nad sebe, další rohový kop.
7'
Benešovský gólman znovu v akci, po centru míč vyrazil mimo vápno.
6'
Po levé straně teď nebezpečně utíkal Dvořák, jeho střelu vyboxoval za bránu Mezhiev, bude se kopat roh.
4'
Na druhé straně zahrávali domácí také rohový kop, ale po signálu ztratili míč a v následném protiútoku musel takticky faulovat Vrňák.
3'
Po hlavičce Laštovky se míč dostal do střelecké pozice jednoho z hráčů Litoměřicka, ten však pálil vedle.
2'
Hosté hned v úvodu získali rohový kop.
1'

SK Benešov: Mezhiev – Laštovka(K), Ngimbi, Ježdík P., Vrňák – Ježdík V. – Čapek, Bohata, Farkaš, Balata L. – Telnar
Náhradníci: Filip, Hrebeniuk, Rataj, Artemuk, Turek, Rotbauer

FK Litoměřicko: Plachý – Hanuš, Šimkovský(K), Štancl, Dvořák, Šustr – Šlehofer, Grunert, Trýzna, Valenta – Surmaj
Náhradníci: Kalaš, Zdržálek, Kolmistr, Zbudil, Čmejla

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Špindlerová.
Dobrý den, v pátém kole České fotbalové ligy proti sobě nastoupí domácí SK Benešov a FK Litoměřicko.

Domácí tým utrpěl v minulém kole debakl, po úspěšných výsledcích přišel nečekaný kolaps v Převýšově, kde Benešov schytal těžkou porážku 0:5. Tento překvapivý výsledek proti trápícímu celku trošku zchladil euforickou atmosféru v domácí kabině, nicméně sobotní zápas proti Litoměřicku může Benešovu přinést možnost vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

Jak již bylo zmíněno soupeřem bude FK Litoměřicko, které však úvod sezóny příliš nezachytilo a v prvních pěti zápasech čtyřikrát prohrálo, naposledy doma proti Vltavínu v poměru 1:2. Jediné body tak mají hosté díky vítězství v Králově Dvoře. Co je však trápí je mizerná obrana, kvůli které dostali již dvanáct gólů a jsou tak nejhorším týmem v počtu obdržených branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.