ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Převýšov - 8. října 2017   16:00

Brozany
Brozany
26' Benda  • 36' Dunderović  • 77' Tichý
3:1
(2:0)
Převýšov
Převýšov
64' Hynek
Brozany
Danko – Stehlík, Spirkoski, Hovorka, Tichý, Modr, Vlasák.
Šálková – Cihlář, Duda
190 diváků
Převýšov
Doležal – Věchet, Korba, Kosař, Živný, Novák, Zezula.

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Převýšov po nevydařené první půli nesložil zbraně a svého soupeře výrazně přehrával, z čehož v 64. minutě resultovalo snížení z kopačky Hynka. I poté byli hosté lepší, jenže po špatně zahrané standardní situaci zničehonic potřetí inaksovali od Tichého a v závěru zápasu už s dvoubrankovým nedokázali nic udělat.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Rudolf Slanička, přichází Tomáš Modr.
90+1'
Nově příchozí Spirkoski si dal míč daleko od nohy a přišel o něj. Na opačné polovině domácí faulovali a po sražené střele v podání Černého budou bránit rohový kop.
90'
Útočný faul Převýšova kazí plány na případné zdramatizování zápasu. Brozany si koncovku zápasu zřejmě už pohlídají.
89'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwudi Chukwuma, přichází Bojan Spirkoski.
88'
Chukwudi Chukwuma v nebezpečném prostoru sebral balón Věchetovi, ale následnou střelou z šestnácti metrů našel jen prostor, kde stál Radek Petr.
87'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Jaroslav Benda, přichází Jiří Stehlík.
86'
Teď už Převýšov zprava odcentroval, nicméně míč si našel Přemysl Lipš a uklidnil situaci.
85'
Jakub Jarkovský čistým skluzem zastavil Chukwumu. Jeho kolegové poté útočili po pravém křídle, ale nic nebezpečného nevymysleli.
84'
Po faulu na ose hřiště kopal Jakub Urbanec přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, jenže Lipš neměl problém pomalu letící míč zastavit před brankovou čarou.
83'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Sedláček, přichází David Živný.
82'
Radek Petr jednoduše schoval do rukavic nákop ze standardní situace a rozjel protiútok Převýšova, který pokračuje v aktivitě i po třetí inkasované brance.
81'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Ivan Šollar, přichází Petr Hovorka.
80'
Sedláček zajistil Převýšovu rohový kop. Po rozehrávce na krátkou vzdálenost se ve vápně ocitl úplně volný Kraják, ale slabou střelou ze stoje Lipše nepřekonal.
79'
Hosté se musí rychle oklepat a ještě zabojovat alespoň o remízu. Po centru Špidlena se však Sokol lehce ubránil.
77'
Brozany právě vstřelily branku!
Hosté propadli po špatně rozehrané standardní situaci. Posléze brejk Brozan sice zpomalili, ale PETR TICHÝ stejně dostal přihrávku do vápna, odkud vystřelil do břevna a od něj se míč odrazil kousek za brankovou čáru.
76'
Jarkovský placírkou sklepl centr z pravé strany na Věcheta. Ten nebyl v komfortní pozici na střelu a ta k brance neprošla.
75'
Nakonec hosté kopali rohové kopy hned dva, ale ani z jednoho se do šance nedostali. Zásluhou Hynka ale dostávají třetí pokus.
74'
Dunderović se úplně nedohodl s Lipšem. Urbanec se k míči sice neprobojoval, ale Převýšov bude pokračovat rohovým kopem.
73'
Hra se v posledních minutách trochu rozkouskovala. Plyne to z přemíry snahy hostujících fotbalistů, kteří by rádi co nejrychleji vyrovnali.
72'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Matěj Marič, přichází Petr Tichý.
71'
Žlutou kartu dostává Martin Studecký (Sokol Brozany).
70'
Žlutou kartu dostává Radek Korba (SK Převýšov).
69'
Viditelný ofsajd a v něm Chukwudi Chukwuma, jenž pár sekund předtím vybojoval balon na půlící čáře.
68'
Studeckému scházely centimetry k tomu, aby se dostal k centru a mohl hlavičkovat. Petr zasahovat nemusel a rychle rozehrál.
67'
Sedláček tak dlouho dotíral na Šollara, až domácí záložník upadl a vymodlil si standardní situaci z levé strany.
66'
Vhazování Mariče doletělo k Chukwumovi, kterého hostující obrana vytlačila ven z pokutového území a zakopla míč do autu.
64'
Převýšov právě vstřelil branku!
Hosté dramatizují průběh zápasu! Urbanec převzal míč ve středu hřiště, popoběhl s ním na osu a přihrál doprava před rozběhnutého TOMÁŠE HYNKA, jenž parádně přeloboval bezmocného Lipše.
63'
Jakub Urbanec si zasekl míč a vběhl do vápna, kde ho důrazným zákrokem zastavil Radek Cibulka. Bylo to na hranici pravidel, nicméně hlavní rozhodčí nařídila jen odkop od branky.
62'
Chukwumu si stopeři Převýšova pohlídali a na kraji šestnáctky ho nepustili k ohrožení Petra.
61'
Ofsajd hostů.
60'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Bastin, přichází Radek Korba.
59'
Přes Věcheta a Kosaře se míč dostal k Sedláčkovi, který o něj v pokutovém území lacino přišel.
58'
Hlavní rozhodčí se nechtěně zapojila do hostující kombinace před velkým vápnem, když přihrála Krajákovi. Věchět poté roztáhl hru doprava a Převýššov získal roh, kterým obranu Brozan nijak neohrozil.
56'
Chukwuma se trochu zlobil na jednoho ze spoluhráčů, který mu mohl dát přihrávku do pokutového území. Místo toho přišla střela z levé strany, která hostující branku minula.
55'
Snad první úspěšný zákrok pro Radka Petra, který si u pravé tyče poradil s nepříjemnou střelou z úhlu.
53'
Lukáš Kraják z hloubi pole posílal míč na hranici velkého vápna, kde v hlavičkovém souboji uspěl jeden z domácích hráčů a rozjel protiútok, který obsazený Chukwuma musel zpomalit.
52'
A další standardka pro hosty. Tentokrát ji faulem na svou osobu získal Urbanec.
51'
Ani ta ale nebyla nebezpečná, letící míč si ze vzduchu pohodlně sebral Lipš.
50'
Lipšovi nakopávaný míč vypadl, ovšem Převýšov se k žádné dorážce nedostal. Zahrozit však může z další standardky z levé autové čáry.
49'
Standardní situace pro hosty. O rozehrávku se jmenovitě postará Jakub Urbanec.
46'
Převýšov předvedl dobrý vstup do první půle a v úvodních minutách měl převahu. Do žádné šance se ale nedostal a postupem času to byly Brozany, které přebraly otěže a vstřelily dvě branky zásluhou Jaroslava Bendy a Radivoje Dunderoviće. Hosté měli jen jednu větší šanci, kterou však Bastin neproměnil.
45'
43'
Bendova diagonální přihrávka přihrávka nepřinesla žádné nebezpečí pro hostující obranu, která odzbrojila Šollara.
41'
Hosté zaútočili po levém křídle, jenomže na centr nikdo nedosáhl a následuje odkop od branky Přemysla Lipše.
40'
Ze spolupráce mezi Šollarem a Bubeníčkem resultoval rohový kop. Jeden z hostů přízemní centr prodloužil k protihráči, ale zakončení z pravého konce velkého vápna Petra neohrozilo.
39'
Rudolf Slanička získal míč na útočné půli Brozan, ovšem Černý mu ho ukopl do zámezí.
37'
Domácí se hnali do další akce, jenže tu zastavil ofsajd Jaroslava Bendy.
36'
Sokol navyšuje náskok na rozdíl dvou branek! Centr z pravé strany jeden z hráčů prodloužil na RADIVOJE DUNDEROVIĆE, jenž rybičkou zakončil snad z půlmetrové vzdálenosti do sítě.
35'
Jaroslav Benda byl faulován kousek před rohem velkého vápna. Následuje standardní situace pro Brozany.
34'
Žlutou kartu dostává Jakub Špidlen (SK Převýšov).
34'
Tomáš Bastin dostal přihrávku do pokutového území, kde měl poměrně dost volného prostoru, ale střela z halfvoleje byla sražená na roh, ze kterého už Převýšov nezahrozil.
33'
Ivan Šollar se srazil hlavou s Lukášem Vyšehradem, který musel vystřídat. Do hry místo něj naskočil Martin Kosař.
30'
Hosté poprvé střídají. Na místo Labíka jde do hry Jan Věchet.
30'
Chukwuma chtěl narazit Šollarovi, kterému ale dal nepřesnou přihrávku a ta navíc směřovala do signalizovaného ofsajdu.
29'
Jiří Černý dostal uprostřed hřiště hodně volného prostoru, čehož využil k nákopu do vápna. Tam na přihrávku ale nedosáhl ani jeden ze dvou vysunutých spoluhráčů.
27'
Brozany se chvíli po rozehrávce dostali zpět k balonu, neboť byl odpískán faul na obránce Dunderoviće.
26'
Domácí jdou do vedení! Chukwuma dostal přihrávku do běhu na levé křídlo, odkud odcentroval na JAROSLAVA BENDU a ten z malého vápna dostal míč za brankovou čáru!
26'
Jakub Urbanec se po menším zaváhání domácí defenzivy ocitl v pokutovém území. Z těžkého úhlu zřejmě zakončoval, ale míč doskákal jen k rohovému praporku.
25'
Lukáš Vyšehrad znovu vhodil míč až do šestnáctky, ale jeden z jeho spoluhráčů vystřelil volejem jen do dobře postaveného protihráče.
24'
Slanička byl obrán o míč čistým skluzem. Hosté rychle otočili hru a po odvráceném pasu od Labíka získali aut z blízkosti praporku.
23'
Chukwudi Chukwuma si parádně zalepil míč po dlouhé přihrávce vzduchem. Zakončovat ale nemohl, protože hlavní rozhodčí odpískala jeho útočný faul.
21'
Hosté získali míč v zahuštěném prostoru ve středu hřiště a vrátili se až k Petrovi, po jehož výkopu se balon ocitl u jeho protějšku v opačném pokutovém území.
20'
Po akci Vyšahrada centroval Hynek, ale Franc odehrál míč za koncovou čáru na rohový kop. Centr z levého konce hřiště si však našel Přemysl Lipš.
19'
Tomáš Labík fauloval na půlící čáře Ivana Šollara. Rozehrávat tak mohli domácí, jenže nákop znovu propadl až k hostujícímu brankáři.
18'
Převýšov dostal k dispozici standardní situaci z levé strany. Jeden z hráčů centrovaný míč hlavou prodloužil, ale míč se do branky nevešel.
17'
Převýšov vytáhl napadání během autu Dunderoviće, což vedlo k zisku míče. Dlouhý pas do šestnáctky však skončil v rukavicích Lipše.
15'
O první střelu se zasloužil domácí tým. Přízemní pokus z třiadvaceti metrů ale proletěl vedle pravé tyče Petrovy brány.
13'
Domácí ztratili balon po autu Bubeníčka. Převýšov se rychle přesunul na útočnou polovinu, ovšem Lipš znovu zasahovat nemusel.
11'
Dlouhá přihrávka od Slaničky nenašla svého adresáta. Protiakce Převýšova pak skončila v samotném zárodku kvůli ofsajdu.
10'
Další pas k hranici velkého vápna přinesl útočný faul Brozan.
9'
Po centru z hloubi pole se domácí vrátili až na vlastní polovinu.
7'
Domácí se po dlouhé době dostali za půlící čáru. Postaral se o to Chukwuma, jenž hezky obešel snad pět hráčů, ale kousek před pokutovým územím o míč přišel.
6'
Po dlouhém autu Lukáše Vyšehrada míč chvíli skákal před Lipšem, jehož spoluhráči nakonec nenechali hosty zakončit.
5'
Po nepřesném nákopu za domácí obranu se Lipš chystá k odkopu od své branky.
4'
Hosté už dobrou minutu a půl kontrolují balón na kopačkách, nicméně brankáře Lipše zatím nijak neohrožují.
2'
Chukwuma si z prvního souboje odnesl nějaký šrám. Převýšovští zakopli balón do autu a domácí jim ho po chvíli sportovně vrátili.
1'
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí, kteří nastupují v červených, zatímco hosté ve světle modrých dresech.
1'

Sokol Brozany: Lipš – Dunderović, Franc, Cibulka (C), Bubeníček – Studecký, Marič, Slanička, Šollar – Benda, Chukwuma.
Náhradníci: Danko – Stehlík, Spirkoski, Hovorka, Tichý, Modr, Vlasák.

SK Převýšov: Petr – Špidlen, Černý, Jarkovský (C), Vyšehrad – Sedláček, Kraják, Labík, Urbanec, Hynek – Bastin.
Náhradníci: Doležal – Věchet, Korba, Kosař, Živný, Novák, Zezula.

Rozhodčí: Šálková – Cihlář, Duda.
SK Převýšov

Hostující tým v minulé sezóně obsadil solidní sedmou konečnou pozici. V aktuálním ročníku se mu zatím tolik nedaří, neboť z deseti zápasů hned pětkrát nebodoval a momentálně mu patří čtrnáctá příčka se ziskem dvanácti bodů. Výsledky Převýšova jsou jako na houpačce, prohru často střídají vítězství, což se stalo i na přelomu měsíce – po prohře se Zápy Převýšov uhrál tři body, když porazil Jirny.
Sokol Brozany

Ligovému nováčkovi se po postupu z Divize B příliš nedařilo, když zvítězil v jediném z šesti zápasů a navíc brzy vypadl i z poháru, když nestačil na Benátky. Začátkem druhé poloviny září se výsledky tohoto celku rapidně zlepšily, Sokol má aktuálně sérii čtyř výher v řadě, když porazil Čížovou, Písek, Vyšehrad i Nymburk. V tabulce se Brozany posunuly do středu tabulky, konkrétně na devátou příčku.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu devátého kola České fotbalové ligy. Od šestnácti hodin se můžeme těšit na utkání mezi Sokolem Brozany a Převýšovem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.