ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Vltavín - 17. listopadu 2017   13:30

Brozany
Brozany
90' Chukwuma
1:3
(0:1)
Vltavín
Vltavín
45' Abena   • 80' Šípek   • 86' Podzimek
Brozany
Danko – Stehlík (C), Dunderovič, Franc, Benda (85. Vlasák), Studecký, Slanička, Šollar (70. Marič), Bubeníček, Hovorka (59. Chukwuma), P. Tichý
Poštulka – Chukwuma, Vlasák, Marič, Walter, Modr, Spirkoski
Čechlovský – Kvaček, Klupák
Vltavín
Pávek – Podzimek, Abena, Růžička (83. Valíček), Macháč (64. Maione), Pejša (89. Machálek), Uvíra (C), Šípek, Pozníček (89. Schindler), Vokoun (79. Janda), D. Tichý
Roušal – Valíček, Machálek, Schindler, Maione, Janda

Vltavín poráží Brozany 3:1, když vynikající výkon odvedli Pejša a Abena. To byli jednoznačně nejlepší hráči na hřišti. Abena má dnes jeden gól a stejný počet asistencí, když v závěru krásně nahrál pod sebe Podzimkovi a ten zakončoval do pravého horního rohu branky.

Domácí celek se víceméně nedostal k většímu tlaku, to znamená, že mužstvo hrající v zelených dresech může být spokojené s výkonem, i přes jednu trošku větší chybu brankáře Pávka ke konci duelu.
90+2'
90+2'
Abena si kryl balon před Slaničkou a Pávek ještě bude vykopávat od vlastní branky.
90+1'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině i s Valíčkem, nakonec šel balon na pravou stranu, kde dobře pracoval Bubeníček.
90'
Brozany právě vstřelily branku!
Hosté nezískali balon presinkem Machálka. Z brejku udeřil z levé strany do pravé poloviny branky proti Pávkovi CHUKWUDI CHUKWUMA.
90'
Abena nahrával z levé strany na střed. Následně se domácí celek bez problémů ubránil.
89'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Machálek.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Schindler.
88'
Technická přihrávka na Pejšu na hranici vápna byla sražena k Podzimkovi, který z levé strany netrefil prázdnou branku.
88'
Pejša zase trápil domácí celek vynikajícím presinkem. Následně pokračuje na polovině hřiště Abena.
87'
Na pravé straně si narazili balon na hranici poloviny hřiště Benda a Marič, ale bylo to k ničemu.
87'
Chukwuma se spoluhráčem rozehráli z poloviny hřiště.
86'
Vltavín právě vstřelil branku!
Abena odvedl vynikající práci na levé straně, přihrál pod sebe a DAVID PODZIMEK trefil pravý horní roh branky.
85'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Benda, přichází Vlasák.
85'
Chukwuma si udělal prostor na pravé straně, ale nefungovala mu spolupráce s Bendou při přechodové fázi.
84'
Pejša dělal domácím problémy, ale ti si nakonec pomohli s Dankem.
84'
Podzimek se na levé straně zbavil patičkou soupeře. Následně nefauloval zezadu Valíček a domácí vhazují.
83'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Růžička, přichází Valíček.
82'
Pozníček zakončoval z levé strany z šestnácti metrů, Danko vyboxoval míč na roh z druhé strany.
82'
Opět vynikající Pejša při presinku a hosté mají díky tomu aut z levé strany z poloviny hřiště pro Uvíru.
80'
Pejša odvedl vynikající práci při presinku na pravé straně. Obešel Pávka. Ale nadvakrát nezakončil ve složité pozici. Následně odražený balon odklidil z osy hřiště k levé tyči prázdné branky ONDŘEJ ŠÍPEK.
80'
Uívra nakopl míč na levou stranu na Pozníčka, ale ten byl v ofsajdu.
79'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Janda.
79'
Faul na Šípka.
78'
Hosté byli aktivní celkem při presinku. V domácí akci po levé straně pokračoval křížem na pravou stranu Benda, ale jinak mohl být Pávek hodně v klidu.
78'
Abena nahrával křížem po levé straně Šípkovi, ten utekl Francovi, ale přetáhl centr, Danko bez zákroku.
77'
Při centru na zadní tyč hlavičkoval jeden z hráčů do náruče Danka, pro kterého to byl snadný zákrok.
77'
Šípek chtěl zrychlit hru přihrávkou do ulice na Podzimka, hosté mají díky tomu roh z levé strany.
76'
Domácí hráč na pravé straně využil Mariče, ale to byl začátek konce domácích šancí. Hosté vhazují Pozníčkem.
76'
Uvíra rozehrával standardní situaci z levé strany nakrátko, následně si pro centr z levé strany došel jistý Danko.
75'
Obrovská chyba Pávka při centru z levé strany na přední tyči, hostující brankář vyrazil balon, ale měl štěstí, že nikdo z domácích fotbalistů nedorazil míč do prázdné branky.
74'
Šípek fauloval Slaničku přesně na polovině hřiště, domácí celek rychle rozehrál, ale na levé straně se neprosadil Bubeníček.
74'
Hosté se ubránili Uvírou. Rozehrávku poslal na pravou stranu Vokoun.
74'
Dunderovič si na ose hřiště navedl míč na střed na levačku, ale jeho střela skončila uprostřed branky zákrokem Pávka.
73'
Slanička spolupracoval s Maričem na pravé straně, ale domácí z toho vytěžili pouze autové vhazování.
73'
Domácí hráč střílel z dvaceti metrů z pravé strany z otočky doprostřed branky, kde byl připravený Pávek.
73'
Marič vhazoval z pravé strany, Abena zasáhl v obraně a tady je tady další aut.
72'
Chukwuma neprošel na hranici vápna přes soupeře. Následně pokazil nahrávku na pravé straně Franc.
71'
Dunderovič odklidil míč na levou stranu, kde došlo k souboji jeden na jednoho . Následovalo zakončení nohou vedle delší tyče.
70'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Šollar, přichází Marič.
70'
Abena měl zřejmě dostat za faul po ztrátě balonu kartu, ale nestalo se.
70'
Pejša šel do brejku po pravé straně, byl držený, jeho lob skončil zřejmě na břevnu branky.
69'
Při standardní situaci domácích z levé strany vyboxoval balon Pávek. A hosté jdou do kontru.
69'
Výkop Pávka nebyl zásadní. Sudí Čechlovský navíc signalizuje, že hrát budou domácí.
68'
Petr Tichý si pokryl míč před Podzimkem, hosté ovšem měli pokrytého Chukwumu.
68'
Podzimek vhazoval, Abena se k míči nedostal, a tak bude vykopávat od vlastní branky Danko.
67'
Po narážečce Podzimka se spoluhráčem bude následovat aut pro hosty.
66'
Petr Tichý byl hodně důrazný v souboji jeden na jednoho. Následně šel do dvou hráčů Chukwuma, ale Benda vše vyřešil střelou z osmnácti metrů zcela mimo tři tyče.
66'
Ofsajdem končí šance hostů.
65'
Při centru Šípka na zadní tyč vyrazil míč rukama do bezpečí Danko. Následně ale jsou hosté stále na balonu Pejšou.
65'
Tvrdý faul Studeckého na Podzimka znamená žlutou kartu.
64'
Domácí celek nepustil hosty k zakončení. Následně hrál na pravé straně hlavou Dunderovič.
64'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Macháč, přichází Maione.
63'
Jeden z domácích hráčů zakončoval z levé strany ve vápně do levé poloviny branky, ale Pávek podržel hosty.
62'
Po sérii hlavičkových soubojů fauloval na pravé straně Pozníček. Brozany mají výhodu.
62'
Uvíra víceméně špatným centrem dostal domácí celek krátce na balon, ale posléze přečetl hru Pávek.
61'
Po faulu Chukwumy na Uvíru uvidíme standardní situaci hostů z levé strany.
61'
Hostující hráč to zkusil individuálně po levé straně, Loko posléze vhazovalo pod sebe na nohu Podzimka.
60'
Uvíra to měl těžké v hlavičkovém souboji. Ale díky Pejšovi můžou jít hosté do brejku!
60'
Hosté zlikvidovali centr k levé tyči bez zákroku Pávka. Ale následovat bude roh pro domácí.
59'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Chukwuma.
59'
Šípek poslal standardní situaci z levé strany na zadní tyč, kde rukama zasáhl Danko zcela bez potíží.
58'
Petr Tichý to přehnal s důrazem a zezadu si vykoledoval kartu.
57'
Abena vybojoval míč na levé straně proti dvěma soupeřům. Ale ve vápně domácích prohrál souboj jeden na jednoho Macháč.
57'
Hostující kombinace po levé straně, ale nikdo z nich nevystřelil. Loko má alespoň autové vhazování Uvírou.
56'
Pávek poslal dlouhý míč na Šípka. Posléze zlobil hosty na pravé straně Pejša, ale zatím nezakončil.
56'
Domácí hrozili po pravé straně. Ale vše ukončila špatná křižná nahrávka Slaničky na střed do náruče Pávka.
55'
Podzimek a Růžička se starali o zábavu ve vápně domácích, ale vše se obešlo bez zákroku Danka.
54'
Hostům nevyšla finální fáze. Následně Uvíra hlavičkoval až do náruče Pávka, který rozehrál výhozem na levou stranu na Pozníčka.
54'
Abena na tom na levé straně na polovině hřiště nebyl vůbec špatně, ale spolupráce Pozníčka se spoluhráčem nebyla světová.
53'
Domácí celek vrací sportovně balon Pávkovi a hosté startují svojí kombinaci po zemi.
53'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše, Pávek zakopl balon do bezpečí.
53'
Dunderovič kombinoval se Stehlíkem na polovině hřiště, v obraně si pomohl Abena dozadu na Pávka.
52'
Chyba Pejši na levé straně dala domácím zadarmo balon pro France, ale zatím je z toho pouze aut.
52'
Sudí Čechlovský upozornil Pávka, ať si s rozehrávkou trošku pospíší.
51'
Hosté přežili hlavou centr Slaničky pravačkou. Následně zakončoval z jedničky Benda nad branku hostů.
50'
Abena fauloval zezadu a domácí budou kopat zajímavou standardní situaci z osy hřiště.
50'
Franc vhazoval z pravé strany, ale Abena bez problémů poslal míč zpět k domácím fotbalistům. Následně hlavičkoval Slanička, ale začátek akce domácích bere na sebe Danko.
49'
Uvíra přihrával po zemi na levou stranu na Podzimka, ale hosty zastavil ofsajd.
49'
Abena byl na levé straně držený za dres a hosté by měli rozehrávat z poloviny soupeře Uvírou.
48'
Míč se nedostal na penaltu k Bendovi. Domácí celek ještě pokračoval po levé straně, ale pro centr si došel Pávek.
47'
Uvíra fauloval v hlavičkovém souboji zřejmě Bendu a Brozany mají k dispozici standardní situaci z levé strany proti dvěma hráčům ve zdi.
47'
Benda si narazil balon se spoluhráčem na levé straně. Hosté málem nechali propadnout balon na přední tyči.
46'
Pávek odkopl míč na pravé straně do bezpečí. Podzimek přihrával spoluhráči, po sérii soubojů je u balonu Šollar.
46'
Loko se neprosadilo centrem z pravé strany a útočí bude domácí celek.
46'
Hosté vedou po poločase 1:0 díky gólu Abenovi. Byla to vyrovnaná první půle, kdy balon měli na svých kopačkách více hostující fotbalisté. Branka Bendy nebyla uznaná pro ofsajd po nahrávce Šollara. Na lavičce domácích zatím zůstává Chukwuma.
45+1'
45'
Šípek absolvoval hlavičkový souboj na polovině hřiště. Hosté kontrovali po levé straně, kde MARTIN BIOHOLONG ABENA zakončil po zemi před Dankem do pravé poloviny branky.
44'
Balon propadl až na zadní tyč, ale sudí Čechlovský ukazuje, že Danko uvede míč do hry výkopem od vlastní branky.
44'
Růžička centroval křížem na levou stranu. Následně šel do hlavičkového souboje před Dankem Stehlík. Je tady roh zleva pro hosty.
43'
Dunderovič vyfasoval žlutou kartu za faul na Pejšu zezadu na polovině domácích.
43'
Růžička celkem dobře presoval. Slanička si následně na levé straně špatně pokryl balon.
42'
Při rohu z pravé strany hlavičkoval na přední tyči Uvíra. Ale domácí celek se ještě chce prosadit útokem, který začíná u Danka.
42'
Při přizemním centru z pravé strany nechybělo mnoho, aby na penaltě poslal domácí do vedení ve skluzu Benda!
41'
Růžička nikam nepospíchal na pravé straně na polovině hřiště. Hosty zastavil svým zákrokem Slanička.
41'
Dobrá práce hlavou v podání Uvíry. Posléze rozehrával Pávek a hosté drželi balon na vlastní polovině.
40'
Hra je momentálně celkem hodně nepřesná v posledních minutách a vše spěje k bezbrankovému prvnímu poločasu.
40'
Hosté se ubránili hlavou. Ale následovala ztráta domácích na polovině hřiště.
39'
Pejšu u levé tyče vychytal dobrým zmenším střeleckého úhlu Danko a nerozhodný stav tak trvá.
38'
Domácí zkusili dlouhý balon z pravé strany, ale následně fauloval zezadu Slanička zákrokem na hranici karty.
38'
Rychlou souhru hostů na levé straně narušil skluzem Stehlík.
38'
Hodně nečistá levačka Hovorky na levé straně spadla vedle přední tyče.
37'
Abena si marně seběhl na pozici hrotového útočníka při hře na levé straně, tohle domácí dobře přečetli.
37'
Špatná spolupráce hostů na levé straně znamená, že domácí vhazují z vlastní poloviny.
36'
Šípek rozehrál pravačkou po zemi na Růžičku, ale jeho centr byl odvrácen. Stejně tak nevystřelil Pejša na levé straně.
36'
Roh pro hosty z pravé strany.
35'
Domácím vůbec nefungovala přechodová fáze, Pávek rozehrál nakrátko se svými beky. Na pravou stranu sbíhal D. Tichý, kterého otravoval Bubeníček.
35'
Benda našel křížem na levé straně pouze Vokouna. Tohle se domácím nepovedlo.
35'
Dunderovič hlavičkoval po přenesení hry z pravé strany na penaltě do náruče Pávka.
34'
Po přihrávce z levé strany střílel z jedničky ze středu z hranice vápna zřejmě Slanička, ale ve velké šanci trefil tvrdou střelou ruce Pávka.
33'
Po nahrávce Šollara z pravé strany z hranice vápna zůstal před Pávkem volný Benda a špičkou kopačky zakončil po zemi k pravé tyči, branka ovšem není uznaná pro ofsajd!
33'
Nahrávka D. Tichého z pravé strany na střed na Macháče nebyla ideální.
32'
Po výkopu Danka na pravou stranu nebyl úspěšný v hlavě Slanička. Hosté následně rozehrávali svůj kontr vlastní obranou.
32'
Pejša pracoval na pravé straně a už byl ve vápně domácích. Hosté zakončili z druhé strany po zemi celkem hodně vedle přední tyče.
31'
Snad mezi třemi hráči prošel po pravé straně domácí fotbalista, ale svým křížem nenašel na středu Šollara.
31'
Autové vhazování směřovalo zhruba na polovinu hřiště, následně se snažil napadat soupeře Slanička.
30'
Šípek si na levé straně narazil balon, ale jeho spoluhráč na levé straně daroval domácím aut.
29'
Slanička centroval na malé vápno, kde hlavičkoval soupeř. K zakončení Šollara z osmnácti metrů nedošlo vinou nečisté levačky.
29'
Zajímavá křižná střela domácího hráče z pravé strany a bude se kopat roh Slaničkou z druhé strany.
29'
Domácí celek bude hrát nadále v jedenácti lidech na hrací ploše.
28'
Danko si šel pro balon na malé vápno, na zemi zůstal ležet jeho spoluhráč. Sudí Čechlovský radši přerušil hru.
27'
Stehlíkovi je pískaná hra na zemi a hosté budou mít standardní situaci z levé strany.
27'
Narážečka Bendy se spoluhráčem na pravé straně končí ofsajdem a hosté mají k dispozici kontr.
26'
Hovorka měl na levé straně k balonu hodně daleko. Hosté vhazovali z pravé strany z vlastní poloviny pod sebe Vokounem.
26'
Uvíra křížem přihrál Macháčovi. Abena neměl komu a musel hrát na jistotu na střed již zmiňovanému Macháčovi.
25'
Po otočce přihrával Benda z levé strany na střed, kde byl pozdě jeho spoluhráč. Domácí celek ještě bude hrát Hovorkou na vlastní polovině a stejně tak Slaničkou na levé straně.
25'
Kombinace hostů šla po pravé straně, při následném centru na zadní tyč zasáhl rukama nad hlavou Danko.
25'
Domácí celek se ubránil Bubeníčkem. Jenže Brozany nadále trápil Abena až přišel další zákrok Bubeníčka.
24'
Velká chyba hostů v rozehrávce. Ale domácí celek byl hodně pomalý směrem dopředu, kdy vše zkazili Benda a Šollar na levé straně. Z téhle akce se dalo vytěžit určitě více než Šollarův oblouček do náruče Pávka.
23'
Souboj na polovině hostů dopadl lépe pro domácí celek. Jenže kombinace outsidera zápasu nepřinesla zakončení směrem na Pávka.
23'
Danko chytá centr z levé strany na přední tyč.
22'
Růžička spolupracoval se spoluhráčem. Posléze přišel balon do ohně z pravé strany, kdy po přihrávce hostujícího hráče minul míč o fous ve skluzu na zadní tyči Pejša!
21'
Domácí hráč udělal chybu v rozehrávce, čeho využil Abena. Následovala rychlá nahrávka, ale domácí můžou poděkovat Dankovi, který včas vyběhl ze své branky.
21'
Míč šel od nohy Pávka na levou stranu. Uvíra roztáhl hru se spoluhráčem na pravou stranu k Dominiku Tichému. Hosté byli hodně trpěliví při svém postupném útoku.
20'
Dva centry Šollara levačkou, ale ani jeden z nich nedonutil Pávka k zákroku. Posléze nezakončil ani Benda na zadní tyči.
19'
Uvíra stojící u přední tyče hlavičkoval na roh z levé strany, který rozehraje Šollar.
19'
Abena hodně nejistý na polovině hřiště při hlavičkovém souboji. Navíc budou domácí hráči kopat standardní situaci Slaničkou.
18'
Růžička vhazoval z pravé strany na nohu Abenovi, ale útočného faulu zezadu se ve vápně domácích dopustil Uvíra.
17'
Benda chtěl na polovině hřiště prodloužit balon hlavou z výskoku na levou stranu na Hovorka, ale toho hosté pokryli. Následně přežily Brozany útok soupeře.
17'
Dlouhý balon hostujícího hráče z pozice stopera křížem na levou stranu dokázali domácí fotbalisté odvrátit. Rozehrávka poté vede přes Bendu.
16'
Stehlík odvedl velice dobrou práci hlavou. Z toho těžil přizemním centrem z levé strany Hovorka, aby jeden z domácích hráčů zakončil z jedničky před soupeřem mimo tři tyče razantní střelou!
16'
Bubeníček přihrál z levé strany na střed Studeckému, ale zrychlení hry domácími hráči skončilo u Pávka.
15'
Abena na polovině hřiště vrátil míč spoluhráči dozadu. Vltavín neuspěl ani narážečkou na levé straně a dopředu spěchá Benda.
14'
Slanička nahrával křížem na levou stranu, kde neprošel přes protihráče Hovorka, tím pádem se nedostal ani k centru. Pávek by měl vykopávat od vlastní branky.
14'
Je pískáno po faulu na polovině domácích proti hostům, Brozany rozehrály nakrátko.
13'
Viděli jsme přetažený centr hostů z pravé strany na zadní tyč, kde hráč Lokády zakončoval hlavou ze záklonu do náruče Danka, pro kterého to byl rutinní zákrok rukama.
13'
Domácí celek si zatím nevypracoval žádnou větší šanci a Pávek je víceméně v úvodu zápasu bez práce.
13'
Špatná nahrávka Růžičky z osy hřiště na hranici vápna pokazila vše hostům. Ti se musí bránit útoku Šollara po pravém křídle.
12'
Abena se pomazlil s balonem na polovině hřiště, pomohli mu Uvíra a Dominik Tichý. Uvidíme tím pádem autové vhazování hostů z pravé strany.
11'
Bubeníček obešel při rozehrávce dva soupeře. Na polovině soupeře poté prohrál hlavu Slanička a útočí hosté po pravém křídle.
11'
Po dobré práci spoluhráče mohl tvořit hru na levé straně Abena. Franc nepokazil těžkou rozehrávku z pravé strany.
10'
Dominik Tichý podržel balon na pozici stopera, hosté následně využili nohou Pávka, který nikterak nezrychlil hru a Franc to měl na pozici pravého beka hodně snadné.
10'
Abena s Uvírou si vůbec nerozuměli na polovině hřiště, jenže hlavou poslal míč z pozice pravého beka do zámezí Stehlík.
9'
Zajímavá pravačka Abeny z levé strany letěla z dvaceti metrů vedle delší tyče, Danko vykopává.
9'
Domácí Slanička si dal pozor, aby nepodrazil Růžičku. Rozehrávku hostů vzal na sebe dlouhým balonem na levou stranu na Pozníčka Uvíra.
8'
Hovorkova pravačka na přední tyč nebyla dobrá. Lokáda následně postupuje směrem na Danka a bude vhazovat Vokounem.
8'
Po faulu Vokouna rozehraje domácí hráč standardní situaci z levé strany, hosté mají jednoho fotbalistu ve zdi.
7'
Benda se spoluhráči se na ose hřiště neprosadil. Brozany posléze nic neuspěchali rozehrávkou Bubeníček na levé straně.
7'
Domácí hráči narazili balon na polovině hřiště na pravé straně a posléze by měli mít výhodu autového vhazování.
6'
Petr Tichý si zpracoval míč na levé straně prsama, poté byl Pávek pod tlakem v rozehrávce, ale vše zvládl. U balonu momentálně opět Petr Tichý.
6'
Petr Tichý si na levé straně navedl míč na pravačku na střed a zakončil po zemi bez razance k bližší tyči, kde čekala náruč Pávka.
5'
Pravačka centrovala na bližší tyč, kde byl Uvíra. Následně prohrál souboj jeden na jednoho Bubeníček, ale hosté toho nevyužili.
5'
Petr Tichý hlavičkoval na přední tyči do náruče Danka, který byl s balonem již v zámezí, roh z levé strany pro hosty.
4'
Zřejmě Franc zasáhl skluzem v obraně, pokračovat bychom měli autovým vhazováním hostů z levé strany, kdy se vše stěhuje před Danka.
4'
Hosté rychle vhodili míč do hry z levé strany, ale Bubeníček odklidil míč do bezpečí před Macháčem na pravé straně.
3'
Následovalo autové vhazování domácích z levé strany, ale před D. Tichým si balon pohlídal nohama Pávek.
3'
Hostující přechodová fáze po levé straně byla sice rychlá, ale Danko si skočil pro balon a poprvé se dotkl míče v zápase.
2'
Abena chtěl zrychlit hru na pravé straně přihrávkou po zemi, to se mu nepovedlo. Kombinace hostů pokračuje ovšem u Uvíry.
2'
Hovorka měl po křižné nahrávce na levé straně špatný první dotek s balonem. Posléze pomohl hostům na polovině hřiště Abena.
1'
Domácí celek presoval Bendou a Šollarem bez šance. Loko následně zahrozilo po levé straně.
1'
Abena získal balon na polovině hřiště, hra se následně dostala na pravou stranu k Vokounovi, který přihrál na stopera D. Tichého.
1'
Šípek rozehrál utkání dozadu na Růžičku.
1'

Sokol Brozany: Danko – Stehlík (C), Dunderovič, Franc, Benda, Studecký, Slanička, Šollar, Bubeníček, Hovorka, P. Tichý
Náhradníci: Poštulka – Chukwuma, Vlasák, Marič, Walter, Modr, Spirkoski

Loko Vltavín: Pávek – Podzimek, Abena, Růžička, Macháč, Pejša, Uvíra (C), Šípek, Pozníček, Vokoun, D. Tichý
Náhradníci: Roušal – Valíček, Machálek, Schindler, Maione, Janda

Rozhodčí: Čechlovský – Kvaček, Klupák.
Sokol Brozany
Outsider dnešního mače je v České fotbalové lize dvanáctý s jednadvaceti body na svém kontě. Domácí celek se může opřít především o útočníka Chukwumu.

Letošní nováček ČFL schytal naposledy debakl 1:10 v Domažlicích. Došlý zaznamenal pět vstřelených branek, jako jediný se v dresu poražených prosadil v 77. minutě Hovorka.

Brozany již čtyři zápasy nevyhrály. Poslední výhra se datuje ke 14. říjnu, kdy Sokol získal dva body v Litoměřicích za výhru 2:1 po penaltách.
Loko Vltavín
Hostující mužstvo je poměrně jasným favoritem zápasu podle mínění sázkových kanceláří. V tabulce ČFL je na druhém místě, když v šestnácti odehraných zápasech získalo celkem pětatřicet bodů.

Hosty táhnou především Petr Pejša a Jan Hodas. Lokáda v této sezoně vyhrála například pražské derby na hřišti Vyšehradu. Naposledy dala kanára v domácím prostředí Jirnám, když všechny góly padly až ve druhém poločase. Zajímavé je, že se prosadil hned šest různých fotbalistů.
Delegace
Hlavní rozhodčí = Ondřej Čechlovský
První asistent = Jan Kvaček
Druhý asistent = Petr Klupák
Delegát FAČR = Pavel Peteřík
Hezké odpoledne! V rámci České fotbalové ligy si to od 13:30 rozdají Brozany a Loko Vltavín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.