ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Štěchovice - 28. října 2017   10:15

Chrudim
Chrudim
5' Kučera  • 22' Kesner  • 41' Kesner  • 47' Kopecký
4:0
(3:0)
Štěchovice
Štěchovice
Chrudim
Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík (73. Stránský) – Langr – Dostálek (89. Piroch), Vodrážka (61. Ptáček), Kopecký (69. Vašulín), Kesner – Kučera (80. Zavřel)
Trojan, Stránský, Holeček, Zavřel, Ptáček, Vašulín
Váňa – Musil, Hurych
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
210 diváků
Štěchovice
Vašák – Švejda, Košata, Pavlík (77. Maruš), Volešák (87. Jonáš), Kučera, Batka (87. Štědronský), M. Novák, L. Novák, Jakobovský, Těžký (68. Sulík)

ofsajdy: 3:2
90'
89'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Filip Holeček.
87'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Ladislav Volešák, přichází Jakub Jonáš.
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Batka, přichází Matěj Štědronský.
85'
Hosté se hnali do zajímavého přečíslení, na poslední chvíli ale Košatův přízemní centr do malého vápna vychýlil Drahoš a zabránil tím velké šanci Štěchovic.
83'
Střídající hráči Chrudimi se snaží ukázat, finální fáze jim ale nevychází podle představ.
80'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jindřich Kučera, přichází Adam Zavřel.
79'
Dostálek vybojoval další rohový kop pro domácí, dočkají se domácí fandové pověstného bůra?
78'
Stránského centr za obranu vypadal sympaticky, nakonec se ale od Kesnera odrazil mimo vymezené území.
77'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Tomáš Pavlík, přichází Štěpán Maruš.
75'
Řezníček teď nechal střídajícímu Sulíkovi až příliš prostoru, což se nemuselo domácím vyplatit. Zakončení hostujícího mladíka ale skončila vysoko nad břevnem Mrázkovy branky.
74'
Nástřel Drahoše směrem dopředu tentokrát doskákal až do zámezí, míč znovu patří Vašákovi.
73'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Mastík, přichází Josef Stránský.
72'
Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
71'
Tak na zběsilé brankové hody to již dnes nevypadá, Chrudimští jsou aktivnější, ale do útokku již mají dnes zřejmě vystříleno.
69'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází Daniel Vašulín.
68'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Martin Sulík.
67'
Kop od rohového praporku si Štěchovičtí po nedorozumnění v obraně Chrudimi zopakují.
66'
Tomáš Pavlík se více jak po hodině hry postaral o první střelu Štěchovic na branku, Mrázek jeho pokus vytáhl na rohový kop.
64'
Pěkná útočná kombinační akce Štěchovic končí nepřesným centrem Košaty, obrana Chrudimi si s tímto nákopem bez potíží poradila.
63'
Vzápětí si brankář Vašák odkop od vlastní branky zopakuje.
62'
Kopecký se snažil v souboji jeden na jednoho dostat do šestnáctky soupeře, nakonec z toho bude pouze odkop od branky Vašáka.
61'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Vodrážka, přichází Matěj Ptáček.
60'
Ani další roh pátou gólovou radost chrudimským fanouškům nepřinesl.
59'
Nyní měli domácí zajímavý protiútok, lob Dostálka na Kučeru ale doskákal až do náruče Vašáka.
56'
Volešákův centr na opačné straně sebral do náruče pozorný gólman Mrázek.
55'
Lukáš Kopecký elegantně připravil stoprocentní brankovou příležitost pro Jindřicha Kučeru, který metr před prázdnou brankou nepochopitelně přestřelil!
54'
Nepřesná rozehrávka Drahoše nabídla hostům několik chvil v okolí pokutového území Chrudimi, zakončení na Mrázkovu branku jsme se ale nedočkali.
53'
Domácí jsou nadále mnohem více na balonu a snaží se co nejvíce zatížit konto soupeře. Nutno říci, že na debakl je zaděláno.
51'
Dnes druhý žlutý faul na Davida Vodrážku, tentokrát je jeho viníkem hostující Lukáš Jakobovský.
50'
Řezníček krásným balonem vyslal na zteč Tomáše Dostálka, tomu je ale znovu odpískán ofsajd.
49'
Tak v Chrudimi již znovu prší, za současného stavu to ale domácím příliš vadit nemusí.
47'
Chrudim právě vstřelila branku!
Ani přestávka domácí fotbalisty nerozhodila a ze standradní situace přichází branka číslo čtyři! LUKÁŠ KOPECKÝ nekompromisně propálil zeď a navýšil náskok Chrudimi na propastných 4:0!
46'
Chrudimští se zkraje druhé půle dostali k šestnáctce a vybojovali faul na Kopeckého. To bude hodně zajímavý volný přímý kop na úvod.
46'

střely celkem: 8:1
střely na branku: 5:0
rohy: 3:0
fauly: 7:13
ofsajdy: 2:2
45'
45'
Kopecký si říkal o další penaltu pro domácí, hlavn rozhodčí Váňa ale tentokrát rozpažil a nechal hru pokračovat.
44'
Kapitán Štěchovic Michal Švejda je z výsledku hodně rozmrzelý a to se nyní projevilo na jeho zákroku proti Vodrážkovi. Následuje žlutá karta pro hostujícího zadáka.
43'
A rázem se na branku Štěchovic hnala další pohroma a skončila by čtvrtým gólem, kdyby rozhodčí neodpískal těsný ofsajd Lukáše Mastíka.
41'
Tak teď to obrana hostujícího týmu znovu nezvládla a domácí odskakují na rozdíl tří branek! Lukáš Kopecký postupoval do přečíslení ve dvou proti jednomu, poslednímu hráči nasadil jesličky a daroval tím hladký gól pro ONDŘEJE KESNERA – 3:0!
40'
První nákop obrana Štěchovic odvrátila, následoval ale tlak Chrudimi, který ukončil Řezníček pouze ranou do nohou jednoho z bránících hráčů.
39'
Po delší odmlce se hra přesune přímo k pokutovému úžemí Štěchovic, jak Chrudimi vyjde standardka?
37'
Tentokrát odmáván ofsajd hostujícímu Košatovi.
36'
Na druhé straně napálil Ladislav Volešák z voleje pouze záda Kopeckého.
35'
Tentokrát to vzal Kučera sám na sebe a z velké dálky vypálil. Vašák musel na zem, nakonec na míč nedosáhl a měl velké štěstí, že skončil mimo tři tyče jeho branky.
34'
Autor prvního chrudimského gólu Jindřich Kučera vybojoval míč proti třem protihráčům, následně ale přihrávku na Dostálka nevymyslel zrovna nejlépe.
32'
Jindřich Kučera si nepohlídal ofsajdovou linii, mává a píská se ofsajd Chrudimi.
31'
Vojtěch Řezníček nejprve nepřesnou přihrávkou nabídl soupeři protiútok, následně ale kvalitním obranným zákrokem vybojoval míč zpět na stranu favorita.
30'
Přesně po půl hodiny hry přidaly pro změnu Štěchovice, které v krátkém sledu poslaly do vápna několik nebezpečných centrů. Obrana chrudimského MFK jim ale zakončení nepovolila.
29'
Volešák ve vápně připravil zakončení pro Batku, jeho střela ale byla sražena Drahošem. Pro následný skákavý míč si v poklidu došel Mrázek.
28'
Pro změnu chrudimský Jindřich Kučera dobře využil nedůslednosti hostující obrany a dostal se k zakončení. Vašák byl ale již hodně blízko a jeho ránu dokázal včas zpacifikovat.
27'
Už už to vypadlo, že se Štěpán Kučera dostane do slušné šance, jeho přihrávka na malé vápno však neměla ideáln parametry.
26'
Lukáš Kopecký vzal střelu z volnéjo přímého kopu na sebe a jen o kousek přestřelil Vašákovu branku!
25'
Rozehrávka nakrátko přinesla pouze další faul, Dostálka poslal k zemi Pavlík.
24'
A Chrudim ani nyní nepolevuje, šanci dostane z další standardní situace po faulu na Kopeckého.
23'
Nyní dokonce vysvitlo nad chrudimským stadionem sluníčko, zdá se, že déšť je definitivně zažehnán.
22'
Tentokrát již domácím kombinace vyšla na jedničku a přichází gól s pořadovým číslem dvě! Centr Vodrážky našel na hranici ofsajdu ONDŘEJE KESNERA, ten si balon zpracoval, udělal kličku do středu a k levé brankářově tyči poslal balon za Vašáka – 2:0!
19'
Střílený centr chrudimského Kučery hledal Krčála, který o centimetry na balon nedosáhl. Míč nakonec sebral do rukavic hostující gólman Vašák.
18'
Signál na přední tyč domácím hráčům tentokrát nevyšel.
17'
Kopecký dostal parádní balon od Řezníčka do vápna, při zpracování mu ale míč uskočil a obávaný střelec tak nedokázal kloudně zakončit. Z náslendého tlaku přichází alespoň roh.
16'
První pokus hostí v utkání nevypadal vůbec špatně. Volný přímý kop těsně za půlkou rozehrál Volešák rychle na Štěpána Kučeru, který našlápl k zakončení z dálky. Prudká rána nakonec jen o kousek přestřelila Mrázkovu svatyni.
14'
Z následného rohu přišlo do vápna štěchovických fotbalistů několik centrů, vše ukončil nůžkami nad břevno Vašákovy branky Jindřich Kučera.
13'
Kesner hodně chytře posunul míč do šestnáctky na Vojtěcha Řezníčka, který z úhlu donutil brankáře Vašáka k úvodnímu zákroku dnešního dopoledne! Hostující gólman vyrazil jeho zakončení na rohový kop!
12'
Rychlá kombinace hostujícího týmu ve středu hřiště vyšumněla do země nikoho, hrát bude znovu lídr tabulky. ČFL.
11'
Další útočný nákop za obranu hostujícího týmu byl z nohy Mastíka nepřesný, Štěchovičtí budou vhazovat.
10'
Tomáš Dostálek mohl postupovat sám na gólmana Vašáka, jeho akci ale ukončil útočný faul Kopeckého na poslendího obránce Štěchovic. Velká škoda pro Chrudim.
9'
První volný přímý kop dostali k dispozici také hosté, Košatův centr ale skončil na rukavicích gólmana Mrázka.
7'
Řezníčkův centr z pravé strany přinese úvodní rohový kop Chrudimi.
6'
I nadále jsou domácí fotbalisté aktivnější, po centru ze standardní situace vypálil Kopecký akrobaticky ze vzduchu hodně nepřesně. Štěchovice budou dokonce vhazovat.
5'
Štěpán Kučera fauloval, jeho jmenovec na druhé straně poprvé udeřil! JINDŘICH KUČERA si postavil balon na penaltový puntík a naprosto neomylně poslal Vašáka na opačnou stranu – 1:0!
4'
Štěpán Kučera fauluje Tomáše Dostálka, Chrudim bude kopat penaltu!
3'
Nyní se sympaticky vydali směrem kupředu hráči Štěchovic, centr za obranu našel zabíhajícího si Jakuba Košatu, který si však nepohlídal ofsajdové postavení.
2'
Obrana hostujícího týmu zatím pracuje velmi svědomitě, Chrudim to zkouší po zemi, ale zatím neúspěšně.
1'
Chrudimští začali podle očekávání aktivněji a ihned po rozehrávce se usadili na obranné polovině svého soupeře.
1'
V Chrudimi se nyní spustil drobný deštík a to kvalitně zápasu rozhodně přidávat nebude. Doufejme, že to bude pouze dočasné a my uvidíme pohledné třetiligové střetnutí.

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Langr – Dostálek, Vodrážka, Kučera, Kesner – Kučera
Náhradníci: Trojan, Stránský, Holeček, Zavřel, Ptáček, Vašulín

TJ Štěchovice: Vašák – Švejda, Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, M. Novák, L. Novák, Jakobovský, Těžký
Náhradníci: Soukup, Sulík, Štědronský, Maruš, Jonáš

Rozhodčí: Váňa – Musil, Hurych.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.